KFIS
Soutěže
2023-2024
2022-2023
2021-2022
2020-2021
2019-2020
2018-2019
2017-2018
2016-2017
2015-2016
2014-2015
2013-2014
2012-2013
2011-2012
2010-2011
2009-2010
2008-2009
2007-2008
2006-2007
2005-2006
2004-2005
2003-2004
2002-2003
2001-2002
2000-2001
1999-2000
1998-1999
1997-1998
1996-1997
1995-1996
1994-1995
1993-1994
1992-1993
1991-1992
1990-1991
Dospělí
Starší dorost U19
Mladší dorost U17
Starší žáci U15
Mladší žáci U13
Starší přípravka
Mladší přípravka
Ženy
ŘK Čechy
Česká fotbalová liga
Divize B
Divize C
SKFS
1. A třída B
1. B třída C
OFS Kolín
Okresní přebor
3. třída A
3. třída B
4. třída A
4. třída B
4. třída C
Soutěže
Kluby
Novinky
Články (1)
FAQ
O KFISu
O nové verzi
Facebook
Hledat
Přihlásit
Úvod
Sezóny
2008-2009
Dospělí
4. třída
4. třída A
Střelci
2008-2009
4. třída A
Dospělí
Aktuálně
Týmy
Zápasy
Zápasy
Křížová tabulka
Tabulky
Celková
Doma
Venku
Podzim
Jaro
1. poločasy
2. poločasy
Statistiky
Bilance
Týmy
Zápasy
Série
Střelci
Hráči
Všechny skupiny
Historie
Střelci
všechny týmy
všechny týmy
Bělušice
Býchory B
Jestřabí Lhota B
Konárovice B
Krakovany B
Němčice
Ohaře
Ovčáry B
Sendražice
Starý Kolín B
Týnec nad Labem B
Volárna
Žiželice nad Cidlinou
všechny týmy
všechny týmy
Bělušice
Býchory B
Jestřabí Lhota B
Konárovice B
Krakovany B
Němčice
Ohaře
Ovčáry B
Sendražice
Starý Kolín B
Týnec nad Labem B
Volárna
Žiželice nad Cidlinou
Pořadí
Hráč
Týmy
Góly
Góly pen.
1.
Tomáš Říha
Bělušice
37
0
2.
Jiří Fořt
Žiželice nad Cidlinou
19
0
3.
Tomáš Gruber
Týnec nad Labem B
15
0
3.
Lukáš Žiga
Týnec nad Labem B
15
0
5.
Lukáš Kubelka
Žiželice nad Cidlinou
9
1
5.
Balík
Týnec nad Labem B
9
2
7.
Polák
Jestřabí Lhota B
8
0
8.
Ondřej Hůlka
Žiželice nad Cidlinou
7
0
8.
Janeček
Starý Kolín B
7
0
8.
Jaroslav Svoboda
Bělušice
7
0
11.
Cach
Bělušice
6
0
11.
Václav Čapek
Bělušice
6
0
11.
Kulig
Týnec nad Labem B
6
0
11.
Eduard Mráček
Starý Kolín B
6
0
11.
J. Váša
Týnec nad Labem B
6
0
16.
Radovan Mlika
Týnec nad Labem B
5
0
16.
Jaroslav Šlechta
Býchory B
5
0
16.
Michal Váša
Týnec nad Labem B
5
0
16.
Martin Živný
Žiželice nad Cidlinou
5
0
20.
Martin Hruška
Ovčáry B
4
0
20.
Lukáš Konývka
Ovčáry B
4
0
20.
Malínek
Jestřabí Lhota B
4
0
20.
Radek Pelikán
Volárna
4
0
20.
Radek Rejfek
Bělušice
4
0
20.
Petr Sabo
Bělušice
4
0
20.
Jiří Sýkora
Týnec nad Labem B
4
0
27.
Josef Karásek
Němčice
3
0
27.
Kašpar
Jestřabí Lhota B
3
0
27.
Václav Klepal
Bělušice
3
0
27.
Kubíček
Ovčáry B
3
0
27.
Andrej Kúdela
Žiželice nad Cidlinou
3
0
27.
Pavel Malý
Ovčáry B
3
0
27.
Jaroslav Říha
Bělušice
3
0
27.
Pavel Wolfram
Volárna
3
0
27.
Záleský
Týnec nad Labem B
3
0
36.
Čákora
Starý Kolín B
2
0
36.
Cepek
Bělušice
2
0
36.
Jaroslav Černý
Týnec nad Labem B
2
0
36.
Milan Chlumský
Býchory B
2
0
36.
Petr Chlumský
Býchory B
2
0
36.
Čížek
Býchory B
2
0
36.
Vojtěch Dvořák
Sendražice
2
0
36.
Tomáš Fiala
Žiželice nad Cidlinou
2
0
36.
Flos
Ovčáry B
2
0
36.
Tomáš Horák
Týnec nad Labem B
2
0
36.
Miroslav Hrubeš
Starý Kolín B
2
0
36.
Michal Kahoun
Konárovice B
2
0
36.
Milan Kopecký
Ovčáry B
2
0
36.
Kratina
Volárna
2
0
36.
Lukáš Luťha
Volárna
2
0
36.
Malina
Starý Kolín B
2
0
36.
David Mlýnek
Volárna
2
0
36.
Tomáš Mulenko
Týnec nad Labem B
2
0
36.
Přemysl Podnecký
Ovčáry B
2
0
36.
Lukáš Polák
Ovčáry B
2
0
36.
Ryšávka ml.
Starý Kolín B
2
0
36.
Stolarik
Týnec nad Labem B
2
0
36.
Suchánek
Jestřabí Lhota B
2
0
36.
Jan Svoboda
Jestřabí Lhota B
2
0
36.
T. Vančura
Starý Kolín B
2
0
36.
Michal Vojtík
Žiželice nad Cidlinou
2
0
36.
Pavel Wolfram st.
Volárna
2
0
36.
J. Zmátlo
Konárovice B
2
0
36.
Jakub Fořt
Žiželice nad Cidlinou
2
1
36.
Bohuslav Machurka
Ovčáry B
2
1
36.
Vít Melichar
Ovčáry B
2
1
36.
Vilt
Ovčáry B
2
1
68.
Lukáš Baroch
Bělušice
1
0
68.
Michal Barták
Bělušice
1
0
68.
Ondřej Bekešský
Jestřabí Lhota B
1
0
68.
Březina
Týnec nad Labem B
1
0
68.
Burda
Němčice
1
0
68.
Milan Čepela
Bělušice
1
0
68.
Tomáš Černík
Konárovice B
1
0
68.
Cidlinský
Sendražice
1
0
68.
Libor Dvořák
Starý Kolín B
1
0
68.
Luboš Hála
Němčice
1
0
68.
Jaroslav Haviar
Žiželice nad Cidlinou
1
0
68.
Hloučák
Volárna
1
0
68.
Jaroslav Hloušek
Krakovany B
1
0
68.
Horák
Týnec nad Labem B
1
0
68.
Jambor
Ovčáry B
1
0
68.
Jiří Janek
Němčice
1
0
68.
Jiří Jirousek
Žiželice nad Cidlinou
1
0
68.
Petr Kloboučník
Bělušice
1
0
68.
Martin Kopecký
Ovčáry B
1
0
68.
Petr Kopecký
Bělušice
1
0
68.
P. Košický
Týnec nad Labem B
1
0
68.
Milan Kratina
Býchory B
1
0
68.
Jiří Křivský
Býchory B
1
0
68.
Karel Kubelka
Žiželice nad Cidlinou
1
0
68.
Kučera
Týnec nad Labem B
1
0
68.
Miloš Kučera
Týnec nad Labem B
1
0
68.
Petr Kureš
Jestřabí Lhota B
1
0
68.
Jakub Kutil st.
Konárovice B
1
0
68.
David Kyncl
Němčice
1
0
68.
Roman Labai
Sendražice
1
0
68.
Stanislav Lochman
Žiželice nad Cidlinou
1
0
68.
Josef Machan ml.
Ovčáry B
1
0
68.
Macho
Ovčáry B
1
0
68.
Václav Malý
Němčice
1
0
68.
David Marek
Krakovany B
1
0
68.
Luděk Mládek
Němčice
1
0
68.
Břetislav Mojžíš
Krakovany B
1
0
68.
Miroslav Němec
Sendražice
1
0
68.
Petr Nesládek
Ovčáry B
1
0
68.
Pavel Paleček
Jestřabí Lhota B
1
0
68.
Z. Patočka
Jestřabí Lhota B
1
0
68.
Pohl
Starý Kolín B
1
0
68.
Radek Pokorný
Konárovice B
1
0
68.
Procházka
Jestřabí Lhota B
1
0
68.
Marek Říha
Němčice
1
0
68.
Jakub Růžek
Ovčáry B
1
0
68.
Patrik Schubert
Žiželice nad Cidlinou
1
0
68.
Miloslav Šindelář
Volárna
1
0
68.
Miroslav Skokan
Němčice
1
0
68.
Milan Šourek
Týnec nad Labem B
1
0
68.
M. Světinský
Býchory B
1
0
68.
Josef Tichý
Ovčáry B
1
0
68.
Roman Zmátlo
Konárovice B
1
0
68.
Zmátlo
Konárovice B
1
0
68.
Miroslav Dlouhý
Žiželice nad Cidlinou
1
1
68.
David Kirchhof
Ovčáry B
1
1
vlastní góly
3
-