KFIS
Soutěže
2023-2024
2022-2023
2021-2022
2020-2021
2019-2020
2018-2019
2017-2018
2016-2017
2015-2016
2014-2015
2013-2014
2012-2013
2011-2012
2010-2011
2009-2010
2008-2009
2007-2008
2006-2007
2005-2006
2004-2005
2003-2004
2002-2003
2001-2002
2000-2001
1999-2000
1998-1999
1997-1998
1996-1997
1995-1996
1994-1995
1993-1994
1992-1993
1991-1992
1990-1991
Dospělí
Starší dorost U19
Mladší dorost U17
Starší žáci U15
Starší žáci U14
Mladší žáci U13
Mladší žáci U12
Starší přípravka
Mladší přípravka
Ženy
ŘK Čechy
Česká fotbalová liga A
Česká fotbalová liga B
Česká fotbalová liga baráž o FNL
Divize A
Divize B
Divize C
SKFS
Oblastní přebor
1. A třída A
1. A třída B
1. B třída A
1. B třída B
1. B třída C
1. B třída D
1. B třída E
OFS Kolín
Okresní přebor
3. třída A
3. třída B
4. třída A
4. třída B
Soutěže
Kluby
Novinky
Články (1)
FAQ
O KFISu
O nové verzi
Facebook
Hledat
Přihlásit
Úvod
Michal Žoha
Statistiky
Michal Žoha
Profil
Statistiky - Základní sestava za klub Červené Pečky
Poř.
Datum
Tým
Soupeř
Kategorie
Soutěž
Výsledek
Počet
1.
13.08.2005
Červené Pečky
Doma
Býchory
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
1:2
1
2.
13.08.2005
Červené Pečky B
Doma
Ovčáry
Dospělí
3. třída A
Výhra
4:0
1
3.
20.08.2005
Červené Pečky
Venku
Český Brod B
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
4:5
1
4.
27.08.2005
Červené Pečky
Doma
Nučice
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
1:0
1
5.
03.09.2005
Červené Pečky
Venku
Polepy
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
3:2
1
6.
10.09.2005
Červené Pečky
Doma
Radim
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
3:0
1
7.
10.09.2005
Červené Pečky B
Doma
Velký Osek B
Dospělí
3. třída A
Výhra
1:0
1
8.
17.09.2005
Červené Pečky
Venku
Plaňany
Dospělí
Okresní přebor
Remíza
2:2
1
9.
24.09.2005
Červené Pečky B
Doma
Bečváry
Dospělí
3. třída A
Výhra
6:4
1
10.
24.09.2005
Červené Pečky
Doma
Velký Osek
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
3:0
1
11.
01.10.2005
Červené Pečky
Venku
Kostelec nad Černými lesy
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
4:1
1
12.
08.10.2005
Červené Pečky B
Doma
Lošany
Dospělí
3. třída A
Výhra
5:0
1
13.
08.10.2005
Červené Pečky
Doma
Nebovidy
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
3:1
1
14.
15.10.2005
Červené Pečky
Venku
Zásmuky
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
4:1
1
15.
22.10.2005
Červené Pečky
Doma
Vyžlovka
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
8:0
1
16.
29.10.2005
Červené Pečky
Venku
Tři Dvory
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
3:1
1
17.
05.11.2005
Červené Pečky
Venku
Veletov
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
1:2
1
18.
12.11.2005
Červené Pečky
Doma
Český Brod B
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
4:1
1
19.
22.04.2006
Červené Pečky B
Doma
Starý Kolín
Dospělí
3. třída A
Výhra
4:2
1
20.
08.05.2006
Červené Pečky
Venku
Nučice
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
2:1
1
21.
13.05.2006
Červené Pečky B
Venku
Lošany
Dospělí
3. třída A
Výhra
0:6
1
22.
13.05.2006
Červené Pečky
Venku
Nebovidy
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
1:3
1
23.
20.05.2006
Červené Pečky B
Doma
Sendražice
Dospělí
3. třída A
Výhra
9:1
1
24.
20.05.2006
Červené Pečky
Doma
Zásmuky
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
0:1
1
25.
10.06.2006
Červené Pečky B
Doma
Konárovice
Dospělí
3. třída A
Výhra
7:3
1
26.
18.08.2007
Červené Pečky
Venku
Konárovice
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
0:1 (0:0)
1
27.
25.08.2007
Červené Pečky
Doma
Liblice
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
1:0 (0:0)
1
28.
01.09.2007
Červené Pečky
Venku
Ratboř
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
1:2 (1:0)
1
29.
08.09.2007
Červené Pečky
Doma
Tři Dvory
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
2:1 (1:1)
1
30.
16.09.2007
Červené Pečky
Venku
Radim
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
3:1 (3:0)
1
31.
23.09.2007
Červené Pečky B
Doma
Ovčáry
Dospělí
3. třída A
Výhra
3:0 (1:0)
1
32.
29.09.2007
Červené Pečky
Venku
Bečváry
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
1:2 (0:1)
1
33.
06.10.2007
Červené Pečky
Doma
Velký Osek
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
6:3 (5:0)
1
34.
07.10.2007
Červené Pečky B
Doma
Velký Osek B
Dospělí
3. třída A
Remíza
3:3 (1:3)
1
35.
13.10.2007
Červené Pečky
Venku
Jestřabí Lhota
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
1:3 (1:1)
1
36.
22.03.2008
Červené Pečky
Doma
Český Brod B
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
6:0 (2:0)
1
37.
12.10.2008
Červené Pečky B
Doma
Velký Osek B
Dospělí
3. třída A
Výhra
6:1 (2:0)
1
38.
08.11.2008
Červené Pečky B
Venku
Pašinka
Dospělí
3. třída A
Výhra
1:5 (0:3)
1
39.
04.04.2009
Červené Pečky
Venku
Ostrá
Dospělí
1. B třída C
Remíza
1:1 (1:1)
1
40.
11.04.2009
Červené Pečky
Doma
Velim B
Dospělí
1. B třída C
Výhra
2:1 (1:0)
1
41.
12.04.2009
Červené Pečky B
Doma
Radovesnice II
Dospělí
3. třída A
Výhra
3:0 (1:0)
1
42.
18.04.2009
Červené Pečky
Venku
Pečky
Dospělí
1. B třída C
Výhra
0:2 (0:1)
1
43.
25.04.2009
Červené Pečky
Doma
Sadská
Dospělí
1. B třída C
Výhra
2:1 (1:1)
1
44.
02.05.2009
Červené Pečky
Venku
Loučeň
Dospělí
1. B třída C
Výhra
0:2 (0:2)
1
45.
09.05.2009
Červené Pečky
Doma
Polaban Nymburk B
Dospělí
1. B třída C
Výhra
3:0 (2:0)
1
46.
13.06.2009
Červené Pečky
Doma
Lysá nad Labem
Dospělí
1. B třída C
Výhra
3:0 (1:0)
1
47.
09.09.2012
Červené Pečky B
Doma
Tři Dvory
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
5:1 (3:1)
1
48.
23.09.2012
Červené Pečky B
Doma
Libodřice
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
4:2 (0:1)
1
49.
28.10.2012
Červené Pečky B
Doma
Břežany II
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
1:5 (0:1)
1
50.
10.08.2013
Červené Pečky
Doma
Zásmuky
Dospělí
1. A třída B
Prohra
2:3 (2:1)
1
51.
24.08.2013
Červené Pečky
Doma
Benešov B
Dospělí
1. A třída B
Výhra
3:2 (1:0)
1
52.
25.08.2013
Červené Pečky B
Doma
Vrbová Lhota
Dospělí
3. třída A
Prohra
0:1 (0:1)
1
53.
02.11.2013
Červené Pečky B
Venku
Starý Kolín
Dospělí
3. třída A
Prohra
2:1 (1:1)
1
54.
30.03.2014
Červené Pečky B
Doma
Tři Dvory
Dospělí
3. třída A
Výhra
4:1 (2:1)
1
55.
13.04.2014
Červené Pečky B
Doma
Nebovidy
Dospělí
3. třída A
Výhra
2:1 (0:1)
1
56.
27.04.2014
Červené Pečky B
Doma
Krakovany
Dospělí
3. třída A
Výhra
3:1 (1:1)
1
57.
03.05.2014
Červené Pečky B
Venku
Hradištko I
Dospělí
3. třída A
Výhra
1:2 (0:1)
1
58.
01.06.2014
Červené Pečky B
Doma
Starý Kolín
Dospělí
3. třída A
Výhra
2:0 (2:0)
1
59.
24.08.2014
Červené Pečky B
Venku
Tuklaty
Dospělí
3. třída B
Prohra
2:1 (2:0)
1
60.
31.08.2014
Červené Pečky B
Doma
Český Brod B
Dospělí
3. třída B
Prohra
3:4 (1:4)
1
61.
06.09.2014
Červené Pečky B
Venku
Velim B
Dospělí
3. třída B
Prohra
2:1 (2:0)
1
62.
14.09.2014
Červené Pečky B
Doma
Kozojedy
Dospělí
3. třída B
Prohra
2:3
1
63.
05.10.2014
Červené Pečky B
Venku
Kořenice
Dospělí
3. třída B
Výhra
0:9 (0:6)
1
64.
12.10.2014
Červené Pečky B
Doma
Tuchoraz B
Dospělí
3. třída B
Prohra
2:4 (0:1)
1
65.
19.10.2014
Červené Pečky B
Venku
Pečky B
Dospělí
3. třída B
Výhra
1:3
1
66.
09.11.2014
Červené Pečky B
Doma
Rostoklaty
Dospělí
3. třída B
Prohra na penalty
0:1p (0:0) (pen. 4:5)
1
67.
05.04.2015
Červené Pečky B
Doma
Velim B
Dospělí
3. třída B
Výhra
2:1 (0:1)
1
68.
19.04.2015
Červené Pečky B
Doma
Liblice B
Dospělí
3. třída B
Výhra
6:1 (4:1)
1
69.
03.05.2015
Červené Pečky B
Doma
Kořenice
Dospělí
3. třída B
Výhra
7:1 (4:0)
1
70.
09.05.2015
Červené Pečky B
Venku
Tuchoraz B
Dospělí
3. třída B
Výhra
3:5 (1:3)
1
71.
17.05.2015
Červené Pečky B
Doma
Pečky B
Dospělí
3. třída B
Výhra
4:0 (3:0)
1
72.
06.06.2015
Červené Pečky B
Venku
Rostoklaty
Dospělí
3. třída B
Výhra
0:2 (0:0)
1
73.
13.06.2015
Červené Pečky B
Doma
Ždánice
Dospělí
3. třída B
Výhra
2:0 (0:0)
1
74.
30.08.2015
Červené Pečky B
Doma
Veltruby
Dospělí
3. třída A
Prohra
1:5 (1:2)
1