Kluby

1. FC Plzeň 1. FK Příbram Admira Praha
AFK Kolín AFK Nymburk Akuma Mladá Boleslav
Aritma AS Pardubice Bakov nad Jizerou
Bečváry Bečváry/Ratboř Bělá pod Bezdězem
Bělušice Benátky nad Jizerou Benešov
Bezno Bílé Podolí Bílkovice
Blatná Blšany Bohemians 1905
Bohemians Praha Bohutín Bohutín/Podlesí
Brandýs nad Labem Brandýs-Boleslav Brandýsek
Braník Branov Braškov
Brozany Břevnov Březnice
Březno Březová Břežany II
Býchory Byšice Bzová
Cerhenice Cerhovice Církvice/Malín
Č. L. Beroun Čáslav Čečelice
Čechie Kralupy Čechtice Čejetice
Čelákovice Čerčany Černolice
Červené Pečky Červené Pečky/Pašinka Červené Pečky/Sendražice
Červený Újezd Česká Lípa Česká Třebová
Český Brod Český Brod/Vyžlovka Český Dub
Český Krumlov Čisovice Čížová
Ďáblice Daleké Dušníky Davle
Decibel Kolín Děčín DFK Mladá Boleslav
Divišov Dlouhá Lhota Dlouhopolsko
Dobré Pole Dobré Pole/Kostelec n. Č. l. Dobrovice
Dobřejovice Dobříč Dobřichov
Dobřichovice Dobříš Doksy
Dolany Dolní Beřkovice Dolní Bousov
Dolní Břežany Dolní Chvatliny Dolní Kralovice
Dolní Měcholupy Domažlice Doubravčice
Doubravka Drozdov Družec
Dubice Dublovice Dukla Praha
Dvůr Králové EMĚ Mělník FAŠV
FC Jesenice FC Mělník FK Kralupy 1901
FK Pardubice Football Talent Academy Fotbalová akademie Praha
Frýdek-Místek Frýdlant Hazlov
HFK Olomouc Hlavice Hlinsko
Hlízov Holice Holoubkov
Holubice Horky Horní Bříza
Horní Bučice Horní Kruty Horní Měcholupy
Hořín Hořovice Hořovicko
Hostomice Hostouň Hovorčovice
Hradčany Hradec Králové Hradištko
Hradištko I Hrobce Hrusice
Hřebeč Hředle Hříměždice
Hudlice Hvozdnice Hýskov
Cheb Chlumec Chlumec nad Cidlinou
Choceň Chocerady Chodov
Chomutov Choteč Chotětov
Chotěvice Chotusice Chotusice/Nové Dvory
Chotutice Chotýšany Chrást
Chrastava Inferno Praha Jablonec
Jablonec nad Jizerou Jankov Jaroměř
Jedomělice Jeneč Jestřabí Lhota
Jevany Jičín Jihlava
Jíkev Jílové Jíloviště
Jince Jindřichův Hradec Jinočany
Jirny Jizerní Vtelno Junior Kralupy
Kácov Kačice Kamenice
Kaňk Karlovy Vary Karlštejn
Karviná Katovice Kazín -Dolní Mokropsy
KDC Beroun Klatovy Klecany
Klíčany Klobuky Kluky
Kly Kněževes Kněžice
Kněžmost Koleč Kolín/Velim
Komárov Konárovice Kondrac
Kořenice Kosmonosy Kosoř
Kosořice Kostelec nad Černými lesy Kostelec u Křížků
Kostelní Lhota Kostomlaty Kounice
Kouřim Kouřim/Dolní Chvatliny Kozojedy
Krakovany Krakovany/Žiželice Králův Dvůr
Kratonohy Krč Krchleby
Krnsko Kročehlavy Kropáčova Vrutice
Krupka Křečhoř Křinec
Kšely Kunice Kutná Hora
Labský Kostelec Lanškroun Lány
Lázně Bohdaneč Letohrad Lety
Lhota Lhota pod Libčany Lhota/Doksy
Libčice Libeň Líbeznice
Libice nad Cidlinou Libiš Liblice
Libodřice Libuš Libušín
Lidice Lišany Litol
Litoměřice Litoměřicko Litomyšl
Litvínov Lobkovice Loděnice
Loko Chomutov Loko Vltavín Lom
Lošany Loučeň Louňovice
Louňovice/Kostelec Louny Lovosice
Lubná Luštěnice Lužec
Lužec nad Vltavou Lužná Lysá nad Labem
Malá Skála Malešice Malešov
Malín Malín/Močovice Malše-Roudné
Mariánské Lázně Maršovice Měchenice
Městec Králové Městečko Meteor Praha
Mezno MFK Chrudim MFK Trutnov
Milevsko Milíčeves Milín-Ligmet
Milovice Minerva Mirošovice
Miřetice Mladá Boleslav Mladkov
Mlékojedy Mnichovice Mnichovo Hradiště
Mníšek pod Brdy Moravská Třebová Mořina
Most Most-Souš Motorlet
Mšec Mšeno Mšeno-Jablonec
Mukařov Mutějovice Mýto
Náchod Narysov Nebovidy
Nebovidy/Pašinka Nečín Nehvizdy
Nelahozeves Němčice Neratovice
Nespeky Neštěmice Neumětely
Neveklov Nižbor Nová Paka
Nová Ves Nová Ves 2 Nová Ves pod Pleší
Nové Dvory Nové Strašecí Novoměstský Kladno
Nový Bor Nový Bydžov Nový Knín
Nový Knín/Nová Ves Nučice Odolena Voda
Ohaře Olbramovice Olympia Hradec Králové
Olympia Hradec Králové/Kratonohy Olympia Radotín Opava
Opočnice Ostrá Ostrá/Lysá
Ostrov Ostředek/Sázava Ovčáry
Paběnice Panoko Brandýs nad Labem Pardubice 1899
Pašinka Pátek Pavlíkov
Pavlovice Pěčice Pečky
Pelhřimov Pěnčín-Turnov Petrovice
Petřín Plzeň Písek Plaňany
Poděbrady Podlesí Podolí Praha
Polaban Nymburk Polepy Polička
Poříčany Poříčí nad Sázavou Postoloprty
Povltavská fotbalová akademie Praga Prachatice
Pravonín Prostějov Průhonice
Předměřice nad Labem Přední Kopanina Přepeře
Přeštice Převýšov Přistoupim
Přišimasy Psáry Pšovka Mělník
Pyšely Radim Radim/Plaňany
Radonice Radošovice Radovesnice II
Rapid Liberec Ratboř Ratboř/Červené Pečky
Ratboř/Štítary Ratenice Ratíškovice
Ratměřice Rejšice Rokycany
Rokytnice v Orlických horách Rostoklaty Roudnice nad Labem
Roztoky Rožďalovice Rožmitál
Rudná Rychnov nad Kněžnou Řepín
Řevnice Řevničov Říčany
Sadská Satalice Sázava
Sedlčany Sedlec Sedlec-Prčice
Sedmihorky Semice Semily
Sendražice Sendražice/Býchory Senohraby
Sezimovo Ústí Sibřina Sigma Olomouc
SK Čelákovice SK České Budějovice SK Chrudim
SK Jankov SK Kladno SK Rakovník
Skalice Skalsko SKP České Budějovice
SKP Mladá Boleslav Skuteč Slaný
Slatiňany Slavia Hradec Králové Slavia Jesenice
Slavia Praha Slavoj Kladno Slovan Kladno
Slovan Liberec Slovan Pardubice Slovan Poděbrady
Smíchov Soběslav Sokol Nová Ves
Sokol Ovčáry Sokoleč Sokolov
Souš Sparta Kladno Sparta Kolín
Sparta Praha Spartak Příbram Sporting Mladá Boleslav
Stadion Kolín Star Club Stará Boleslav
Stará Lysá Staré Čivice Starý Kolín
Starý Máteřov STM Mělník Strakonice
Straky Straky/Struhy Straky/Všejany
Strašnov Stráž nad Nisou Struhařov
Střešovice Stříbrná Skalice Suchdol
Sušice Svitavy Svojšice
Škvorec Štěchovice Štětí
Štítary Švermov Švermov/Brandýsek
Tábor Táborsko Tachov
Tatran Rakovník Tempo Praha Teplice
Teplýšovice Tesla Pardubice Tichonice
Tismice Tišice TJ Roztoky
Tlustice Tochovice Toužim
Trhový Štěpánov Trubín Trutnov
Třebestovice Třebeš Třeboň
Třebovle Tři Dvory Třinec
Tuchlovice Tuchoměřice Tuchoraz
Tuchoraz/Přišimasy Tuklaty Tupadly
Tupadly/Močovice Turnov Týnec nad Labem
Týnec nad Sázavou Týniště nad Orlicí Uhelné Sklady Praha
Uhlířské Janovice Újezd Praha 4 Unhošť
Union 2013 Union Vršovice Ústí nad Labem
Ústí nad Orlicí Úvaly Varnsdorf
Vědomice Veletov Veletov/Starý Kolín
Velim Velká Dobrá Velké Hamry
Velké Chvalovice Velké Popovice Velké Přítočno
Velký Borek Velký Osek Veltruby
Veltruby/Štítary Velvary Vestec
Viktoria Plzeň Viktoria Žižkov Viktorie Kolín
Vilémov Vinařice Vítkovice
Vlašim Vojkovice Volárna
Vonoklasy VOŠ a SOŠ Roudnice nad Labem Votice
Vraňany Vraný Vrbová Lhota
Vrdy Vrchotovy Janovice Všenory
Všeradice Všestudy VTJ Kolín
Vykáň Vysoká Vysoké Mýto
Vyšehořovice Vyšehrad Vyžlovka
Xaverov Záboří nad Labem Záboří nad Labem/Bělušice
Zadní Třebáň Zákolany Zalešany
Zálší Zápy Záryby
Zásmuky Zavidov Zbraslavice
Zbuzany Zbýšov Zdice
Zdislavice Zeleneč Zichovec
Zličín Zlíchov Zlín
Zlonice Znojmo Zruč nad Sázavou
Zvole Zvoleněves Žatec
Ždánice Ždírec nad Doubravou Žebrák
Železný Brod Živanice Žiželice nad Cidlinou

Přihlášení

 

Zapomněl jsem heslo Nová registrace

Zápasy

Dnes se hraje 0 zápasů.
Zítra se hraje 0 zápasů.
Včera se hrálo 0 zápasů.

Anketa

Jak se Vám líbí nové zobrazení sestav v zápase?

Hrozné, vraťte původní

Nic moc

Je to stejné

Lepší než původní

Skvělé

Nemám názor

Chyba, vylepšení, nápad...

Reakce na Vaše návrhy zde