KFIS
Soutěže
2023-2024
2022-2023
2021-2022
2020-2021
2019-2020
2018-2019
2017-2018
2016-2017
2015-2016
2014-2015
2013-2014
2012-2013
2011-2012
2010-2011
2009-2010
2008-2009
2007-2008
2006-2007
2005-2006
2004-2005
2003-2004
2002-2003
2001-2002
2000-2001
1999-2000
1998-1999
1997-1998
1996-1997
1995-1996
1994-1995
1993-1994
1992-1993
1991-1992
1990-1991
Dospělí
Starší dorost U19
Mladší dorost U17
Starší žáci U15
Starší žáci U14
Mladší žáci U13
Mladší žáci U12
Starší přípravka
Mladší přípravka
Ženy
ŘK Čechy
Česká fotbalová liga A
Česká fotbalová liga B
Divize A
Divize B
Divize C
SKFS
Oblastní přebor
1. A třída A
1. A třída B
1. B třída A
1. B třída B
1. B třída C
1. B třída D
1. B třída E
OFS Kolín
Okresní přebor
3. třída A
3. třída B
4. třída A
4. třída B
Soutěže
Kluby
Novinky
Články (1)
FAQ
O KFISu
O nové verzi
Facebook
Hledat
Přihlásit
Úvod
Tomáš Müller
Statistiky
Tomáš Müller
Profil
Statistiky - Zápasy
Poř.
Datum
Tým
Soupeř
Kategorie
Soutěž
Výsledek
Počet
1.
05.04.2014
Žiželice nad Cidlinou
Venku
Býchory B
Dospělí
4. třída A
Prohra
3:0 kont.
1
2.
13.04.2014
Žiželice nad Cidlinou
Venku
Krakovany B
Dospělí
4. třída A
Prohra
3:0 kont.
1
3.
19.04.2014
Žiželice nad Cidlinou
Doma
Němčice
Dospělí
4. třída A
0:3ob .kont.
1
4.
27.04.2014
Žiželice nad Cidlinou
Venku
Bělušice
Dospělí
4. třída A
Prohra
3:0 kont.
1
5.
03.05.2014
Žiželice nad Cidlinou
Doma
Ovčáry B
Dospělí
4. třída A
Výhra
5:1 (1:1)
1
6.
11.05.2014
Žiželice nad Cidlinou
Venku
Kořenice
Dospělí
4. třída A
Prohra na penalty
2:1p (1:0)
1
7.
17.05.2014
Žiželice nad Cidlinou
Doma
Konárovice B
Dospělí
4. třída A
Výhra
2:0 (1:0)
1
8.
25.05.2014
Žiželice nad Cidlinou
Venku
Radovesnice II
Dospělí
4. třída A
Prohra
3:1 (1:0)
1
9.
04.06.2022
Žiželice nad Cidlinou B
Venku
Býchory B
Dospělí
4. třída A
Výhra
0:2 (0:1)
1
10.
27.08.2023
Žiželice nad Cidlinou
Venku
Veltruby
Dospělí
3. třída A
Prohra
4:0 (1:0)
1
11.
02.09.2023
Žiželice nad Cidlinou
Doma
Bečváry
Dospělí
3. třída A
Prohra
2:4 (2:2)
1
12.
09.09.2023
Žiželice nad Cidlinou
Venku
Konárovice
Dospělí
3. třída A
Prohra
8:0 (3:0)
1
13.
16.09.2023
Žiželice nad Cidlinou
Doma
Tři Dvory
Dospělí
3. třída A
Prohra
1:6 (1:1)
1
14.
24.09.2023
Žiželice nad Cidlinou
Venku
Starý Kolín
Dospělí
3. třída A
Prohra
2:1 (0:0)
1
15.
08.10.2023
Žiželice nad Cidlinou
Venku
Jestřabí Lhota B
Dospělí
3. třída A
Výhra na penalty
1:2p (0:1) (pen. 4:5)
1
16.
14.10.2023
Žiželice nad Cidlinou
Doma
Štítary B
Dospělí
3. třída A
Výhra
5:0 (3:0)
1
17.
22.10.2023
Žiželice nad Cidlinou
Venku
Týnec nad Labem
Dospělí
3. třída A
Prohra
7:0 (3:0)
1
18.
28.10.2023
Žiželice nad Cidlinou
Doma
Nebovidy
Dospělí
3. třída A
Prohra na penalty
0:1p (0:0) (pen. 1:2)
1
19.
05.11.2023
Žiželice nad Cidlinou
Venku
Sendražice
Dospělí
3. třída A
Prohra
3:0 (0:0)
1
20.
23.03.2024
Žiželice nad Cidlinou
Doma
Veltruby
Dospělí
3. třída A
Výhra
3:0 (1:0)
1
21.
31.03.2024
Žiželice nad Cidlinou
Venku
Bečváry
Dospělí
3. třída A
Prohra
5:1 (1:0)
1
22.
06.04.2024
Žiželice nad Cidlinou
Doma
Konárovice
Dospělí
3. třída A
Prohra na penalty
1:2p (0:0) (pen. 7:8)
1
23.
13.04.2024
Žiželice nad Cidlinou
Venku
Tři Dvory
Dospělí
3. třída A
Prohra
2:1 (1:0)
1
24.
20.04.2024
Žiželice nad Cidlinou
Doma
Starý Kolín
Dospělí
3. třída A
Výhra
3:2 (2:2)
1
25.
28.04.2024
Žiželice nad Cidlinou
Venku
Velký Osek B
Dospělí
3. třída A
Prohra
2:1 (1:0)
1
26.
04.05.2024
Žiželice nad Cidlinou
Doma
Jestřabí Lhota B
Dospělí
3. třída A
Výhra
2:1 (1:1)
1