KFIS
Soutěže
2023-2024
2022-2023
2021-2022
2020-2021
2019-2020
2018-2019
2017-2018
2016-2017
2015-2016
2014-2015
2013-2014
2012-2013
2011-2012
2010-2011
2009-2010
2008-2009
2007-2008
2006-2007
2005-2006
2004-2005
2003-2004
2002-2003
2001-2002
2000-2001
1999-2000
1998-1999
1997-1998
1996-1997
1995-1996
1994-1995
1993-1994
1992-1993
1991-1992
1990-1991
Dospělí
Starší dorost U19
Mladší dorost U17
Starší žáci U15
Starší žáci U14
Mladší žáci U13
Mladší žáci U12
Starší přípravka
Mladší přípravka
Ženy
ŘK Čechy
Česká fotbalová liga A
Česká fotbalová liga B
Divize A
Divize B
Divize C
SKFS
Oblastní přebor
1. A třída A
1. A třída B
1. B třída A
1. B třída B
1. B třída C
1. B třída D
1. B třída E
OFS Kolín
Okresní přebor
3. třída A
3. třída B
4. třída A
4. třída B
Soutěže
Kluby
Novinky
Články
FAQ
O KFISu
O nové verzi
Facebook
Hledat
Přihlásit
Úvod
Jaroslav Svoboda
Statistiky
Jaroslav Svoboda
Profil
Statistiky - Zápasy za klub Červené Pečky
Poř.
Datum
Tým
Soupeř
Kategorie
Soutěž
Výsledek
Počet
1.
07.06.2009
Červené Pečky B
Doma
Tři Dvory B
Dospělí
3. třída A
Výhra
5:1 (1:0)
1
2.
04.04.2010
Červené Pečky B
Venku
Radovesnice II
Dospělí
3. třída A
Výhra
1:2 (0:0)
1
3.
29.05.2010
Červené Pečky
Venku
Jílové
Dospělí
1. A třída B
Remíza
2:2 (2:0)
1
4.
29.08.2010
Červené Pečky
Doma
Brandýs-Boleslav B
Dospělí
1. A třída B
Výhra
3:1 (1:0)
1
5.
22.05.2011
Červené Pečky
Doma
Kouřim
Starší dorost U19
1. A třída C
Výhra
12:1
1
6.
28.08.2011
Červené Pečky
Doma
Kouřim
Starší dorost U19
1. A třída C
Výhra
5:1
1
7.
09.09.2012
Červené Pečky B
Doma
Tři Dvory
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
5:1 (3:1)
1
8.
29.09.2012
Červené Pečky B
Venku
Jestřabí Lhota
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
2:1 (0:1)
1
9.
14.10.2012
Červené Pečky B
Venku
Sparta Kolín B
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
3:1 (2:1)
1
10.
28.10.2012
Červené Pečky B
Doma
Břežany II
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
1:5 (0:1)
1
11.
31.03.2013
Červené Pečky B
Doma
Velký Osek
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
2:1 (2:0)
1
12.
10.08.2013
Červené Pečky
Doma
Zásmuky
Dospělí
1. A třída B
Prohra
2:3 (2:1)
1
13.
24.08.2013
Červené Pečky
Doma
Benešov B
Dospělí
1. A třída B
Výhra
3:2 (1:0)
1
14.
21.09.2013
Červené Pečky
Doma
Poděbrady
Dospělí
1. A třída B
Výhra
6:2 (4:0)
1
15.
18.05.2014
Červené Pečky B
Doma
Ovčáry
Dospělí
3. třída A
Výhra
5:0 (3:0)
1
16.
26.10.2014
Červené Pečky B
Doma
Cerhenice
Dospělí
3. třída B
Výhra
4:0 (1:0)
1
17.
08.11.2014
Červené Pečky
Doma
Zeleneč
Dospělí
1. A třída B
Výhra
4:2 (2:1)
1
18.
09.05.2015
Červené Pečky B
Venku
Tuchoraz B
Dospělí
3. třída B
Výhra
3:5 (1:3)
1
19.
17.05.2015
Červené Pečky B
Doma
Pečky B
Dospělí
3. třída B
Výhra
4:0 (3:0)
1
20.
31.05.2015
Červené Pečky B
Doma
Sendražice
Dospělí
3. třída B
Výhra
4:1 (4:0)
1
21.
27.03.2016
Červené Pečky B
Doma
Nebovidy/Pašinka
Dospělí
3. třída A
Prohra
0:2 (0:0)
1
22.
30.04.2016
Červené Pečky B
Venku
Volárna
Dospělí
3. třída A
Prohra
2:1 (2:1)
1
23.
27.08.2016
Červené Pečky
Doma
Tuchoraz
Dospělí
1. B třída C
Prohra
0:2 (0:1)
1
24.
03.09.2016
Červené Pečky
Venku
Liblice
Dospělí
1. B třída C
Prohra
6:2 (3:1)
1
25.
10.09.2016
Červené Pečky
Doma
Lysá nad Labem
Dospělí
1. B třída C
Prohra
0:3 (0:2)
1
26.
18.09.2016
Červené Pečky
Venku
Tupadly
Dospělí
1. B třída C
Prohra
2:1 (1:1)
1
27.
24.09.2016
Červené Pečky
Doma
Loučeň
Dospělí
1. B třída C
Prohra
1:4 (0:3)
1
28.
02.10.2016
Červené Pečky
Venku
Pátek
Dospělí
1. B třída C
Prohra
7:0 (3:0)
1
29.
08.10.2016
Červené Pečky
Doma
Sadská
Dospělí
1. B třída C
Prohra
1:2 (1:2)
1
30.
16.10.2016
Červené Pečky
Venku
Český Brod B
Dospělí
1. B třída C
Prohra
11:1 (5:0)
1
31.
22.10.2016
Červené Pečky
Doma
Čáslav B
Dospělí
1. B třída C
Prohra
0:3 (0:2)
1
32.
29.10.2016
Červené Pečky
Doma
Radim
Dospělí
1. B třída C
Výhra
3:0 (1:0)
1
33.
05.11.2016
Červené Pečky
Venku
Býchory
Dospělí
1. B třída C
Prohra
3:1 (2:1)
1
34.
12.11.2016
Červené Pečky
Doma
Milovice
Dospělí
1. B třída C
Prohra
1:7 (1:3)
1
35.
20.11.2016
Červené Pečky
Venku
Bílé Podolí
Dospělí
1. B třída C
Prohra
4:1 (1:1)
1
36.
29.04.2017
Červené Pečky
Doma
Pátek
Dospělí
1. B třída C
Výhra
4:3 (2:2)
1
37.
06.05.2017
Červené Pečky
Venku
Sadská
Dospělí
1. B třída C
Prohra
9:1 (6:0)
1
38.
13.05.2017
Červené Pečky
Doma
Český Brod B
Dospělí
1. B třída C
Prohra
0:2 (0:2)
1
39.
20.05.2017
Červené Pečky
Venku
Čáslav B
Dospělí
1. B třída C
Prohra
8:1 (6:0)
1
40.
28.05.2017
Červené Pečky
Venku
Radim
Dospělí
1. B třída C
Výhra na penalty
2:3p (1:1) (pen. 4:5)
1
41.
10.06.2017
Červené Pečky
Venku
Milovice
Dospělí
1. B třída C
Prohra
4:1 (3:1)
1
42.
17.06.2017
Červené Pečky
Doma
Bílé Podolí
Dospělí
1. B třída C
Prohra
1:3 (1:2)
1
43.
20.08.2022
Červené Pečky
Venku
Krakovany
Dospělí
Okresní přebor
Výhra na penalty
1:2p (0:0) (pen. 3:5)
1
44.
27.08.2022
Červené Pečky
Doma
Liblice
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
5:0 (1:0)
1
45.
04.09.2022
Červené Pečky
Venku
Český Brod B
Dospělí
Okresní přebor
Prohra na penalty
3:2p (0:1) (pen. 4:2)
1
46.
09.09.2022
Červené Pečky
Doma
Kouřim
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
6:0 (4:0)
1
47.
18.09.2022
Červené Pečky
Venku
Tuchoraz
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
0:3 (0:2)
1
48.
24.09.2022
Červené Pečky
Venku
Zásmuky
Dospělí
Okresní přebor
Prohra na penalty
1:0p (0:0) (pen. 9:8)
1
49.
01.10.2022
Červené Pečky
Doma
Štítary
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
2:1 (0:0)
1
50.
08.10.2022
Červené Pečky
Venku
Velký Osek
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
3:0 (1:0)
1
51.
29.10.2022
Červené Pečky
Doma
Nučice
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
5:2 (3:1)
1
52.
05.11.2022
Červené Pečky
Venku
Libodřice
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
0:2 (0:2)
1
53.
12.11.2022
Červené Pečky
Doma
Cerhenice
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
2:6 (1:3)
1
54.
25.03.2023
Červené Pečky
Venku
Liblice
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
0:1 (0:1)
1
55.
01.04.2023
Červené Pečky
Doma
Český Brod B
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
3:2 (1:0)
1
56.
09.04.2023
Červené Pečky
Venku
Kouřim
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
3:2 (1:2)
1
57.
21.04.2023
Červené Pečky
Doma
Zásmuky
Dospělí
Okresní přebor
Prohra na penalty
3:4p (1:2) (pen. 3:5)
1
58.
30.04.2023
Červené Pečky
Venku
Štítary
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
2:4 (1:2)
1
59.
06.05.2023
Červené Pečky
Doma
Velký Osek
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
4:1 (2:0)
1
60.
13.05.2023
Červené Pečky
Venku
Ratboř
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
3:0 (0:0)
1
61.
19.05.2023
Červené Pečky
Doma
Jestřabí Lhota
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
4:1 (2:0)
1
62.
28.05.2023
Červené Pečky
Venku
Nučice
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
3:1 (3:1)
1
63.
30.05.2023
Červené Pečky
Doma
Tuchoraz
Dospělí
Okresní přebor
Prohra na penalty
1:2p (1:1) (pen. 5:6)
1
64.
03.06.2023
Červené Pečky
Venku
Cerhenice
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
5:4 (3:2)
1
65.
11.06.2023
Červené Pečky
Doma
Krakovany
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
2:3 (2:0)
1
66.
16.06.2023
Červené Pečky
Doma
Libodřice
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
1:3 (0:1)
1