KFIS
Soutěže
2023-2024
2022-2023
2021-2022
2020-2021
2019-2020
2018-2019
2017-2018
2016-2017
2015-2016
2014-2015
2013-2014
2012-2013
2011-2012
2010-2011
2009-2010
2008-2009
2007-2008
2006-2007
2005-2006
2004-2005
2003-2004
2002-2003
2001-2002
2000-2001
1999-2000
1998-1999
1997-1998
1996-1997
1995-1996
1994-1995
1993-1994
1992-1993
1991-1992
1990-1991
Dospělí
Starší dorost U19
Mladší dorost U17
Starší žáci U15
Starší žáci U14
Mladší žáci U13
Mladší žáci U12
Starší přípravka
Mladší přípravka
Ženy
ŘK Čechy
Divize C
SKFS
Oblastní přebor
1. A třída A
1. A třída B
1. A třída C
1. A třída D
OFS Kolín
Okresní přebor
Soutěže
Kluby
Novinky
Články (1)
FAQ
O KFISu
O nové verzi
Facebook
Hledat
Přihlásit
Úvod
Sezóny
2022-2023
Starší dorost U19
Oblastní přebor
Oblastní přebor
Zápasy
2022-2023
Oblastní přebor
Starší dorost U19
Aktuálně
Týmy
Zápasy
Zápasy
Křížová tabulka
Tabulky
Celková
Doma
Venku
Podzim
Jaro
1. poločasy
2. poločasy
Statistiky
Bilance
Týmy
Zápasy
Série
Střelci
Hráči
Všechny skupiny
Historie
Zápasy
všechna kola
všechna kola
1. kolo
2. kolo
3. kolo
4. kolo
5. kolo
6. kolo
7. kolo
8. kolo
9. kolo
10. kolo
11. kolo
12. kolo
13. kolo
14. kolo
15. kolo
16. kolo
17. kolo
18. kolo
19. kolo
20. kolo
21. kolo
22. kolo
23. kolo
24. kolo
25. kolo
26. kolo
27. kolo
28. kolo
29. kolo
30. kolo
všechny zápasy
všechny zápasy
s výsledky
chybějící výsledky
odložené
všechny týmy
všechny týmy
Dobříš
Hostouň/Švermov
Kosmonosy
Kutná Hora
Lhota
Poděbrady
Polaban Nymburk
Povltavská fotbalová akademie
Pšovka Mělník
Říčany
Sedlčany
SK Kladno B
Slaný
Spartak Příbram
Velim
Velký Osek
všechna kola
všechna kola
1. kolo
2. kolo
3. kolo
4. kolo
5. kolo
6. kolo
7. kolo
8. kolo
9. kolo
10. kolo
11. kolo
12. kolo
13. kolo
14. kolo
15. kolo
16. kolo
17. kolo
18. kolo
19. kolo
20. kolo
21. kolo
22. kolo
23. kolo
24. kolo
25. kolo
26. kolo
27. kolo
28. kolo
29. kolo
30. kolo
všechny zápasy
všechny zápasy
s výsledky
chybějící výsledky
odložené
všechny týmy
všechny týmy
Dobříš
Hostouň/Švermov
Kosmonosy
Kutná Hora
Lhota
Poděbrady
Polaban Nymburk
Povltavská fotbalová akademie
Pšovka Mělník
Říčany
Sedlčany
SK Kladno B
Slaný
Spartak Příbram
Velim
Velký Osek
1. kolo
24.08.2022 16:00
Slaný
9:0
(3:0)
Sedlčany
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
31.08.2022 15:00
Lhota
1:1
(0:1)
Povltavská fotbalová akademie
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
14.09.2022 14:45
Říčany
1:1
(1:0)
Dobříš
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
14.09.2022 14:45
Spartak Příbram
5:1
(2:0)
Kosmonosy
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
14.09.2022 14:45
Hostouň/Švermov
0:2
(0:2)
SK Kladno B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
14.09.2022 14:45
Velký Osek
1:3
(1:0)
Kutná Hora
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
14.09.2022 14:45
Polaban Nymburk
5:1
(3:0)
Poděbrady
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
21.09.2022 14:45
Pšovka Mělník
4:3
(1:2)
Velim
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
2. kolo
28.09.2022 09:30
Velim
2:3
(1:3)
Poděbrady
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
28.09.2022 09:30
Kutná Hora
2:6
(1:3)
Polaban Nymburk
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
28.09.2022 09:30
SK Kladno B
1:2
(1:0)
Velký Osek
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
28.09.2022 09:30
Povltavská fotbalová akademie
3:2
(2:0)
Hostouň/Švermov
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
28.09.2022 09:30
Lhota
0:3
(0:1)
Kosmonosy
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
28.09.2022 09:30
Sedlčany
0:4
(0:2)
Spartak Příbram
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
28.09.2022 09:30
Dobříš
1:1
(1:1)
Slaný
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
28.09.2022 09:30
Pšovka Mělník
2:1
(2:1)
Říčany
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
3. kolo
20.08.2022 09:30
Spartak Příbram
4:2
(2:2)
Dobříš
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
20.08.2022 09:30
Lhota
1:0
(1:0)
Sedlčany
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
20.08.2022 09:30
Poděbrady
5:0
(4:0)
Kutná Hora
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
21.08.2022 09:30
Říčany
6:0
(1:0)
Velim
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
21.08.2022 09:30
Slaný
9:1
(6:1)
Pšovka Mělník
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
21.08.2022 09:30
Hostouň/Švermov
1:4
(1:3)
Kosmonosy
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
21.08.2022 09:30
Velký Osek
0:5
(0:1)
Povltavská fotbalová akademie
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
21.08.2022 09:30
Polaban Nymburk
1:3
(1:1)
SK Kladno B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
4. kolo
27.08.2022 09:30
Velim
2:0
(0:0)
Kutná Hora
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
27.08.2022 09:30
SK Kladno B
1:2
(1:1)
Poděbrady
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
27.08.2022 09:30
Povltavská fotbalová akademie
1:1
(0:0)
Polaban Nymburk
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
27.08.2022 09:30
Kosmonosy
5:3
(1:1)
Velký Osek
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
27.08.2022 09:30
Sedlčany
0:5
(0:2)
Hostouň/Švermov
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
27.08.2022 09:30
Dobříš
1:3
(0:3)
Lhota
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
28.08.2022 09:30
Pšovka Mělník
10:2
(3:2)
Spartak Příbram
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
28.08.2022 09:30
Říčany
3:1
(0:0)
Slaný
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
5. kolo
03.09.2022 09:30
Spartak Příbram
1:7
(0:6)
Říčany
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
03.09.2022 09:30
Lhota
3:1
(2:1)
Pšovka Mělník
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
03.09.2022 09:30
Hostouň/Švermov
1:3
(0:1)
Dobříš
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
03.09.2022 09:30
Poděbrady
3:3
(2:0)
Povltavská fotbalová akademie
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
04.09.2022 09:30
Slaný
3:3
(2:2)
Velim
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
04.09.2022 09:30
Velký Osek
3:1
(0:1)
Sedlčany
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
04.09.2022 09:30
Polaban Nymburk
1:1
(1:0)
Kosmonosy
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
04.09.2022 09:30
Kutná Hora
2:4
(1:3)
SK Kladno B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
6. kolo
10.09.2022 09:30
Velim
0:5
(0:2)
SK Kladno B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
10.09.2022 09:30
Povltavská fotbalová akademie
0:0
(0:0)
Kutná Hora
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
10.09.2022 09:30
Kosmonosy
4:3
(4:1)
Poděbrady
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
10.09.2022 09:30
Sedlčany
3:4
(0:2)
Polaban Nymburk
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
10.09.2022 09:30
Dobříš
2:3
(1:2)
Velký Osek
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
11.09.2022 09:30
Pšovka Mělník
1:2
(1:0)
Hostouň/Švermov
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
11.09.2022 09:30
Říčany
3:2
(2:2)
Lhota
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
11.09.2022 09:30
Slaný
3:1
(1:1)
Spartak Příbram
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
7. kolo
17.09.2022 09:30
Lhota
1:1
(0:1)
Slaný
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
17.09.2022 09:30
Hostouň/Švermov
1:3
(1:2)
Říčany
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
17.09.2022 09:30
Poděbrady
6:0
(4:0)
Sedlčany
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
17.09.2022 09:30
SK Kladno B
2:3
(2:2)
Povltavská fotbalová akademie
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
18.09.2022 09:30
Spartak Příbram
2:3
(2:0)
Velim
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
18.09.2022 09:30
Velký Osek
1:5
(0:1)
Pšovka Mělník
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
18.09.2022 09:30
Polaban Nymburk
3:3
(1:2)
Dobříš
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
18.09.2022 09:30
Kutná Hora
3:1
(1:0)
Kosmonosy
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
8. kolo
24.09.2022 09:30
Velim
0:2
(0:2)
Povltavská fotbalová akademie
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
24.09.2022 09:30
Kosmonosy
3:3
(2:1)
SK Kladno B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
24.09.2022 09:30
Sedlčany
2:2
(0:2)
Kutná Hora
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
24.09.2022 09:30
Dobříš
5:2
(2:0)
Poděbrady
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
24.09.2022 09:30
Spartak Příbram
3:3
(1:2)
Lhota
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
25.09.2022 09:30
Pšovka Mělník
3:2
(1:1)
Polaban Nymburk
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
25.09.2022 09:30
Říčany
3:2
(2:1)
Velký Osek
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
25.09.2022 09:30
Slaný
3:0
(0:0)
Hostouň/Švermov
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
9. kolo
01.10.2022 09:30
Lhota
3:2
(3:2)
Velim
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
01.10.2022 09:30
Poděbrady
3:1
(1:1)
Pšovka Mělník
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
01.10.2022 09:30
SK Kladno B
9:1
(5:0)
Sedlčany
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
01.10.2022 09:30
Povltavská fotbalová akademie
3:2
(1:0)
Kosmonosy
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
02.10.2022 09:30
Hostouň/Švermov
4:1
(2:0)
Spartak Příbram
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
02.10.2022 09:30
Polaban Nymburk
2:2
(1:0)
Říčany
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
02.10.2022 09:30
Kutná Hora
1:1
(1:0)
Dobříš
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
19.10.2022 14:00
Slaný
4:0
(3:0)
Velký Osek
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
10. kolo
08.10.2022 09:30
Velim
1:0
(1:0)
Kosmonosy
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
08.10.2022 09:30
Sedlčany
0:1
(0:0)
Povltavská fotbalová akademie
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
08.10.2022 09:30
Dobříš
4:1
(2:1)
SK Kladno B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
08.10.2022 09:30
Spartak Příbram
1:3
(0:0)
Velký Osek
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
08.10.2022 09:30
Lhota
3:3
(2:2)
Hostouň/Švermov
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
09.10.2022 09:30
Pšovka Mělník
1:1
(0:1)
Kutná Hora
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
09.10.2022 09:30
Říčany
1:1
(0:1)
Poděbrady
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
09.10.2022 09:30
Slaný
2:1
(1:1)
Polaban Nymburk
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
11. kolo
15.10.2022 09:30
Poděbrady
2:1
(2:0)
Slaný
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
15.10.2022 09:30
SK Kladno B
3:4
(3:2)
Pšovka Mělník
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
15.10.2022 09:30
Povltavská fotbalová akademie
3:1
(1:0)
Dobříš
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
15.10.2022 09:30
Kosmonosy
5:1
(2:0)
Sedlčany
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
16.10.2022 09:30
Hostouň/Švermov
2:2
(2:1)
Velim
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
16.10.2022 09:30
Velký Osek
5:2
(5:1)
Lhota
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
16.10.2022 09:30
Polaban Nymburk
4:1
(0:0)
Spartak Příbram
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
16.10.2022 09:30
Kutná Hora
2:7
(0:4)
Říčany
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
12. kolo
22.10.2022 09:30
Velim
1:0
(1:0)
Sedlčany
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
22.10.2022 09:30
Dobříš
1:2
(0:1)
Kosmonosy
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
22.10.2022 09:30
Spartak Příbram
1:3
(0:2)
Poděbrady
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
22.10.2022 09:30
Lhota
0:0
(0:0)
Polaban Nymburk
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
23.10.2022 09:30
Pšovka Mělník
2:5
(0:4)
Povltavská fotbalová akademie
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
23.10.2022 09:30
Říčany
4:0
(3:0)
SK Kladno B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
23.10.2022 09:30
Slaný
1:2
(1:1)
Kutná Hora
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
23.10.2022 09:30
Hostouň/Švermov
3:4
(2:3)
Velký Osek
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
13. kolo
29.10.2022 09:30
Poděbrady
3:4
(1:1)
Lhota
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
29.10.2022 09:30
SK Kladno B
1:2
(0:0)
Slaný
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
29.10.2022 09:30
Povltavská fotbalová akademie
2:2
(1:0)
Říčany
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
29.10.2022 09:30
Kosmonosy
2:1
(2:1)
Pšovka Mělník
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
29.10.2022 09:30
Sedlčany
1:2
(1:1)
Dobříš
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
30.10.2022 09:30
Velký Osek
4:2
(2:2)
Velim
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
30.10.2022 09:30
Polaban Nymburk
0:0
(0:0)
Hostouň/Švermov
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
30.10.2022 09:30
Kutná Hora
2:1
(1:1)
Spartak Příbram
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
14. kolo
05.11.2022 09:15
Lhota
0:2
(0:1)
Kutná Hora
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
05.11.2022 09:30
Velim
0:3
(0:1)
Dobříš
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
05.11.2022 09:30
Spartak Příbram
3:3
(2:0)
SK Kladno B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
06.11.2022 09:30
Pšovka Mělník
13:0
(9:0)
Sedlčany
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
06.11.2022 09:30
Říčany
1:2
(0:1)
Kosmonosy
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
06.11.2022 09:30
Slaný
1:4
(0:3)
Povltavská fotbalová akademie
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
06.11.2022 09:30
Hostouň/Švermov
3:4
(1:1)
Poděbrady
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
06.11.2022 09:30
Velký Osek
0:4
(0:2)
Polaban Nymburk
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
15. kolo
12.11.2022 09:30
Poděbrady
4:0
(3:0)
Velký Osek
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
12.11.2022 09:30
SK Kladno B
3:0
(2:0)
Lhota
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
12.11.2022 09:30
Povltavská fotbalová akademie
2:0
(0:0)
Spartak Příbram
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
12.11.2022 09:30
Kosmonosy
2:1
(1:0)
Slaný
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
12.11.2022 09:30
Sedlčany
6:3
(1:3)
Říčany
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
12.11.2022 09:30
Dobříš
4:0
(1:0)
Pšovka Mělník
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
13.11.2022 09:30
Polaban Nymburk
3:0
(2:0)
Velim
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
13.11.2022 09:30
Kutná Hora
0:3
(0:3)
Hostouň/Švermov
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
16. kolo
16.06.2023 16:00
Poděbrady
2:5
(0:2)
Polaban Nymburk
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
17.06.2023 09:30
Sedlčany
4:2
(4:0)
Slaný
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
18.06.2023 09:30
Velim
3:5
(2:2)
Pšovka Mělník
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
18.06.2023 09:30
Dobříš
3:2
(0:2)
Říčany
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
18.06.2023 09:30
Kosmonosy
1:2
(1:2)
Spartak Příbram
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
18.06.2023 09:30
Povltavská fotbalová akademie
2:5
(0:1)
Lhota
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
18.06.2023 09:30
SK Kladno B
2:0
(1:0)
Hostouň/Švermov
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
18.06.2023 09:30
Kutná Hora
2:3
(1:2)
Velký Osek
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
17. kolo
12.03.2023 09:30
Hostouň/Švermov
3:0
(1:0)
Povltavská fotbalová akademie
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
17.05.2023 16:00
Poděbrady
1:1
(0:0)
Velim
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
17.05.2023 16:00
Polaban Nymburk
2:2
(1:2)
Kutná Hora
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
17.05.2023 16:00
Velký Osek
2:3
(1:2)
SK Kladno B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
17.05.2023 16:00
Kosmonosy
0:0
(0:0)
Lhota
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
17.05.2023 16:00
Spartak Příbram
11:0
(7:0)
Sedlčany
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
17.05.2023 16:00
Slaný
3:0
(0:0)
Dobříš
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
17.05.2023 16:00
Říčany
4:3
(3:1)
Pšovka Mělník
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
18. kolo
18.03.2023 09:30
Povltavská fotbalová akademie
3:1
(1:0)
Velký Osek
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
18.03.2023 09:30
SK Kladno B
2:3
(2:1)
Polaban Nymburk
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
18.03.2023 15:30
Kosmonosy
2:1
(1:1)
Hostouň/Švermov
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
19.03.2023 09:30
Pšovka Mělník
1:0
(1:0)
Slaný
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
19.03.2023 09:30
Kutná Hora
1:4
(0:2)
Poděbrady
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
31.05.2023 16:00
Velim
0:3
(0:3)
Říčany
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
31.05.2023 16:00
Dobříš
2:0
(1:0)
Spartak Příbram
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
31.05.2023 16:00
Sedlčany
0:3
(0:2)
Lhota
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
19. kolo
25.03.2023 09:30
Poděbrady
1:1
(1:1)
SK Kladno B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
25.03.2023 09:30
Lhota
2:0
(0:0)
Dobříš
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
25.03.2023 09:30
Spartak Příbram
4:1
(0:0)
Pšovka Mělník
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
26.03.2023 09:30
Kutná Hora
3:0
(2:0)
Velim
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
26.03.2023 09:30
Polaban Nymburk
3:4
(1:3)
Povltavská fotbalová akademie
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
26.03.2023 09:30
Velký Osek
1:4
(0:2)
Kosmonosy
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
26.03.2023 09:30
Hostouň/Švermov
3:1
(0:1)
Sedlčany
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
26.03.2023 09:30
Slaný
1:0
(0:0)
Říčany
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
20. kolo
01.04.2023 09:30
Velim
3:2
(2:2)
Slaný
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
01.04.2023 09:30
Dobříš
4:4
(0:2)
Hostouň/Švermov
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
01.04.2023 09:30
Sedlčany
1:1
(1:1)
Velký Osek
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
01.04.2023 09:30
SK Kladno B
8:1
(4:0)
Kutná Hora
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
02.04.2023 09:30
Pšovka Mělník
1:1
(1:1)
Lhota
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
12.04.2023 15:30
Říčany
2:2
(2:0)
Spartak Příbram
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
26.04.2023 16:00
Kosmonosy
0:2
(0:1)
Polaban Nymburk
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
08.05.2023 09:30
Povltavská fotbalová akademie
4:2
(2:2)
Poděbrady
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
21. kolo
07.04.2023 09:30
Hostouň/Švermov
6:0
(3:0)
Pšovka Mělník
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
08.04.2023 09:30
SK Kladno B
1:2
(1:0)
Velim
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
08.04.2023 09:30
Poděbrady
4:2
(1:2)
Kosmonosy
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
08.04.2023 09:30
Lhota
2:1
(1:0)
Říčany
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
08.04.2023 09:30
Spartak Příbram
4:1
(3:1)
Slaný
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
09.04.2023 09:30
Kutná Hora
2:2
(1:1)
Povltavská fotbalová akademie
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
09.04.2023 09:30
Polaban Nymburk
3:1
(3:1)
Sedlčany
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
09.04.2023 09:30
Velký Osek
1:1
(1:1)
Dobříš
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
22. kolo
15.04.2023 09:30
Velim
1:1
(0:1)
Spartak Příbram
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
16.04.2023 09:30
Pšovka Mělník
2:0
(2:0)
Velký Osek
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
19.04.2023 16:00
Slaný
2:0
(2:0)
Lhota
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
26.04.2023 15:45
Říčany
1:2
(0:0)
Hostouň/Švermov
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
02.05.2023 16:00
Povltavská fotbalová akademie
1:1
(0:0)
SK Kladno B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
03.05.2023 16:00
Sedlčany
2:1
(1:1)
Poděbrady
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
23.05.2023 16:00
Dobříš
4:0
(2:0)
Polaban Nymburk
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
31.05.2023 16:00
Kosmonosy
1:3
(1:0)
Kutná Hora
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
23. kolo
21.04.2023 15:30
Velký Osek
3:4
(0:1)
Říčany
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
22.04.2023 09:30
Povltavská fotbalová akademie
2:1
(0:0)
Velim
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
22.04.2023 09:30
SK Kladno B
3:1
(3:0)
Kosmonosy
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
22.04.2023 09:30
Poděbrady
0:1
(0:0)
Dobříš
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
22.04.2023 09:30
Lhota
2:2
(0:1)
Spartak Příbram
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
23.04.2023 09:30
Kutná Hora
2:0
(0:0)
Sedlčany
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
23.04.2023 09:30
Polaban Nymburk
4:2
(2:0)
Pšovka Mělník
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
23.04.2023 09:30
Hostouň/Švermov
4:1
(2:1)
Slaný
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
24. kolo
29.04.2023 09:30
Velim
4:2
(1:1)
Lhota
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
29.04.2023 09:30
Spartak Příbram
0:4
(0:1)
Hostouň/Švermov
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
29.04.2023 09:30
Dobříš
1:0
(0:0)
Kutná Hora
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
29.04.2023 09:30
Sedlčany
1:3
(0:2)
SK Kladno B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
29.04.2023 09:30
Kosmonosy
1:1
(0:0)
Povltavská fotbalová akademie
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
30.04.2023 09:30
Velký Osek
0:0
(0:0)
Slaný
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
30.04.2023 09:30
Říčany
3:1
(1:0)
Polaban Nymburk
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
30.04.2023 09:30
Pšovka Mělník
1:1
(1:1)
Poděbrady
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
25. kolo
06.05.2023 09:30
Kosmonosy
0:0
(0:0)
Velim
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
06.05.2023 09:30
Povltavská fotbalová akademie
5:0
(3:0)
Sedlčany
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
06.05.2023 09:30
SK Kladno B
4:0
(3:0)
Dobříš
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
06.05.2023 09:30
Poděbrady
3:2
(0:1)
Říčany
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
07.05.2023 09:30
Kutná Hora
2:2
(1:0)
Pšovka Mělník
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
07.05.2023 09:30
Polaban Nymburk
4:1
(1:0)
Slaný
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
07.05.2023 09:30
Velký Osek
3:1
(1:1)
Spartak Příbram
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
07.05.2023 09:30
Hostouň/Švermov
5:0
(1:0)
Lhota
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
26. kolo
13.05.2023 09:30
Velim
1:2
(1:1)
Hostouň/Švermov
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
13.05.2023 09:30
Lhota
2:1
(0:1)
Velký Osek
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
13.05.2023 09:30
Spartak Příbram
3:1
(3:0)
Polaban Nymburk
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
13.05.2023 09:30
Dobříš
2:2
(1:0)
Povltavská fotbalová akademie
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
13.05.2023 09:30
Sedlčany
6:5
(3:3)
Kosmonosy
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
14.05.2023 09:30
Slaný
6:2
(1:2)
Poděbrady
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
14.05.2023 09:30
Říčany
5:2
(2:2)
Kutná Hora
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
14.05.2023 09:30
Pšovka Mělník
2:0
(1:0)
SK Kladno B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
27. kolo
20.05.2023 09:30
Sedlčany
1:3
(0:0)
Velim
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
20.05.2023 09:30
Kosmonosy
2:2
(0:1)
Dobříš
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
20.05.2023 09:30
Povltavská fotbalová akademie
3:3
(2:3)
Pšovka Mělník
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
20.05.2023 09:30
SK Kladno B
0:1
(0:1)
Říčany
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
20.05.2023 09:30
Poděbrady
1:9
(0:5)
Spartak Příbram
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
21.05.2023 09:30
Kutná Hora
2:3
(1:1)
Slaný
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
21.05.2023 09:30
Polaban Nymburk
6:0
(4:0)
Lhota
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
21.05.2023 09:30
Velký Osek
2:0
(1:0)
Hostouň/Švermov
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
28. kolo
27.05.2023 09:30
Velim
6:3
(1:1)
Velký Osek
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
27.05.2023 09:30
Lhota
4:2
(1:2)
Poděbrady
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
27.05.2023 09:30
Spartak Příbram
3:1
(1:1)
Kutná Hora
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
27.05.2023 09:30
Dobříš
4:0
(1:0)
Sedlčany
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
28.05.2023 09:30
Hostouň/Švermov
2:1
(0:0)
Polaban Nymburk
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
28.05.2023 09:30
Slaný
4:0
(2:0)
SK Kladno B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
28.05.2023 09:30
Říčany
0:1
(0:1)
Povltavská fotbalová akademie
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
28.05.2023 09:30
Pšovka Mělník
4:3
(2:1)
Kosmonosy
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
29. kolo
03.06.2023 09:30
Dobříš
4:0
(1:0)
Velim
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
03.06.2023 09:30
Sedlčany
1:5
(0:2)
Pšovka Mělník
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
03.06.2023 09:30
Kosmonosy
6:1
(2:0)
Říčany
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
03.06.2023 09:30
Povltavská fotbalová akademie
2:2
(1:1)
Slaný
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
03.06.2023 09:30
SK Kladno B
1:1
(0:0)
Spartak Příbram
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
03.06.2023 09:30
Poděbrady
1:7
(1:4)
Hostouň/Švermov
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
04.06.2023 09:30
Kutná Hora
1:0
(1:0)
Lhota
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
04.06.2023 09:30
Polaban Nymburk
4:0
(2:0)
Velký Osek
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
30. kolo
11.06.2023 09:30
Velim
0:3
(0:2)
Polaban Nymburk
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
11.06.2023 09:30
Velký Osek
4:2
(0:1)
Poděbrady
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
11.06.2023 09:30
Hostouň/Švermov
5:1
(2:0)
Kutná Hora
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
11.06.2023 09:30
Lhota
1:5
(0:2)
SK Kladno B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
11.06.2023 09:30
Spartak Příbram
5:1
(3:0)
Povltavská fotbalová akademie
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
11.06.2023 09:30
Slaný
3:2
(1:2)
Kosmonosy
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
11.06.2023 09:30
Říčany
4:1
(3:1)
Sedlčany
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
11.06.2023 09:30
Pšovka Mělník
3:1
(0:0)
Dobříš
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)