KFIS
Soutěže
2023-2024
2022-2023
2021-2022
2020-2021
2019-2020
2018-2019
2017-2018
2016-2017
2015-2016
2014-2015
2013-2014
2012-2013
2011-2012
2010-2011
2009-2010
2008-2009
2007-2008
2006-2007
2005-2006
2004-2005
2003-2004
2002-2003
2001-2002
2000-2001
1999-2000
1998-1999
1997-1998
1996-1997
1995-1996
1994-1995
1993-1994
1992-1993
1991-1992
1990-1991
Dospělí
Starší dorost U19
Mladší dorost U17
Starší žáci U15
Starší žáci U14
Mladší žáci U13
Mladší žáci U12
Starší přípravka
Mladší přípravka
Ženy
ŘK Čechy
Divize C
SKFS
Oblastní přebor
1. A třída A
1. A třída B
1. A třída C
1. A třída D
OFS Kolín
Okresní přebor
Soutěže
Kluby
Novinky
Články (1)
FAQ
O KFISu
O nové verzi
Facebook
Hledat
Přihlásit
Úvod
Sezóny
2018-2019
Starší dorost U19
Oblastní přebor
Oblastní přebor
Zápasy
2018-2019
Oblastní přebor
Starší dorost U19
Aktuálně
Týmy
Zápasy
Zápasy
Křížová tabulka
Tabulky
Celková
Doma
Venku
Podzim
Jaro
1. poločasy
2. poločasy
Statistiky
Bilance
Týmy
Zápasy
Série
Střelci
Hráči
Všechny skupiny
Historie
Zápasy
všechna kola
všechna kola
1. kolo
2. kolo
3. kolo
4. kolo
5. kolo
6. kolo
7. kolo
8. kolo
9. kolo
10. kolo
11. kolo
12. kolo
13. kolo
14. kolo
15. kolo
16. kolo
17. kolo
18. kolo
19. kolo
20. kolo
21. kolo
22. kolo
23. kolo
24. kolo
25. kolo
26. kolo
27. kolo
28. kolo
29. kolo
30. kolo
všechny zápasy
všechny zápasy
s výsledky
chybějící výsledky
odložené
všechny týmy
všechny týmy
Červený Újezd
Č. L. Beroun
FC Mělník
Hostouň
Kosmonosy
Králův Dvůr
Kunice
Lety
Poděbrady
Polaban Nymburk
Povltavská fotbalová akademie
Pšovka Mělník
Říčany
Slaný
Tatran Rakovník
Velim
všechna kola
všechna kola
1. kolo
2. kolo
3. kolo
4. kolo
5. kolo
6. kolo
7. kolo
8. kolo
9. kolo
10. kolo
11. kolo
12. kolo
13. kolo
14. kolo
15. kolo
16. kolo
17. kolo
18. kolo
19. kolo
20. kolo
21. kolo
22. kolo
23. kolo
24. kolo
25. kolo
26. kolo
27. kolo
28. kolo
29. kolo
30. kolo
všechny zápasy
všechny zápasy
s výsledky
chybějící výsledky
odložené
všechny týmy
všechny týmy
Červený Újezd
Č. L. Beroun
FC Mělník
Hostouň
Kosmonosy
Králův Dvůr
Kunice
Lety
Poděbrady
Polaban Nymburk
Povltavská fotbalová akademie
Pšovka Mělník
Říčany
Slaný
Tatran Rakovník
Velim
1. kolo
05.09.2018 09:30
Povltavská fotbalová akademie
1:3
(1:0)
Lety
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
05.09.2018 10:15
Hostouň
2:5
(2:3)
Pšovka Mělník
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
05.09.2018 10:15
Poděbrady
1:4
(0:2)
Tatran Rakovník
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
05.09.2018 10:15
Slaný
0:2
(0:0)
Velim
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
05.09.2018 10:15
Kosmonosy
2:0
(1:0)
Králův Dvůr
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
05.09.2018 10:15
Č. L. Beroun
1:2
(0:0)
Polaban Nymburk
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
05.09.2018 10:15
Říčany
3:1
(2:1)
Kunice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
05.09.2018 10:15
Červený Újezd
2:8
(0:5)
FC Mělník
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
2. kolo
19.09.2018 09:30
Velim
2:4
(0:4)
Kosmonosy
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
19.09.2018 10:15
Pšovka Mělník
1:2
(0:1)
FC Mělník
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
19.09.2018 10:15
Lety
0:4
(0:1)
Červený Újezd
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
19.09.2018 10:15
Říčany
2:3
(2:2)
Povltavská fotbalová akademie
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
19.09.2018 10:15
Polaban Nymburk
6:1
(3:1)
Kunice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
19.09.2018 10:15
Králův Dvůr
3:1
(2:1)
Č. L. Beroun
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
19.09.2018 10:15
Tatran Rakovník
6:4
(3:0)
Slaný
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
19.09.2018 10:15
Hostouň
2:7
(1:3)
Poděbrady
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
3. kolo
25.08.2018 09:30
Povltavská fotbalová akademie
1:7
(1:4)
Polaban Nymburk
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
25.08.2018 10:15
Poděbrady
3:1
(1:0)
Pšovka Mělník
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
25.08.2018 10:15
Kosmonosy
6:2
(4:1)
Tatran Rakovník
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
26.08.2018 10:15
Slaný
3:2
(2:2)
Hostouň
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
26.08.2018 10:15
Č. L. Beroun
1:2
(1:2)
Velim
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
26.08.2018 10:15
Kunice
1:4
(0:2)
Králův Dvůr
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
26.08.2018 10:15
Červený Újezd
4:5
(2:2)
Říčany
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
26.08.2018 10:15
FC Mělník
8:0
(6:0)
Lety
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
4. kolo
01.09.2018 10:15
Polaban Nymburk
1:1
(1:1)
Červený Újezd
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
01.09.2018 10:15
Tatran Rakovník
0:1
(0:0)
Č. L. Beroun
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
01.09.2018 10:15
Hostouň
0:2
(0:1)
Kosmonosy
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
01.09.2018 10:15
Poděbrady
2:3
(0:2)
Slaný
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
02.09.2018 09:30
Velim
4:1
(2:0)
Kunice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
02.09.2018 10:15
Pšovka Mělník
3:3
(2:1)
Lety
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
02.09.2018 10:15
Říčany
3:6
(3:2)
FC Mělník
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
02.09.2018 10:15
Králův Dvůr
6:0
(3:0)
Povltavská fotbalová akademie
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
5. kolo
08.09.2018 09:30
Povltavská fotbalová akademie
3:2
(0:0)
Velim
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
08.09.2018 10:15
Kosmonosy
3:2
(1:1)
Poděbrady
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
08.09.2018 10:15
Říčany
5:2
(2:2)
Lety
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
09.09.2018 10:15
Slaný
2:3
(1:1)
Pšovka Mělník
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
09.09.2018 10:15
Č. L. Beroun
3:2
(1:1)
Hostouň
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
09.09.2018 10:15
Kunice
0:6
(0:6)
Tatran Rakovník
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
09.09.2018 10:15
Červený Újezd
0:6
(0:1)
Králův Dvůr
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
09.09.2018 10:15
FC Mělník
2:3
(2:2)
Polaban Nymburk
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
6. kolo
15.09.2018 10:15
Polaban Nymburk
3:1
(1:1)
Lety
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
15.09.2018 10:15
Tatran Rakovník
4:1
(1:0)
Povltavská fotbalová akademie
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
15.09.2018 10:15
Hostouň
5:2
(3:0)
Kunice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
15.09.2018 10:15
Poděbrady
2:0
(0:0)
Č. L. Beroun
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
16.09.2018 09:30
Velim
7:2
(5:0)
Červený Újezd
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
16.09.2018 10:15
Pšovka Mělník
3:0
(2:0)
Říčany
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
16.09.2018 10:15
Králův Dvůr
9:2
(6:2)
FC Mělník
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
16.09.2018 10:15
Slaný
0:8
(0:5)
Kosmonosy
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
7. kolo
22.09.2018 09:30
Povltavská fotbalová akademie
4:3
(3:3)
Hostouň
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
22.09.2018 10:15
Kosmonosy
3:2
(1:1)
Pšovka Mělník
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
22.09.2018 10:15
Králův Dvůr
4:0
(0:0)
Lety
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
23.09.2018 10:15
Č. L. Beroun
2:2
(0:1)
Slaný
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
23.09.2018 10:15
Kunice
1:3
(0:2)
Poděbrady
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
23.09.2018 10:15
Červený Újezd
3:4
(2:1)
Tatran Rakovník
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
23.09.2018 10:15
FC Mělník
5:4
(3:0)
Velim
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
23.09.2018 10:15
Říčany
2:1
(0:1)
Polaban Nymburk
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
8. kolo
29.09.2018 10:15
Tatran Rakovník
4:2
(2:2)
FC Mělník
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
29.09.2018 10:15
Hostouň
3:0
(0:0)
Červený Újezd
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
29.09.2018 10:15
Poděbrady
5:1
(2:1)
Povltavská fotbalová akademie
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
29.09.2018 10:15
Kosmonosy
7:4
(3:3)
Č. L. Beroun
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
30.09.2018 09:30
Velim
10:0
(5:0)
Lety
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
30.09.2018 10:15
Pšovka Mělník
0:4
(0:2)
Polaban Nymburk
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
30.09.2018 10:15
Králův Dvůr
2:3
(1:1)
Říčany
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
30.09.2018 10:15
Slaný
5:3
(2:1)
Kunice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
9. kolo
06.10.2018 09:30
Povltavská fotbalová akademie
3:7
(1:5)
Slaný
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
06.10.2018 10:15
Tatran Rakovník
4:0
(3:0)
Lety
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
06.10.2018 10:15
Polaban Nymburk
0:1
(0:1)
Králův Dvůr
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
07.10.2018 10:15
Č. L. Beroun
3:3
(1:2)
Pšovka Mělník
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
07.10.2018 10:15
Kunice
1:1
(1:1)
Kosmonosy
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
07.10.2018 10:15
Červený Újezd
2:0
(0:0)
Poděbrady
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
07.10.2018 10:15
FC Mělník
1:6
(0:1)
Hostouň
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
07.10.2018 10:15
Říčany
4:8
(1:4)
Velim
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
10. kolo
13.10.2018 10:15
Tatran Rakovník
3:2
(1:1)
Říčany
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
13.10.2018 10:15
Hostouň
2:0
(1:0)
Lety
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
13.10.2018 10:15
Poděbrady
6:0
(5:0)
FC Mělník
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
13.10.2018 10:15
Kosmonosy
5:2
(3:2)
Povltavská fotbalová akademie
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
14.10.2018 09:30
Velim
2:2
(1:1)
Polaban Nymburk
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
14.10.2018 10:15
Pšovka Mělník
0:5
(0:2)
Králův Dvůr
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
14.10.2018 10:15
Slaný
1:5
(0:4)
Červený Újezd
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
14.10.2018 10:15
Č. L. Beroun
2:2
(1:1)
Kunice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
11. kolo
20.10.2018 09:30
Povltavská fotbalová akademie
3:1
(1:1)
Č. L. Beroun
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
20.10.2018 10:15
Poděbrady
2:1
(0:1)
Lety
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
20.10.2018 10:15
Polaban Nymburk
0:3
(0:2)
Tatran Rakovník
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
21.10.2018 10:15
Kunice
5:3
(4:0)
Pšovka Mělník
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
21.10.2018 10:15
Červený Újezd
1:5
(1:1)
Kosmonosy
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
21.10.2018 10:15
FC Mělník
5:0
(2:0)
Slaný
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
21.10.2018 10:15
Říčany
4:4
(2:1)
Hostouň
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
21.10.2018 10:15
Králův Dvůr
1:2
(0:1)
Velim
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
12. kolo
27.10.2018 10:15
Tatran Rakovník
5:1
(1:1)
Králův Dvůr
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
27.10.2018 10:15
Hostouň
1:1
(0:1)
Polaban Nymburk
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
27.10.2018 10:15
Poděbrady
1:0
(1:0)
Říčany
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
27.10.2018 10:15
Kosmonosy
4:1
(1:1)
FC Mělník
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
28.10.2018 10:15
Pšovka Mělník
2:4
(2:0)
Velim
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
28.10.2018 10:15
Slaný
5:1
(4:0)
Lety
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
28.10.2018 10:15
Č. L. Beroun
3:1
(1:0)
Červený Újezd
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
28.10.2018 10:15
Kunice
4:2
(3:1)
Povltavská fotbalová akademie
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
13. kolo
03.11.2018 09:30
Povltavská fotbalová akademie
1:2
(0:2)
Pšovka Mělník
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
03.11.2018 10:15
Kosmonosy
3:3
(2:1)
Lety
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
03.11.2018 10:15
Polaban Nymburk
2:1
(1:0)
Poděbrady
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
04.11.2018 09:30
Velim
2:6
(2:4)
Tatran Rakovník
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
04.11.2018 10:15
Červený Újezd
4:5
(4:3)
Kunice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
04.11.2018 10:15
FC Mělník
3:4
(1:2)
Č. L. Beroun
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
04.11.2018 10:15
Říčany
5:1
(4:0)
Slaný
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
04.11.2018 10:15
Králův Dvůr
6:2
(1:1)
Hostouň
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
14. kolo
10.11.2018 09:30
Povltavská fotbalová akademie
2:3
(2:1)
Červený Újezd
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
10.11.2018 10:15
Hostouň
4:0
(3:0)
Velim
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
10.11.2018 10:15
Poděbrady
1:1
(1:1)
Králův Dvůr
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
10.11.2018 10:15
Kosmonosy
8:2
(5:1)
Říčany
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
11.11.2018 10:15
Pšovka Mělník
2:4
(0:2)
Tatran Rakovník
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
11.11.2018 10:15
Slaný
1:0
(0:0)
Polaban Nymburk
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
11.11.2018 10:15
Č. L. Beroun
4:3
(1:3)
Lety
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
11.11.2018 10:15
Kunice
1:3
(1:2)
FC Mělník
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
15. kolo
17.11.2018 10:15
Kunice
4:1
(1:0)
Lety
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
17.11.2018 10:15
Polaban Nymburk
2:0
(1:0)
Kosmonosy
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
17.11.2018 10:15
Tatran Rakovník
3:0
(1:0)
Hostouň
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
18.11.2018 09:30
Velim
0:2
(0:2)
Poděbrady
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
18.11.2018 10:15
Červený Újezd
3:0
(2:0)
Pšovka Mělník
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
18.11.2018 10:15
FC Mělník
4:1
(1:1)
Povltavská fotbalová akademie
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
18.11.2018 10:15
Říčany
1:0
(0:0)
Č. L. Beroun
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
18.11.2018 10:15
Králův Dvůr
1:0
(1:0)
Slaný
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
16. kolo
09.03.2019 10:15
Tatran Rakovník
3:0
(1:0)
Poděbrady
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
09.03.2019 10:15
Polaban Nymburk
1:3
(1:2)
Č. L. Beroun
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
09.03.2019 10:15
Lety
2:4
(0:1)
Povltavská fotbalová akademie
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
10.03.2019 09:30
Velim
4:2
(3:1)
Slaný
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
10.03.2019 10:15
Pšovka Mělník
5:2
(3:1)
Hostouň
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
10.03.2019 10:15
Králův Dvůr
1:2
(1:0)
Kosmonosy
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
10.03.2019 10:15
Kunice
1:0
(0:0)
Říčany
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
10.03.2019 10:15
FC Mělník
2:1
(1:0)
Červený Újezd
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
17. kolo
16.03.2019 09:30
Povltavská fotbalová akademie
1:3
(1:3)
Říčany
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
16.03.2019 10:15
Kosmonosy
4:0
(2:0)
Velim
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
16.03.2019 10:15
Poděbrady
2:2
(1:2)
Hostouň
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
17.03.2019 10:15
FC Mělník
4:0
(1:0)
Pšovka Mělník
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
17.03.2019 10:15
Lety
2:2
(1:1)
Červený Újezd
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
17.03.2019 10:15
Kunice
2:2
(0:2)
Polaban Nymburk
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
17.03.2019 10:15
Č. L. Beroun
1:4
(0:3)
Králův Dvůr
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
17.03.2019 10:15
Slaný
1:5
(0:3)
Tatran Rakovník
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
18. kolo
23.03.2019 10:15
Hostouň
5:1
(2:0)
Slaný
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
23.03.2019 10:15
Tatran Rakovník
6:2
(3:2)
Kosmonosy
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
23.03.2019 10:15
Polaban Nymburk
5:1
(3:1)
Povltavská fotbalová akademie
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
23.03.2019 10:15
Lety
0:5
(0:3)
FC Mělník
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
24.03.2019 09:30
Velim
6:0
(3:0)
Č. L. Beroun
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
24.03.2019 10:15
Pšovka Mělník
3:2
(2:2)
Poděbrady
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
24.03.2019 10:15
Králův Dvůr
4:1
(2:0)
Kunice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
24.03.2019 10:15
Říčany
4:3
(3:1)
Červený Újezd
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
19. kolo
30.03.2019 09:30
Povltavská fotbalová akademie
2:4
(1:3)
Králův Dvůr
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
30.03.2019 10:15
Lety
0:2
(0:0)
Pšovka Mělník
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
30.03.2019 10:15
Kosmonosy
2:1
(0:1)
Hostouň
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
31.03.2019 10:15
FC Mělník
7:0
(3:0)
Říčany
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
31.03.2019 10:15
Červený Újezd
1:2
(0:0)
Polaban Nymburk
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
31.03.2019 10:15
Kunice
2:3
(1:1)
Velim
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
31.03.2019 10:15
Č. L. Beroun
2:5
(1:2)
Tatran Rakovník
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
31.03.2019 10:15
Slaný
1:7
(0:5)
Poděbrady
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
20. kolo
06.04.2019 10:15
Poděbrady
1:2
(1:1)
Kosmonosy
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
06.04.2019 10:15
Hostouň
3:1
(1:1)
Č. L. Beroun
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
06.04.2019 10:15
Tatran Rakovník
8:2
(4:1)
Kunice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
06.04.2019 10:15
Polaban Nymburk
2:3
(2:3)
FC Mělník
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
07.04.2019 09:30
Velim
9:0
(5:0)
Povltavská fotbalová akademie
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
07.04.2019 10:15
Pšovka Mělník
3:1
(0:0)
Slaný
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
07.04.2019 10:15
Králův Dvůr
6:0
(4:0)
Červený Újezd
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
07.04.2019 10:15
Lety
2:4
(2:2)
Říčany
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
21. kolo
13.04.2019 09:30
Povltavská fotbalová akademie
0:6
(0:3)
Tatran Rakovník
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
13.04.2019 10:15
Lety
1:3
(1:0)
Polaban Nymburk
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
13.04.2019 10:15
Kosmonosy
7:0
(2:0)
Slaný
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
14.04.2019 10:15
Říčany
2:1
(1:1)
Pšovka Mělník
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
14.04.2019 10:15
FC Mělník
3:2
(2:1)
Králův Dvůr
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
14.04.2019 10:15
Červený Újezd
3:1
(1:1)
Velim
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
14.04.2019 10:15
Kunice
1:1
(0:0)
Hostouň
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
14.04.2019 10:15
Č. L. Beroun
2:2
(1:1)
Poděbrady
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
22. kolo
20.04.2019 10:15
Poděbrady
6:0
(4:0)
Kunice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
20.04.2019 10:15
Hostouň
7:1
(2:1)
Povltavská fotbalová akademie
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
20.04.2019 10:15
Tatran Rakovník
6:0
(2:0)
Červený Újezd
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
20.04.2019 10:15
Polaban Nymburk
13:0
(7:0)
Říčany
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
21.04.2019 09:30
Velim
7:4
(5:1)
FC Mělník
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
21.04.2019 10:15
Pšovka Mělník
4:1
(1:0)
Kosmonosy
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
21.04.2019 10:15
Slaný
3:1
(1:0)
Č. L. Beroun
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
21.04.2019 10:15
Lety
1:2
(1:2)
Králův Dvůr
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
23. kolo
27.04.2019 09:30
Povltavská fotbalová akademie
1:6
(1:1)
Poděbrady
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
27.04.2019 10:15
Polaban Nymburk
3:1
(2:1)
Pšovka Mělník
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
27.04.2019 10:15
Lety
1:3
(0:1)
Velim
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
28.04.2019 10:15
Říčany
3:4
(1:1)
Králův Dvůr
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
28.04.2019 10:15
FC Mělník
0:4
(0:3)
Tatran Rakovník
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
28.04.2019 10:15
Červený Újezd
1:3
(1:3)
Hostouň
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
28.04.2019 10:15
Kunice
2:1
(0:1)
Slaný
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
28.04.2019 10:15
Č. L. Beroun
2:4
(2:3)
Kosmonosy
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
24. kolo
04.05.2019 10:15
Kosmonosy
1:0
(0:0)
Kunice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
04.05.2019 10:15
Poděbrady
5:1
(3:1)
Červený Újezd
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
04.05.2019 10:15
Hostouň
4:2
(2:1)
FC Mělník
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
04.05.2019 10:15
Lety
1:5
(0:5)
Tatran Rakovník
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
05.05.2019 09:30
Velim
6:1
(3:0)
Říčany
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
05.05.2019 10:15
Pšovka Mělník
0:1
(0:0)
Č. L. Beroun
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
05.05.2019 10:15
Slaný
7:0
(4:0)
Povltavská fotbalová akademie
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
05.05.2019 10:15
Králův Dvůr
0:0
(0:0)
Polaban Nymburk
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
25. kolo
11.05.2019 09:30
Povltavská fotbalová akademie
2:1
(1:1)
Kosmonosy
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
11.05.2019 10:15
Polaban Nymburk
3:0
(2:0)
Velim
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
11.05.2019 10:15
Lety
1:7
(1:5)
Hostouň
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
12.05.2019 10:15
Králův Dvůr
6:1
(3:1)
Pšovka Mělník
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
12.05.2019 10:15
Říčany
2:3
(1:3)
Tatran Rakovník
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
12.05.2019 10:15
FC Mělník
4:2
(2:0)
Poděbrady
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
12.05.2019 10:15
Červený Újezd
1:3
(0:1)
Slaný
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
12.05.2019 10:15
Kunice
1:5
(0:3)
Č. L. Beroun
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
26. kolo
18.05.2019 10:15
Kosmonosy
9:1
(6:0)
Červený Újezd
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
18.05.2019 10:15
Lety
1:3
(0:2)
Poděbrady
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
18.05.2019 10:15
Hostouň
2:0
(2:0)
Říčany
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
18.05.2019 10:15
Tatran Rakovník
5:0
(3:0)
Polaban Nymburk
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
19.05.2019 09:30
Velim
2:1
(1:1)
Králův Dvůr
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
19.05.2019 10:15
Pšovka Mělník
4:0
(1:0)
Kunice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
19.05.2019 10:15
Č. L. Beroun
3:1
(1:1)
Povltavská fotbalová akademie
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
19.05.2019 10:15
Slaný
2:6
(0:4)
FC Mělník
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
27. kolo
25.05.2019 09:30
Povltavská fotbalová akademie
5:0
(2:0)
Kunice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
25.05.2019 10:15
Polaban Nymburk
1:2
(1:0)
Hostouň
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
25.05.2019 10:15
Lety
2:6
(1:2)
Slaný
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
26.05.2019 09:30
Velim
1:2
(1:1)
Pšovka Mělník
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
26.05.2019 10:15
Králův Dvůr
1:1
(1:0)
Tatran Rakovník
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
26.05.2019 10:15
Říčany
1:0
(1:0)
Poděbrady
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
26.05.2019 10:15
FC Mělník
6:2
(3:2)
Kosmonosy
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
26.05.2019 10:15
Červený Újezd
1:0
(1:0)
Č. L. Beroun
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
28. kolo
01.06.2019 10:15
Lety
2:4
(0:2)
Kosmonosy
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
01.06.2019 10:15
Poděbrady
2:2
(1:0)
Polaban Nymburk
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
01.06.2019 10:15
Hostouň
5:1
(4:1)
Králův Dvůr
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
01.06.2019 10:15
Tatran Rakovník
5:2
(4:0)
Velim
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
02.06.2019 10:15
Pšovka Mělník
5:2
(2:1)
Povltavská fotbalová akademie
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
02.06.2019 10:15
Kunice
5:3
(2:2)
Červený Újezd
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
02.06.2019 10:15
Č. L. Beroun
0:3
(0:2)
FC Mělník
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
02.06.2019 10:15
Slaný
5:2
(3:1)
Říčany
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
29. kolo
08.06.2019 10:15
Tatran Rakovník
6:0
(4:0)
Pšovka Mělník
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
08.06.2019 10:15
Polaban Nymburk
2:1
(1:1)
Slaný
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
08.06.2019 10:15
Lety
3:0
(1:0)
Č. L. Beroun
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
09.06.2019 09:30
Velim
0:2
(0:1)
Hostouň
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
09.06.2019 10:15
Králův Dvůr
5:1
(2:1)
Poděbrady
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
09.06.2019 10:15
Říčany
5:2
(1:2)
Kosmonosy
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
09.06.2019 10:15
FC Mělník
6:3
(4:1)
Kunice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
09.06.2019 10:15
Červený Újezd
6:2
(4:1)
Povltavská fotbalová akademie
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
30. kolo
15.06.2019 09:30
Povltavská fotbalová akademie
2:6
(0:2)
FC Mělník
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
15.06.2019 10:15
Kosmonosy
3:1
(1:0)
Polaban Nymburk
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
15.06.2019 10:15
Poděbrady
1:5
(0:5)
Velim
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
15.06.2019 10:15
Hostouň
0:1
(0:0)
Tatran Rakovník
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
16.06.2019 10:15
Pšovka Mělník
7:5
(4:2)
Červený Újezd
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
16.06.2019 10:15
Lety
5:1
(2:0)
Kunice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
16.06.2019 10:15
Č. L. Beroun
6:5
(2:3)
Říčany
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
16.06.2019 10:15
Slaný
2:3
(1:2)
Králův Dvůr
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)