Kluby

1. FC Plzeň 1. FK Příbram Admira Praha
AFK Kolín AFK Nymburk Akuma Mladá Boleslav
Aritma AS Pardubice Bakov nad Jizerou
Bečváry Bečváry-Ratboř Bělá pod Bezdězem
Bělušice Benátky nad Jizerou Benešov
Bezno Bílé Podolí Bílkovice
Blatná Blšany Bohemians 1905
Bohemians Praha Bohutín Bohutín/Podlesí
Brandýs nad Labem Brandýs-Boleslav Brandýsek
Braník Branov Braškov
Brozany Břevnov Březnice
Březno Březová Břežany II
Býchory Byšice Bzová
Cerhenice Cerhovice Církvice - Malín
Č. L. Beroun Čáslav Čečelice
Čechie Kralupy Čechtice Čejetice
Čelákovice Čerčany Černolice
Červené Pečky Červené Pečky-Pašinka Červené Pečky/Sendražice
Červený Újezd Česká Lípa Česká Třebová
Český Brod Český Brod/Vyžlovka Český Dub
Český Krumlov Čisovice Čížová
Ďáblice Daleké Dušníky Davle
Decibel Kolín Děčín DFK Mladá Boleslav
Divišov Dlouhá Lhota Dlouhopolsko
Dobré Pole Dobré Pole-Kostelec n. Č. l. Dobrovice
Dobřejovice Dobříč Dobřichov
Dobřichovice Dobříš Doksy
Dolany Dolní Beřkovice Dolní Bousov
Dolní Břežany Dolní Chvatliny Dolní Kralovice
Dolní Měcholupy Domažlice Doubravčice
Doubravka Drozdov Družec
Dubice Dublovice Dukla Praha
Dvůr Králové EMĚ Mělník FAŠV
FC Jesenice FC Mělník FK Kralupy 1901
FK Pardubice Football Talent Academy Fotbalová akademie Praha
Frýdek-Místek Frýdlant Hazlov
HFK Olomouc Hlavice Hlinsko
Hlízov Holice Holoubkov
Holubice Horky Horní Bučice
Horní Kruty Horní Měcholupy Hořín
Hořovice Hořovicko Hostomice
Hostouň Hovorčovice Hradčany
Hradec Králové Hradištko Hradištko I
Hrobce Hrusice Hřebeč
Hředle Hříměždice Hudlice
Hvozdnice Hýskov Cheb
Chlumec Chlumec nad Cidlinou Choceň
Chocerady Chodov Chomutov
Choteč Chotětov Chotěvice
Chotusice Chotusice-Nové Dvory Chotutice
Chotýšany Chrást Chrastava
Inferno Praha Jablonec Jablonec nad Jizerou
Jankov Jaroměř Jedomělice
Jeneč Jestřabí Lhota Jevany
Jičín Jihlava Jíkev
Jílové Jíloviště Jince
Jindřichův Hradec Jinočany Jirny
Jizerní Vtelno Junior Kralupy Kácov
Kačice Kamenice Kaňk
Karlovy Vary Karlštejn Karviná
Katovice Kazín -Dolní Mokropsy KDC Beroun
Klatovy Klecany Klíčany
Klobuky Kluky Kly
Kněževes Kněžice Kněžmost
Koleč Kolín/Velim Komárov
Konárovice Kondrac Kořenice
Kosmonosy Kosoř Kosořice
Kostelec nad Černými lesy Kostelec u Křížků Kostelní Lhota
Kostomlaty Kounice Kouřim
Kozojedy Krakovany Krakovany/Žiželice
Králův Dvůr Kratonohy Krč
Krchleby Krnsko Kročehlavy
Kropáčova Vrutice Krupka Křečhoř
Křinec Kšely Kunice
Kutná Hora Labský Kostelec Lanškroun
Lány Lázně Bohdaneč Letohrad
Lety Lhota Lhota pod Libčany
Lhota/Doksy Libčice Libeň
Líbeznice Libice nad Cidlinou Libiš
Liblice Libodřice Libuš
Libušín Lidice Lišany
Litol Litoměřice Litoměřicko
Litomyšl Litvínov Lobkovice
Loděnice Loko Chomutov Loko Vltavín
Lom Lošany Loučeň
Louňovice Louňovice-Kostelec Louny
Lovosice Lubná Luštěnice
Lužec Lužec nad Vltavou Lužná
Lysá nad Labem Malá Skála Malešice
Malešov Malín Malše-Roudné
Mariánské Lázně Maršovice Měchenice
Městec Králové Městečko Meteor Praha
Mezno MFK Chrudim MFK Trutnov
Milevsko Milíčeves Milín-Ligmet
Milovice Minerva Mirošovice
Miřetice Mladá Boleslav Mladkov
Mlékojedy Mnichovice Mnichovo Hradiště
Mníšek pod Brdy Moravská Třebová Mořina
Most Most-Souš Motorlet
Mšec Mšeno Mšeno-Jablonec
Mukařov Mutějovice Mýto
Náchod Narysov Nebovidy
Nebovidy-Pašinka Nečín Nehvizdy
Nelahozeves Němčice Neratovice
Nespeky Neštěmice Neumětely
Neveklov Nižbor Nová Paka
Nová Ves Nová Ves 2 Nová Ves pod Pleší
Nové Dvory Nové Strašecí Novoměstský Kladno
Nový Bor Nový Bydžov Nový Knín
Nový Knín/Nová Ves Nučice Odolena Voda
Ohaře Olbramovice Olympia Hradec Králové
Olympia Hradec Králové-Kratonohy Olympia Radotín Opava
Opočnice Ostrá Ostrá/Lysá
Ostrov Ostředek/Sázava Ovčáry
Paběnice Panoko Brandýs nad Labem Pardubice 1899
Pašinka Pátek Pavlíkov
Pavlovice Pěčice Pečky
Pelhřimov Pěnčín-Turnov Petrovice
Petřín Plzeň Písek Plaňany
Poděbrady Podlesí Podolí Praha
Polaban Nymburk Polepy Polička
Poříčany Poříčí nad Sázavou Postoloprty
Povltavská fotbalová akademie Praga Prachatice
Pravonín Prostějov Průhonice
Předměřice nad Labem Přední Kopanina Přepeře
Přeštice Převýšov Přistoupim
Přišimasy Psáry Pšovka Mělník
Pyšely Radim Radim-Plaňany
Radonice Radošovice Radovesnice II
Rapid Liberec Ratboř Ratboř-Červené Pečky
Ratboř-Štítary Ratenice Ratíškovice
Ratměřice Rejšice Rokycany
Rokytnice v Orlických horách Rostoklaty Roudnice nad Labem
Roztoky Rožďalovice Rožmitál
Rudná Rychnov nad Kněžnou Řepín
Řevnice Řevničov Říčany
Sadská Satalice Sázava
Sedlčany Sedlec Sedlec-Prčice
Sedmihorky Semice Semily
Sendražice Senohraby Sezimovo Ústí
Sibřina Sigma Olomouc SK Čelákovice
SK České Budějovice SK Chrudim SK Jankov
SK Kladno SK Rakovník Skalice
Skalsko SKP České Budějovice SKP Mladá Boleslav
Skuteč Slaný Slatiňany
Slavia Hradec Králové Slavia Jesenice Slavia Praha
Slavoj Kladno Slovan Kladno Slovan Liberec
Slovan Pardubice Slovan Poděbrady Smíchov
Soběslav Sokol Nová Ves Sokol Ovčáry
Sokoleč Sokolov Souš
Sparta Kladno Sparta Kolín Sparta Praha
Spartak Příbram Sporting Mladá Boleslav Stadion Kolín
Star Club Stará Boleslav Stará Lysá
Staré Čivice Starý Kolín Starý Máteřov
STM Mělník Strakonice Straky
Straky/Struhy Straky/Všejany Strašnov
Stráž nad Nisou Struhařov Střešovice
Stříbrná Skalice Suchdol Sušice
Svitavy Svojšice Škvorec
Štěchovice Štětí Štítary
Švermov Švermov/Brandýsek Tábor
Táborsko Tachov Tatran Rakovník
Tempo Praha Teplice Teplýšovice
Tesla Pardubice Tichonice Tismice
Tišice TJ Roztoky Tlustice
Tochovice Toužim Trhový Štěpánov
Trubín Trutnov Třebestovice
Třebeš Třeboň Třebovle
Tři Dvory Třinec Tuchlovice
Tuchoměřice Tuchoraz Tuchoraz-Přišimasy
Tuklaty Tupadly Tupadly/Močovice
Turnov Týnec nad Labem Týnec nad Sázavou
Týniště nad Orlicí Uhelné Sklady Praha Uhlířské Janovice
Unhošť Union 2013 Union Vršovice
Ústí nad Labem Ústí nad Orlicí Úvaly
Varnsdorf Vědomice Veletov
Veletov-Starý Kolín Velim Velká Dobrá
Velké Hamry Velké Chvalovice Velké Popovice
Velké Přítočno Velký Borek Velký Osek
Veltruby Veltruby-Štítary Velvary
Vestec Viktoria Plzeň Viktoria Žižkov
Viktorie Kolín Vilémov Vinařice
Vítkovice Vlašim Vojkovice
Volárna Vonoklasy VOŠ a SOŠ Roudnice nad Labem
Votice Vraňany Vraný
Vrbová Lhota Vrdy Vrchotovy Janovice
Všenory Všeradice Všestudy
VTJ Kolín Vykáň Vysoká
Vysoké Mýto Vyšehořovice Vyšehrad
Vyžlovka Xaverov Záboří nad Labem
Zadní Třebáň Zákolany Zalešany
Zálší Zápy Záryby
Zásmuky Zavidov Zbraslavice
Zbuzany Zbýšov Zdice
Zdislavice Zeleneč Zichovec
Zličín Zlíchov Zlín
Zlonice Znojmo Zruč nad Sázavou
Zvole Zvoleněves Žatec
Ždánice Ždírec nad Doubravou Žebrák
Železný Brod Živanice Žiželice nad Cidlinou

Přihlášení

 

Zapomněl jsem heslo Nová registrace

Zápasy

Dnes se hraje 0 zápasů.
Zítra se hraje 28 zápasů.
Včera se hrálo 0 zápasů.

Anketa

Jak se Vám líbí nové zobrazení sestav v zápase?

Hrozné, vraťte původní

Nic moc

Je to stejné

Lepší než původní

Skvělé

Nemám názor

Chyba, vylepšení, nápad...

Reakce na Vaše návrhy zde