Kluby

1. FC Plzeň 1. FK Příbram Admira Praha
AFK Kolín AFK Nymburk Akuma Mladá Boleslav
Aritma AS Pardubice Bakov nad Jizerou
Bečváry Bečváry-Ratboř Bělá pod Bezdězem
Bělušice Benátky nad Jizerou Benešov
Bezno Bílé Podolí Bílkovice
Blatná Blšany Bohemians 1905
Bohemians Praha Bohutín Brandýs nad Labem
Brandýs-Boleslav Brandýsek Braník
Branov Braškov Brozany
Břevnov Březnice Březno
Březová Břežany II Býchory
Byšice Bzová Cerhenice
Cerhovice Církvice - Malín Č. L. Beroun
Čáslav Čečelice Čechie Kralupy
Čechtice Čejetice Čelákovice
Čerčany Černolice Červené Pečky
Červené Pečky-Pašinka Červené Pečky/Sendražice Červený Újezd
Česká Lípa Česká Třebová Český Brod
Český Dub Český Krumlov Čisovice
Čížová Ďáblice Daleké Dušníky
Davle Decibel Kolín Děčín
DFK Mladá Boleslav Divišov Dlouhá Lhota
Dlouhopolsko Dobré Pole Dobré Pole-Kostelec n. Č. l.
Dobrovice Dobřejovice Dobříč
Dobřichov Dobřichovice Dobříš
Doksy Dolany Dolní Beřkovice
Dolní Bousov Dolní Břežany Dolní Chvatliny
Dolní Kralovice Dolní Měcholupy Domažlice
Doubravčice Doubravka Drozdov
Družec Dubice Dublovice
Dukla Praha Dvůr Králové EMĚ Mělník
FAŠV FC Jesenice FC Mělník
FK Kralupy 1901 FK Pardubice Football Talent Academy
Fotbalová akademie Praha Frýdek-Místek Frýdlant
Hazlov HFK Olomouc Hlavice
Hlinsko Hlízov Holice
Holoubkov Holubice Horky
Horní Bučice Horní Kruty Horní Měcholupy
Hořín Hořovice Hořovicko
Hostomice Hostouň Hovorčovice
Hradčany Hradec Králové Hradištko
Hradištko I Hrobce Hrusice
Hřebeč Hředle Hříměždice
Hudlice Hvozdnice Hýskov
Cheb Chlumec Chlumec nad Cidlinou
Choceň Chocerady Chodov
Chomutov Choteč Chotětov
Chotěvice Chotusice Chotusice-Nové Dvory
Chotutice Chotýšany Chrást
Chrastava Inferno Praha Jablonec
Jablonec nad Jizerou Jankov Jaroměř
Jedomělice Jeneč Jestřabí Lhota
Jevany Jičín Jihlava
Jíkev Jílové Jíloviště
Jince Jindřichův Hradec Jinočany
Jirny Jizerní Vtelno Junior Kralupy
Kácov Kačice Kamenice
Kaňk Karlovy Vary Karlštejn
Karviná Katovice Kazín -Dolní Mokropsy
KDC Beroun Klatovy Klecany
Klíčany Klobuky Kluky
Kly Kněževes Kněžice
Kněžmost Koleč Kolín/Velim
Komárov Konárovice Kondrac
Kořenice Kosmonosy Kosoř
Kosořice Kostelec nad Černými lesy Kostelec u Křížků
Kostelní Lhota Kostomlaty Kounice
Kouřim Kozojedy Krakovany
Krakovany/Žiželice Králův Dvůr Kratonohy
Krč Krchleby Krnsko
Kročehlavy Kropáčova Vrutice Krupka
Křečhoř Křinec Kšely
Kunice Kutná Hora Labský Kostelec
Lanškroun Lány Lázně Bohdaneč
Letohrad Lety Lhota
Lhota pod Libčany Libčice Libeň
Libice nad Cidlinou Libiš Liblice
Libodřice Libuš Libušín
Lidice Lišany Litol
Litoměřice Litoměřicko Litomyšl
Litvínov Lobkovice Loděnice
Loko Chomutov Loko Vltavín Lom
Lošany Loučeň Louňovice
Louňovice-Kostelec Louny Lovosice
Lubná Luštěnice Lužec
Lužec nad Vltavou Lužná Lysá nad Labem
Malá Skála Malešice Malešov
Malín Malše-Roudné Mariánské Lázně
Maršovice Měchenice Městec Králové
Městečko Meteor Praha Mezno
MFK Chrudim MFK Trutnov Milevsko
Milíčeves Milín-Ligmet Milovice
Minerva Mirošovice Miřetice
Mladá Boleslav Mladkov Mlékojedy
Mnichovice Mnichovo Hradiště Mníšek pod Brdy
Moravská Třebová Mořina Most
Most-Souš Motorlet Mšec
Mšeno Mšeno-Jablonec Mukařov
Mutějovice Mýto Náchod
Narysov Nebovidy Nebovidy-Pašinka
Nečín Nehvizdy Nelahozeves
Němčice Neratovice Nespeky
Neštěmice Neumětely Neveklov
Nižbor Nová Paka Nová Ves
Nová Ves 2 Nová Ves pod Pleší Nové Dvory
Nové Strašecí Novoměstský Kladno Nový Bor
Nový Bydžov Nový Knín Nučice
Odolena Voda Ohaře Olbramovice
Olympia Hradec Králové Olympia Hradec Králové-Kratonohy Olympia Radotín
Opava Opočnice Ostrá
Ostrov Ovčáry Paběnice
Panoko Brandýs nad Labem Pardubice 1899 Pašinka
Pátek Pavlíkov Pavlovice
Pěčice Pečky Pelhřimov
Pěnčín-Turnov Petrovice Petřín Plzeň
Písek Plaňany Poděbrady
Podlesí Podolí Praha Polaban Nymburk
Polepy Polička Poříčany
Poříčí nad Sázavou Postoloprty Povltavská fotbalová akademie
Praga Prachatice Pravonín
Prostějov Průhonice Předměřice nad Labem
Přední Kopanina Přepeře Přeštice
Převýšov Přistoupim Přišimasy
Psáry Pšovka Mělník Pyšely
Radim Radim-Plaňany Radonice
Radošovice Radovesnice II Rapid Liberec
Ratboř Ratboř-Červené Pečky Ratboř-Štítary
Ratenice Ratíškovice Ratměřice
Rejšice Rokycany Rokytnice v Orlických horách
Rostoklaty Roudnice nad Labem Roztoky
Rožďalovice Rožmitál Rudná
Rychnov nad Kněžnou Řepín Řevnice
Řevničov Říčany Sadská
Satalice Sázava Sedlčany
Sedlec Sedlec-Prčice Sedmihorky
Semice Semily Sendražice
Senohraby Sezimovo Ústí Sibřina
Sigma Olomouc SK Čelákovice SK České Budějovice
SK Chrudim SK Jankov SK Kladno
SK Rakovník Skalice Skalsko
SKP České Budějovice SKP Mladá Boleslav Skuteč
Slaný Slatiňany Slavia Hradec Králové
Slavia Jesenice Slavia Praha Slavoj Kladno
Slovan Kladno Slovan Liberec Slovan Pardubice
Slovan Poděbrady Smíchov Soběslav
Sokol Nová Ves Sokol Ovčáry Sokoleč
Sokolov Souš Sparta Kladno
Sparta Kolín Sparta Praha Spartak Příbram
Sporting Mladá Boleslav Stadion Kolín Star Club
Stará Boleslav Stará Lysá Staré Čivice
Starý Kolín Starý Máteřov Strakonice
Straky Strašnov Stráž nad Nisou
Struhařov Střešovice Stříbrná Skalice
Suchdol Sušice Svitavy
Svojšice Škvorec Štěchovice
Štětí Štítary Švermov
Tábor Táborsko Tachov
Tatran Rakovník Tempo Praha Teplice
Teplýšovice Tesla Pardubice Tichonice
Tismice Tišice TJ Roztoky
Tlustice Tochovice Toužim
Trhový Štěpánov Trubín Trutnov
Třebestovice Třebeš Třeboň
Třebovle Tři Dvory Třinec
Tuchlovice Tuchoměřice Tuchoraz
Tuchoraz-Přišimasy Tuklaty Tupadly
Tupadly/Močovice Turnov Týnec nad Labem
Týnec nad Sázavou Týniště nad Orlicí Uhelné Sklady Praha
Uhlířské Janovice Unhošť Union 2013
Union Vršovice Ústí nad Labem Ústí nad Orlicí
Úvaly Varnsdorf Vědomice
Veletov Veletov-Starý Kolín Velim
Velká Dobrá Velké Hamry Velké Chvalovice
Velké Popovice Velké Přítočno Velký Borek
Velký Osek Veltruby Veltruby-Štítary
Velvary Vestec Viktoria Plzeň
Viktoria Žižkov Viktorie Kolín Vilémov
Vinařice Vítkovice Vlašim
Vojkovice Volárna Vonoklasy
VOŠ a SOŠ Roudnice nad Labem Votice Vraňany
Vraný Vrbová Lhota Vrdy
Vrchotovy Janovice Všenory Všeradice
Všestudy VTJ Kolín Vykáň
Vysoká Vysoké Mýto Vyšehořovice
Vyšehrad Vyžlovka Xaverov
Záboří nad Labem Zadní Třebáň Zalešany
Zálší Zápy Záryby
Zásmuky Zavidov Zbraslavice
Zbuzany Zbýšov Zdice
Zdislavice Zeleneč Zichovec
Zličín Zlíchov Zlín
Zlonice Znojmo Zruč nad Sázavou
Zvole Zvoleněves Žatec
Ždánice Ždírec nad Doubravou Žebrák
Železný Brod Živanice Žiželice nad Cidlinou

Aktualizace

25.10.2020 20:15:01 >>

Přihlášení

 

Zapomněl jsem heslo Nová registrace

Zápasy

Dnes se hraje 1 zápasů.
Zítra se hraje 0 zápasů.
Včera se hrálo 73 zápasů.

Anketa

Jak se Vám líbí nové zobrazení sestav v zápase?

Hrozné, vraťte původní

Nic moc

Je to stejné

Lepší než původní

Skvělé

Nemám názor

Chyba, vylepšení, nápad...

Reakce na Vaše návrhy zde