Kluby

1. FC Plzeň 1. FK Příbram Admira Praha
AFK Kolín AFK Nymburk Akuma Mladá Boleslav
Aritma AS Pardubice Bakov nad Jizerou
Bečváry Bečváry/Ratboř Bělá pod Bezdězem
Bělušice Benátky nad Jizerou Benešov
Bezno Bílé Podolí Bílkovice
Blatná Blšany Bohemians 1905
Bohemians Praha Bohutín Bohutín/Podlesí
Brandýs nad Labem Brandýs-Boleslav Brandýsek
Braník Branov Braškov
Brozany Břevnov Březnice
Březno Březová Břežany II
Býchory Byšice Bzová
Cerhenice Cerhovice Církvice/Malín
Č. L. Beroun Čáslav Čečelice
Čechie Kralupy Čechtice Čejetice
Čelákovice Čerčany Černolice
Červené Pečky Červené Pečky/Pašinka Červené Pečky/Sendražice
Červený Újezd Česká Lípa Česká Třebová
Český Brod Český Brod/Vyžlovka Český Dub
Český Krumlov Čisovice Čížová
Ďáblice Daleké Dušníky Davle
Decibel Kolín Děčín DFK Mladá Boleslav
Divišov Dlouhá Lhota Dlouhopolsko
Dobré Pole Dobré Pole/Kostelec n. Č. l. Dobrovice
Dobřejovice Dobříč Dobřichov
Dobřichovice Dobříš Doksy
Dolany Dolní Beřkovice Dolní Bousov
Dolní Břežany Dolní Chvatliny Dolní Kralovice
Dolní Měcholupy Domažlice Doubravčice
Doubravka Drozdov Družec
Dubice Dublovice Dukla Praha
Dvůr Králové EMĚ Mělník FAŠV
FC Jesenice FC Mělník FK Kralupy 1901
FK Pardubice Football Talent Academy Fotbalová akademie Praha
Frýdek-Místek Frýdlant Hazlov
HFK Olomouc Hlavice Hlinsko
Hlízov Holice Holoubkov
Holubice Horky Horní Bučice
Horní Kruty Horní Měcholupy Hořín
Hořovice Hořovicko Hostomice
Hostouň Hovorčovice Hradčany
Hradec Králové Hradištko Hradištko I
Hrobce Hrusice Hřebeč
Hředle Hříměždice Hudlice
Hvozdnice Hýskov Cheb
Chlumec Chlumec nad Cidlinou Choceň
Chocerady Chodov Chomutov
Choteč Chotětov Chotěvice
Chotusice Chotusice/Nové Dvory Chotutice
Chotýšany Chrást Chrastava
Inferno Praha Jablonec Jablonec nad Jizerou
Jankov Jaroměř Jedomělice
Jeneč Jestřabí Lhota Jevany
Jičín Jihlava Jíkev
Jílové Jíloviště Jince
Jindřichův Hradec Jinočany Jirny
Jizerní Vtelno Junior Kralupy Kácov
Kačice Kamenice Kaňk
Karlovy Vary Karlštejn Karviná
Katovice Kazín -Dolní Mokropsy KDC Beroun
Klatovy Klecany Klíčany
Klobuky Kluky Kly
Kněževes Kněžice Kněžmost
Koleč Kolín/Velim Komárov
Konárovice Kondrac Kořenice
Kosmonosy Kosoř Kosořice
Kostelec nad Černými lesy Kostelec u Křížků Kostelní Lhota
Kostomlaty Kounice Kouřim
Kouřim/Dolní Chvatliny Kozojedy Krakovany
Krakovany/Žiželice Králův Dvůr Kratonohy
Krč Krchleby Krnsko
Kročehlavy Kropáčova Vrutice Krupka
Křečhoř Křinec Kšely
Kunice Kutná Hora Labský Kostelec
Lanškroun Lány Lázně Bohdaneč
Letohrad Lety Lhota
Lhota pod Libčany Lhota/Doksy Libčice
Libeň Líbeznice Libice nad Cidlinou
Libiš Liblice Libodřice
Libuš Libušín Lidice
Lišany Litol Litoměřice
Litoměřicko Litomyšl Litvínov
Lobkovice Loděnice Loko Chomutov
Loko Vltavín Lom Lošany
Loučeň Louňovice Louňovice/Kostelec
Louny Lovosice Lubná
Luštěnice Lužec Lužec nad Vltavou
Lužná Lysá nad Labem Malá Skála
Malešice Malešov Malín
Malín/Močovice Malše-Roudné Mariánské Lázně
Maršovice Měchenice Městec Králové
Městečko Meteor Praha Mezno
MFK Chrudim MFK Trutnov Milevsko
Milíčeves Milín-Ligmet Milovice
Minerva Mirošovice Miřetice
Mladá Boleslav Mladkov Mlékojedy
Mnichovice Mnichovo Hradiště Mníšek pod Brdy
Moravská Třebová Mořina Most
Most-Souš Motorlet Mšec
Mšeno Mšeno-Jablonec Mukařov
Mutějovice Mýto Náchod
Narysov Nebovidy Nebovidy/Pašinka
Nečín Nehvizdy Nelahozeves
Němčice Neratovice Nespeky
Neštěmice Neumětely Neveklov
Nižbor Nová Paka Nová Ves
Nová Ves 2 Nová Ves pod Pleší Nové Dvory
Nové Strašecí Novoměstský Kladno Nový Bor
Nový Bydžov Nový Knín Nový Knín/Nová Ves
Nučice Odolena Voda Ohaře
Olbramovice Olympia Hradec Králové Olympia Hradec Králové/Kratonohy
Olympia Radotín Opava Opočnice
Ostrá Ostrá/Lysá Ostrov
Ostředek/Sázava Ovčáry Paběnice
Panoko Brandýs nad Labem Pardubice 1899 Pašinka
Pátek Pavlíkov Pavlovice
Pěčice Pečky Pelhřimov
Pěnčín-Turnov Petrovice Petřín Plzeň
Písek Plaňany Poděbrady
Podlesí Podolí Praha Polaban Nymburk
Polepy Polička Poříčany
Poříčí nad Sázavou Postoloprty Povltavská fotbalová akademie
Praga Prachatice Pravonín
Prostějov Průhonice Předměřice nad Labem
Přední Kopanina Přepeře Přeštice
Převýšov Přistoupim Přišimasy
Psáry Pšovka Mělník Pyšely
Radim Radim/Plaňany Radonice
Radošovice Radovesnice II Rapid Liberec
Ratboř Ratboř/Červené Pečky Ratboř/Štítary
Ratenice Ratíškovice Ratměřice
Rejšice Rokycany Rokytnice v Orlických horách
Rostoklaty Roudnice nad Labem Roztoky
Rožďalovice Rožmitál Rudná
Rychnov nad Kněžnou Řepín Řevnice
Řevničov Říčany Sadská
Satalice Sázava Sedlčany
Sedlec Sedlec-Prčice Sedmihorky
Semice Semily Sendražice
Sendražice/Býchory Senohraby Sezimovo Ústí
Sibřina Sigma Olomouc SK Čelákovice
SK České Budějovice SK Chrudim SK Jankov
SK Kladno SK Rakovník Skalice
Skalsko SKP České Budějovice SKP Mladá Boleslav
Skuteč Slaný Slatiňany
Slavia Hradec Králové Slavia Jesenice Slavia Praha
Slavoj Kladno Slovan Kladno Slovan Liberec
Slovan Pardubice Slovan Poděbrady Smíchov
Soběslav Sokol Nová Ves Sokol Ovčáry
Sokoleč Sokolov Souš
Sparta Kladno Sparta Kolín Sparta Praha
Spartak Příbram Sporting Mladá Boleslav Stadion Kolín
Star Club Stará Boleslav Stará Lysá
Staré Čivice Starý Kolín Starý Máteřov
STM Mělník Strakonice Straky
Straky/Struhy Straky/Všejany Strašnov
Stráž nad Nisou Struhařov Střešovice
Stříbrná Skalice Suchdol Sušice
Svitavy Svojšice Škvorec
Štěchovice Štětí Štítary
Švermov Švermov/Brandýsek Tábor
Táborsko Tachov Tatran Rakovník
Tempo Praha Teplice Teplýšovice
Tesla Pardubice Tichonice Tismice
Tišice TJ Roztoky Tlustice
Tochovice Toužim Trhový Štěpánov
Trubín Trutnov Třebestovice
Třebeš Třeboň Třebovle
Tři Dvory Třinec Tuchlovice
Tuchoměřice Tuchoraz Tuchoraz/Přišimasy
Tuklaty Tupadly Tupadly/Močovice
Turnov Týnec nad Labem Týnec nad Sázavou
Týniště nad Orlicí Uhelné Sklady Praha Uhlířské Janovice
Unhošť Union 2013 Union Vršovice
Ústí nad Labem Ústí nad Orlicí Úvaly
Varnsdorf Vědomice Veletov
Veletov/Starý Kolín Velim Velká Dobrá
Velké Hamry Velké Chvalovice Velké Popovice
Velké Přítočno Velký Borek Velký Osek
Veltruby Veltruby/Štítary Velvary
Vestec Viktoria Plzeň Viktoria Žižkov
Viktorie Kolín Vilémov Vinařice
Vítkovice Vlašim Vojkovice
Volárna Vonoklasy VOŠ a SOŠ Roudnice nad Labem
Votice Vraňany Vraný
Vrbová Lhota Vrdy Vrchotovy Janovice
Všenory Všeradice Všestudy
VTJ Kolín Vykáň Vysoká
Vysoké Mýto Vyšehořovice Vyšehrad
Vyžlovka Xaverov Záboří nad Labem
Záboří nad Labem/Bělušice Zadní Třebáň Zákolany
Zalešany Zálší Zápy
Záryby Zásmuky Zavidov
Zbraslavice Zbuzany Zbýšov
Zdice Zdislavice Zeleneč
Zichovec Zličín Zlíchov
Zlín Zlonice Znojmo
Zruč nad Sázavou Zvole Zvoleněves
Žatec Ždánice Ždírec nad Doubravou
Žebrák Železný Brod Živanice
Žiželice nad Cidlinou    

Aktualizace

20.11.2021 14:14:51 >>

Přihlášení

 

Zapomněl jsem heslo Nová registrace

Zápasy

Dnes se hraje 0 zápasů.
Zítra se hraje 0 zápasů.
Včera se hrálo 0 zápasů.

Anketa

Jak se Vám líbí nové zobrazení sestav v zápase?

Hrozné, vraťte původní

Nic moc

Je to stejné

Lepší než původní

Skvělé

Nemám názor

Chyba, vylepšení, nápad...

Reakce na Vaše návrhy zde