KFIS
Soutěže
2023-2024
2022-2023
2021-2022
2020-2021
2019-2020
2018-2019
2017-2018
2016-2017
2015-2016
2014-2015
2013-2014
2012-2013
2011-2012
2010-2011
2009-2010
2008-2009
2007-2008
2006-2007
2005-2006
2004-2005
2003-2004
2002-2003
2001-2002
2000-2001
1999-2000
1998-1999
1997-1998
1996-1997
1995-1996
1994-1995
1993-1994
1992-1993
1991-1992
1990-1991
Dospělí
Starší dorost U19
Mladší dorost U17
Starší žáci U15
Starší žáci U14
Mladší žáci U13
Mladší žáci U12
Ženy
ŘK Čechy
Divize C
SKFS
Oblastní přebor A
Oblastní přebor B
Oblastní přebor 1.-4. místo
Oblastní přebor 5.-8. místo
Oblastní přebor 9.-12. místo
Oblastní přebor 13. - 16. místo
Oblastní přebor 17. - 20. místo
1. A třída A
1. A třída B
1. A třída C
1. A třída D
OFS Kolín
Okresní přebor
Soutěže
Kluby
Novinky
Články (1)
FAQ
O KFISu
O nové verzi
Facebook
Hledat
Přihlásit
Úvod
Sezóny
2021-2022
Starší dorost U19
1. A třída
1. A třída A
Zápasy
2021-2022
1. A třída A
Starší dorost U19
Aktuálně
Týmy
Zápasy
Zápasy
Křížová tabulka
Tabulky
Celková
Doma
Venku
Podzim
Jaro
1. poločasy
2. poločasy
Statistiky
Bilance
Týmy
Zápasy
Série
Střelci
Hráči
Všechny skupiny
Historie
Zápasy
všechna kola
všechna kola
1. kolo
2. kolo
3. kolo
4. kolo
5. kolo
6. kolo
7. kolo
8. kolo
9. kolo
10. kolo
11. kolo
12. kolo
13. kolo
14. kolo
15. kolo
16. kolo
17. kolo
18. kolo
19. kolo
20. kolo
21. kolo
22. kolo
23. kolo
24. kolo
25. kolo
26. kolo
všechny zápasy
všechny zápasy
s výsledky
chybějící výsledky
odložené
všechny týmy
všechny týmy
Čechie Kralupy
Červený Újezd
FK Kralupy 1901
Klíčany
Lhota
Libčice
Loděnice
Pavlíkov
Průhonice
Rudná
Slovan Kladno
Tatran Rakovník
Tuchlovice
Velvary
všechna kola
všechna kola
1. kolo
2. kolo
3. kolo
4. kolo
5. kolo
6. kolo
7. kolo
8. kolo
9. kolo
10. kolo
11. kolo
12. kolo
13. kolo
14. kolo
15. kolo
16. kolo
17. kolo
18. kolo
19. kolo
20. kolo
21. kolo
22. kolo
23. kolo
24. kolo
25. kolo
26. kolo
všechny zápasy
všechny zápasy
s výsledky
chybějící výsledky
odložené
všechny týmy
všechny týmy
Čechie Kralupy
Červený Újezd
FK Kralupy 1901
Klíčany
Lhota
Libčice
Loděnice
Pavlíkov
Průhonice
Rudná
Slovan Kladno
Tatran Rakovník
Tuchlovice
Velvary
1. kolo
06.11.2021 10:15
Lhota
5:1
(3:0)
Průhonice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
06.11.2021 10:15
Rudná
10:0
(3:0)
Tuchlovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
06.11.2021 10:15
Velvary
8:2
(4:0)
Slovan Kladno
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
07.11.2021 10:15
Čechie Kralupy
2:1
(0:0)
FK Kralupy 1901
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
07.11.2021 10:15
Libčice
3:7
(1:4)
Červený Újezd
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
07.11.2021 10:15
Klíčany
1:4
(0:2)
Pavlíkov
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
07.11.2021 13:00
Tatran Rakovník
1:5
(0:3)
Loděnice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
2. kolo
13.11.2021 10:15
FK Kralupy 1901
5:0
(5:0)
Slovan Kladno
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
13.11.2021 10:15
Loděnice
1:0
(0:0)
Velvary
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
13.11.2021 13:30
Pavlíkov
2:5
(1:2)
Lhota
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
14.11.2021 10:15
Tuchlovice
3:0k
Tatran Rakovník
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
14.11.2021 10:15
Průhonice
0:6
(0:3)
Rudná
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
14.11.2021 10:15
Červený Újezd
6:4
(1:2)
Klíčany
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
14.11.2021 10:15
Čechie Kralupy
3:1
(0:1)
Libčice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
3. kolo
30.10.2021 10:15
Lhota
5:1
(4:0)
Červený Újezd
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
30.10.2021 10:15
Rudná
3:2
(2:2)
Pavlíkov
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
30.10.2021 10:15
Velvary
6:1
(1:1)
Tuchlovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
31.10.2021 10:15
Libčice
1:12
(1:7)
FK Kralupy 1901
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
31.10.2021 10:15
Klíčany
1:8
(1:5)
Čechie Kralupy
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
31.10.2021 10:15
Slovan Kladno
1:8
(0:4)
Loděnice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
31.10.2021 13:00
Tatran Rakovník
4:1
(3:0)
Průhonice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
4. kolo
21.08.2021 10:15
FK Kralupy 1901
2:10
(0:4)
Loděnice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
22.08.2021 10:15
Tuchlovice
1:1
(0:1)
Slovan Kladno
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
22.08.2021 10:15
Průhonice
4:8
(3:4)
Velvary
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
22.08.2021 10:15
Červený Újezd
0:3
(0:1)
Rudná
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
22.08.2021 10:15
Čechie Kralupy
1:1
(0:0)
Lhota
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
22.08.2021 10:15
Libčice
5:1
(4:0)
Klíčany
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
28.09.2021 13:30
Pavlíkov
2:1
(2:1)
Tatran Rakovník
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
5. kolo
28.08.2021 10:15
Lhota
7:0
(2:0)
Libčice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
28.08.2021 10:15
Rudná
1:1
(0:1)
Čechie Kralupy
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
28.08.2021 10:15
Velvary
6:2
(4:0)
Pavlíkov
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
28.08.2021 10:15
Loděnice
4:0
(2:0)
Tuchlovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
29.08.2021 10:15
Klíčany
1:5
(1:2)
FK Kralupy 1901
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
29.08.2021 13:00
Tatran Rakovník
0:6
(0:4)
Červený Újezd
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
08.09.2021 17:45
Slovan Kladno
7:3
(5:1)
Průhonice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
6. kolo
04.09.2021 10:15
FK Kralupy 1901
4:1
(1:0)
Tuchlovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
04.09.2021 13:30
Pavlíkov
7:3
(4:0)
Slovan Kladno
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
05.09.2021 10:15
Průhonice
2:12
(0:7)
Loděnice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
05.09.2021 10:15
Červený Újezd
4:5
(1:0)
Velvary
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
05.09.2021 10:15
Čechie Kralupy
8:0
(4:0)
Tatran Rakovník
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
05.09.2021 10:15
Libčice
0:10
(0:4)
Rudná
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
05.09.2021 10:15
Klíčany
1:3
(1:3)
Lhota
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
7. kolo
11.09.2021 10:15
Lhota
6:0
(4:0)
FK Kralupy 1901
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
11.09.2021 10:15
Rudná
7:0
(3:0)
Klíčany
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
11.09.2021 10:15
Velvary
1:1
(0:0)
Čechie Kralupy
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
11.09.2021 10:15
Loděnice
2:2
(1:1)
Pavlíkov
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
12.09.2021 10:15
Slovan Kladno
3:8
(1:1)
Červený Újezd
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
12.09.2021 10:15
Tuchlovice
2:4
(0:2)
Průhonice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
12.09.2021 13:00
Tatran Rakovník
4:2
(2:1)
Libčice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
8. kolo
18.09.2021 10:15
FK Kralupy 1901
1:0
(0:0)
Průhonice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
18.09.2021 10:15
Lhota
3:2
(2:0)
Rudná
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
18.09.2021 13:30
Pavlíkov
4:2
(3:1)
Tuchlovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
19.09.2021 10:15
Červený Újezd
1:4
(0:2)
Loděnice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
19.09.2021 10:15
Čechie Kralupy
12:0
(4:0)
Slovan Kladno
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
19.09.2021 10:15
Libčice
1:2
(0:1)
Velvary
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
19.09.2021 10:15
Klíčany
3:3
(0:1)
Tatran Rakovník
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
9. kolo
25.09.2021 10:15
Rudná
2:1
(1:0)
FK Kralupy 1901
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
25.09.2021 10:15
Velvary
8:0
(3:0)
Klíčany
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
25.09.2021 10:15
Loděnice
5:1
(4:1)
Čechie Kralupy
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
26.09.2021 10:15
Slovan Kladno
3:2
(1:1)
Libčice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
26.09.2021 10:15
Tuchlovice
0:7
(0:2)
Červený Újezd
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
26.09.2021 10:15
Průhonice
1:1
(1:1)
Pavlíkov
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
26.09.2021 13:00
Tatran Rakovník
0:4
(0:2)
Lhota
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
10. kolo
02.10.2021 10:15
FK Kralupy 1901
4:2
(3:1)
Pavlíkov
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
02.10.2021 10:15
Lhota
7:2
(2:0)
Velvary
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
03.10.2021 10:15
Červený Újezd
5:3
(3:2)
Průhonice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
03.10.2021 10:15
Čechie Kralupy
2:1
(2:0)
Tuchlovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
03.10.2021 10:15
Libčice
0:6
(0:1)
Loděnice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
03.10.2021 10:15
Klíčany
5:2
(2:1)
Slovan Kladno
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
28.10.2021 10:15
Rudná
5:1
(1:1)
Tatran Rakovník
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
11. kolo
09.10.2021 10:15
Velvary
1:2
(0:0)
Rudná
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
09.10.2021 10:15
Loděnice
7:1
(5:0)
Klíčany
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
10.10.2021 10:15
Slovan Kladno
0:2
(0:0)
Lhota
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
10.10.2021 10:15
Tuchlovice
3:3
(2:3)
Libčice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
10.10.2021 10:15
Průhonice
0:3
(0:0)
Čechie Kralupy
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
10.10.2021 10:30
Pavlíkov
1:2
(0:2)
Červený Újezd
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
10.10.2021 13:00
Tatran Rakovník
0:4
(0:1)
FK Kralupy 1901
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
12. kolo
16.10.2021 10:15
FK Kralupy 1901
2:3
(0:1)
Červený Újezd
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
16.10.2021 10:15
Lhota
0:3
(0:2)
Loděnice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
16.10.2021 10:15
Rudná
7:1
(3:1)
Slovan Kladno
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
17.10.2021 10:15
Čechie Kralupy
2:2
(1:1)
Pavlíkov
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
17.10.2021 10:15
Libčice
4:2
(3:1)
Průhonice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
17.10.2021 10:15
Klíčany
5:1
(2:0)
Tuchlovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
17.10.2021 13:00
Tatran Rakovník
0:4
(0:1)
Velvary
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
13. kolo
23.10.2021 10:15
Velvary
5:0
(0:0)
FK Kralupy 1901
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
23.10.2021 10:15
Loděnice
0:0
(0:0)
Rudná
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
23.10.2021 13:30
Pavlíkov
7:2
(5:2)
Libčice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
24.10.2021 10:15
Slovan Kladno
3:3
(2:0)
Tatran Rakovník
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
24.10.2021 10:15
Tuchlovice
1:5
(0:2)
Lhota
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
24.10.2021 10:15
Průhonice
2:5
(1:3)
Klíčany
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
24.10.2021 10:15
Červený Újezd
4:3
(3:1)
Čechie Kralupy
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
14. kolo
11.06.2022 10:15
FK Kralupy 1901
3:1
(1:1)
Čechie Kralupy
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
11.06.2022 10:15
Loděnice
Tatran Rakovník
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
11.06.2022 13:30
Pavlíkov
8:2
(3:2)
Klíčany
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
12.06.2022 10:15
Červený Újezd
9:1
(3:1)
Libčice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
12.06.2022 10:15
Průhonice
3:5
(2:2)
Lhota
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
12.06.2022 10:15
Tuchlovice
0:3
(0:1)
Rudná
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
12.06.2022 10:15
Slovan Kladno
0:7
(0:5)
Velvary
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
15. kolo
18.06.2022 10:15
Velvary
4:0
(1:0)
Loděnice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
18.06.2022 10:15
Rudná
4:1
(1:0)
Průhonice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
18.06.2022 10:15
Lhota
2:2
(1:0)
Pavlíkov
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
19.06.2022 10:15
Slovan Kladno
5:7
(2:4)
FK Kralupy 1901
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
19.06.2022 10:15
Klíčany
1:10
(1:5)
Červený Újezd
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
19.06.2022 10:15
Libčice
1:7
(0:1)
Čechie Kralupy
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
19.06.2022 13:00
Tatran Rakovník
Tuchlovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
16. kolo
26.03.2022 10:15
FK Kralupy 1901
4:0
(3:0)
Libčice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
26.03.2022 10:15
Loděnice
11:1
(5:0)
Slovan Kladno
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
26.03.2022 13:30
Pavlíkov
0:7
(0:5)
Rudná
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
27.03.2022 10:15
Čechie Kralupy
3:1
(2:0)
Klíčany
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
27.03.2022 10:15
Červený Újezd
0:6
(0:1)
Lhota
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
27.03.2022 10:15
Průhonice
Tatran Rakovník
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
27.03.2022 10:15
Tuchlovice
0:1
(0:0)
Velvary
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
17. kolo
02.04.2022 10:15
Loděnice
6:1
(2:1)
FK Kralupy 1901
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
02.04.2022 10:15
Rudná
4:0
(2:0)
Červený Újezd
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
03.04.2022 10:15
Slovan Kladno
7:1
(4:0)
Tuchlovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
03.04.2022 10:15
Klíčany
4:1
(2:1)
Libčice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
03.04.2022 13:00
Tatran Rakovník
Pavlíkov
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
14.04.2022 17:00
Lhota
1:0
(0:0)
Čechie Kralupy
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
27.04.2022 18:30
Velvary
7:2
(4:0)
Průhonice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
18. kolo
09.04.2022 10:15
FK Kralupy 1901
1:0
(0:0)
Klíčany
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
10.04.2022 10:15
Libčice
1:6
(0:3)
Lhota
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
10.04.2022 10:15
Čechie Kralupy
1:8
(0:4)
Rudná
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
10.04.2022 10:15
Červený Újezd
Tatran Rakovník
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
10.04.2022 10:15
Pavlíkov
4:3
(3:0)
Velvary
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
10.04.2022 10:15
Průhonice
5:6
(3:1)
Slovan Kladno
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
10.04.2022 10:15
Tuchlovice
1:6
(1:4)
Loděnice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
19. kolo
16.04.2022 10:15
Velvary
8:1
(2:1)
Červený Újezd
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
16.04.2022 10:15
Rudná
5:1
(2:0)
Libčice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
17.04.2022 10:15
Tuchlovice
1:1
(0:1)
FK Kralupy 1901
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
17.04.2022 10:15
Slovan Kladno
2:4
(0:3)
Pavlíkov
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
17.04.2022 13:00
Tatran Rakovník
Čechie Kralupy
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
04.05.2022 17:30
Lhota
5:0
(2:0)
Klíčany
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
09.06.2022 18:00
Loděnice
9:1
(4:0)
Průhonice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
20. kolo
23.04.2022 13:30
Pavlíkov
0:2
(0:0)
Loděnice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
24.04.2022 10:15
FK Kralupy 1901
0:2
(0:2)
Lhota
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
24.04.2022 10:15
Klíčany
0:5
(0:4)
Rudná
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
24.04.2022 10:15
Libčice
Tatran Rakovník
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
24.04.2022 10:15
Čechie Kralupy
2:1
(1:0)
Velvary
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
24.04.2022 10:15
Červený Újezd
4:2
(3:1)
Slovan Kladno
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
24.04.2022 10:15
Průhonice
2:0
(0:0)
Tuchlovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
21. kolo
30.04.2022 10:15
Loděnice
6:3
(4:2)
Červený Újezd
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
30.04.2022 10:15
Velvary
7:1
(4:1)
Libčice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
30.04.2022 10:15
Rudná
2:2
(1:0)
Lhota
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
01.05.2022 10:15
Průhonice
0:7
(0:3)
FK Kralupy 1901
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
01.05.2022 10:15
Tuchlovice
1:4
(0:1)
Pavlíkov
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
01.05.2022 10:15
Slovan Kladno
1:1
(0:0)
Čechie Kralupy
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
01.05.2022 13:00
Tatran Rakovník
Klíčany
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
22. kolo
07.05.2022 10:15
FK Kralupy 1901
1:4
(0:3)
Rudná
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
07.05.2022 10:15
Lhota
Tatran Rakovník
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
08.05.2022 10:15
Klíčany
0:10
(0:4)
Velvary
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
08.05.2022 10:15
Libčice
7:5
(3:1)
Slovan Kladno
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
08.05.2022 10:15
Čechie Kralupy
1:2
(0:0)
Loděnice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
08.05.2022 10:15
Červený Újezd
7:1
(1:1)
Tuchlovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
08.05.2022 10:15
Pavlíkov
8:1
(5:1)
Průhonice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
23. kolo
14.05.2022 10:15
Loděnice
2:0
(1:0)
Libčice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
14.05.2022 10:15
Velvary
2:2
(1:0)
Lhota
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
14.05.2022 13:30
Pavlíkov
3:4
(3:3)
FK Kralupy 1901
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
15.05.2022 10:15
Průhonice
3:6
(1:2)
Červený Újezd
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
15.05.2022 10:15
Tuchlovice
0:7
(0:3)
Čechie Kralupy
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
15.05.2022 10:15
Slovan Kladno
4:1
(1:1)
Klíčany
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
15.05.2022 13:00
Tatran Rakovník
Rudná
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
24. kolo
21.05.2022 10:15
FK Kralupy 1901
Tatran Rakovník
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
21.05.2022 10:15
Rudná
7:1
(3:1)
Velvary
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
21.05.2022 10:15
Lhota
6:2
(2:2)
Slovan Kladno
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
22.05.2022 10:15
Klíčany
1:9
(1:6)
Loděnice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
22.05.2022 10:15
Libčice
0:1
(0:0)
Tuchlovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
22.05.2022 10:15
Čechie Kralupy
13:0
(6:0)
Průhonice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
22.05.2022 10:15
Červený Újezd
3:2
(1:1)
Pavlíkov
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
25. kolo
28.05.2022 10:15
Loděnice
2:1
(1:1)
Lhota
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
28.05.2022 10:15
Velvary
Tatran Rakovník
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
28.05.2022 13:30
Pavlíkov
2:8
(0:6)
Čechie Kralupy
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
29.05.2022 10:15
Červený Újezd
4:6
(2:2)
FK Kralupy 1901
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
29.05.2022 10:15
Průhonice
4:0
(3:0)
Libčice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
29.05.2022 10:15
Tuchlovice
2:1
(1:0)
Klíčany
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
29.05.2022 10:15
Slovan Kladno
0:5
(0:4)
Rudná
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
26. kolo
04.06.2022 10:15
FK Kralupy 1901
3:3
(1:2)
Velvary
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
04.06.2022 10:15
Rudná
2:0
(1:0)
Loděnice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
04.06.2022 10:15
Lhota
4:1
(2:1)
Tuchlovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
05.06.2022 10:15
Klíčany
0:6
(0:4)
Průhonice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
05.06.2022 10:15
Libčice
2:3
(1:2)
Pavlíkov
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
05.06.2022 10:15
Čechie Kralupy
7:2
(2:0)
Červený Újezd
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
05.06.2022 13:00
Tatran Rakovník
Slovan Kladno
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)