Tomáš Šebek
Statistiky - Základní sestava za klub Krakovany
Poř. | Datum | Tým | Soupeř | Kategorie | Soutěž | Výsledek | Počet | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | 27.05.2007 | Krakovany | Venku | Velký Osek | Starší žáci U15 | Okresní přebor B | Výhra | 0:16 | 1 |
2. | 02.06.2007 | Krakovany | Doma | Cerhenice | Starší žáci U15 | Okresní přebor B | Výhra | 12:1 | 1 |
3. | 01.09.2007 | Krakovany | Doma | Radovesnice II | Starší žáci U15 | Okresní přebor B | Výhra | 8:0 (3:0) | 1 |
4. | 15.09.2007 | Krakovany | Doma | Polepy | Starší žáci U15 | Okresní přebor B | Výhra | 4:2 (2:1) | 1 |
5. | 14.10.2007 | Krakovany | Venku | Velký Osek | Starší žáci U15 | Okresní přebor B | Remíza | 3:3 | 1 |
6. | 20.10.2007 | Krakovany | Doma | Červené Pečky | Starší žáci U15 | Okresní přebor B | Remíza | 2:2 (1:1) | 1 |
7. | 19.04.2008 | Krakovany | Doma | Konárovice | Starší žáci U15 | Okresní přebor B | Výhra | 2:1 (0:1) | 1 |
8. | 24.05.2008 | Krakovany | Doma | Velký Osek | Starší žáci U15 | Okresní přebor B | Výhra | 5:0 (4:0) | 1 |
9. | 13.09.2008 | Krakovany | Doma | Týnec nad Labem | Starší žáci U15 | Okresní přebor C | Výhra | 2:1 (1:0) | 1 |
10. | 20.09.2008 | Krakovany | Venku | Konárovice | Starší žáci U15 | Okresní přebor C | Výhra | 0:1 | 1 |
11. | 27.09.2008 | Krakovany | Doma | Velký Osek | Starší žáci U15 | Okresní přebor C | Remíza | 1:1 | 1 |
12. | 18.10.2008 | Krakovany | Doma | Býchory | Starší žáci U15 | Okresní přebor C | Výhra | 5:0 | 1 |
13. | 26.10.2008 | Krakovany | Venku | Volárna | Starší žáci U15 | Okresní přebor C | Výhra | 2:4 (1:1) | 1 |
14. | 03.05.2009 | Krakovany | Venku | Velký Osek | Starší žáci U15 | Okresní přebor C | Prohra | 1:0 | 1 |
15. | 16.05.2009 | Krakovany | Doma | Žiželice nad Cidlinou | Starší žáci U15 | Okresní přebor C | Výhra | 3:2 (1:2) | 1 |
16. | 23.05.2009 | Krakovany | Venku | Býchory | Starší žáci U15 | Okresní přebor C | Remíza | 2:2 | 1 |
17. | 13.06.2009 | Krakovany | Doma | Radovesnice II | Starší žáci U15 | Okresní přebor C | Výhra | 2:1 (0:0) | 1 |
18. | 26.09.2009 | Krakovany | Doma | Radovesnice II | Starší žáci U15 | Okresní soutěž B | Výhra | 10:1 (3:0) | 1 |
19. | 03.10.2009 | Krakovany | Venku | Sendražice | Starší žáci U15 | Okresní soutěž B | Výhra | 1:3 (0:3) | 1 |
20. | 10.10.2009 | Krakovany | Venku | Týnec nad Labem | Starší žáci U15 | Okresní soutěž B | Prohra | 3:1 (0:1) | 1 |
21. | 15.11.2009 | Krakovany | Doma | Jestřabí Lhota | Starší dorost U19 | Okresní přebor | Výhra | 4:3 (3:0) | 1 |
22. | 11.04.2010 | Krakovany | Doma | Radovesnice II | Starší dorost U19 | Okresní přebor | Prohra | 1:3 (0:2) | 1 |
23. | 17.04.2010 | Krakovany | Venku | Radim | Starší dorost U19 | Okresní přebor | Prohra | 7:0 | 1 |
24. | 25.04.2010 | Krakovany | Doma | Sendražice | Starší dorost U19 | Okresní přebor | Výhra | 3:2 (0:0) | 1 |
25. | 02.05.2010 | Krakovany | Venku | Zásmuky | Starší dorost U19 | Okresní přebor | Prohra | 4:1 (2:1) | 1 |
26. | 15.05.2010 | Krakovany | Doma | Týnec nad Labem | Starší žáci U15 | Okresní soutěž B | Prohra | 0:3 (0:2) | 1 |
27. | 23.05.2010 | Krakovany | Venku | Volárna | Starší žáci U15 | Okresní soutěž B | Výhra | 0:1 (0:0) | 1 |
28. | 05.09.2010 | Krakovany | Doma | Bečváry | Starší dorost U19 | Okresní přebor | Výhra | 8:2 (2:0) | 1 |
29. | 12.09.2010 | Krakovany | Venku | Zásmuky | Starší dorost U19 | Okresní přebor | Prohra | 6:1 | 1 |
30. | 26.09.2010 | Krakovany | Doma | Sendražice | Starší dorost U19 | Okresní přebor | Výhra | 11:0 (7:0) | 1 |
31. | 10.10.2010 | Krakovany | Doma | Velký Osek | Starší dorost U19 | Okresní přebor | Výhra | 10:3 (5:0) | 1 |
32. | 16.10.2010 | Krakovany | Venku | Velim B | Starší dorost U19 | Okresní přebor | Remíza | 3:3 (1:3) | 1 |
33. | 31.10.2010 | Krakovany | Venku | Týnec nad Labem | Starší dorost U19 | Okresní přebor | Prohra | 3:2 (0:1) | 1 |
34. | 24.04.2011 | Krakovany | Venku | Břežany II | Starší dorost U19 | Okresní přebor | Výhra | 2:3 (2:2) | 1 |
35. | 30.04.2011 | Krakovany | Venku | Sendražice | Starší dorost U19 | Okresní přebor | Výhra | 1:5 (1:2) | 1 |
36. | 08.05.2011 | Krakovany | Doma | Ovčáry | Starší dorost U19 | Okresní přebor | Prohra | 2:3 (2:2) | 1 |
37. | 22.05.2011 | Krakovany | Doma | Velim B | Starší dorost U19 | Okresní přebor | Prohra | 1:3 | 1 |
38. | 28.05.2011 | Krakovany | Venku | Jestřabí Lhota | Starší dorost U19 | Okresní přebor | Prohra | 4:1 (0:0) | 1 |
39. | 18.06.2011 | Krakovany | Venku | Velký Osek | Starší dorost U19 | Okresní přebor | Výhra | 3:4 (1:2) | 1 |
40. | 28.08.2011 | Krakovany | Doma | Ovčáry | Starší dorost U19 | Okresní přebor | Výhra | 3:0 (2:0) | 1 |
41. | 04.09.2011 | Krakovany | Venku | Týnec nad Labem | Starší dorost U19 | Okresní přebor | Prohra | 9:4 (2:0) | 1 |
42. | 25.09.2011 | Krakovany | Doma | Sendražice | Starší dorost U19 | Okresní přebor | Výhra | 2:0 (0:0) | 1 |
43. | 02.10.2011 | Krakovany | Doma | Tuchoraz | Starší dorost U19 | Okresní přebor | Remíza | 1:1 | 1 |
44. | 09.10.2011 | Krakovany | Venku | Nučice | Starší dorost U19 | Okresní přebor | Prohra | 5:3 (3:0) | 1 |
45. | 15.10.2011 | Krakovany | Doma | Velim B | Starší dorost U19 | Okresní přebor | Remíza | 5:5 (2:4) | 1 |
46. | 22.10.2011 | Krakovany | Venku | Bečváry | Starší dorost U19 | Okresní přebor | Remíza | 1:1 (0:1) | 1 |
47. | 30.10.2011 | Krakovany | Doma | Dobřichov | Starší dorost U19 | Okresní přebor | Výhra | 5:2 (0:2) | 1 |
48. | 19.11.2011 | Krakovany | Venku | Velký Osek | Starší dorost U19 | Okresní přebor | Výhra | 2:6 (1:2) | 1 |
49. | 25.03.2012 | Krakovany | Venku | Ovčáry | Starší dorost U19 | Okresní přebor | Výhra | 1:3 (0:2) | 1 |
50. | 01.04.2012 | Krakovany | Doma | Týnec nad Labem | Starší dorost U19 | Okresní přebor | Prohra | 4:7 (2:4) | 1 |
51. | 07.04.2012 | Krakovany | Venku | Cerhenice | Starší dorost U19 | Okresní přebor | Prohra | 2:0 (2:0) | 1 |
52. | 15.04.2012 | Krakovany | Doma | Veltruby | Starší dorost U19 | Okresní přebor | Výhra | 4:2 (4:0) | 1 |
53. | 21.04.2012 | Krakovany | Venku | Sendražice | Starší dorost U19 | Okresní přebor | Prohra | 2:1 (0:1) | 1 |
54. | 29.04.2012 | Krakovany | Venku | Tuchoraz | Starší dorost U19 | Okresní přebor | Prohra | 4:0 (3:0) | 1 |
55. | 06.05.2012 | Krakovany | Doma | Nučice | Starší dorost U19 | Okresní přebor | Výhra | 4:3 (4:1) | 1 |
56. | 13.05.2012 | Krakovany | Venku | Velim B | Starší dorost U19 | Okresní přebor | Remíza | 2:2 (2:1) | 1 |
57. | 20.05.2012 | Krakovany | Doma | Bečváry | Starší dorost U19 | Okresní přebor | Prohra | 2:6 (1:3) | 1 |
58. | 26.05.2012 | Krakovany | Venku | Dobřichov | Starší dorost U19 | Okresní přebor | Výhra | 2:4 (1:3) | 1 |
59. | 10.06.2012 | Krakovany B | Venku | Velký Osek B | Dospělí | 4. třída A | Prohra | 8:1 | 1 |
60. | 10.06.2012 | Krakovany | Venku | Tři Dvory | Starší dorost U19 | Okresní přebor | Výhra | 0:5 (0:2) | 1 |
61. | 17.06.2012 | Krakovany | Doma | Velký Osek | Starší dorost U19 | Okresní přebor | Remíza | 4:4 (3:2) | 1 |
62. | 09.09.2012 | Krakovany | Doma | Bečváry | Starší dorost U19 | Okresní přebor | Výhra | 7:3 (6:1) | 1 |
63. | 16.09.2012 | Krakovany | Doma | Liblice | Starší dorost U19 | Okresní přebor | Prohra | 2:4 (2:3) | 1 |
64. | 23.09.2012 | Krakovany | Venku | Tuchoraz | Starší dorost U19 | Okresní přebor | Výhra | 4:6 (3:2) | 1 |
65. | 30.09.2012 | Krakovany | Doma | Sendražice | Starší dorost U19 | Okresní přebor | Remíza | 3:3 (1:2) | 1 |
66. | 14.10.2012 | Krakovany | Doma | Nučice | Starší dorost U19 | Okresní přebor | Výhra | 3:1 (1:1) | 1 |
67. | 21.10.2012 | Krakovany | Venku | Zásmuky | Starší dorost U19 | Okresní přebor | Prohra | 7:2 (5:1) | 1 |
68. | 28.10.2012 | Krakovany | Doma | Týnec nad Labem | Starší dorost U19 | Okresní přebor | Výhra | 4:3 (2:2) | 1 |
69. | 03.11.2012 | Krakovany | Venku | Velký Osek | Starší dorost U19 | Okresní přebor | Prohra | 3:1 (0:0) | 1 |
70. | 11.11.2012 | Krakovany | Doma | Tři Dvory | Starší dorost U19 | Okresní přebor | Výhra | 8:0 (3:0) | 1 |
71. | 17.11.2012 | Krakovany | Venku | Ovčáry | Starší dorost U19 | Okresní přebor | Výhra | 2:7 (0:4) | 1 |
72. | 06.04.2013 | Krakovany | Venku | Bečváry | Starší dorost U19 | Okresní přebor | Prohra | 3:2 | 1 |
73. | 21.04.2013 | Krakovany | Doma | Tuchoraz | Starší dorost U19 | Okresní přebor | Výhra | 5:3 (1:0) | 1 |
74. | 27.04.2013 | Krakovany | Venku | Sendražice | Starší dorost U19 | Okresní přebor | Prohra | 6:0 (2:0) | 1 |
75. | 11.05.2013 | Krakovany | Venku | Nučice | Starší dorost U19 | Okresní přebor | Prohra | 7:0 (3:0) | 1 |
76. | 26.05.2013 | Krakovany | Venku | Týnec nad Labem | Starší dorost U19 | Okresní přebor | Prohra | 11:3 (5:2) | 1 |
77. | 02.06.2013 | Krakovany | Doma | Velký Osek | Starší dorost U19 | Okresní přebor | Výhra | 6:3 (3:3) | 1 |
78. | 09.06.2013 | Krakovany | Venku | Tři Dvory | Starší dorost U19 | Okresní přebor | Prohra | 6:3 (2:1) | 1 |
79. | 16.06.2013 | Krakovany | Doma | Ovčáry | Starší dorost U19 | Okresní přebor | Výhra | 18:0 (9:0) | 1 |
80. | 01.09.2013 | Krakovany | Venku | Týnec nad Labem | Starší dorost U19 | Okresní přebor | Prohra | 3:2 (3:0) | 1 |
81. | 08.09.2013 | Krakovany B | Doma | Ohaře | Dospělí | 4. třída A | Výhra na penalty | 2:1p (1:0) (pen. 5:4) | 1 |
82. | 14.09.2013 | Krakovany B | Venku | Žiželice nad Cidlinou | Dospělí | 4. třída A | Výhra na penalty | 2:3p (0:2) (pen. 1:3) | 1 |
83. | 15.09.2013 | Krakovany | Doma | Radim | Starší dorost U19 | Okresní přebor | Výhra | 10:7 | 1 |
84. | 29.09.2013 | Krakovany | Doma | Sendražice | Starší dorost U19 | Okresní přebor | Prohra na penalty | 4:5p (3:3) (pen. 3:5) | 1 |
85. | 05.10.2013 | Krakovany | Venku | Bečváry | Starší dorost U19 | Okresní přebor | Výhra na penalty | 3:4p (0:1) (pen. 4:5) | 1 |
86. | 13.10.2013 | Krakovany | Doma | Tuchoraz | Starší dorost U19 | Okresní přebor | Prohra | 1:5 (1:2) | 1 |
87. | 13.10.2013 | Krakovany B | Doma | Ovčáry B | Dospělí | 4. třída A | Výhra na penalty | 3:2p (0:0) | 1 |
88. | 20.10.2013 | Krakovany | Venku | Konárovice | Starší dorost U19 | Okresní přebor | Výhra | 1:3 (0:1) | 1 |
89. | 27.10.2013 | Krakovany | Doma | Zásmuky | Starší dorost U19 | Okresní přebor | Prohra | 1:13 (1:5) | 1 |
90. | 10.11.2013 | Krakovany | Doma | Tři Dvory | Starší dorost U19 | Okresní přebor | Výhra | 5:1 (3:1) | 1 |
91. | 04.05.2014 | Krakovany | Doma | Bečváry | Starší dorost U19 | Okresní přebor | Výhra | 11:1 (5:1) | 1 |
92. | 08.06.2014 | Krakovany | Venku | Tři Dvory | Starší dorost U19 | Okresní přebor | Výhra | 1:3 (1:1) | 1 |
93. | 15.06.2014 | Krakovany | Doma | Týnec nad Labem | Starší dorost U19 | Okresní přebor | Výhra | 4:2 (2:1) | 1 |
94. | 09.05.2015 | Krakovany B | Venku | Žiželice nad Cidlinou | Dospělí | 4. třída A | Prohra | 16:0 (6:0) | 1 |
95. | 17.05.2015 | Krakovany B | Doma | Býchory B | Dospělí | 4. třída A | Výhra | 5:3 | 1 |
96. | 31.05.2015 | Krakovany B | Doma | Velký Osek B | Dospělí | 4. třída A | Prohra | 2:3 (2:0) | 1 |
97. | 03.09.2016 | Krakovany B | Venku | Tři Dvory B | Dospělí | 4. třída A | Prohra | 9:2 (4:2) | 1 |
98. | 11.09.2016 | Krakovany B | Doma | Ohaře | Dospělí | 4. třída A | Výhra | 7:0 (4:0) | 1 |
99. | 23.10.2016 | Krakovany B | Doma | Němčice | Dospělí | 4. třída A | Výhra | 8:0 (3:0) | 1 |
100. | 06.11.2016 | Krakovany B | Doma | Hradištko I B | Dospělí | 4. třída A | Výhra | 10:0 (7:0) | 1 |
101. | 13.11.2016 | Krakovany B | Doma | Býchory B | Dospělí | 4. třída A | Prohra | 1:4 (0:2) | 1 |
102. | 09.04.2017 | Krakovany B | Venku | Ohaře | Dospělí | 4. třída A | Výhra | 2:3 (1:1) | 1 |
103. | 16.04.2017 | Krakovany B | Doma | Velký Osek B | Dospělí | 4. třída A | Výhra | 4:2 (3:2) | 1 |
104. | 22.04.2017 | Krakovany B | Venku | Ovčáry | Dospělí | 4. třída A | Výhra | 2:3 (2:1) | 1 |
105. | 21.05.2017 | Krakovany B | Venku | Němčice | Dospělí | 4. třída A | Výhra | 2:5 (1:3) | 1 |
106. | 10.09.2017 | Krakovany B | Doma | Býchory B | Dospělí | 4. třída A | Výhra | 4:0 (1:0) | 1 |
107. | 05.11.2017 | Krakovany B | Doma | Hradištko I B | Dospělí | 4. třída A | Výhra | 9:1 (3:1) | 1 |
108. | 12.11.2017 | Krakovany B | Doma | Ohaře | Dospělí | 4. třída A | Výhra | 3:1 (0:1) | 1 |
109. | 02.09.2018 | Krakovany B | Doma | Velký Osek B | Dospělí | 4. třída A | Výhra | 6:0 (2:0) | 1 |
110. | 22.09.2018 | Krakovany B | Venku | Nebovidy | Dospělí | 4. třída A | Prohra | 2:1 (1:1) | 1 |
111. | 30.09.2018 | Krakovany B | Doma | Hradčany | Dospělí | 4. třída A | Výhra | 6:0 (1:0) | 1 |
112. | 14.10.2018 | Krakovany B | Doma | Býchory B | Dospělí | 4. třída A | Výhra | 7:1 (2:0) | 1 |
113. | 11.11.2018 | Krakovany B | Doma | Volárna | Dospělí | 4. třída A | Výhra | 9:0 (3:0) | 1 |
114. | 31.03.2019 | Krakovany B | Venku | Velký Osek B | Dospělí | 4. třída A | Výhra | 0:2 (0:1) | 1 |
115. | 14.04.2019 | Krakovany B | Venku | Konárovice B | Dospělí | 4. třída A | Výhra | 0:3 (0:0) | 1 |
116. | 19.05.2019 | Krakovany B | Doma | Hradištko I B | Dospělí | 4. třída A | Výhra | 10:1 (4:1) | 1 |
117. | 08.09.2019 | Krakovany B | Doma | Hradištko I B | Dospělí | 4. třída A | Výhra | 12:0 (8:0) | 1 |
118. | 15.09.2019 | Krakovany B | Venku | Bělušice | Dospělí | 4. třída A | Výhra | 1:4 (0:3) | 1 |
119. | 22.09.2019 | Krakovany B | Doma | Ohaře | Dospělí | 4. třída A | Výhra | 10:1 (4:0) | 1 |
120. | 20.10.2019 | Krakovany B | Doma | Tři Dvory B | Dospělí | 4. třída A | Výhra | 4:1 (1:0) | 1 |
121. | 27.10.2019 | Krakovany B | Venku | Velký Osek B | Dospělí | 4. třída A | Výhra | 0:2 (0:0) | 1 |
122. | 10.11.2019 | Krakovany B | Venku | Týnec nad Labem B | Dospělí | 4. třída A | Prohra | 5:3 (2:2) | 1 |
123. | 17.11.2019 | Krakovany B | Doma | Volárna | Dospělí | 4. třída A | Výhra na penalty | 2:1p (1:0) (pen. 4:2) | 1 |