KFIS
Soutěže
2023-2024
2022-2023
2021-2022
2020-2021
2019-2020
2018-2019
2017-2018
2016-2017
2015-2016
2014-2015
2013-2014
2012-2013
2011-2012
2010-2011
2009-2010
2008-2009
2007-2008
2006-2007
2005-2006
2004-2005
2003-2004
2002-2003
2001-2002
2000-2001
1999-2000
1998-1999
1997-1998
1996-1997
1995-1996
1994-1995
1993-1994
1992-1993
1991-1992
1990-1991
Dospělí
Starší dorost U19
Mladší dorost U17
Starší žáci U15
Starší žáci U14
Mladší žáci U13
Mladší žáci U12
Starší přípravka
Mladší přípravka
Ženy
ŘK Čechy
Divize C
SKFS
Oblastní přebor
1. A třída A
1. A třída B
1. A třída C
1. A třída D
OFS Kolín
Okresní přebor
Soutěže
Kluby
Novinky
Články (1)
FAQ
O KFISu
O nové verzi
Facebook
Hledat
Přihlásit
Úvod
Miroslav Rauch
Statistiky
Miroslav Rauch
Profil
Statistiky - Zápasy za klub Červené Pečky
Poř.
Datum
Tým
Soupeř
Kategorie
Soutěž
Výsledek
Počet
1.
30.05.2010
Červené Pečky B
Venku
Velký Osek B
Dospělí
3. třída A
Výhra
0:4 (0:0)
1
2.
22.05.2011
Červené Pečky
Doma
Kouřim
Starší dorost U19
1. A třída C
Výhra
12:1
1
3.
26.08.2012
Červené Pečky B
Doma
Radim B
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
2:1 (0:0)
1
4.
01.09.2012
Červené Pečky B
Venku
Velký Osek
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
2:1 (1:1)
1
5.
09.09.2012
Červené Pečky B
Doma
Tři Dvory
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
5:1 (3:1)
1
6.
16.09.2012
Červené Pečky B
Venku
Kouřim
Dospělí
Okresní přebor
Remíza
0:0 (0:0)
1
7.
23.09.2012
Červené Pečky B
Doma
Libodřice
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
4:2 (0:1)
1
8.
29.09.2012
Červené Pečky B
Venku
Jestřabí Lhota
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
2:1 (0:1)
1
9.
07.10.2012
Červené Pečky B
Doma
Liblice
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
0:2 (0:0)
1
10.
11.11.2012
Červené Pečky B
Doma
Pečky
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
2:1 (1:0)
1
11.
31.03.2013
Červené Pečky B
Doma
Velký Osek
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
2:1 (2:0)
1
12.
18.05.2013
Červené Pečky B
Venku
Bečváry
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
2:1 (2:1)
1
13.
24.08.2013
Červené Pečky
Doma
Benešov B
Dospělí
1. A třída B
Výhra
3:2 (1:0)
1
14.
25.08.2013
Červené Pečky B
Doma
Vrbová Lhota
Dospělí
3. třída A
Prohra
0:1 (0:1)
1
15.
08.09.2013
Červené Pečky B
Doma
Týnec nad Labem B
Dospělí
3. třída A
Výhra
8:0 (4:0)
1
16.
28.09.2013
Červené Pečky B
Venku
Krakovany
Dospělí
3. třída A
Prohra
3:1 (2:0)
1
17.
06.10.2013
Červené Pečky B
Doma
Hradištko I
Dospělí
3. třída A
Výhra
4:0 (1:0)
1
18.
13.10.2013
Červené Pečky B
Doma
Sendražice
Dospělí
3. třída A
Prohra
1:2 (0:2)
1
19.
27.10.2013
Červené Pečky B
Doma
Veletov
Dospělí
3. třída A
Výhra
3:0 (3:0)
1
20.
02.11.2013
Červené Pečky B
Venku
Starý Kolín
Dospělí
3. třída A
Prohra
2:1 (1:1)
1
21.
10.11.2013
Červené Pečky B
Doma
Jestřabí Lhota B
Dospělí
3. třída A
Výhra
1:0 (1:0)
1
22.
17.11.2013
Červené Pečky B
Venku
Veltruby
Dospělí
3. třída A
Výhra
2:7 (2:2)
1
23.
22.03.2014
Červené Pečky B
Venku
Vrbová Lhota
Dospělí
3. třída A
Výhra na penalty
1:2p (0:1) (pen. 11:12)
1
24.
06.04.2014
Červené Pečky B
Venku
Týnec nad Labem B
Dospělí
3. třída A
Prohra
3:0 kont.
1
25.
13.04.2014
Červené Pečky B
Doma
Nebovidy
Dospělí
3. třída A
Výhra
2:1 (0:1)
1
26.
20.04.2014
Červené Pečky B
Venku
Štítary
Dospělí
3. třída A
Prohra
2:1 (1:0)
1
27.
27.04.2014
Červené Pečky B
Doma
Krakovany
Dospělí
3. třída A
Výhra
3:1 (1:1)
1
28.
18.05.2014
Červené Pečky B
Doma
Ovčáry
Dospělí
3. třída A
Výhra
5:0 (3:0)
1
29.
01.06.2014
Červené Pečky B
Doma
Starý Kolín
Dospělí
3. třída A
Výhra
2:0 (2:0)
1
30.
14.06.2014
Červené Pečky B
Doma
Veltruby
Dospělí
3. třída A
Prohra
0:1 (0:0)
1
31.
31.08.2014
Červené Pečky B
Doma
Český Brod B
Dospělí
3. třída B
Prohra
3:4 (1:4)
1
32.
14.09.2014
Červené Pečky B
Doma
Kozojedy
Dospělí
3. třída B
Prohra
2:3
1
33.
28.09.2014
Červené Pečky B
Doma
Vrbová Lhota
Dospělí
3. třída B
Výhra
3:2 (1:2)
1
34.
05.10.2014
Červené Pečky B
Venku
Kořenice
Dospělí
3. třída B
Výhra
0:9 (0:6)
1
35.
12.10.2014
Červené Pečky B
Doma
Tuchoraz B
Dospělí
3. třída B
Prohra
2:4 (0:1)
1
36.
19.10.2014
Červené Pečky B
Venku
Pečky B
Dospělí
3. třída B
Výhra
1:3
1
37.
26.10.2014
Červené Pečky B
Doma
Cerhenice
Dospělí
3. třída B
Výhra
4:0 (1:0)
1
38.
08.11.2014
Červené Pečky
Doma
Zeleneč
Dospělí
1. A třída B
Výhra
4:2 (2:1)
1
39.
09.11.2014
Červené Pečky B
Doma
Rostoklaty
Dospělí
3. třída B
Prohra na penalty
0:1p (0:0) (pen. 4:5)
1
40.
15.11.2014
Červené Pečky B
Venku
Ždánice
Dospělí
3. třída B
Výhra
0:3 (0:3)
1
41.
22.03.2015
Červené Pečky B
Doma
Tuklaty
Dospělí
3. třída B
Výhra
3:1 (1:1)
1
42.
29.03.2015
Červené Pečky B
Venku
Český Brod B
Dospělí
3. třída B
Prohra
4:1 (2:1)
1
43.
05.04.2015
Červené Pečky B
Doma
Velim B
Dospělí
3. třída B
Výhra
2:1 (0:1)
1
44.
11.04.2015
Červené Pečky B
Venku
Kozojedy
Dospělí
3. třída B
Prohra
2:0
1
45.
19.04.2015
Červené Pečky B
Doma
Liblice B
Dospělí
3. třída B
Výhra
6:1 (4:1)
1
46.
03.05.2015
Červené Pečky B
Doma
Kořenice
Dospělí
3. třída B
Výhra
7:1 (4:0)
1
47.
09.05.2015
Červené Pečky B
Venku
Tuchoraz B
Dospělí
3. třída B
Výhra
3:5 (1:3)
1
48.
17.05.2015
Červené Pečky B
Doma
Pečky B
Dospělí
3. třída B
Výhra
4:0 (3:0)
1
49.
06.06.2015
Červené Pečky B
Venku
Rostoklaty
Dospělí
3. třída B
Výhra
0:2 (0:0)
1
50.
13.06.2015
Červené Pečky B
Doma
Ždánice
Dospělí
3. třída B
Výhra
2:0 (0:0)
1
51.
30.08.2015
Červené Pečky B
Doma
Veltruby
Dospělí
3. třída A
Prohra
1:5 (1:2)
1
52.
12.09.2015
Červené Pečky B
Doma
Nová Ves
Dospělí
3. třída A
Prohra
0:5 (0:3)
1
53.
27.09.2015
Červené Pečky B
Doma
Volárna
Dospělí
3. třída A
Výhra
9:0 (4:0)
1
54.
04.10.2015
Červené Pečky B
Venku
Jestřabí Lhota B
Dospělí
3. třída A
Prohra
2:1 (1:0)
1
55.
11.10.2015
Červené Pečky B
Doma
Vrbová Lhota
Dospělí
3. třída A
Výhra
7:0 (6:0)
1
56.
17.10.2015
Červené Pečky B
Venku
Žiželice nad Cidlinou
Dospělí
3. třída A
Prohra
1:0 (0:0)
1
57.
25.10.2015
Červené Pečky B
Doma
Štítary
Dospělí
3. třída A
Výhra
2:1 (0:0)
1
58.
08.11.2015
Červené Pečky B
Doma
Veletov
Dospělí
3. třída A
Prohra
0:2 (0:0)
1
59.
27.03.2016
Červené Pečky B
Doma
Nebovidy/Pašinka
Dospělí
3. třída A
Prohra
0:2 (0:0)
1
60.
03.04.2016
Červené Pečky B
Venku
Veltruby
Dospělí
3. třída A
Prohra na penalty
3:2p (0:2) (pen. 4:3)
1
61.
10.04.2016
Červené Pečky B
Doma
Starý Kolín
Dospělí
3. třída A
Výhra
4:1 (1:1)
1
62.
24.04.2016
Červené Pečky B
Doma
Tři Dvory
Dospělí
3. třída A
Prohra
3:6 (1:2)
1
63.
30.04.2016
Červené Pečky B
Venku
Volárna
Dospělí
3. třída A
Prohra
2:1 (2:1)
1
64.
08.05.2016
Červené Pečky B
Doma
Jestřabí Lhota B
Dospělí
3. třída A
Prohra na penalty
1:2p (1:0) (pen. 3:4)
1
65.
14.05.2016
Červené Pečky B
Venku
Vrbová Lhota
Dospělí
3. třída A
Výhra
0:2 (0:1)
1
66.
22.05.2016
Červené Pečky B
Doma
Žiželice nad Cidlinou
Dospělí
3. třída A
Prohra
1:4 (0:2)
1
67.
05.06.2016
Červené Pečky B
Doma
Hradištko I
Dospělí
3. třída A
Prohra
3:5 (2:3)
1
68.
19.06.2016
Červené Pečky B
Doma
Týnec nad Labem
Dospělí
3. třída A
Výhra
1:0 (1:0)
1
69.
27.08.2016
Červené Pečky
Doma
Tuchoraz
Dospělí
1. B třída C
Prohra
0:2 (0:1)
1
70.
10.09.2016
Červené Pečky
Doma
Lysá nad Labem
Dospělí
1. B třída C
Prohra
0:3 (0:2)
1
71.
18.09.2016
Červené Pečky
Venku
Tupadly
Dospělí
1. B třída C
Prohra
2:1 (1:1)
1
72.
24.09.2016
Červené Pečky
Doma
Loučeň
Dospělí
1. B třída C
Prohra
1:4 (0:3)
1
73.
02.10.2016
Červené Pečky
Venku
Pátek
Dospělí
1. B třída C
Prohra
7:0 (3:0)
1
74.
08.10.2016
Červené Pečky
Doma
Sadská
Dospělí
1. B třída C
Prohra
1:2 (1:2)
1
75.
22.10.2016
Červené Pečky
Doma
Čáslav B
Dospělí
1. B třída C
Prohra
0:3 (0:2)
1
76.
29.10.2016
Červené Pečky
Doma
Radim
Dospělí
1. B třída C
Výhra
3:0 (1:0)
1
77.
05.11.2016
Červené Pečky
Venku
Býchory
Dospělí
1. B třída C
Prohra
3:1 (2:1)
1
78.
12.11.2016
Červené Pečky
Doma
Milovice
Dospělí
1. B třída C
Prohra
1:7 (1:3)
1
79.
26.08.2017
Červené Pečky
Doma
Býchory
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
0:5 (0:1)
1
80.
03.09.2017
Červené Pečky
Venku
Kouřim
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
6:0 (2:0)
1
81.
09.09.2017
Červené Pečky
Doma
Libodřice
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
2:1 (1:0)
1
82.
16.09.2017
Červené Pečky
Venku
Jevany
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
11:0 (4:0)
1
83.
23.09.2017
Červené Pečky
Doma
Pečky
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
0:6 (0:1)
1
84.
30.09.2017
Červené Pečky
Venku
Žiželice nad Cidlinou
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
5:1 (2:0)
1
85.
07.10.2017
Červené Pečky
Doma
Radim
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
1:2 (0:1)
1
86.
14.10.2017
Červené Pečky
Doma
Velim B
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
0:4 (0:1)
1
87.
21.10.2017
Červené Pečky
Venku
Krakovany
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
2:0 (0:0)
1
88.
28.10.2017
Červené Pečky
Doma
Tuklaty
Dospělí
Okresní přebor
Prohra na penalty
1:2p (1:0) (pen. 2:4)
1
89.
05.11.2017
Červené Pečky
Venku
Plaňany
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
3:1 (2:0)
1
90.
11.11.2017
Červené Pečky
Doma
Dobré Pole
Dospělí
Okresní přebor
Prohra na penalty
2:3p (2:1) (pen. 4:5)
1
91.
18.11.2017
Červené Pečky
Venku
Nučice
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
4:0 (2:0)
1
92.
24.03.2018
Červené Pečky
Venku
Býchory
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
6:0 (2:0)
1
93.
31.03.2018
Červené Pečky
Doma
Kouřim
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
0:1 (0:1)
1
94.
07.04.2018
Červené Pečky
Venku
Libodřice
Dospělí
Okresní přebor
Prohra na penalty
3:2p (0:0) (pen. 4:3)
1
95.
14.04.2018
Červené Pečky
Doma
Jevany
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
0:3 (0:2)
1
96.
21.04.2018
Červené Pečky
Venku
Pečky
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
6:2 (2:0)
1
97.
28.04.2018
Červené Pečky
Doma
Žiželice nad Cidlinou
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
1:4 (1:1)
1
98.
05.05.2018
Červené Pečky
Venku
Radim
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
8:0 (3:0)
1
99.
19.05.2018
Červené Pečky
Doma
Krakovany
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
1:2 (0:2)
1
100.
26.05.2018
Červené Pečky
Venku
Tuklaty
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
4:1 (2:0)
1
101.
02.06.2018
Červené Pečky
Doma
Plaňany
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
1:3 (1:2)
1
102.
09.06.2018
Červené Pečky
Venku
Dobré Pole
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
2:1 (2:0)
1
103.
16.06.2018
Červené Pečky
Doma
Nučice
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
4:3 (2:2)
1
104.
20.08.2022
Červené Pečky
Venku
Krakovany
Dospělí
Okresní přebor
Výhra na penalty
1:2p (0:0) (pen. 3:5)
1
105.
27.08.2022
Červené Pečky
Doma
Liblice
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
5:0 (1:0)
1
106.
04.09.2022
Červené Pečky
Venku
Český Brod B
Dospělí
Okresní přebor
Prohra na penalty
3:2p (0:1) (pen. 4:2)
1
107.
09.09.2022
Červené Pečky
Doma
Kouřim
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
6:0 (4:0)
1
108.
18.09.2022
Červené Pečky
Venku
Tuchoraz
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
0:3 (0:2)
1
109.
24.09.2022
Červené Pečky
Venku
Zásmuky
Dospělí
Okresní přebor
Prohra na penalty
1:0p (0:0) (pen. 9:8)
1
110.
01.10.2022
Červené Pečky
Doma
Štítary
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
2:1 (0:0)
1
111.
08.10.2022
Červené Pečky
Venku
Velký Osek
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
3:0 (1:0)
1
112.
15.10.2022
Červené Pečky
Doma
Ratboř
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
0:1 (0:0)
1
113.
22.10.2022
Červené Pečky
Venku
Jestřabí Lhota
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
5:1 (4:0)
1
114.
29.10.2022
Červené Pečky
Doma
Nučice
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
5:2 (3:1)
1
115.
05.11.2022
Červené Pečky
Venku
Libodřice
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
0:2 (0:2)
1
116.
12.11.2022
Červené Pečky
Doma
Cerhenice
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
2:6 (1:3)
1
117.
25.03.2023
Červené Pečky
Venku
Liblice
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
0:1 (0:1)
1
118.
01.04.2023
Červené Pečky
Doma
Český Brod B
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
3:2 (1:0)
1
119.
09.04.2023
Červené Pečky
Venku
Kouřim
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
3:2 (1:2)
1
120.
21.04.2023
Červené Pečky
Doma
Zásmuky
Dospělí
Okresní přebor
Prohra na penalty
3:4p (1:2) (pen. 3:5)
1
121.
30.04.2023
Červené Pečky
Venku
Štítary
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
2:4 (1:2)
1
122.
06.05.2023
Červené Pečky
Doma
Velký Osek
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
4:1 (2:0)
1
123.
13.05.2023
Červené Pečky
Venku
Ratboř
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
3:0 (0:0)
1
124.
19.05.2023
Červené Pečky
Doma
Jestřabí Lhota
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
4:1 (2:0)
1
125.
28.05.2023
Červené Pečky
Venku
Nučice
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
3:1 (3:1)
1
126.
30.05.2023
Červené Pečky
Doma
Tuchoraz
Dospělí
Okresní přebor
Prohra na penalty
1:2p (1:1) (pen. 5:6)
1
127.
03.06.2023
Červené Pečky
Venku
Cerhenice
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
5:4 (3:2)
1
128.
11.06.2023
Červené Pečky
Doma
Krakovany
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
2:3 (2:0)
1
129.
16.06.2023
Červené Pečky
Doma
Libodřice
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
1:3 (0:1)
1
130.
19.08.2023
Červené Pečky
Venku
Cerhenice
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
5:2 (2:1)
1
131.
26.08.2023
Červené Pečky
Doma
Nučice
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
1:2 (0:1)
1
132.
27.08.2023
Červené Pečky B
Doma
Bělušice
Dospělí
4. třída A
Výhra
2:0 (2:0)
1
133.
03.09.2023
Červené Pečky B
Venku
Radovesnice II
Dospělí
4. třída A
Výhra
0:7 (0:2)
1
134.
09.09.2023
Červené Pečky
Doma
Štítary
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
2:1 (1:1)
1
135.
10.09.2023
Červené Pečky B
Doma
Býchory B
Dospělí
4. třída A
Výhra
4:0 (4:0)
1
136.
17.09.2023
Červené Pečky
Venku
Kouřim
Dospělí
Okresní přebor
Výhra na penalty
1:2p (1:1) (pen. 2:3)
1
137.
19.09.2023
Červené Pečky
Venku
Český Brod B
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
4:0 (2:0)
1
138.
23.09.2023
Červené Pečky
Doma
Nová Ves
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
0:1 (0:0)
1
139.
24.09.2023
Červené Pečky B
Doma
Lošany
Dospělí
4. třída A
Výhra
2:0 (2:0)
1
140.
01.10.2023
Červené Pečky
Venku
Tuchoraz
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
2:1 (1:1)
1
141.
07.10.2023
Červené Pečky
Doma
Ratboř
Dospělí
Okresní přebor
Prohra na penalty
3:4p (2:1) (pen. 2:4)
1
142.
08.10.2023
Červené Pečky B
Doma
Ratboř B
Dospělí
4. třída A
Výhra na penalty
1:0p (0:0) (pen. 5:3)
1
143.
15.10.2023
Červené Pečky
Venku
Polepy
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
2:4 (2:3)
1
144.
21.10.2023
Červené Pečky
Doma
Libodřice
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
4:5 (0:4)
1
145.
28.10.2023
Červené Pečky
Venku
Zásmuky
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
9:0 (1:0)
1
146.
29.10.2023
Červené Pečky B
Venku
Tři Dvory B
Dospělí
4. třída A
Prohra
4:3 (1:2)
1
147.
04.11.2023
Červené Pečky
Doma
Krakovany
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
0:2 (0:2)
1
148.
11.11.2023
Červené Pečky
Doma
Velký Osek
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
2:1 (1:1)
1
149.
24.03.2024
Červené Pečky
Venku
Nučice
Dospělí
Okresní přebor
Prohra na penalty
2:1p (0:0) (pen. 3:1)
1
150.
30.03.2024
Červené Pečky
Doma
Český Brod B
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
1:5 (0:1)
1
151.
06.04.2024
Červené Pečky
Venku
Štítary
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
1:2 (0:1)
1
152.
13.04.2024
Červené Pečky
Doma
Kouřim
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
3:0 (1:0)
1
153.
14.04.2024
Červené Pečky B
Doma
Sendražice B
Dospělí
4. třída A
Prohra
1:2 (0:2)
1
154.
20.04.2024
Červené Pečky
Venku
Nová Ves
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
0:4 (0:2)
1
155.
27.04.2024
Červené Pečky
Doma
Tuchoraz
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
2:0 (1:0)
1
156.
28.04.2024
Červené Pečky B
Doma
Hradištko I
Dospělí
4. třída A
Výhra
3:2 (1:1)
1
157.
04.05.2024
Červené Pečky
Venku
Ratboř
Dospělí
Okresní přebor
Výhra na penalty
1:2p (1:0) (pen. 3:4)
1
158.
11.05.2024
Červené Pečky
Doma
Polepy
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
3:0 (1:0)
1