2009-2010
3. třída
Dospělí
Tabulka - celková
Celkové pořadí |
Pořadí |
Skupina |
Tým | Z |
V |
R |
P |
Skóre |
Rozdíl |
B |
BP |
Zápasy |
|
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1.
|
1.
|
B |
Liblice | 26 |
21 |
3 |
2 |
94:22 |
+72 |
66 |
+27 |
V
P
V
V
V
|
|
2.
|
1.
|
A |
Nebovidy | 26 |
18 |
4 |
4 |
76:34 |
+42 |
58 |
+19 |
V
R
V
P
R
|
|
3.
|
2.
|
B |
Rostoklaty | 26 |
16 |
6 |
4 |
62:32 |
+30 |
54 |
+15 |
V
V
V
P
V
|
|
4.
|
2.
|
A |
Veltruby | 26 |
15 |
6 |
5 |
65:37 |
+28 |
51 |
+12 |
V
V
P
V
V
|
|
5.
|
3.
|
A |
Veletov | 26 |
14 |
6 |
6 |
75:40 |
+35 |
48 |
+9 |
P
V
R
R
V
|
|
6.
|
3.
|
B |
Libodřice B | 26 |
13 |
7 |
6 |
86:54 |
+32 |
46 |
+7 |
V
V
V
P
P
|
|
7.
|
4.
|
A |
Červené Pečky B | 26 |
14 |
4 |
8 |
64:33 |
+31 |
46 |
+7 |
V
V
P
R
V
|
|
8.
|
4.
|
B |
Dobré Pole | 26 |
13 |
3 |
10 |
54:49 |
+5 |
42 |
+3 |
V
V
P
V
V
|
|
9.
|
5.
|
A |
Týnec nad Labem B | 26 |
13 |
4 |
9 |
45:33 |
+12 |
43 |
+4 |
P
V
V
V
V
|
|
10.
|
5.
|
B |
Pečky B | 26 |
12 |
3 |
11 |
38:46 |
-8 |
39 |
0 |
P
P
P
V
P
|
|
11.
|
6.
|
A |
Starý Kolín | 26 |
13 |
2 |
11 |
63:57 |
+6 |
41 |
+2 |
P
P
P
P
V
|
|
12.
|
6.
|
B |
Cerhenice | 26 |
10 |
5 |
11 |
53:53 |
0 |
35 |
-4 |
P
P
V
P
P
|
|
13.
|
7.
|
B |
Dobřichov | 26 |
9 |
7 |
10 |
42:42 |
0 |
34 |
-5 |
P
P
P
P
V
|
|
14.
|
7.
|
A |
Krakovany | 26 |
10 |
4 |
12 |
50:56 |
-6 |
34 |
-5 |
V
P
P
V
P
|
|
15.
|
8.
|
B |
Kozojedy | 26 |
9 |
7 |
10 |
44:59 |
-15 |
34 |
-5 |
V
P
P
P
R
|
|
16.
|
8.
|
A |
Hradištko I | 26 |
9 |
6 |
11 |
55:60 |
-5 |
33 |
-6 |
P
P
R
V
P
|
|
17.
|
9.
|
B |
Tuklaty | 26 |
9 |
6 |
11 |
46:55 |
-9 |
33 |
-6 |
P
V
P
R
V
|
|
18.
|
9.
|
A |
Polepy B | 26 |
9 |
4 |
13 |
55:58 |
-3 |
31 |
-8 |
P
P
R
V
P
|
|
19.
|
10.
|
B |
Jevany | 26 |
9 |
4 |
13 |
48:53 |
-5 |
31 |
-8 |
V
V
V
P
P
|
|
20.
|
10.
|
A |
Vrbová Lhota | 26 |
7 |
6 |
13 |
42:62 |
-20 |
27 |
-12 |
P
P
V
P
R
|
|
21.
|
11.
|
B |
Radim B | 26 |
9 |
3 |
14 |
44:71 |
-27 |
30 |
-9 |
P
P
V
V
R
|
|
22.
|
11.
|
A |
Radovesnice II | 26 |
7 |
6 |
13 |
32:49 |
-17 |
27 |
-12 |
V
V
V
R
P
|
|
23.
|
12.
|
B |
Kouřim B | 26 |
8 |
4 |
14 |
52:59 |
-7 |
28 |
-11 |
P
V
V
R
V
|
|
24.
|
12.
|
A |
Ovčáry | 26 |
8 |
3 |
15 |
48:68 |
-20 |
27 |
-12 |
V
P
V
V
R
|
|
25.
|
13.
|
B |
Zásmuky B | 26 |
7 |
5 |
14 |
60:72 |
-12 |
26 |
-13 |
V
V
P
V
P
|
|
26.
|
13.
|
A |
Velký Osek B | 26 |
8 |
2 |
16 |
42:75 |
-33 |
26 |
-13 |
V
R
P
P
V
|
|
27.
|
14.
|
A |
Pašinka | 26 |
6 |
5 |
15 |
39:89 |
-50 |
23 |
-16 |
P
V
P
P
P
|
|
28.
|
14.
|
B |
Tismice | 26 |
3 |
5 |
18 |
35:91 |
-56 |
14 |
-25 |
P
P
P
V
P
|
Přesuny do další sezóny
Nebovidy - Postup do Okresní přebor
Velký Osek B - Sestup do 4. třída A
Pašinka - Sestup do 4. třída B