2022-2023
1. A třída
Starší žáci U15
Tabulka - celková
Celkové pořadí |
Pořadí |
Skupina |
Tým | Z |
V |
R |
P |
Skóre |
Rozdíl |
B |
BP |
Zápasy |
|
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1.
|
1.
|
C |
Dobrovice | 18 |
16 |
1 |
1 |
146:21 |
+125 |
49 |
+22 |
V
V
V
V
P
|
|
2.
|
1.
|
B |
Kutná Hora | 24 |
21 |
1 |
2 |
111:13 |
+98 |
64 |
+28 |
V
V
V
V
V
|
|
3.
|
1.
|
A |
Slaný | 22 |
17 |
3 |
2 |
90:31 |
+59 |
54 |
+21 |
V
V
V
V
V
|
|
4.
|
2.
|
B |
Sadská | 24 |
19 |
1 |
4 |
123:17 |
+106 |
58 |
+22 |
V
P
V
V
V
|
|
5.
|
2.
|
A |
Čechie Kralupy | 22 |
16 |
3 |
3 |
107:40 |
+67 |
51 |
+18 |
V
V
V
V
V
|
|
6.
|
2.
|
C |
SK Rakovník B | 18 |
12 |
1 |
5 |
54:43 |
+11 |
37 |
+10 |
V
P
V
V
P
|
|
7.
|
3.
|
B |
Pšovka Mělník | 24 |
18 |
1 |
5 |
137:14 |
+123 |
55 |
+19 |
P
R
V
V
V
|
|
8.
|
3.
|
A |
Králův Dvůr | 22 |
16 |
1 |
5 |
76:33 |
+43 |
49 |
+16 |
V
P
V
P
V
|
|
9.
|
3.
|
C |
Loděnice | 18 |
11 |
2 |
5 |
78:43 |
+35 |
35 |
+8 |
P
V
R
P
V
|
|
10.
|
4.
|
B |
Velký Osek | 24 |
16 |
2 |
6 |
77:23 |
+54 |
50 |
+14 |
V
V
P
V
V
|
|
11.
|
4.
|
A |
Radošovice | 22 |
14 |
3 |
5 |
108:53 |
+55 |
45 |
+12 |
V
V
V
P
V
|
|
12.
|
4.
|
C |
Kročehlavy | 18 |
8 |
3 |
7 |
35:47 |
-12 |
27 |
0 |
V
P
P
V
V
|
|
13.
|
5.
|
B |
Sporting Mladá Boleslav | 24 |
15 |
3 |
6 |
122:43 |
+79 |
48 |
+15 |
P
V
V
P
V
|
|
14.
|
5.
|
A |
Jílové | 22 |
14 |
2 |
6 |
86:40 |
+46 |
44 |
+11 |
P
V
V
P
V
|
|
15.
|
5.
|
C |
Kazín -Dolní Mokropsy | 18 |
7 |
2 |
9 |
57:65 |
-8 |
23 |
-4 |
P
P
P
V
P
|
|
16.
|
6.
|
B |
Čelákovice | 24 |
15 |
2 |
7 |
110:58 |
+52 |
47 |
+11 |
V
R
V
V
V
|
|
17.
|
6.
|
A |
Švermov/Brandýsek | 22 |
13 |
1 |
8 |
89:31 |
+58 |
40 |
+7 |
P
V
V
P
V
|
|
18.
|
6.
|
C |
Zruč nad Sázavou | 18 |
7 |
1 |
10 |
32:73 |
-41 |
22 |
-5 |
V
V
V
P
V
|
|
19.
|
7.
|
B |
Dolní Bousov/Kněžmost | 24 |
13 |
2 |
9 |
91:47 |
+44 |
41 |
+5 |
P
R
V
P
P
|
|
20.
|
7.
|
A |
Tatran Rakovník/Senomaty | 22 |
8 |
4 |
10 |
51:60 |
-9 |
28 |
-5 |
P
V
P
R
P
|
|
21.
|
7.
|
C |
Velim | 18 |
6 |
4 |
8 |
37:43 |
-6 |
22 |
-5 |
V
R
P
V
P
|
|
22.
|
8.
|
A |
Vestec | 22 |
8 |
3 |
11 |
54:69 |
-15 |
27 |
-6 |
P
P
P
V
V
|
|
23.
|
8.
|
B |
Zeleneč | 24 |
9 |
2 |
13 |
76:71 |
+5 |
29 |
-7 |
V
R
V
V
P
|
|
24.
|
8.
|
C |
Mnichovo Hradiště | 18 |
6 |
2 |
10 |
42:48 |
-6 |
20 |
-7 |
P
V
P
V
P
|
|
25.
|
9.
|
C |
Bakov/Klášter | 18 |
6 |
2 |
10 |
52:86 |
-34 |
20 |
-7 |
P
V
V
V
R
|
|
26.
|
9.
|
B |
Pečky | 24 |
8 |
1 |
15 |
64:74 |
-10 |
25 |
-11 |
V
V
V
P
P
|
|
27.
|
9.
|
A |
Lhota/Doksy | 22 |
6 |
1 |
15 |
36:81 |
-45 |
19 |
-14 |
V
P
P
P
V
|
|
28.
|
10.
|
B |
STM Mělník | 24 |
6 |
1 |
17 |
81:132 |
-51 |
19 |
-17 |
V
P
P
P
P
|
|
29.
|
10.
|
A |
Tuchoměřice | 22 |
5 |
1 |
16 |
25:88 |
-63 |
16 |
-17 |
V
P
P
P
P
|
|
30.
|
10.
|
C |
Zákolany | 18 |
2 |
0 |
16 |
23:87 |
-64 |
6 |
-21 |
P
P
P
P
P
|
|
31.
|
11.
|
B |
Ostrá/Lysá | 24 |
4 |
2 |
18 |
32:183 |
-151 |
14 |
-22 |
P
P
P
R
R
|
|
32.
|
11.
|
A |
Slavia Jesenice | 22 |
3 |
1 |
18 |
34:106 |
-72 |
10 |
-23 |
P
P
P
P
P
|
|
33.
|
12.
|
B |
SKP Mladá Boleslav | 24 |
1 |
1 |
22 |
9:229 |
-220 |
4 |
-32 |
P
P
P
P
P
|
|
34.
|
12.
|
A |
Velvary | 22 |
0 |
1 |
21 |
21:145 |
-124 |
1 |
-32 |
P
P
R
P
P
|
|
35.
|
13.
|
B |
Pátek | 24 |
1 |
1 |
22 |
11:140 |
-129 |
4 |
-35 |
P
P
P
R
P
|
Soutěž nedokončili
Přesuny do další sezóny
Slaný - Postup do Oblastní přebor
Radošovice - Přesun do 1. A třída C
Jílové - Přesun do 1. A třída B
Vestec - Přesun do 1. A třída C
Tuchoměřice - Přihlášení do Okresní přebor
Velvary - Sestup do Okresní přebor