KFIS
Soutěže
2023-2024
2022-2023
2021-2022
2020-2021
2019-2020
2018-2019
2017-2018
2016-2017
2015-2016
2014-2015
2013-2014
2012-2013
2011-2012
2010-2011
2009-2010
2008-2009
2007-2008
2006-2007
2005-2006
2004-2005
2003-2004
2002-2003
2001-2002
2000-2001
1999-2000
1998-1999
1997-1998
1996-1997
1995-1996
1994-1995
1993-1994
1992-1993
1991-1992
1990-1991
Dospělí
Starší dorost U19
Mladší dorost U17
Starší žáci U15
Starší žáci U14
Mladší žáci U13
Mladší žáci U12
Starší přípravka
Mladší přípravka
Ženy
ŘK Čechy
Česká fotbalová liga
Divize A
Divize B
Divize C
SKFS
Oblastní přebor
1. A třída A
1. A třída B
1. B třída A
1. B třída B
1. B třída C
1. B třída D
1. B třída E
OFS Kolín
Okresní přebor
3. třída A
3. třída B
4. třída A
4. třída B
Soutěže
Kluby
Novinky
Články (1)
FAQ
O KFISu
O nové verzi
Facebook
Hledat
Přihlásit
Úvod
Sezóny
2018-2019
Dospělí
1. B třída
1. B třída C
Zápasy
2018-2019
1. B třída C
Dospělí
Aktuálně
Týmy
Zápasy
Zápasy
Křížová tabulka
Tabulky
Celková
Doma
Venku
Podzim
Jaro
1. poločasy
2. poločasy
Statistiky
Bilance
Týmy
Zápasy
Série
Střelci
Hráči
Všechny skupiny
Historie
Zápasy
všechna kola
všechna kola
1. kolo
2. kolo
3. kolo
4. kolo
5. kolo
6. kolo
7. kolo
8. kolo
9. kolo
10. kolo
11. kolo
12. kolo
13. kolo
14. kolo
15. kolo
16. kolo
17. kolo
18. kolo
19. kolo
20. kolo
21. kolo
22. kolo
23. kolo
24. kolo
25. kolo
26. kolo
všechny zápasy
všechny zápasy
s výsledky
chybějící výsledky
odložené
všechny týmy
všechny týmy
Bílé Podolí
Hlízov
Liblice
Loučeň
Městec Králové
Pátek
Pečky
Sadská
Sázava
Škvorec
Sokoleč
Uhlířské Janovice
Vrdy
Zruč nad Sázavou
všechna kola
všechna kola
1. kolo
2. kolo
3. kolo
4. kolo
5. kolo
6. kolo
7. kolo
8. kolo
9. kolo
10. kolo
11. kolo
12. kolo
13. kolo
14. kolo
15. kolo
16. kolo
17. kolo
18. kolo
19. kolo
20. kolo
21. kolo
22. kolo
23. kolo
24. kolo
25. kolo
26. kolo
všechny zápasy
všechny zápasy
s výsledky
chybějící výsledky
odložené
všechny týmy
všechny týmy
Bílé Podolí
Hlízov
Liblice
Loučeň
Městec Králové
Pátek
Pečky
Sadská
Sázava
Škvorec
Sokoleč
Uhlířské Janovice
Vrdy
Zruč nad Sázavou
1. kolo
25.08.2018 17:00
Sadská
0:2
(0:0)
Zruč nad Sázavou
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
25.08.2018 17:00
Loučeň
3:0
(1:0)
Liblice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
25.08.2018 17:00
Sázava
1:2p
(0:1)
pen 1:4
Vrdy
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
26.08.2018 17:00
Hlízov
2:0
(2:0)
Uhlířské Janovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
26.08.2018 17:00
Škvorec
3:0
(2:0)
Bílé Podolí
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
26.08.2018 17:00
Sokoleč
7:4
(2:1)
Městec Králové
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
26.08.2018 17:00
Pečky
2:0
(0:0)
Pátek
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
2. kolo
01.09.2018 17:00
Zruč nad Sázavou
0:1p
(0:0)
pen 3:5
Pátek
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
01.09.2018 17:00
Vrdy
4:3p
(1:2)
pen 5:4
Pečky
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
01.09.2018 17:00
Bílé Podolí
2:0
(2:0)
Sokoleč
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
01.09.2018 17:00
Liblice
1:3
(0:3)
Škvorec
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
01.09.2018 17:00
Sadská
1:2p
(1:0)
pen 1:3
Hlízov
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
02.09.2018 17:00
Městec Králové
3:0
(2:0)
Sázava
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
02.09.2018 17:00
Uhlířské Janovice
1:3
(1:3)
Loučeň
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
3. kolo
08.09.2018 17:00
Loučeň
4:1
(3:1)
Sadská
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
08.09.2018 17:00
Sázava
0:4
(0:3)
Bílé Podolí
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
08.09.2018 17:00
Pátek
0:1
(0:1)
Vrdy
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
09.09.2018 17:00
Hlízov
1:0
(0:0)
Zruč nad Sázavou
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
09.09.2018 17:00
Škvorec
2:3p
(1:1)
pen 6:7
Uhlířské Janovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
09.09.2018 17:00
Sokoleč
6:1
(5:0)
Liblice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
09.09.2018 17:00
Pečky
4:5p
(2:2)
pen 3:4
Městec Králové
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
4. kolo
15.09.2018 16:00
Pečky
1:0
(1:0)
Bílé Podolí
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
15.09.2018 17:00
Zruč nad Sázavou
2:0
(1:0)
Vrdy
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
15.09.2018 17:00
Liblice
1:3
(0:1)
Sázava
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
15.09.2018 17:00
Sadská
2:1
(2:0)
Škvorec
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
16.09.2018 17:00
Městec Králové
0:1
(0:0)
Pátek
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
16.09.2018 17:00
Uhlířské Janovice
2:3
(1:2)
Sokoleč
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
16.09.2018 17:00
Hlízov
2:1
(1:1)
Loučeň
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
5. kolo
22.09.2018 16:30
Loučeň
3:0
(0:0)
Zruč nad Sázavou
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
22.09.2018 16:30
Sázava
3:2p
(1:1)
pen 4:3
Uhlířské Janovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
22.09.2018 16:30
Pátek
4:1
(2:0)
Bílé Podolí
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
22.09.2018 16:30
Vrdy
2:3
(2:2)
Městec Králové
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
23.09.2018 16:30
Škvorec
2:6
(2:3)
Hlízov
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
23.09.2018 16:30
Sokoleč
8:1
(4:0)
Sadská
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
23.09.2018 16:30
Pečky
1:3
(0:1)
Liblice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
6. kolo
29.09.2018 16:30
Zruč nad Sázavou
2:1
(0:1)
Městec Králové
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
29.09.2018 16:30
Bílé Podolí
4:1
(2:0)
Vrdy
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
29.09.2018 16:30
Liblice
2:1
(1:1)
Pátek
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
29.09.2018 16:30
Sadská
1:2
(0:1)
Sázava
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
29.09.2018 16:30
Loučeň
1:2p
(0:0)
pen 0:2
Škvorec
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
30.09.2018 16:30
Uhlířské Janovice
2:4
(2:0)
Pečky
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
30.09.2018 16:30
Hlízov
0:1
(0:0)
Sokoleč
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
7. kolo
06.10.2018 16:00
Sázava
0:1p
(0:0)
pen 5:6
Hlízov
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
06.10.2018 16:00
Pátek
2:1
(2:1)
Uhlířské Janovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
06.10.2018 16:00
Vrdy
3:0
(2:0)
Liblice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
07.10.2018 16:00
Škvorec
2:0
(0:0)
Zruč nad Sázavou
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
07.10.2018 16:00
Sokoleč
2:1
(1:0)
Loučeň
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
07.10.2018 16:00
Pečky
1:3
(1:1)
Sadská
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
07.10.2018 16:00
Městec Králové
0:2
(0:0)
Bílé Podolí
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
8. kolo
13.10.2018 16:00
Zruč nad Sázavou
5:2
(1:1)
Bílé Podolí
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
13.10.2018 16:00
Liblice
6:0
(2:0)
Městec Králové
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
13.10.2018 16:00
Sadská
1:2
(1:1)
Pátek
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
13.10.2018 16:00
Loučeň
0:2
(0:0)
Sázava
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
14.10.2018 16:00
Uhlířské Janovice
2:3
(0:1)
Vrdy
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
14.10.2018 16:00
Hlízov
2:1
(2:1)
Pečky
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
14.10.2018 16:00
Škvorec
2:3p
(1:2)
pen 2:4
Sokoleč
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
9. kolo
20.10.2018 15:30
Sázava
2:1
(1:0)
Škvorec
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
20.10.2018 15:30
Pátek
0:5
(0:3)
Hlízov
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
20.10.2018 15:30
Vrdy
2:5
(1:2)
Sadská
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
20.10.2018 15:30
Bílé Podolí
1:0p
(0:0)
pen 4:2
Liblice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
21.10.2018 15:30
Sokoleč
3:4p
(0:0)
pen 4:5
Zruč nad Sázavou
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
21.10.2018 15:30
Pečky
1:0
(1:0)
Loučeň
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
21.10.2018 15:30
Městec Králové
2:1
(1:0)
Uhlířské Janovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
10. kolo
27.10.2018 14:30
Zruč nad Sázavou
3:0
(3:0)
Liblice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
27.10.2018 14:30
Sadská
4:2
(2:1)
Městec Králové
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
27.10.2018 14:30
Loučeň
4:2
(4:1)
Pátek
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
28.10.2018 14:30
Uhlířské Janovice
2:1p
(0:1)
pen 5:4
Bílé Podolí
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
28.10.2018 14:30
Hlízov
5:0
(1:0)
Vrdy
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
28.10.2018 14:30
Škvorec
4:0
(2:0)
Pečky
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
28.10.2018 14:30
Sokoleč
4:2
(2:2)
Sázava
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
11. kolo
03.11.2018 14:00
Sázava
0:2
(0:0)
Zruč nad Sázavou
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
03.11.2018 14:00
Pátek
0:1
(0:0)
Škvorec
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
03.11.2018 14:00
Vrdy
1:0p
(0:0)
pen 5:4
Loučeň
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
03.11.2018 14:00
Bílé Podolí
1:2p
(0:0)
pen 4:5
Sadská
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
03.11.2018 14:00
Liblice
4:1
(3:1)
Uhlířské Janovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
04.11.2018 14:00
Pečky
0:4
(0:1)
Sokoleč
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
04.11.2018 14:00
Městec Králové
0:6
(0:3)
Hlízov
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
12. kolo
10.11.2018 14:00
Zruč nad Sázavou
2:3p
(1:1)
pen 2:4
Uhlířské Janovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
10.11.2018 14:00
Sadská
3:1
(1:1)
Liblice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
10.11.2018 14:00
Loučeň
2:3
(0:1)
Městec Králové
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
10.11.2018 14:00
Sázava
3:2
(1:1)
Pečky
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
11.11.2018 14:00
Hlízov
6:4
(3:1)
Bílé Podolí
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
11.11.2018 14:00
Škvorec
3:0
(1:0)
Vrdy
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
11.11.2018 14:00
Sokoleč
5:2
(3:0)
Pátek
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
13. kolo
17.11.2018 13:30
Pátek
3:0
(3:0)
Sázava
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
17.11.2018 13:30
Vrdy
1:4
(0:2)
Sokoleč
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
17.11.2018 13:30
Bílé Podolí
5:2
(3:0)
Loučeň
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
17.11.2018 13:30
Liblice
0:2
(0:2)
Hlízov
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
18.11.2018 13:30
Pečky
0:1
(0:1)
Zruč nad Sázavou
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
18.11.2018 13:30
Městec Králové
2:3p
(2:1)
pen 2:4
Škvorec
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
18.11.2018 13:30
Uhlířské Janovice
1:2
(0:1)
Sadská
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
14. kolo
23.03.2019 15:00
Zruč nad Sázavou
4:3p
(1:2)
pen 4:3
Sadská
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
23.03.2019 15:00
Liblice
2:0
(0:0)
Loučeň
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
23.03.2019 15:00
Bílé Podolí
2:1
(1:0)
Škvorec
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
23.03.2019 15:00
Vrdy
5:1
(2:1)
Sázava
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
23.03.2019 15:00
Pátek
1:2
(1:1)
Pečky
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
24.03.2019 15:00
Uhlířské Janovice
0:2
(0:1)
Hlízov
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
24.03.2019 15:00
Městec Králové
1:2
(0:2)
Sokoleč
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
15. kolo
30.03.2019 15:00
Pátek
3:2p
(0:2)
pen 4:3
Zruč nad Sázavou
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
30.03.2019 15:00
Sázava
2:1
(0:1)
Městec Králové
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
30.03.2019 15:00
Loučeň
3:2p
(1:2)
pen 4:2
Uhlířské Janovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
31.03.2019 15:00
Pečky
1:2p
(1:0)
pen 1:4
Vrdy
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
31.03.2019 15:00
Sokoleč
2:0
(1:0)
Bílé Podolí
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
31.03.2019 15:00
Škvorec
4:1
(3:0)
Liblice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
31.03.2019 15:00
Hlízov
4:2
(2:0)
Sadská
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
16. kolo
06.04.2019 16:30
Zruč nad Sázavou
0:3
(0:1)
Hlízov
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
06.04.2019 16:30
Sadská
3:2
(0:0)
Loučeň
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
06.04.2019 16:30
Liblice
2:3p
(2:1)
pen 3:4
Sokoleč
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
06.04.2019 16:30
Bílé Podolí
2:1
(1:1)
Sázava
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
06.04.2019 16:30
Vrdy
2:0
(0:0)
Pátek
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
07.04.2019 16:30
Uhlířské Janovice
0:4
(0:2)
Škvorec
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
07.04.2019 16:30
Městec Králové
6:3
(4:0)
Pečky
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
17. kolo
13.04.2019 16:30
Vrdy
6:1
(1:0)
Zruč nad Sázavou
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
13.04.2019 16:30
Pátek
0:2
(0:0)
Městec Králové
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
13.04.2019 16:30
Sázava
3:2
(1:0)
Liblice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
13.04.2019 16:30
Loučeň
0:4
(0:2)
Hlízov
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
14.04.2019 16:30
Bílé Podolí
2:0
(0:0)
Pečky
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
14.04.2019 16:30
Sokoleč
5:2
(2:1)
Uhlířské Janovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
14.04.2019 16:30
Škvorec
1:2p
(1:0)
pen 5:6
Sadská
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
18. kolo
20.04.2019 17:00
Zruč nad Sázavou
2:1p
(0:1)
pen 5:4
Loučeň
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
20.04.2019 17:00
Sadská
2:0
(0:0)
Sokoleč
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
20.04.2019 17:00
Liblice
3:2
(0:1)
Pečky
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
20.04.2019 17:00
Bílé Podolí
0:1
(0:1)
Pátek
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
21.04.2019 17:00
Hlízov
6:2
(3:1)
Škvorec
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
21.04.2019 17:00
Uhlířské Janovice
2:1
(1:1)
Sázava
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
21.04.2019 17:00
Městec Králové
4:1
(2:1)
Vrdy
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
19. kolo
27.04.2019 17:00
Vrdy
3:1
(0:0)
Bílé Podolí
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
27.04.2019 17:00
Pátek
2:3p
(0:1)
pen 6:7
Liblice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
27.04.2019 17:00
Sázava
6:1
(4:0)
Sadská
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
28.04.2019 17:00
Městec Králové
3:0
(2:0)
Zruč nad Sázavou
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
28.04.2019 17:00
Pečky
2:1
(1:0)
Uhlířské Janovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
28.04.2019 17:00
Sokoleč
3:2p
(1:1)
pen 5:4
Hlízov
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
28.04.2019 17:00
Škvorec
3:1
(2:1)
Loučeň
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
20. kolo
04.05.2019 17:00
Zruč nad Sázavou
1:2
(1:0)
Škvorec
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
04.05.2019 17:00
Loučeň
1:2
(1:1)
Sokoleč
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
04.05.2019 17:00
Sadská
7:2
(3:0)
Pečky
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
04.05.2019 17:00
Liblice
1:2p
(0:1)
pen 1:3
Vrdy
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
04.05.2019 17:00
Bílé Podolí
2:1
(1:1)
Městec Králové
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
05.05.2019 17:00
Hlízov
6:1
(3:0)
Sázava
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
05.05.2019 17:00
Uhlířské Janovice
1:3
(1:1)
Pátek
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
21. kolo
11.05.2019 17:00
Bílé Podolí
2:0
(0:0)
Zruč nad Sázavou
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
11.05.2019 17:00
Vrdy
2:3
(1:1)
Uhlířské Janovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
11.05.2019 17:00
Pátek
3:0
(0:0)
Sadská
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
11.05.2019 17:00
Sázava
4:0
(1:0)
Loučeň
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
12.05.2019 17:00
Městec Králové
0:1
(0:1)
Liblice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
12.05.2019 17:00
Pečky
2:6
(1:3)
Hlízov
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
12.05.2019 17:00
Sokoleč
3:0
(1:0)
Škvorec
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
22. kolo
18.05.2019 17:00
Zruč nad Sázavou
1:4
(1:2)
Sokoleč
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
18.05.2019 17:00
Loučeň
3:2p
(1:2)
pen 2:0
Pečky
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
18.05.2019 17:00
Sadská
4:0
(3:0)
Vrdy
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
18.05.2019 17:00
Liblice
3:0
(3:0)
Bílé Podolí
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
19.05.2019 17:00
Škvorec
4:1
(3:1)
Sázava
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
19.05.2019 17:00
Hlízov
1:0
(1:0)
Pátek
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
19.05.2019 17:00
Uhlířské Janovice
3:0
(2:0)
Městec Králové
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
23. kolo
25.05.2019 17:00
Liblice
3:0
(0:0)
Zruč nad Sázavou
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
25.05.2019 17:00
Bílé Podolí
3:0
(2:0)
Uhlířské Janovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
25.05.2019 17:00
Vrdy
1:3
(0:1)
Hlízov
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
25.05.2019 17:00
Pátek
5:0
(2:0)
Loučeň
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
25.05.2019 17:00
Sázava
3:0
(0:0)
Sokoleč
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
26.05.2019 17:00
Městec Králové
4:1
(4:1)
Sadská
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
26.05.2019 17:00
Pečky
3:0
(2:0)
Škvorec
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
24. kolo
01.06.2019 17:00
Zruč nad Sázavou
3:1
(3:0)
Sázava
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
01.06.2019 17:00
Loučeň
3:1
(1:1)
Vrdy
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
01.06.2019 17:00
Sadská
4:1
(3:0)
Bílé Podolí
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
02.06.2019 17:00
Sokoleč
4:3
(2:1)
Pečky
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
02.06.2019 17:00
Škvorec
4:5p
(2:1)
pen 3:4
Pátek
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
02.06.2019 17:00
Hlízov
6:1
(2:0)
Městec Králové
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
02.06.2019 17:00
Uhlířské Janovice
2:1
(2:1)
Liblice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
25. kolo
08.06.2019 17:00
Liblice
1:5
(0:3)
Sadská
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
08.06.2019 17:00
Bílé Podolí
0:6
(0:1)
Hlízov
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
08.06.2019 17:00
Městec Králové
2:1
(1:0)
Loučeň
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
08.06.2019 17:00
Vrdy
2:1p
(1:0)
pen 3:1
Škvorec
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
08.06.2019 17:00
Pátek
0:1
(0:0)
Sokoleč
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
09.06.2019 17:00
Uhlířské Janovice
0:1
(0:1)
Zruč nad Sázavou
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
09.06.2019 17:00
Pečky
5:3
(3:2)
Sázava
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
26. kolo
15.06.2019 17:00
Zruč nad Sázavou
3:5
(1:3)
Pečky
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
15.06.2019 17:00
Sázava
3:2
(1:0)
Pátek
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
15.06.2019 17:00
Loučeň
5:1
(4:0)
Bílé Podolí
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
15.06.2019 17:00
Sadská
2:0
(1:0)
Uhlířské Janovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
16.06.2019 17:00
Sokoleč
8:1
(3:1)
Vrdy
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
16.06.2019 17:00
Škvorec
7:0
(4:0)
Městec Králové
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
16.06.2019 17:00
Hlízov
1:0
(0:0)
Liblice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)