KFIS
Soutěže
2023-2024
2022-2023
2021-2022
2020-2021
2019-2020
2018-2019
2017-2018
2016-2017
2015-2016
2014-2015
2013-2014
2012-2013
2011-2012
2010-2011
2009-2010
2008-2009
2007-2008
2006-2007
2005-2006
2004-2005
2003-2004
2002-2003
2001-2002
2000-2001
1999-2000
1998-1999
1997-1998
1996-1997
1995-1996
1994-1995
1993-1994
1992-1993
1991-1992
1990-1991
Dospělí
Starší dorost U19
Mladší dorost U17
Starší žáci U15
Starší žáci U14
Mladší žáci U13
Mladší žáci U12
Starší přípravka
Mladší přípravka
Ženy
ŘK Čechy
Česká fotbalová liga A
Česká fotbalová liga B
Česká fotbalová liga baráž o FNL
Divize A
Divize B
Divize C
SKFS
Oblastní přebor
1. A třída A
1. A třída B
1. B třída A
1. B třída B
1. B třída C
1. B třída D
1. B třída E
OFS Kolín
Okresní přebor
3. třída A
3. třída B
4. třída A
4. třída B
Soutěže
Kluby
Novinky
Články (3)
FAQ
O KFISu
O nové verzi
Facebook
Hledat
Přihlásit
Úvod
Ladislav Skočdopole
Statistiky
Ladislav Skočdopole
Profil
Statistiky - Zápasy za klub Dolní Chvatliny
Poř.
Datum
Tým
Soupeř
Kategorie
Soutěž
Výsledek
Počet
1.
18.09.2010
Dolní Chvatliny
Doma
Pašinka
Dospělí
4. třída B
Výhra
4:3 (0:1)
1
2.
31.08.2014
Dolní Chvatliny
Venku
Cerhenice B
Dospělí
4. třída B
Prohra
4:2 (2:1)
1
3.
02.11.2014
Dolní Chvatliny
Venku
Vrbová Lhota B
Dospělí
4. třída B
Prohra
9:0 (4:0)
1
4.
11.04.2015
Dolní Chvatliny
Doma
Libodřice B
Dospělí
4. třída B
Výhra
6:2 (1:0)
1
5.
19.04.2015
Dolní Chvatliny
Venku
Nebovidy B
Dospělí
4. třída B
Výhra
1:3 (1:1)
1
6.
25.04.2015
Dolní Chvatliny
Venku
Dobřichov
Dospělí
4. třída B
Prohra
4:2 (3:2)
1
7.
02.05.2015
Dolní Chvatliny
Doma
Svojšice
Dospělí
4. třída B
Výhra
4:1 (0:1)
1
8.
09.05.2015
Dolní Chvatliny
Venku
Křečhoř
Dospělí
4. třída B
Výhra
4:8 (2:2)
1
9.
16.05.2015
Dolní Chvatliny
Doma
Bečváry B
Dospělí
4. třída B
Výhra
10:0 (7:0)
1
10.
23.05.2015
Dolní Chvatliny
Venku
Lošany
Dospělí
4. třída B
Výhra
2:10 (1:5)
1
11.
30.05.2015
Dolní Chvatliny
Doma
Vrbová Lhota B
Dospělí
4. třída B
Výhra
11:0 (5:0)
1
12.
22.08.2015
Dolní Chvatliny
Doma
Kořenice
Dospělí
4. třída B
Prohra
1:2 (0:1)
1
13.
30.08.2015
Dolní Chvatliny
Venku
Cerhenice B
Dospělí
4. třída B
Prohra
7:1
1
14.
05.09.2015
Dolní Chvatliny
Doma
Plaňany B
Dospělí
4. třída B
Výhra
9:2 (3:1)
1
15.
13.09.2015
Dolní Chvatliny
Venku
Ratenice
Dospělí
4. třída B
Výhra
2:4 (2:3)
1
16.
19.09.2015
Dolní Chvatliny
Doma
Velký Osek B
Dospělí
4. třída B
Prohra
4:5 (3:3)
1
17.
17.10.2015
Dolní Chvatliny
Doma
Sparta Kolín B
Dospělí
4. třída B
Výhra
4:1 (2:1)
1
18.
24.10.2015
Dolní Chvatliny
Doma
Hradištko I B
Dospělí
4. třída B
Výhra
7:3 (3:1)
1
19.
28.10.2016
Dolní Chvatliny
Doma
Velké Chvalovice
Dospělí
4. třída B
Výhra
8:3 (2:2)
1
20.
12.11.2016
Dolní Chvatliny
Doma
Libodřice B
Dospělí
4. třída B
Výhra na penalty
4:3p (0:0) (pen. 4:3)
1
21.
19.11.2016
Dolní Chvatliny
Venku
Vrbová Lhota
Dospělí
4. třída B
Prohra
3:0 kont.
1
22.
06.05.2017
Dolní Chvatliny
Doma
Chotutice
Dospělí
4. třída B
Prohra
3:5 (2:3)
1
23.
03.06.2017
Dolní Chvatliny
Doma
Vrbová Lhota
Dospělí
4. třída B
Prohra
1:2 (0:1)
1
24.
17.06.2017
Dolní Chvatliny
Doma
Ratenice
Dospělí
4. třída B
Výhra
8:1 (6:0)
1
25.
01.09.2018
Dolní Chvatliny
Doma
Břežany II
Dospělí
3. třída B
Výhra na penalty
4:3p (1:2) (pen. 4:2)
1
26.
15.09.2018
Dolní Chvatliny
Doma
Plaňany
Dospělí
3. třída B
Prohra
2:9 (0:4)
1
27.
22.09.2018
Dolní Chvatliny
Venku
Kozojedy
Dospělí
3. třída B
Prohra
9:0 (3:0)
1
28.
06.10.2018
Dolní Chvatliny
Doma
Tismice
Dospělí
3. třída B
Prohra
3:10 (1:4)
1
29.
23.03.2019
Dolní Chvatliny
Doma
Kouřim B
Dospělí
3. třída B
Prohra
2:5 (1:3)
1
30.
30.03.2019
Dolní Chvatliny
Venku
Břežany II
Dospělí
3. třída B
Prohra
3:0 (2:0)
1
31.
06.04.2019
Dolní Chvatliny
Doma
Rostoklaty
Dospělí
3. třída B
Prohra
0:2 (0:0)
1
32.
27.04.2019
Dolní Chvatliny
Doma
Pečky B
Dospělí
3. třída B
Prohra
0:4 (0:3)
1
33.
02.06.2019
Dolní Chvatliny
Venku
Dobřichov
Dospělí
3. třída B
Prohra
2:1 (2:1)
1
34.
08.06.2019
Dolní Chvatliny
Doma
Radim
Dospělí
3. třída B
Prohra
1:6 (1:2)
1
35.
24.08.2019
Dolní Chvatliny
Doma
Horní Kruty
Dospělí
4. třída B
Výhra
3:0 (1:0)
1
36.
31.08.2019
Dolní Chvatliny
Doma
Lošany
Dospělí
4. třída B
Prohra na penalty
0:1p (0:0) (pen. 2:4)
1
37.
26.10.2019
Dolní Chvatliny
Doma
Nučice B
Dospělí
4. třída B
Prohra na penalty
2:3p (1:2) (pen. 6:7)
1
38.
02.11.2019
Dolní Chvatliny
Venku
Tuklaty B
Dospělí
4. třída B
Prohra
6:3 (4:1)
1
39.
04.10.2020
Dolní Chvatliny
Venku
Tuklaty B
Dospělí
4. třída B
Prohra
5:2 (3:1)
1
40.
10.09.2022
Dolní Chvatliny
Venku
Radim B
Dospělí
4. třída B
Prohra
4:3 (2:2)
1
41.
19.08.2023
Dolní Chvatliny
Doma
Zásmuky B
Dospělí
4. třída B
Prohra
0:6 (0:1)
1
42.
26.08.2023
Dolní Chvatliny
Venku
Radim B
Dospělí
4. třída B
Prohra
4:1 (2:0)
1
43.
02.09.2023
Dolní Chvatliny
Doma
Plaňany B
Dospělí
4. třída B
Prohra
1:6 (0:3)
1
44.
09.09.2023
Dolní Chvatliny
Venku
Ždánice
Dospělí
4. třída B
Prohra
7:0 (3:0)
1
45.
16.09.2023
Dolní Chvatliny
Doma
Dobré Pole
Dospělí
4. třída B
Výhra
3:2 (2:1)
1
46.
23.09.2023
Dolní Chvatliny
Doma
Český Brod C
Dospělí
4. třída B
Prohra
1:3 (0:1)
1
47.
07.10.2023
Dolní Chvatliny
Doma
Horní Kruty
Dospělí
4. třída B
Prohra
1:4 (0:1)
1
48.
15.10.2023
Dolní Chvatliny
Venku
Tismice
Dospělí
4. třída B
Prohra
3:1 (0:0)
1
49.
21.10.2023
Dolní Chvatliny
Doma
Vrbová Lhota
Dospělí
4. třída B
Prohra
3:7 (2:3)
1
50.
28.10.2023
Dolní Chvatliny
Venku
Cerhenice B
Dospělí
4. třída B
Výhra
4:5 (0:3)
1
51.
04.11.2023
Dolní Chvatliny
Doma
Svojšice
Dospělí
4. třída B
Výhra
3:2 (2:1)
1
52.
11.11.2023
Dolní Chvatliny
Venku
Libodřice B
Dospělí
4. třída B
Prohra
4:1 (2:1)
1
53.
31.03.2024
Dolní Chvatliny
Venku
Plaňany B
Dospělí
4. třída B
Prohra na penalty
3:2p (0:0) (pen. 4:2)
1
54.
06.04.2024
Dolní Chvatliny
Doma
Ždánice
Dospělí
4. třída B
Prohra
1:4 (1:3)
1
55.
13.04.2024
Dolní Chvatliny
Venku
Dobré Pole
Dospělí
4. třída B
Prohra
1:0 (0:0)
1
56.
21.04.2024
Dolní Chvatliny
Venku
Český Brod C
Dospělí
4. třída B
Prohra
17:2 (6:2)
1
57.
05.05.2024
Dolní Chvatliny
Venku
Horní Kruty
Dospělí
4. třída B
Výhra na penalty
3:4p (1:2) (pen. 3:4)
1
58.
08.05.2024
Dolní Chvatliny
Doma
Radim B
Dospělí
4. třída B
Prohra
4:8 (3:3)
1
59.
11.05.2024
Dolní Chvatliny
Doma
Tismice
Dospělí
4. třída B
Výhra
3:2 (2:2)
1
60.
19.05.2024
Dolní Chvatliny
Venku
Vrbová Lhota
Dospělí
4. třída B
Výhra na penalty
2:3p (2:2) (pen. 2:3)
1
61.
02.06.2024
Dolní Chvatliny
Venku
Zásmuky B
Dospělí
4. třída B
Výhra
1:3 (0:3)
1
62.
08.06.2024
Dolní Chvatliny
Doma
Libodřice B
Dospělí
4. třída B
Výhra
5:2 (2:1)
1