KFIS
Soutěže
2023-2024
2022-2023
2021-2022
2020-2021
2019-2020
2018-2019
2017-2018
2016-2017
2015-2016
2014-2015
2013-2014
2012-2013
2011-2012
2010-2011
2009-2010
2008-2009
2007-2008
2006-2007
2005-2006
2004-2005
2003-2004
2002-2003
2001-2002
2000-2001
1999-2000
1998-1999
1997-1998
1996-1997
1995-1996
1994-1995
1993-1994
1992-1993
1991-1992
1990-1991
Dospělí
Starší dorost U19
Mladší dorost U17
Starší žáci U15
Mladší žáci U13
Starší přípravka
Ženy
ŘK Čechy
Česká fotbalová liga
Divize B
Divize C
SKFS
1. A třída B
1. B třída C
1. B třída D
OFS Kolín
Okresní přebor
3. třída A
3. třída B
4. třída A
4. třída B
4. třída C
Soutěže
Kluby
Novinky
Články
FAQ
O KFISu
O nové verzi
Facebook
Hledat
Přihlásit
Úvod
Sezóny
2010-2011
Dospělí
1. A třída
1. A třída B
Zápasy
2010-2011
1. A třída B
Dospělí
Aktuálně
Týmy
Zápasy
Zápasy
Křížová tabulka
Tabulky
Celková
Doma
Venku
Podzim
Jaro
1. poločasy
2. poločasy
Statistiky
Bilance
Týmy
Zápasy
Série
Střelci
Hráči
Všechny skupiny
Historie
Zápasy
zobrazit střelce
všechna kola
všechna kola
1. kolo
2. kolo
3. kolo
4. kolo
5. kolo
6. kolo
7. kolo
8. kolo
9. kolo
10. kolo
11. kolo
12. kolo
13. kolo
14. kolo
15. kolo
16. kolo
17. kolo
18. kolo
19. kolo
20. kolo
21. kolo
22. kolo
23. kolo
24. kolo
25. kolo
26. kolo
27. kolo
28. kolo
29. kolo
30. kolo
všechny zápasy
všechny zápasy
s výsledky
chybějící výsledky
odložené
všechny týmy
všechny týmy
Bakov nad Jizerou
Benešov B
Brandýs-Boleslav B
Červené Pečky
Jílové
Louňovice
Mnichovo Hradiště
Poděbrady
Polaban Nymburk
Pšovka Mělník
Radim
Semice
Týnec nad Sázavou
Uhlířské Janovice
Zásmuky
Zeleneč
zobrazit střelce
všechna kola
všechna kola
1. kolo
2. kolo
3. kolo
4. kolo
5. kolo
6. kolo
7. kolo
8. kolo
9. kolo
10. kolo
11. kolo
12. kolo
13. kolo
14. kolo
15. kolo
16. kolo
17. kolo
18. kolo
19. kolo
20. kolo
21. kolo
22. kolo
23. kolo
24. kolo
25. kolo
26. kolo
27. kolo
28. kolo
29. kolo
30. kolo
všechny zápasy
všechny zápasy
s výsledky
chybějící výsledky
odložené
všechny týmy
všechny týmy
Bakov nad Jizerou
Benešov B
Brandýs-Boleslav B
Červené Pečky
Jílové
Louňovice
Mnichovo Hradiště
Poděbrady
Polaban Nymburk
Pšovka Mělník
Radim
Semice
Týnec nad Sázavou
Uhlířské Janovice
Zásmuky
Zeleneč
1. kolo
07.08.2010 17:00
Pšovka Mělník
0:2
(0:1)
Semice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
08.08.2010 17:00
Polaban Nymburk
5:3
(2:1)
Týnec nad Sázavou
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
08.08.2010 17:00
Radim
5:3
(3:1)
Poděbrady
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
08.08.2010 17:00
Benešov B
1:0
(0:0)
Bakov nad Jizerou
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
08.08.2010 17:00
Zeleneč
1:1
(1:0)
Louňovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
11.08.2010 18:00
Uhlířské Janovice
1:4
(0:1)
Červené Pečky
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
18.08.2010 18:00
Zásmuky
1:0
(0:0)
Jílové
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
18.08.2010 18:00
Mnichovo Hradiště
3:1
(2:0)
Brandýs-Boleslav B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
2. kolo
14.08.2010 17:00
Brandýs-Boleslav B
3:0
(1:0)
Zeleneč
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
14.08.2010 17:00
Bakov nad Jizerou
1:3
(1:2)
Mnichovo Hradiště
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
14.08.2010 17:00
Poděbrady
0:0
(0:0)
Benešov B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
14.08.2010 17:00
Jílové
4:1
(0:0)
Pšovka Mělník
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
14.08.2010 17:00
Týnec nad Sázavou
3:0
(1:0)
Zásmuky
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
14.08.2010 17:00
Uhlířské Janovice
1:0
(0:0)
Polaban Nymburk
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
15.08.2010 17:00
Červené Pečky
2:3
(2:2)
Louňovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
15.08.2010 17:00
Semice
3:0
(0:0)
Radim
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
3. kolo
21.08.2010 17:00
Zásmuky
0:1
(0:0)
Uhlířské Janovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
21.08.2010 17:00
Pšovka Mělník
0:1
(0:0)
Týnec nad Sázavou
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
21.08.2010 17:00
Louňovice
3:2
(2:0)
Brandýs-Boleslav B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
22.08.2010 17:00
Polaban Nymburk
2:0
(1:0)
Červené Pečky
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
22.08.2010 17:00
Radim
3:0
(2:0)
Jílové
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
22.08.2010 17:00
Benešov B
2:1
(1:0)
Semice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
22.08.2010 17:00
Mnichovo Hradiště
3:1
(1:1)
Poděbrady
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
22.08.2010 17:00
Zeleneč
2:1
(1:0)
Bakov nad Jizerou
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
4. kolo
28.08.2010 17:00
Bakov nad Jizerou
0:0
(0:0)
Louňovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
28.08.2010 17:00
Poděbrady
3:2
(1:1)
Zeleneč
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
28.08.2010 17:00
Jílové
1:1
(0:0)
Benešov B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
28.08.2010 17:00
Týnec nad Sázavou
0:3
(0:0)
Radim
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
28.08.2010 17:00
Uhlířské Janovice
1:1
(1:1)
Pšovka Mělník
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
29.08.2010 17:00
Červené Pečky
3:1
(1:0)
Brandýs-Boleslav B
Více (14)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (14)
29.08.2010 17:00
Semice
3:1
(1:1)
Mnichovo Hradiště
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
29.08.2010 17:00
Polaban Nymburk
0:2
(0:2)
Zásmuky
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
5. kolo
04.09.2010 17:00
Zásmuky
2:1
(1:0)
Červené Pečky
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
04.09.2010 17:00
Pšovka Mělník
2:1
(2:0)
Polaban Nymburk
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
04.09.2010 17:00
Louňovice
2:2
(0:2)
Poděbrady
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
04.09.2010 17:00
Brandýs-Boleslav B
1:1
(0:1)
Bakov nad Jizerou
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
05.09.2010 17:00
Radim
3:0
(1:0)
Uhlířské Janovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
05.09.2010 17:00
Benešov B
2:1
(0:0)
Týnec nad Sázavou
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
05.09.2010 17:00
Mnichovo Hradiště
0:3
(0:0)
Jílové
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
05.09.2010 17:00
Zeleneč
1:2
(0:0)
Semice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
6. kolo
11.09.2010 17:00
Poděbrady
2:1
(0:0)
Brandýs-Boleslav B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
11.09.2010 17:00
Jílové
2:2
(0:2)
Zeleneč
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
11.09.2010 17:00
Týnec nad Sázavou
5:0
(3:0)
Mnichovo Hradiště
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
11.09.2010 17:00
Uhlířské Janovice
2:2
(2:1)
Benešov B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
11.09.2010 17:00
Zásmuky
1:1
(0:0)
Pšovka Mělník
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
12.09.2010 17:00
Červené Pečky
1:2
(0:1)
Bakov nad Jizerou
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
12.09.2010 17:00
Semice
1:0
(0:0)
Louňovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
12.09.2010 17:00
Polaban Nymburk
3:0
(3:0)
Radim
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
7. kolo
18.09.2010 16:30
Pšovka Mělník
1:2
(1:1)
Červené Pečky
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
18.09.2010 16:30
Louňovice
4:0
(1:0)
Jílové
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
18.09.2010 16:30
Brandýs-Boleslav B
1:2
(1:0)
Semice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
18.09.2010 16:30
Bakov nad Jizerou
2:3
(0:0)
Poděbrady
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
19.09.2010 16:30
Radim
0:2
(0:0)
Zásmuky
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
19.09.2010 16:30
Benešov B
2:0
(1:0)
Polaban Nymburk
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
19.09.2010 16:30
Mnichovo Hradiště
2:0
(0:0)
Uhlířské Janovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
19.09.2010 16:30
Zeleneč
1:1
(0:0)
Týnec nad Sázavou
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
8. kolo
25.09.2010 16:30
Jílové
6:3
(2:1)
Brandýs-Boleslav B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
25.09.2010 16:30
Týnec nad Sázavou
0:3
(0:1)
Louňovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
25.09.2010 16:30
Uhlířské Janovice
2:1
(1:1)
Zeleneč
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
25.09.2010 16:30
Zásmuky
2:1
(0:1)
Benešov B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
25.09.2010 16:30
Pšovka Mělník
4:3
(2:3)
Radim
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
26.09.2010 16:30
Červené Pečky
5:0
(2:0)
Poděbrady
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
26.09.2010 16:30
Polaban Nymburk
3:1
(2:0)
Mnichovo Hradiště
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
06.10.2010 16:00
Semice
1:3
(1:1)
Bakov nad Jizerou
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
9. kolo
02.10.2010 16:00
Louňovice
2:0
(1:0)
Uhlířské Janovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
02.10.2010 16:00
Brandýs-Boleslav B
4:1
(3:0)
Týnec nad Sázavou
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
02.10.2010 16:00
Bakov nad Jizerou
3:1
(1:0)
Jílové
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
02.10.2010 16:00
Poděbrady
5:2
(0:2)
Semice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
03.10.2010 16:00
Radim
2:2
(1:1)
Červené Pečky
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
03.10.2010 16:00
Benešov B
1:1
(0:0)
Pšovka Mělník
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
03.10.2010 16:00
Mnichovo Hradiště
0:0
(0:0)
Zásmuky
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
03.10.2010 16:00
Zeleneč
2:3
(1:1)
Polaban Nymburk
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
10. kolo
09.10.2010 16:00
Jílové
1:2
(1:2)
Poděbrady
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
09.10.2010 16:00
Týnec nad Sázavou
4:1
(2:0)
Bakov nad Jizerou
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
09.10.2010 16:00
Uhlířské Janovice
2:0
(1:0)
Brandýs-Boleslav B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
09.10.2010 16:00
Zásmuky
3:0
(1:0)
Zeleneč
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
09.10.2010 16:00
Pšovka Mělník
0:2
(0:1)
Mnichovo Hradiště
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
10.10.2010 16:00
Červené Pečky
1:1
(0:1)
Semice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
10.10.2010 16:00
Polaban Nymburk
3:0
(2:0)
Louňovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
10.10.2010 16:00
Radim
2:0
(1:0)
Benešov B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
11. kolo
16.10.2010 15:30
Louňovice
1:0
(1:0)
Zásmuky
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
16.10.2010 15:30
Brandýs-Boleslav B
3:2
(2:2)
Polaban Nymburk
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
16.10.2010 15:30
Bakov nad Jizerou
1:0
(0:0)
Uhlířské Janovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
16.10.2010 15:30
Poděbrady
0:1
(0:1)
Týnec nad Sázavou
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
17.10.2010 15:30
Benešov B
5:1
(4:1)
Červené Pečky
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
17.10.2010 15:30
Mnichovo Hradiště
2:0
(1:0)
Radim
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
17.10.2010 15:30
Zeleneč
5:2
(2:2)
Pšovka Mělník
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
17.10.2010 15:30
Semice
1:2
(0:0)
Jílové
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
12. kolo
23.10.2010 15:30
Týnec nad Sázavou
3:2
(3:0)
Semice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
23.10.2010 15:30
Uhlířské Janovice
1:0
(1:0)
Poděbrady
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
23.10.2010 15:30
Zásmuky
3:2
(2:2)
Brandýs-Boleslav B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
23.10.2010 15:30
Pšovka Mělník
1:2
(0:2)
Louňovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
24.10.2010 15:30
Červené Pečky
0:2
(0:1)
Jílové
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
24.10.2010 15:30
Polaban Nymburk
1:1
(1:0)
Bakov nad Jizerou
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
24.10.2010 15:30
Radim
3:1
(1:0)
Zeleneč
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
24.10.2010 15:30
Benešov B
0:0
(0:0)
Mnichovo Hradiště
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
13. kolo
30.10.2010 14:30
Louňovice
3:1
(0:0)
Radim
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
30.10.2010 14:30
Brandýs-Boleslav B
1:4
(0:2)
Pšovka Mělník
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
30.10.2010 14:30
Bakov nad Jizerou
3:1
(2:1)
Zásmuky
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
30.10.2010 14:30
Poděbrady
1:2
(1:1)
Polaban Nymburk
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
30.10.2010 14:30
Jílové
2:0
(2:0)
Týnec nad Sázavou
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
31.10.2010 14:30
Mnichovo Hradiště
3:1
(2:0)
Červené Pečky
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
31.10.2010 14:30
Zeleneč
1:0
(1:0)
Benešov B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
31.10.2010 14:30
Semice
2:1
(2:1)
Uhlířské Janovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
14. kolo
06.11.2010 14:00
Uhlířské Janovice
1:0
(0:0)
Jílové
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
06.11.2010 14:00
Zásmuky
2:0
(2:0)
Poděbrady
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
06.11.2010 14:00
Pšovka Mělník
0:3
(0:1)
Bakov nad Jizerou
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
07.11.2010 14:00
Červené Pečky
1:2
(0:0)
Týnec nad Sázavou
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
07.11.2010 14:00
Polaban Nymburk
3:0
(1:0)
Semice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
07.11.2010 14:00
Radim
1:5
(1:1)
Brandýs-Boleslav B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
07.11.2010 14:00
Benešov B
5:2
(2:1)
Louňovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
07.11.2010 14:00
Mnichovo Hradiště
5:0
(1:0)
Zeleneč
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
15. kolo
13.11.2010 14:00
Louňovice
2:1
(1:0)
Mnichovo Hradiště
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
13.11.2010 14:00
Brandýs-Boleslav B
2:0
(0:0)
Benešov B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
13.11.2010 14:00
Bakov nad Jizerou
1:1
(1:1)
Radim
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
13.11.2010 14:00
Poděbrady
7:0
(3:0)
Pšovka Mělník
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
13.11.2010 14:00
Jílové
2:3
(1:2)
Polaban Nymburk
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
13.11.2010 14:00
Týnec nad Sázavou
2:1
(0:1)
Uhlířské Janovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
14.11.2010 14:00
Zeleneč
2:0
(1:0)
Červené Pečky
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
14.11.2010 14:00
Semice
4:4
(1:3)
Zásmuky
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
16. kolo
12.03.2011 14:30
Červené Pečky
0:2
(0:0)
Uhlířské Janovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
12.03.2011 14:30
Týnec nad Sázavou
2:3
(2:1)
Polaban Nymburk
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
12.03.2011 14:30
Jílové
2:3
(1:2)
Zásmuky
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
12.03.2011 14:30
Poděbrady
5:0
(3:0)
Radim
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
12.03.2011 14:30
Bakov nad Jizerou
0:2
(0:0)
Benešov B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
12.03.2011 14:30
Brandýs-Boleslav B
1:2
(0:1)
Mnichovo Hradiště
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
12.03.2011 14:30
Louňovice
2:0
(0:0)
Zeleneč
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
13.03.2011 14:30
Semice
3:2
(1:0)
Pšovka Mělník
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
17. kolo
11.05.2011 18:00
Louňovice
4:1
(2:0)
Červené Pečky
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
11.05.2011 18:00
Zeleneč
1:1
(0:0)
Brandýs-Boleslav B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
11.05.2011 18:00
Mnichovo Hradiště
1:0
(0:0)
Bakov nad Jizerou
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
11.05.2011 18:00
Benešov B
0:1
(0:0)
Poděbrady
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
11.05.2011 18:00
Radim
2:1
(0:1)
Semice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
11.05.2011 18:00
Pšovka Mělník
1:1
(0:1)
Jílové
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
11.05.2011 18:00
Zásmuky
2:0
(0:0)
Týnec nad Sázavou
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
11.05.2011 18:00
Polaban Nymburk
4:0
(2:0)
Uhlířské Janovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
18. kolo
26.03.2011 15:00
Červené Pečky
2:4
(1:2)
Polaban Nymburk
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
26.03.2011 15:00
Uhlířské Janovice
3:1
(1:1)
Zásmuky
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
26.03.2011 15:00
Týnec nad Sázavou
2:1
(1:0)
Pšovka Mělník
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
26.03.2011 15:00
Jílové
0:1
(0:1)
Radim
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
26.03.2011 15:00
Poděbrady
1:1
(1:1)
Mnichovo Hradiště
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
26.03.2011 15:00
Bakov nad Jizerou
0:1
(0:0)
Zeleneč
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
26.03.2011 15:00
Brandýs-Boleslav B
0:1
(0:0)
Louňovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
27.03.2011 15:00
Semice
0:0
(0:0)
Benešov B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
19. kolo
02.04.2011 16:30
Brandýs-Boleslav B
0:1
(0:1)
Červené Pečky
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
02.04.2011 16:30
Louňovice
2:0
(1:0)
Bakov nad Jizerou
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
02.04.2011 16:30
Pšovka Mělník
1:0
(1:0)
Uhlířské Janovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
02.04.2011 16:30
Zásmuky
2:1
(0:1)
Polaban Nymburk
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
03.04.2011 16:30
Zeleneč
0:4
(0:2)
Poděbrady
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
03.04.2011 16:30
Mnichovo Hradiště
2:1
(2:0)
Semice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
03.04.2011 16:30
Benešov B
3:1
(0:0)
Jílové
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
03.04.2011 16:30
Radim
2:0
(0:0)
Týnec nad Sázavou
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
20. kolo
09.04.2011 16:30
Červené Pečky
1:0
(0:0)
Zásmuky
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
09.04.2011 16:30
Uhlířské Janovice
2:1
(1:1)
Radim
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
09.04.2011 16:30
Týnec nad Sázavou
2:4
(0:1)
Benešov B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
09.04.2011 16:30
Jílové
2:0
(0:0)
Mnichovo Hradiště
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
09.04.2011 16:30
Poděbrady
0:0
(0:0)
Louňovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
09.04.2011 16:30
Bakov nad Jizerou
1:1
(0:1)
Brandýs-Boleslav B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
10.04.2011 16:30
Polaban Nymburk
3:0
(2:0)
Pšovka Mělník
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
10.04.2011 16:30
Semice
2:4
(2:1)
Zeleneč
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
21. kolo
16.04.2011 17:00
Bakov nad Jizerou
6:0
(3:0)
Červené Pečky
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
16.04.2011 17:00
Brandýs-Boleslav B
1:2
(0:1)
Poděbrady
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
16.04.2011 17:00
Louňovice
4:2
(3:2)
Semice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
16.04.2011 17:00
Pšovka Mělník
3:0
(1:0)
Zásmuky
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
17.04.2011 17:00
Zeleneč
0:0
(0:0)
Jílové
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
17.04.2011 17:00
Mnichovo Hradiště
2:0
(2:0)
Týnec nad Sázavou
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
17.04.2011 17:00
Benešov B
3:1
(2:1)
Uhlířské Janovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
17.04.2011 17:00
Radim
2:3
(1:2)
Polaban Nymburk
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
22. kolo
23.04.2011 17:00
Červené Pečky
0:0
(0:0)
Pšovka Mělník
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
23.04.2011 17:00
Zásmuky
0:1
(0:1)
Radim
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
23.04.2011 17:00
Uhlířské Janovice
0:0
(0:0)
Mnichovo Hradiště
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
23.04.2011 17:00
Týnec nad Sázavou
3:3
(1:2)
Zeleneč
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
23.04.2011 17:00
Jílové
0:1
(0:0)
Louňovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
23.04.2011 17:00
Poděbrady
1:0
(1:0)
Bakov nad Jizerou
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
24.04.2011 17:00
Polaban Nymburk
2:3
(1:1)
Benešov B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
24.04.2011 17:00
Semice
2:2
(0:1)
Brandýs-Boleslav B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
23. kolo
30.04.2011 10:15
Benešov B
1:2
(1:0)
Zásmuky
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
30.04.2011 17:00
Poděbrady
5:0
(4:0)
Červené Pečky
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
30.04.2011 17:00
Bakov nad Jizerou
5:2
(1:2)
Semice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
30.04.2011 17:00
Brandýs-Boleslav B
1:2
(0:1)
Jílové
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
30.04.2011 17:00
Louňovice
3:1
(1:0)
Týnec nad Sázavou
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
01.05.2011 17:00
Zeleneč
5:1
(2:1)
Uhlířské Janovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
01.05.2011 17:00
Mnichovo Hradiště
0:1
(0:1)
Polaban Nymburk
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
01.05.2011 17:00
Radim
3:0
(2:0)
Pšovka Mělník
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
24. kolo
07.05.2011 17:00
Červené Pečky
1:0
(0:0)
Radim
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
07.05.2011 17:00
Pšovka Mělník
4:1
(2:1)
Benešov B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
07.05.2011 17:00
Zásmuky
0:3
(0:1)
Mnichovo Hradiště
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
07.05.2011 17:00
Uhlířské Janovice
2:2
(1:1)
Louňovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
07.05.2011 17:00
Týnec nad Sázavou
3:1
(3:1)
Brandýs-Boleslav B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
07.05.2011 17:00
Jílové
4:0
(1:0)
Bakov nad Jizerou
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
08.05.2011 17:00
Polaban Nymburk
6:1
(2:1)
Zeleneč
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
08.05.2011 17:00
Semice
1:4
(1:3)
Poděbrady
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
25. kolo
14.05.2011 17:00
Poděbrady
2:0
(1:0)
Jílové
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
14.05.2011 17:00
Bakov nad Jizerou
2:4
(0:2)
Týnec nad Sázavou
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
14.05.2011 17:00
Brandýs-Boleslav B
1:2
(0:1)
Uhlířské Janovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
14.05.2011 17:00
Louňovice
3:0
(3:0)
Polaban Nymburk
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
15.05.2011 17:00
Semice
2:0
(1:0)
Červené Pečky
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
15.05.2011 17:00
Zeleneč
1:4
(1:3)
Zásmuky
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
15.05.2011 17:00
Mnichovo Hradiště
2:0
(2:0)
Pšovka Mělník
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
15.05.2011 17:00
Benešov B
4:0
(2:0)
Radim
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
26. kolo
21.05.2011 17:00
Červené Pečky
1:3
(1:2)
Benešov B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
21.05.2011 17:00
Pšovka Mělník
5:1
(3:1)
Zeleneč
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
21.05.2011 17:00
Zásmuky
2:0
(2:0)
Louňovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
21.05.2011 17:00
Uhlířské Janovice
0:0
(0:0)
Bakov nad Jizerou
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
21.05.2011 17:00
Týnec nad Sázavou
0:3
(0:2)
Poděbrady
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
21.05.2011 17:00
Jílové
1:5
(0:2)
Semice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
22.05.2011 17:00
Radim
0:3
(0:1)
Mnichovo Hradiště
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
22.05.2011 17:00
Polaban Nymburk
4:1
(3:0)
Brandýs-Boleslav B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
27. kolo
28.05.2011 17:00
Jílové
3:0
(0:0)
Červené Pečky
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
28.05.2011 17:00
Poděbrady
8:0
(2:0)
Uhlířské Janovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
28.05.2011 17:00
Bakov nad Jizerou
0:1
(0:0)
Polaban Nymburk
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
28.05.2011 17:00
Brandýs-Boleslav B
3:4
(1:3)
Zásmuky
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
28.05.2011 17:00
Louňovice
9:0
(3:0)
Pšovka Mělník
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
29.05.2011 17:00
Semice
4:1
(3:1)
Týnec nad Sázavou
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
29.05.2011 17:00
Zeleneč
1:0
(1:0)
Radim
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
29.05.2011 17:00
Mnichovo Hradiště
3:1
(1:1)
Benešov B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
28. kolo
04.06.2011 17:00
Červené Pečky
2:0
(2:0)
Mnichovo Hradiště
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
04.06.2011 17:00
Pšovka Mělník
4:1
(3:0)
Brandýs-Boleslav B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
04.06.2011 17:00
Zásmuky
1:1
(1:1)
Bakov nad Jizerou
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
04.06.2011 17:00
Uhlířské Janovice
1:8
(0:3)
Semice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
04.06.2011 17:00
Týnec nad Sázavou
3:1
(1:0)
Jílové
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
05.06.2011 17:00
Benešov B
2:1
(0:1)
Zeleneč
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
05.06.2011 17:00
Radim
0:2
(0:0)
Louňovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
05.06.2011 17:00
Polaban Nymburk
4:1
(3:0)
Poděbrady
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
29. kolo
11.06.2011 17:00
Týnec nad Sázavou
1:2
(0:2)
Červené Pečky
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
11.06.2011 17:00
Jílové
6:1
(3:0)
Uhlířské Janovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
11.06.2011 17:00
Poděbrady
2:0
(2:0)
Zásmuky
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
11.06.2011 17:00
Bakov nad Jizerou
3:0
(2:0)
Pšovka Mělník
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
11.06.2011 17:00
Brandýs-Boleslav B
5:3
(2:2)
Radim
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
11.06.2011 17:00
Louňovice
2:0
(1:0)
Benešov B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
11.06.2011 17:00
Zeleneč
2:0
(2:0)
Mnichovo Hradiště
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
12.06.2011 17:00
Semice
5:0
(0:0)
Polaban Nymburk
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
30. kolo
18.06.2011 10:15
Benešov B
6:1
(1:0)
Brandýs-Boleslav B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
18.06.2011 14:00
Uhlířské Janovice
2:1
(1:1)
Týnec nad Sázavou
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
18.06.2011 17:00
Mnichovo Hradiště
2:1
(2:0)
Louňovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
18.06.2011 17:00
Radim
2:2
(0:0)
Bakov nad Jizerou
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
18.06.2011 17:00
Zásmuky
3:1
(0:0)
Semice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
19.06.2011 17:00
Červené Pečky
4:1
(2:0)
Zeleneč
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
19.06.2011 17:00
Pšovka Mělník
2:1
(1:1)
Poděbrady
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
19.06.2011 17:00
Polaban Nymburk
0:1
(0:0)
Jílové
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)