Lukáš Rychlík
Statistiky - Zápasy za klub Křečhoř
Poř. | Datum | Tým | Soupeř | Kategorie | Soutěž | Výsledek | Počet | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | 12.09.2015 | Křečhoř | Doma | Tuchoraz | Starší dorost U19 | Okresní přebor | Prohra na penalty | 1:2p (0:0) (pen. 1:2) | 1 |
2. | 26.09.2015 | Křečhoř | Doma | Ovčáry | Starší dorost U19 | Okresní přebor | Výhra | 10:0 (3:0) | 1 |
3. | 18.10.2015 | Křečhoř | Venku | Krakovany | Starší dorost U19 | Okresní přebor | Výhra | 0:6 (0:5) | 1 |
4. | 31.10.2015 | Křečhoř | Doma | Velký Osek | Starší dorost U19 | Okresní přebor | Prohra | 1:4 (0:2) | 1 |
5. | 23.04.2016 | Křečhoř | Doma | Kostelec nad Černými lesy | Starší dorost U19 | Okresní přebor | Výhra | 3:0 kont. | 1 |
6. | 03.09.2017 | Křečhoř | Doma | Zásmuky | Starší dorost U19 | Okresní přebor | Výhra | zrušeno | 1 |
7. | 23.09.2017 | Křečhoř | Venku | Sendražice | Starší dorost U19 | Okresní přebor | Výhra | 0:8 (0:3) | 1 |
8. | 22.10.2017 | Křečhoř | Doma | Louňovice | Starší dorost U19 | Okresní přebor | Výhra | 11:1 (6:0) | 1 |
9. | 25.03.2018 | Křečhoř | Doma | Radim/Plaňany | Starší dorost U19 | Okresní přebor | Výhra | 12:0 (5:0) | 1 |
10. | 31.03.2018 | Křečhoř | Venku | Štítary | Starší dorost U19 | Okresní přebor | Výhra | 1:5 (1:1) | 1 |
11. | 08.04.2018 | Křečhoř | Doma | Sendražice | Starší dorost U19 | Okresní přebor | Výhra | 7:0 (2:0) | 1 |
12. | 27.05.2018 | Křečhoř | Doma | Ovčáry | Starší dorost U19 | Okresní přebor | Výhra | 27:0 (16:0) | 1 |
13. | 02.09.2018 | Křečhoř | Venku | Polepy | Dospělí | 4. třída B | Prohra | 3:1 (2:1) | 1 |
14. | 09.09.2018 | Křečhoř | Doma | Tuklaty B | Dospělí | 4. třída B | Výhra | 1:0 (0:0) | 1 |
15. | 23.09.2018 | Křečhoř | Doma | Lošany | Dospělí | 4. třída B | Výhra | 3:0 (0:0) | 1 |
16. | 28.09.2018 | Křečhoř | Venku | Rostoklaty B | Dospělí | 4. třída B | Výhra na penalty | 1:2p (0:0) (pen. 3:4) | 1 |
17. | 30.09.2018 | Křečhoř | Venku | Cerhenice B | Dospělí | 4. třída B | Výhra | 2:6 (0:3) | 1 |
18. | 07.10.2018 | Křečhoř | Doma | Kšely | Dospělí | 4. třída B | Výhra | 4:0 (1:0) | 1 |
19. | 21.10.2018 | Křečhoř | Doma | Vrbová Lhota | Dospělí | 4. třída B | Výhra | 5:0 (1:0) | 1 |
20. | 06.04.2019 | Křečhoř | Venku | Lošany | Dospělí | 4. třída B | Výhra | 1:4 (0:3) | 1 |
21. | 14.04.2019 | Křečhoř | Doma | Cerhenice B | Dospělí | 4. třída B | Výhra | 7:0 (2:0) | 1 |
22. | 28.04.2019 | Křečhoř | Doma | Kořenice | Dospělí | 4. třída B | Výhra | 4:3 (2:2) | 1 |
23. | 09.06.2019 | Křečhoř | Doma | Rostoklaty B | Dospělí | 4. třída B | Výhra | 8:1 (2:1) | 1 |
24. | 13.10.2019 | Křečhoř | Doma | Štítary | Dospělí | 3. třída A | Výhra | 3:1 (2:0) | 1 |
25. | 22.08.2020 | Křečhoř | Venku | Nebovidy | Dospělí | 3. třída A | Prohra na penalty | 5:4p (1:3) (pen. 4:3) | 1 |
26. | 29.08.2020 | Křečhoř | Doma | Jestřabí Lhota B | Dospělí | 3. třída A | Prohra | 2:3 (1:3) | 1 |
27. | 05.09.2020 | Křečhoř | Venku | Sendražice | Dospělí | 3. třída A | Prohra | 3:1 (1:1) | 1 |
28. | 12.09.2020 | Křečhoř | Doma | Velké Chvalovice | Dospělí | 3. třída A | Výhra | 5:1 (0:0) | 1 |
29. | 19.09.2020 | Křečhoř | Venku | Konárovice | Dospělí | 3. třída A | Prohra | 2:1 (1:0) | 1 |
30. | 26.09.2020 | Křečhoř | Doma | Nová Ves | Dospělí | 3. třída A | Prohra | 1:6 (0:2) | 1 |
31. | 03.10.2020 | Křečhoř | Venku | Ovčáry | Dospělí | 3. třída A | Prohra | 3:1 (1:1) | 1 |
32. | 10.10.2020 | Křečhoř | Doma | Veltruby | Dospělí | 3. třída A | Prohra | 0:2 (0:1) | 1 |
33. | 28.08.2022 | Křečhoř | Venku | Pečky B | Dospělí | 3. třída B | Výhra | 2:3 (2:1) | 1 |
34. | 02.10.2022 | Křečhoř | Doma | Rostoklaty | Dospělí | 3. třída B | Výhra | 3:0 (2:0) | 1 |
35. | 08.10.2022 | Křečhoř | Venku | Velké Chvalovice | Dospělí | 3. třída B | Výhra | 1:2 (1:2) | 1 |
36. | 16.10.2022 | Křečhoř | Doma | Dobřichov | Dospělí | 3. třída B | Prohra na penalty | 2:3p (1:0) (pen. 5:6) | 1 |
37. | 23.10.2022 | Křečhoř | Doma | Kozojedy | Dospělí | 3. třída B | Výhra | 1:0 (1:0) | 1 |
38. | 06.11.2022 | Křečhoř | Doma | Třebovle | Dospělí | 3. třída B | Výhra | 3:0 (1:0) | 1 |
39. | 12.11.2022 | Křečhoř | Venku | Tuklaty | Dospělí | 3. třída B | Prohra | 4:2 (2:0) | 1 |
40. | 26.03.2023 | Křečhoř | Doma | Pečky B | Dospělí | 3. třída B | Prohra | 0:4 (0:1) | 1 |
41. | 02.04.2023 | Křečhoř | Venku | Bečváry | Dospělí | 3. třída B | Prohra | 5:0 (1:0) | 1 |
42. | 09.04.2023 | Křečhoř | Doma | Chotutice | Dospělí | 3. třída B | Prohra na penalty | 1:2p (1:1) (pen. 5:6) | 1 |
43. | 15.04.2023 | Křečhoř | Venku | Břežany II | Dospělí | 3. třída B | Prohra | 3:0 (3:0) | 1 |
44. | 29.04.2023 | Křečhoř | Venku | Rostoklaty | Dospělí | 3. třída B | Prohra | 3:2 (0:2) | 1 |
45. | 07.05.2023 | Křečhoř | Doma | Velké Chvalovice | Dospělí | 3. třída B | Prohra | 2:3 (0:3) | 1 |
46. | 14.05.2023 | Křečhoř | Venku | Dobřichov | Dospělí | 3. třída B | Prohra na penalty | 2:1p (1:1) (pen. 4:3) | 1 |
47. | 20.05.2023 | Křečhoř | Venku | Kozojedy | Dospělí | 3. třída B | Prohra | 6:0 (1:0) | 1 |
48. | 28.05.2023 | Křečhoř | Doma | Radim | Dospělí | 3. třída B | Prohra | 1:8 (1:4) | 1 |
49. | 04.06.2023 | Křečhoř | Doma | Tuklaty | Dospělí | 3. třída B | Prohra | 1:4 (0:1) | 1 |
50. | 11.06.2023 | Křečhoř | Venku | Tismice | Dospělí | 3. třída B | Výhra | 0:5 (0:0) | 1 |
51. | 26.08.2023 | Křečhoř | Venku | Rostoklaty | Dospělí | 3. třída B | Prohra | 2:0 (1:0) | 1 |
52. | 02.09.2023 | Křečhoř | Doma | Třebovle | Dospělí | 3. třída B | Výhra | 5:2 (3:1) | 1 |
53. | 09.09.2023 | Křečhoř | Venku | Kouřim B | Dospělí | 3. třída B | Výhra | 1:5 (1:1) | 1 |
54. | 16.09.2023 | Křečhoř | Doma | Pečky B | Dospělí | 3. třída B | Výhra | 6:5 (3:3) | 1 |
55. | 23.09.2023 | Křečhoř | Venku | Břežany II | Dospělí | 3. třída B | Prohra | 8:2 (4:2) | 1 |
56. | 30.09.2023 | Křečhoř | Doma | Chotutice | Dospělí | 3. třída B | Výhra | 2:1 (1:0) | 1 |
57. | 07.10.2023 | Křečhoř | Venku | Kozojedy | Dospělí | 3. třída B | Prohra | 2:1 (2:1) | 1 |
58. | 14.10.2023 | Křečhoř | Doma | Liblice | Dospělí | 3. třída B | Prohra | 0:5 (0:2) | 1 |
59. | 22.10.2023 | Křečhoř | Venku | Dobřichov | Dospělí | 3. třída B | Prohra | 5:2 (3:0) | 1 |
60. | 28.10.2023 | Křečhoř | Doma | Tuklaty | Dospělí | 3. třída B | Prohra | 0:4 (0:2) | 1 |
61. | 04.11.2023 | Křečhoř | Doma | Radim | Dospělí | 3. třída B | Prohra | 0:5 (0:2) | 1 |
62. | 11.11.2023 | Křečhoř | Venku | Velké Chvalovice | Dospělí | 3. třída B | Prohra | 1:0 (1:0) | 1 |
63. | 23.03.2024 | Křečhoř | Doma | Rostoklaty | Dospělí | 3. třída B | Výhra | 4:1 (0:1) | 1 |
64. | 30.03.2024 | Křečhoř | Venku | Třebovle | Dospělí | 3. třída B | Prohra na penalty | 3:2p (2:1) (pen. 5:4) | 1 |
65. | 06.04.2024 | Křečhoř | Doma | Kouřim B | Dospělí | 3. třída B | Výhra na penalty | 4:3p (3:2) (pen. 5:3) | 1 |
66. | 14.04.2024 | Křečhoř | Venku | Pečky B | Dospělí | 3. třída B | Prohra | 3:2 (0:1) | 1 |
67. | 20.04.2024 | Křečhoř | Doma | Břežany II | Dospělí | 3. třída B | Prohra | 2:8 (0:3) | 1 |
68. | 27.04.2024 | Křečhoř | Venku | Chotutice | Dospělí | 3. třída B | Výhra | 2:3 (0:1) | 1 |
69. | 04.05.2024 | Křečhoř | Doma | Kozojedy | Dospělí | 3. třída B | Výhra | 3:2 (1:0) | 1 |
70. | 11.05.2024 | Křečhoř | Venku | Liblice | Dospělí | 3. třída B | Prohra | 8:3 (3:1) | 1 |
71. | 18.05.2024 | Křečhoř | Doma | Dobřichov | Dospělí | 3. třída B | Prohra na penalty | 3:4p (2:2) (pen. 2:4) | 1 |