Změny k 26.2.2011

Zvýrazňování oblíbených týmů a vítězů zápasů

Vítěz zápasu je nově označen tučně.

Toto nastavení si registrovaní uživatelé mohou vypnout ve svém nastavení ("Nastavení uživatele" v pravém sloupci) - volbou "Zvýrazňovat vítěze". Toto nastavení se použije, pokud není u jednotlívé soutěže přenastaveno, viz. níže.

Každý uživatel si může ve svém nastavení vybrat až 10 oblíbených klubů a ke každému jednu z vybraných barev. Pořadí na stránce značí preferenci (později přidám změnu tohoto pořadí).

U každé soutěže se uživateli mohou zvýrazňovat údaje týkající se až 3 týmů. V nastavení si může tyto týmy vybrat, nebo zvýrazňování vypnout.

Před prvním uložením jsou týmy předvyplněny z oblíbených klubů (pokud v této soutěži některý hraje), je však možné vybrat úplně jiné týmy.

Opět funguje preference týmů, která se projeví tím, že vzájemný zápas bude označen barvu týmu s vyšší preferencí.

Volby "Zvýrazňovat oblíbené kluby" a "Zvýrazňovat vítěze" umožňují vypnutí nebo zapnutí, nebo použití globálního nastavení, tj. brané z "Nastavení uživatele"

Captcha (obrázková kontrola) registrace a hlášení připomínek

Z důvodu nemalého spamování jsem byl nucen zavést do registrace a hlášení připomínek kontrolu, při níž musí uživatel opsat text z obrázku. Snažil jsem se to nastavit tak, aby to bylo dost čitelné. Omlouvám se za tuto nepříjemnost, ale spameři úřadují a je potřeba se snažit bránit.

Grafy u soutěže

Zatím vznikly 3 grafy u soutěží, přehled bilance týmu, bodů týmů v kolech a gólů týmů v kolech. Další (a snad zajímavější grafy snad brzy přibudou - vítám zajímavé nápady :-)

Přihlášení

 

Zapomněl jsem heslo Nová registrace

Zápasy

Dnes se hraje 0 zápasů.
Zítra se hraje 0 zápasů.
Včera se hrálo 0 zápasů.

Anketa

Jak se Vám líbí nové zobrazení sestav v zápase?

Hrozné, vraťte původní

Nic moc

Je to stejné

Lepší než původní

Skvělé

Nemám názor

Chyba, vylepšení, nápad...

Reakce na Vaše návrhy zde