KFIS
Soutěže
2023-2024
2022-2023
2021-2022
2020-2021
2019-2020
2018-2019
2017-2018
2016-2017
2015-2016
2014-2015
2013-2014
2012-2013
2011-2012
2010-2011
2009-2010
2008-2009
2007-2008
2006-2007
2005-2006
2004-2005
2003-2004
2002-2003
2001-2002
2000-2001
1999-2000
1998-1999
1997-1998
1996-1997
1995-1996
1994-1995
1993-1994
1992-1993
1991-1992
1990-1991
Dospělí
Starší dorost U19
Mladší dorost U17
Starší žáci U15
Starší žáci U14
Mladší žáci U13
Mladší žáci U12
Starší přípravka
Mladší přípravka
Ženy
ŘK Čechy
Česká fotbalová liga
Divize A
Divize B
Divize C
SKFS
Oblastní přebor
1. A třída A
1. A třída B
1. B třída A
1. B třída B
1. B třída C
1. B třída D
1. B třída E
OFS Kolín
Okresní přebor
3. třída A
3. třída B
4. třída A
4. třída B
Soutěže
Kluby
Novinky
Články (3)
FAQ
O KFISu
O nové verzi
Facebook
Hledat
Přihlásit
Úvod
Sezóny
2009-2010
Starší žáci U15
Okresní soutěž
Okresní soutěž B
Zápasy
2009-2010
Okresní soutěž B
Starší žáci U15
Aktuálně
Týmy
Zápasy
Zápasy
Křížová tabulka
Tabulky
Celková
Doma
Venku
Podzim
Jaro
1. poločasy
2. poločasy
Statistiky
Bilance
Týmy
Zápasy
Série
Střelci
Hráči
Všechny skupiny
Historie
Zápasy
uložit výsledky
zrušit editaci
skrýt střelce
všechna kola
všechna kola
1. kolo
2. kolo
3. kolo
4. kolo
5. kolo
6. kolo
7. kolo
8. kolo
9. kolo
10. kolo
11. kolo
12. kolo
13. kolo
14. kolo
všechny zápasy
všechny zápasy
s výsledky
chybějící výsledky
odložené
všechny týmy
všechny týmy
Býchory
Krakovany
Nová Ves
Radovesnice II
Sendražice
Týnec nad Labem
Volárna
Žiželice nad Cidlinou
uložit výsledky
zrušit editaci
skrýt střelce
všechna kola
všechna kola
1. kolo
2. kolo
3. kolo
4. kolo
5. kolo
6. kolo
7. kolo
8. kolo
9. kolo
10. kolo
11. kolo
12. kolo
13. kolo
14. kolo
všechny zápasy
všechny zápasy
s výsledky
chybějící výsledky
odložené
všechny týmy
všechny týmy
Býchory
Krakovany
Nová Ves
Radovesnice II
Sendražice
Týnec nad Labem
Volárna
Žiželice nad Cidlinou
1. kolo
19.09.2009 10:15
Žiželice nad Cidlinou
:
(
:
)
Týnec nad Labem
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
19.09.2009 14:00
Býchory
:
(
:
)
Volárna
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
20.09.2009 10:15
Nová Ves
:
(
:
)
Krakovany
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
20.09.2009 14:30
Radovesnice II
1:3
(0:3)
Sendražice
Více (14)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (14)
55.
Jiří Tábor
2. kolo
26.09.2009 14:30
Týnec nad Labem
:
(
:
)
Sendražice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
26.09.2009 14:30
Krakovany
10:1
(3:0)
Radovesnice II
Více (22)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (22)
1. + 1. + 1. + 1. + 1. + 1. + 1. + 1.
Filip Fofoňka
,
1.
Plecitý Martin
,
1.
Tomáš Šebek
Jiří Tábor
26.09.2009 14:30
Volárna
:
(
:
)
Nová Ves
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
26.09.2009 14:30
Žiželice nad Cidlinou
:
(
:
)
Býchory
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
3. kolo
03.10.2009 13:30
Býchory
:
(
:
)
Týnec nad Labem
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
03.10.2009 14:00
Sendražice
1:3
(0:3)
Krakovany
Více (14)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (14)
1. + 1.
Filip Fofoňka
,
1.
Tomáš Šebek
04.10.2009 10:15
Nová Ves
:
(
:
)
Žiželice nad Cidlinou
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
04.10.2009 14:00
Radovesnice II
4:0
(3:0)
Volárna
Více (6)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (6)
Jiří Tábor
3x
,
Obešlo
4. kolo
10.10.2009 13:30
Býchory
:
(
:
)
Nová Ves
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
10.10.2009 14:00
Týnec nad Labem
3:1
(0:1)
Krakovany
Více (14)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (14)
10.
Filip Fofoňka
10.10.2009 14:00
Volárna
:
(
:
)
Sendražice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
10.10.2009 14:00
Žiželice nad Cidlinou
5:0
(4:0)
Radovesnice II
Více (13)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (13)
5. kolo
17.10.2009 13:30
Sendražice
:
(
:
)
Žiželice nad Cidlinou
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
17.10.2009 13:30
Krakovany
6:0
(3:0)
Volárna
Více (17)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (17)
Filip Fofoňka
5x
,
Petr Strejcius
18.10.2009 10:15
Nová Ves
:
(
:
)
Týnec nad Labem
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
18.10.2009 13:30
Radovesnice II
:
(
:
)
Býchory
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
6. kolo
24.10.2009 12:00
Býchory
:
(
:
)
Sendražice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
24.10.2009 12:30
Týnec nad Labem
:
(
:
)
Volárna
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
24.10.2009 12:30
Žiželice nad Cidlinou
1:0
(0:0)
Krakovany
Více (10)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (10)
25.10.2009 10:15
Nová Ves
3:1
(0:0)
Radovesnice II
Více (2)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (2)
M Trojan
7. kolo
12.09.2009 15:00
Sendražice
:
(
:
)
Nová Ves
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
12.09.2009 15:00
Krakovany
:
(
:
)
Býchory
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
12.09.2009 15:00
Volárna
:
(
:
)
Žiželice nad Cidlinou
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
13.09.2009 15:00
Radovesnice II
:
(
:
)
Týnec nad Labem
Více (4)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (4)
Jiří Tábor
,
M Trojan
8. kolo
12.06.2010 15:00
Týnec nad Labem
3:3
(3:0)
Žiželice nad Cidlinou
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
12.06.2010 15:00
Volárna
:
(
:
)
Býchory
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
12.06.2010 15:00
Krakovany
:
(
:
)
Nová Ves
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
12.06.2010 15:00
Sendražice
1:1
(0:1)
Radovesnice II
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
9. kolo
01.05.2010 14:30
Býchory
:
(
:
)
Žiželice nad Cidlinou
Více (15)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (15)
01.05.2010 15:00
Sendražice
:
(
:
)
Týnec nad Labem
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
02.05.2010 10:15
Nová Ves
:
(
:
)
Volárna
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
02.05.2010 15:00
Radovesnice II
1:13
(1:1)
Krakovany
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
10. kolo
05.05.2010 17:00
Volárna
1:0
(1:0)
Radovesnice II
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
08.05.2010 15:00
Týnec nad Labem
:
(
:
)
Býchory
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
08.05.2010 15:00
Žiželice nad Cidlinou
1:0
(1:0)
Nová Ves
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
08.05.2010 15:00
Krakovany
3:1
(2:0)
Sendražice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
11. kolo
15.05.2010 15:00
Krakovany
0:3
(0:2)
Týnec nad Labem
Více (10)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (10)
15.05.2010 15:00
Sendražice
0:0
(0:0)
Volárna
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
16.05.2010 10:15
Nová Ves
:
(
:
)
Býchory
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
16.05.2010 15:00
Radovesnice II
1:6
(1:1)
Žiželice nad Cidlinou
Více (9)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (9)
25. + 46.
Michal Steklý
,
49. + 53. + 57.
Miloslav Šumský
,
66.
Jan Drahňovský
12. kolo
22.05.2010 14:30
Býchory
3:1
(1:0)
Radovesnice II
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
22.05.2010 15:00
Týnec nad Labem
:
(
:
)
Nová Ves
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
23.05.2010 15:00
Žiželice nad Cidlinou
:
(
:
)
Sendražice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
23.05.2010 15:00
Volárna
0:1
(0:0)
Krakovany
Více (10)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (10)
13. kolo
29.05.2010 15:00
Volárna
:
(
:
)
Týnec nad Labem
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
29.05.2010 15:00
Krakovany
2:2
(0:1)
Žiželice nad Cidlinou
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
29.05.2010 15:00
Sendražice
:
(
:
)
Býchory
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
30.05.2010 15:00
Radovesnice II
:
(
:
)
Nová Ves
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
14. kolo
05.06.2010 14:30
Býchory
:
(
:
)
Krakovany
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
05.06.2010 15:00
Týnec nad Labem
3:2
(1:2)
Radovesnice II
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
05.06.2010 15:00
Žiželice nad Cidlinou
3:0
(0:0)
Volárna
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
06.06.2010 10:15
Nová Ves
:
(
:
)
Sendražice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)