Tomáš Opolzer
Statistiky - Základní sestava
Poř. | Datum | Tým | Soupeř | Kategorie | Soutěž | Výsledek | Počet | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | 25.10.2010 | Štítary | Venku | Ratboř | Starší přípravka | Okresní přebor | Výhra | 1:5 (1:2) | 1 |
2. | 13.06.2011 | Štítary | Doma | Sparta Kolín B | Starší přípravka | Okresní přebor | Prohra | 3:15 (1:0) | 1 |
3. | 03.10.2011 | Štítary | Venku | Kšely | Starší přípravka | Okresní přebor | Výhra | 5:7 (1:2) | 1 |
4. | 10.10.2011 | Štítary | Doma | Český Brod | Starší přípravka | Okresní přebor | Prohra | 0:18 (0:10) | 1 |
5. | 14.11.2011 | Štítary | Doma | Velim | Starší přípravka | Okresní přebor | Prohra | 1:14 (0:7) | 1 |
6. | 02.04.2012 | Štítary | Doma | Velim B | Starší přípravka | Okresní přebor | Remíza | 6:6 | 1 |
7. | 09.04.2012 | Štítary | Venku | Jestřabí Lhota | Starší přípravka | Okresní přebor | Výhra | 3:4 (2:1) | 1 |
8. | 23.04.2012 | Štítary | Venku | Velký Osek | Starší přípravka | Okresní přebor | Výhra | 0:7 (0:3) | 1 |
9. | 07.05.2012 | Štítary | Venku | Český Brod | Starší přípravka | Okresní přebor | Prohra | 12:3 (4:2) | 1 |
10. | 28.05.2012 | Štítary | Doma | Červené Pečky | Starší přípravka | Okresní přebor | Výhra | 13:0 (7:0) | 1 |
11. | 11.06.2012 | Štítary | Venku | Velim | Starší přípravka | Okresní přebor | Prohra | 15:4 | 1 |
12. | 01.09.2012 | Štítary | Venku | Cerhenice | Mladší žáci U13 | Okresní přebor | Výhra | 5:8 (2:5) | 1 |
13. | 23.09.2012 | Štítary | Venku | Český Brod | Mladší žáci U13 | Okresní přebor | Prohra | 8:0 (3:0) | 1 |
14. | 06.10.2012 | Štítary | Venku | Vrbová Lhota | Mladší žáci U13 | Okresní přebor | Výhra | 1:7 (0:2) | 1 |
15. | 04.11.2012 | Štítary | Venku | Milovice | Mladší žáci U13 | Okresní přebor | Prohra | 5:0 | 1 |
16. | 10.11.2012 | Štítary | Venku | Jestřabí Lhota | Mladší žáci U13 | Okresní přebor | Prohra | 5:1 (2:1) | 1 |
17. | 07.05.2016 | Štítary | Venku | Červené Pečky | Starší žáci U15 | Okresní přebor B | Výhra | 0:5 (0:3) | 1 |
18. | 15.05.2016 | Štítary | Venku | Žiželice nad Cidlinou | Starší žáci U15 | Okresní přebor B | Výhra | 1:18 (0:8) | 1 |
19. | 01.10.2016 | Štítary | Venku | Radim | Starší dorost U19 | Okresní přebor | Výhra | 2:14 (1:6) | 1 |
20. | 13.05.2017 | Štítary | Doma | Vrdy B | Starší dorost U19 | Okresní přebor | Výhra | 3:0 (0:0) | 1 |
21. | 23.09.2017 | Štítary | Doma | Vrdy B | Starší dorost U19 | Okresní přebor | Výhra | 3:1 (1:0) | 1 |
22. | 15.10.2017 | Štítary | Venku | Krakovany | Starší dorost U19 | Okresní přebor | Prohra na penalty | 2:1p (1:0) (pen. 5:4) | 1 |
23. | 22.10.2017 | Štítary | Doma | Stříbrná Skalice | Starší dorost U19 | Okresní přebor | Výhra | 6:1 (3:0) | 1 |
24. | 04.11.2017 | Štítary | Doma | Tuchoraz | Starší dorost U19 | Okresní přebor | Výhra | 3:0 (2:0) | 1 |
25. | 24.03.2018 | Štítary | Venku | Sendražice | Starší dorost U19 | Okresní přebor | Výhra | 0:5 (0:3) | 1 |
26. | 05.05.2018 | Štítary | Venku | Stříbrná Skalice | Starší dorost U19 | Okresní přebor | Výhra | 0:5 (0:2) | 1 |
27. | 08.05.2018 | Štítary | Doma | Radim/Plaňany | Starší dorost U19 | Okresní přebor | Výhra | 3:2 (1:0) | 1 |
28. | 12.05.2018 | Štítary | Doma | Ovčáry | Starší dorost U19 | Okresní přebor | Výhra | 13:1 (7:1) | 1 |
29. | 20.05.2018 | Štítary | Venku | Tuchoraz | Starší dorost U19 | Okresní přebor | Výhra | 0:3 (0:1) | 1 |
30. | 18.11.2018 | Štítary | Doma | Konárovice | Dospělí | 3. třída A | Prohra | 3:5 (1:2) | 1 |
31. | 13.04.2019 | Štítary | Venku | Nová Ves | Dospělí | 3. třída A | Výhra | 1:7 (0:4) | 1 |
32. | 21.04.2019 | Štítary | Doma | Hradištko I | Dospělí | 3. třída A | Výhra | 4:2 (2:2) | 1 |
33. | 28.04.2019 | Štítary | Doma | Tři Dvory B | Dospělí | 3. třída A | Výhra | 5:2 (1:1) | 1 |
34. | 05.05.2019 | Štítary | Venku | Veltruby | Dospělí | 3. třída A | Výhra na penalty | 3:4p (2:1) (pen. 3:4) | 1 |
35. | 01.06.2019 | Štítary | Venku | Velký Osek | Dospělí | 3. třída A | Prohra | 3:1 (2:0) | 1 |
36. | 15.06.2019 | Štítary | Venku | Konárovice | Dospělí | 3. třída A | Prohra | 4:3 (3:1) | 1 |
37. | 25.08.2019 | Štítary | Venku | Vrdy | Starší dorost U19 | 1. A třída C | Výhra | 1:4 (0:2) | 1 |
38. | 15.09.2019 | Štítary | Doma | Polepy | Dospělí | 3. třída A | Výhra | 5:1 (2:1) | 1 |
39. | 29.09.2019 | Štítary | Doma | Hradištko I | Dospělí | 3. třída A | Výhra | 9:0 (5:0) | 1 |
40. | 05.10.2019 | Štítary | Venku | Nová Ves | Dospělí | 3. třída A | Výhra na penalty | 3:4p (1:0) (pen. 3:4) | 1 |
41. | 26.10.2019 | Štítary | Venku | Cerhenice | Dospělí | 3. třída A | Výhra na penalty | 4:5p (2:2) (pen. 4:5) | 1 |
42. | 29.08.2020 | Štítary | Venku | Libodřice | Dospělí | Okresní přebor | Prohra | 3:1 (1:0) | 1 |
43. | 05.09.2020 | Štítary B | Doma | Horní Kruty | Dospělí | 4. třída B | Výhra | 3:1 (1:1) | 1 |
44. | 20.09.2020 | Štítary | Doma | Plaňany | Dospělí | Okresní přebor | Prohra | 2:4 (1:2) | 1 |
45. | 27.09.2020 | Štítary | Venku | Tuchoraz | Dospělí | Okresní přebor | Výhra | 0:3 (0:2) | 1 |
46. | 18.09.2022 | Štítary | Venku | Kouřim | Dospělí | Okresní přebor | Prohra | 6:0 (3:0) | 1 |
47. | 01.10.2022 | Štítary | Venku | Červené Pečky | Dospělí | Okresní přebor | Prohra | 2:1 (0:0) | 1 |
48. | 08.10.2022 | Štítary | Venku | Zásmuky | Dospělí | Okresní přebor | Prohra | 5:3 (3:3) | 1 |
49. | 16.10.2022 | Štítary | Doma | Velký Osek | Dospělí | Okresní přebor | Prohra | 4:5 (0:2) | 1 |
50. | 22.10.2022 | Štítary | Venku | Ratboř | Dospělí | Okresní přebor | Prohra | 7:0 (4:0) | 1 |
51. | 12.11.2022 | Štítary | Doma | Libodřice | Dospělí | Okresní přebor | Prohra | 1:8 (0:4) | 1 |
52. | 25.03.2023 | Štítary | Venku | Krakovany | Dospělí | Okresní přebor | Výhra | 1:5 (1:0) | 1 |
53. | 09.04.2023 | Štítary | Venku | Český Brod B | Dospělí | Okresní přebor | Prohra | 5:2 (0:2) | 1 |
54. | 16.04.2023 | Štítary | Doma | Kouřim | Dospělí | Okresní přebor | Výhra | 2:1 (1:1) | 1 |
55. | 23.04.2023 | Štítary | Venku | Tuchoraz | Dospělí | Okresní přebor | Výhra na penalty | 0:1p (0:0) (pen. 3:4) | 1 |
56. | 26.04.2023 | Štítary | Doma | Liblice | Dospělí | Okresní přebor | Výhra | 4:3 (1:2) | 1 |
57. | 30.04.2023 | Štítary | Doma | Červené Pečky | Dospělí | Okresní přebor | Prohra | 2:4 (1:2) | 1 |
58. | 07.05.2023 | Štítary | Doma | Zásmuky | Dospělí | Okresní přebor | Výhra | 4:3 (2:0) | 1 |
59. | 13.05.2023 | Štítary | Venku | Velký Osek | Dospělí | Okresní přebor | Výhra | 2:4 (1:1) | 1 |
60. | 03.06.2023 | Štítary | Venku | Libodřice | Dospělí | Okresní přebor | Prohra | 7:1 (3:1) | 1 |
61. | 11.06.2023 | Štítary | Doma | Cerhenice | Dospělí | Okresní přebor | Výhra | 9:1 (5:0) | 1 |
62. | 16.06.2023 | Štítary | Doma | Nučice | Dospělí | Okresní přebor | Prohra na penalty | 2:3p (1:0) (pen. 3:5) | 1 |
63. | 02.09.2023 | Štítary | Doma | Zásmuky | Dospělí | Okresní přebor | Prohra | 2:4 (0:1) | 1 |
64. | 16.09.2023 | Štítary | Doma | Velký Osek | Dospělí | Okresní přebor | Výhra | 6:5 (2:3) | 1 |
65. | 23.09.2023 | Štítary | Venku | Cerhenice | Dospělí | Okresní přebor | Výhra | 2:7 (1:3) | 1 |
66. | 30.09.2023 | Štítary | Doma | Nučice | Dospělí | Okresní přebor | Prohra | 1:3 (0:1) | 1 |
67. | 07.10.2023 | Štítary | Venku | Český Brod B | Dospělí | Okresní přebor | Prohra | 3:1 (1:1) | 1 |
68. | 14.10.2023 | Štítary | Doma | Krakovany | Dospělí | Okresní přebor | Výhra | 7:1 (2:0) | 1 |
69. | 21.10.2023 | Štítary | Doma | Kouřim | Dospělí | Okresní přebor | Výhra | 6:1 (2:0) | 1 |
70. | 28.10.2023 | Štítary | Venku | Nová Ves | Dospělí | Okresní přebor | Prohra | 4:1 (3:1) | 1 |
71. | 04.11.2023 | Štítary | Doma | Tuchoraz | Dospělí | Okresní přebor | Výhra | 2:1 (1:0) | 1 |
72. | 11.11.2023 | Štítary | Venku | Ratboř | Dospělí | Okresní přebor | Výhra | 1:4 (0:1) | 1 |
73. | 28.04.2024 | Štítary | Venku | Nučice | Dospělí | Okresní přebor | Výhra na penalty | 2:3p (2:0) (pen. 2:4) | 1 |
74. | 11.05.2024 | Štítary | Venku | Krakovany | Dospělí | Okresní přebor | Prohra | 4:0 (3:0) | 1 |