Kluby

1. FC Plzeň 1. FK Příbram Admira Praha
AFK Kolín AFK Nymburk Akuma Mladá Boleslav
Aritma AS Pardubice Bakov nad Jizerou
Bakov/Klášter Bečváry Bečváry/Ratboř
Bělá pod Bezdězem Bělušice Benátky nad Jizerou
Benešov Bezno Bílé Podolí
Bílkovice Blatná Blšany
Bohemians 1905 Bohemians Praha Bohutín
Bohutín/Podlesí Brandýs nad Labem Brandýs-Boleslav
Brandýsek Braník Branov
Braškov Brozany Břevnov
Březnice Březno Březno/Řepov
Březová Břežany II Býchory
Byšice Bzová Cerhenice
Cerhovice Církvice/Malín Č. L. Beroun
ČAFC Praha Čáslav Čečelice
Čechie Kralupy Čechtice Čejetice
Čelákovice Čerčany Černolice
Červené Pečky Červené Pečky/Pašinka Červené Pečky/Sendražice
Červený Újezd Česká Lípa Česká Třebová
Český Brod Český Brod/Vyžlovka Český Dub
Český Krumlov Čisovice Čížová
Ďáblice Daleké Dušníky Davle
Decibel Kolín Děčín DFK Mladá Boleslav
Divišov Dlouhá Lhota Dlouhopolsko
Dobré Pole Dobré Pole/Kostelec n. Č. l. Dobrovice
Dobřejovice Dobříč Dobřichov
Dobřichovice Dobříš Doksy
Dolany Dolní Beřkovice Dolní Bousov
Dolní Bousov/Kněžmost Dolní Břežany Dolní Chvatliny
Dolní Kralovice Dolní Měcholupy Domažlice
Doubravčice Doubravka Drozdov
Družec Dubice Dublovice
Dukla Jižní Město Dukla Praha Dvůr Králové
EMĚ Mělník FAŠV FC Jesenice
FC Mělník FK Kralupy 1901 FK Pardubice
Football Talent Academy Fotbalová akademie Praha Frýdek-Místek
Frýdlant Háje Jižní Město Hazlov
HFK Olomouc Hlavice Hlinsko
Hlízov Holice Holoubkov
Holubice Horky Horní Bříza
Horní Bučice Horní Kruty Horní Měcholupy
Hořín Hořovice Hořovicko
Hostomice Hostouň Hostouň/Švermov
Hovorčovice Hradčany Hradec Králové
Hradištko Hradištko I Hrdlív/Smečno
Hrobce Hrusice Hřebeč
Hředle Hříměždice Hudlice
Hvozdnice Hýskov Cheb
Chlumec Chlumec nad Cidlinou Choceň
Chocerady Chodov Chomutov
Choteč Chotětov Chotěvice
Chotusice Chotusice/Nové Dvory Chotutice
Chotýšany Chrást Chrastava
Inferno Praha Jablonec Jablonec nad Jizerou
Jankov Jaroměř Jedomělice
Jeneč Jestřabí Lhota Jevany
Jičín Jihlava Jíkev
Jílové Jíloviště Jince
Jindřichův Hradec Jinočany Jirny
Jizerní Vtelno Junior Kralupy Kácov
Kačice Kamenice Kaňk
Karlovy Vary Karlštejn Karviná
Katovice Kazín -Dolní Mokropsy KDC Beroun
Klatovy Klecany Klíčany
Klobuky Kluky Kly
Kněževes Kněžice Kněžmost
Koleč Kolín/Velim Komárov
Konárovice Kondrac Kořenice
Kosmonosy Kosoř Kosořice
Kostelec nad Černými lesy Kostelec u Křížků Kostelní Lhota
Kostomlaty Kounice Kouřim
Kouřim/Dolní Chvatliny Kozojedy Krakovany
Krakovany/Žiželice Králův Dvůr Kratonohy
Krč Krchleby Krnsko
Kročehlavy Kropáčova Vrutice Krupka
Křečhoř Křinec Křivsoudov
Kšely Kunice Kutná Hora
Labský Kostelec Lanškroun Lány
Lázně Bohdaneč Letohrad Lety
Lhota Lhota pod Libčany Lhota/Doksy
Libčice Libeň Líbeznice
Libice nad Cidlinou Libiš Liblice
Libodřice Libuš Libušín
Lidice Lišany Litol
Litoměřice Litoměřicko Litomyšl
Litvínov Lobkovice Loděnice
Loko Chomutov Loko Vltavín Lom
Lošany Loučeň Louňovice
Louňovice/Kostelec Louny Lovosice
Lubná Luštěnice Lužec
Lužec nad Vltavou Lužná Lysá nad Labem
Malá Skála Malešice Malešov
Malín Malín/Močovice Malše-Roudné
Mariánské Lázně Maršovice Měchenice
Městec Králové Městečko Meteor Praha
Mezno MFK Chrudim MFK Trutnov
Milevsko Milíčeves Milín-Ligmet
Milovice Minerva Mirošovice
Miřetice Mladá Boleslav Mladkov
Mlékojedy Mnichovice Mnichovo Hradiště
Mníšek pod Brdy Moravská Třebová Mořina
Most Most-Souš Motorlet
Mšec Mšeno Mšeno-Jablonec
Mukařov Mutějovice Mýto
Náchod Narysov Nebovidy
Nebovidy/Pašinka Nečín Nehvizdy
Nelahozeves Němčice Neratovice
Nespeky Neštěmice Neumětely
Neveklov Nižbor Nová Paka
Nová Ves Nová Ves 2 Nová Ves pod Pleší
Nové Dvory Nové Strašecí Novoměstský Kladno
Nový Bor Nový Bydžov Nový Knín
Nový Knín/Nová Ves Nučice Odolena Voda
Ohaře Olbramovice Olympia Hradec Králové
Olympia Hradec Králové/Kratonohy Olympia Radotín Opava
Opočnice Orlicko Ostrá
Ostrá/Lysá Ostrov Ostředek/Sázava
Ovčáry Paběnice Panoko Brandýs nad Labem
Pardubice 1899 Pašinka Pátek
Pavlíkov Pavlovice Pěčice
Pečky Pelhřimov Pěnčín-Turnov
Petrovice Petřín Plzeň Písek
Plaňany Poděbrady Podlesí
Podolí Praha Polaban Nymburk Polepy
Polička Poříčany Poříčí nad Sázavou
Postoloprty Povltavská fotbalová akademie Praga
Prachatice Pravonín Prostějov
Průhonice Předměřice nad Labem Přední Kopanina
Přepeře Přeštice Převýšov
Přistoupim Přišimasy Psáry
Pšovka Mělník Pyšely Radim
Radim/Plaňany Radonice Radošovice
Radovesnice II Rapid Liberec Ratboř
Ratboř/Červené Pečky Ratboř/Štítary Ratenice
Ratíškovice Ratměřice Rejšice
Rokycany Rokytnice v Orlických horách Rostoklaty
Roudnice nad Labem Roztoky Roztoky/Libčice
Rožďalovice Rožmitál Rudná
Rychnov nad Kněžnou Řepín Řevnice
Řevničov Říčany Sadská
Satalice Sázava Sedlčany
Sedlec Sedlec-Prčice Sedmihorky
Semice Semily Sendražice
Sendražice/Býchory Senohraby Sezimovo Ústí
Sibřina Sigma Olomouc SK Čelákovice
SK České Budějovice SK Chrudim SK Jankov
SK Kladno SK Rakovník SK/Tatran Rakovník
Skalice Skalsko SKP České Budějovice
SKP Mladá Boleslav Skuteč Slaný
Slatiňany Slavia Hradec Králové Slavia Jesenice
Slavia Praha Slavoj Kladno Slovan Kladno
Slovan Liberec Slovan Pardubice Slovan Poděbrady
Smíchov Soběslav Sokol Nová Ves
Sokol Ovčáry Sokoleč Sokolov
Souš Sparta Kladno Sparta Kolín
Sparta Praha Spartak Příbram Sporting Mladá Boleslav
Stadion Kolín Star Club Stará Boleslav
Stará Lysá Staré Čivice Starý Kolín
Starý Máteřov STM Mělník Strakonice
Straky Straky/Struhy Straky/Všejany
Strašnov Stráž nad Nisou Struhařov
Střešovice Stříbrná Skalice Suchdol
Sušice Světlá nad Sázavou Svitavy
Svojšice Škvorec Štěchovice
Štětí Štítary Švermov
Švermov/Brandýsek Tábor Táborsko
Tachov Tatran Rakovník Tatran Rakovník/Senomaty
Tempo Praha Teplice Teplýšovice
Tesla Pardubice Tichonice Tismice
Tišice TJ Roztoky Tlustice
Tochovice Toužim Trhový Štěpánov
Trubín Trutnov Třebestovice
Třebeš Třeboň Třebovle
Tři Dvory Třinec Tuchlovice
Tuchoměřice Tuchoraz Tuchoraz/Přišimasy
Tuklaty Tupadly Tupadly/Močovice
Turnov Týnec nad Labem Týnec nad Sázavou
Týniště nad Orlicí Uhelné Sklady Praha Uhlířské Janovice
Újezd Praha 4 Unhošť Union 2013
Union Vršovice Ústí nad Labem Ústí nad Orlicí
Úvaly Varnsdorf Vědomice
Veletov Veletov/Starý Kolín Velim
Velká Dobrá Velké Hamry Velké Chvalovice
Velké Popovice Velké Přítočno Velký Borek
Velký Osek Veltruby Veltruby/Štítary
Velvary Vestec Viktoria Plzeň
Viktoria Žižkov Viktorie Kolín Vilémov
Vinařice Vítkovice Vlašim
Vojkovice Volárna Vonoklasy
VOŠ a SOŠ Roudnice nad Labem Votice Vraňany
Vraný Vrbová Lhota Vrdy
Vrdy/Tupadly Vrchotovy Janovice Všenory
Všeradice Všestudy VTJ Kolín
Vykáň Vysoká Vysoké Mýto
Vyšehořovice Vyšehrad Vyžlovka
Xaverov Záboří nad Labem Záboří nad Labem/Bělušice
Zadní Třebáň Zákolany Zalešany
Zálší Zápy Záryby
Zásmuky Zavidov Zbraslavice
Zbuzany Zbýšov Zdice
Zdislavice Zeleneč Zichovec
Zličín Zlíchov Zlín
Zlonice Znojmo Zruč nad Sázavou
Zvole Zvoleněves Žatec
Ždánice Ždírec nad Doubravou Žebrák
Železný Brod Živanice Žiželice nad Cidlinou

Přihlášení

 

Zapomněl jsem heslo Nová registrace

Zápasy

Dnes se hraje 0 zápasů.
Zítra se hraje 0 zápasů.
Včera se hrálo 0 zápasů.

Anketa

Jak se Vám líbí nové zobrazení sestav v zápase?

Hrozné, vraťte původní

Nic moc

Je to stejné

Lepší než původní

Skvělé

Nemám názor

Chyba, vylepšení, nápad...

Reakce na Vaše návrhy zde