KFIS
Soutěže
2023-2024
2022-2023
2021-2022
2020-2021
2019-2020
2018-2019
2017-2018
2016-2017
2015-2016
2014-2015
2013-2014
2012-2013
2011-2012
2010-2011
2009-2010
2008-2009
2007-2008
2006-2007
2005-2006
2004-2005
2003-2004
2002-2003
2001-2002
2000-2001
1999-2000
1998-1999
1997-1998
1996-1997
1995-1996
1994-1995
1993-1994
1992-1993
1991-1992
1990-1991
Dospělí
Starší dorost U19
Mladší dorost U17
Starší žáci U15
Starší žáci U14
Mladší žáci U13
Mladší žáci U12
Starší přípravka
Mladší přípravka
Ženy
ŘK Čechy
Divize C
SKFS
Oblastní přebor A
Oblastní přebor B
Oblastní přebor nadstavba 1-4
Oblastní přebor nadstavba 5-8
Oblastní přebor nadstavba 9-12
Oblastní přebor nadstavba 13-16
Oblastní přebor nadstavba 17-20
Oblastní přebor nadstavba 21-23
1. A třída A
1. A třída B
OFS Kolín
Okresní přebor
Soutěže
Kluby
Novinky
Články (1)
FAQ
O KFISu
O nové verzi
Facebook
Hledat
Přihlásit
Úvod
Sezóny
2018-2019
Starší žáci U15
Okresní přebor
Okresní přebor
Střelci
2018-2019
Okresní přebor
Starší žáci U15
Aktuálně
Týmy
Zápasy
Zápasy
Křížová tabulka
Tabulky
Celková
Doma
Venku
Podzim
Jaro
1. poločasy
2. poločasy
Statistiky
Bilance
Týmy
Zápasy
Série
Střelci
Hráči
Všechny skupiny
Historie
Střelci
všechny týmy
všechny týmy
Bečváry/Ratboř
Břežany II
Červené Pečky
Konárovice
Kouřim
Liblice
Radim
Sázava
Sendražice
Štítary
Tuklaty
Volárna
všechny týmy
všechny týmy
Bečváry/Ratboř
Břežany II
Červené Pečky
Konárovice
Kouřim
Liblice
Radim
Sázava
Sendražice
Štítary
Tuklaty
Volárna
Pořadí
Hráč
Týmy
Góly
Góly pen.
1.
Martin Hruška
Kouřim
6
0
2.
Marek Jech
Sázava
5
0
2.
Lukáš Kocián
Kouřim
5
0
2.
Daniel Strniště
Radim
5
0
5.
Damian Doležal
Bečváry/Ratboř
4
0
5.
Adam Machurka
Štítary
4
0
7.
Jiří Kořínek
Liblice
3
0
7.
Tomáš Moravec
Radim
3
0
7.
Adam Vinš
Konárovice
3
0
7.
Eliška Benešová
Štítary
3
1
7.
Jan Benc
Bečváry/Ratboř
3
2
12.
Matyáš Fantys
Sázava
2
0
12.
Mikuláš Klepetko
Tuklaty
2
0
12.
Adam Knický
Bečváry/Ratboř
2
0
12.
David Mach
Konárovice
2
0
12.
Václav Pánek
Sendražice
2
0
12.
Egor Zaharov
Štítary
2
0
18.
Lucie Bejlková
Štítary
1
0
18.
Maxim Čolakov
Břežany II
1
0
18.
Martin Dvořáček
Radim
1
0
18.
Šimon Dytrich
Sázava
1
0
18.
Martin Fořt
Sázava
1
0
18.
Jonáš Havlín
Kouřim
1
0
18.
David Hübšt
Štítary
1
0
18.
Tadeáš Krejčík
Štítary
1
0
18.
Nela Krutská
Radim
1
0
18.
Tomáš Kubát
Kouřim
1
0
18.
Lukáš Kubička
Radim
1
0
18.
Jan Kubrycht
Červené Pečky
1
0
18.
Václav Kukla
Sázava
1
0
18.
Jakub Materna
Sendražice
1
0
18.
Michal Matthey
Tuklaty
1
0
18.
Matěj Matuška
Štítary
1
0
18.
David Procházka
Sázava
1
0
18.
Pavel Pros
Tuklaty
1
0
18.
Lucie Seifertová
Konárovice
1
0
18.
Daniel Starý
Liblice
1
0
18.
Martin Stoklasa
Kouřim
1
0
18.
Petr Šulc
Červené Pečky
1
0
18.
Petr Vojáček
Liblice
1
0
18.
Marek Zadražil
Sendražice
1
0