Jiří Tábor
Statistiky - Zápasy
Poř. | Datum | Tým | Soupeř | Kategorie | Soutěž | Výsledek | Počet | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | 13.04.2008 | Radovesnice II | Doma | Krakovany | Starší žáci U15 | Okresní přebor B | Výhra | 2:0 | 1 |
2. | 19.04.2008 | Radovesnice II | Venku | Týnec nad Labem | Starší žáci U15 | Okresní přebor B | Prohra | 10:0 (4:0) | 1 |
3. | 03.05.2008 | Radovesnice II | Venku | Ovčáry | Starší žáci U15 | Okresní přebor B | Prohra | 11:1 (5:1) | 1 |
4. | 11.05.2008 | Radovesnice II | Doma | Velký Osek | Starší žáci U15 | Okresní přebor B | Prohra | 1:10 (1:2) | 1 |
5. | 17.05.2008 | Radovesnice II | Venku | Červené Pečky | Starší žáci U15 | Okresní přebor B | Prohra | 5:0 (1:0) | 1 |
6. | 25.05.2008 | Radovesnice II | Doma | Žiželice nad Cidlinou | Starší žáci U15 | Okresní přebor B | Remíza | 1:1 (0:0) | 1 |
7. | 01.06.2008 | Radovesnice II | Doma | Polepy | Starší žáci U15 | Okresní přebor B | Prohra | 2:7 (0:7) | 1 |
8. | 07.06.2008 | Radovesnice II | Venku | Konárovice | Starší žáci U15 | Okresní přebor B | Prohra | 3:1 (0:0) | 1 |
9. | 07.09.2008 | Radovesnice II | Doma | Krakovany | Starší žáci U15 | Okresní přebor C | Výhra | 3:1 (0:1) | 1 |
10. | 13.09.2008 | Radovesnice II | Venku | Býchory | Starší žáci U15 | Okresní přebor C | Výhra | 2:4 (1:2) | 1 |
11. | 21.09.2008 | Radovesnice II | Doma | Volárna | Starší žáci U15 | Okresní přebor C | Výhra | 4:0 (0:0) | 1 |
12. | 27.09.2008 | Radovesnice II | Venku | Ovčáry | Starší žáci U15 | Okresní přebor C | Výhra | 1:2 (0:0) | 1 |
13. | 05.10.2008 | Radovesnice II | Doma | Žiželice nad Cidlinou | Starší žáci U15 | Okresní přebor C | Remíza | 2:2 (0:0) | 1 |
14. | 12.10.2008 | Radovesnice II | Doma | Týnec nad Labem | Starší žáci U15 | Okresní přebor C | Prohra | 0:2 (0:0) | 1 |
15. | 18.10.2008 | Radovesnice II | Venku | Konárovice | Starší žáci U15 | Okresní přebor C | Remíza | 1:1 (0:1) | 1 |
16. | 26.10.2008 | Radovesnice II | Doma | Velký Osek | Starší žáci U15 | Okresní přebor C | Výhra | 1:0 (1:0) | 1 |
17. | 05.04.2009 | Radovesnice II | Doma | Krakovany | Starší dorost U19 | Okresní přebor B | Prohra | 1:3 (0:2) | 1 |
18. | 19.04.2009 | Radovesnice II | Doma | Býchory | Starší žáci U15 | Okresní přebor C | Výhra | 4:0 (2:0) | 1 |
19. | 26.04.2009 | Radovesnice II | Venku | Volárna | Starší žáci U15 | Okresní přebor C | Výhra | 0:3 (0:1) | 1 |
20. | 03.05.2009 | Radovesnice II | Doma | Ovčáry | Starší žáci U15 | Okresní přebor C | Prohra | 1:3 (0:3) | 1 |
21. | 09.05.2009 | Radovesnice II | Venku | Žiželice nad Cidlinou | Starší žáci U15 | Okresní přebor C | Prohra | 2:1 (0:0) | 1 |
22. | 10.05.2009 | Radovesnice II | Venku | Žiželice nad Cidlinou | Starší dorost U19 | Okresní přebor B | Prohra | 3:1 | 1 |
23. | 16.05.2009 | Radovesnice II | Venku | Týnec nad Labem | Starší žáci U15 | Okresní přebor C | Výhra | 1:2 (1:2) | 1 |
24. | 06.09.2009 | Radovesnice II | Doma | Krakovany | Starší dorost U19 | Okresní přebor | Prohra | 2:3 (2:2) | 1 |
25. | 13.09.2009 | Radovesnice II | Doma | Týnec nad Labem | Starší žáci U15 | Okresní soutěž B | Prohra | 2:6 | 1 |
26. | 20.09.2009 | Radovesnice II | Doma | Týnec nad Labem | Starší dorost U19 | Okresní přebor | Prohra | 0:5 (0:1) | 1 |
27. | 20.09.2009 | Radovesnice II | Doma | Sendražice | Starší žáci U15 | Okresní soutěž B | Prohra | 1:3 (0:3) | 1 |
28. | 26.09.2009 | Radovesnice II | Venku | Krakovany | Starší žáci U15 | Okresní soutěž B | Prohra | 10:1 (3:0) | 1 |
29. | 27.09.2009 | Radovesnice II | Venku | Žiželice nad Cidlinou | Starší dorost U19 | Okresní přebor | Výhra | 2:5 (2:1) | 1 |
30. | 04.10.2009 | Radovesnice II | Doma | Volárna | Starší žáci U15 | Okresní soutěž B | Výhra | 4:0 (3:0) | 1 |
31. | 10.10.2009 | Radovesnice II | Venku | Žiželice nad Cidlinou | Starší žáci U15 | Okresní soutěž B | Prohra | 5:0 (4:0) | 1 |
32. | 15.05.2011 | Radovesnice II | Doma | Cerhenice | Starší dorost U19 | Okresní soutěž | Prohra | 1:7 (0:3) | 1 |
33. | 01.09.2013 | Radovesnice II | Doma | Bělušice | Dospělí | 4. třída A | Výhra na penalty | 3:2p (1:1) (pen. 6:5) | 1 |
34. | 08.09.2013 | Radovesnice II | Venku | Ovčáry B | Dospělí | 4. třída A | Výhra | 0:4 (0:2) | 1 |
35. | 05.10.2014 | Radovesnice II | Doma | Týnec nad Labem B | Dospělí | 4. třída A | Výhra | 2:1 (0:0) | 1 |
36. | 02.11.2014 | Radovesnice II | Doma | Jestřabí Lhota C | Dospělí | 4. třída A | Výhra | 7:0 (3:0) | 1 |
37. | 27.08.2023 | Bělušice | Venku | Červené Pečky B | Dospělí | 4. třída A | Prohra | 2:0 (2:0) | 1 |
38. | 03.09.2023 | Bělušice | Doma | Ovčáry | Dospělí | 4. třída A | Výhra na penalty | 2:1p (0:1) (pen. 3:2) | 1 |
39. | 10.09.2023 | Bělušice | Venku | Volárna | Dospělí | 4. třída A | Prohra | 5:0 (2:0) | 1 |
40. | 17.09.2023 | Bělušice | Doma | Krakovany C | Dospělí | 4. třída A | Výhra | 3:0 (1:0) | 1 |
41. | 24.09.2023 | Bělušice | Doma | Radovesnice II | Dospělí | 4. třída A | Výhra | 2:0 (1:0) | 1 |
42. | 30.09.2023 | Bělušice | Venku | Býchory B | Dospělí | 4. třída A | Výhra | 1:2 (1:0) | 1 |
43. | 08.10.2023 | Bělušice | Doma | Sendražice B | Dospělí | 4. třída A | Výhra | 5:1 (4:1) | 1 |
44. | 15.10.2023 | Bělušice | Venku | Lošany | Dospělí | 4. třída A | Výhra | 4:5 (3:3) | 1 |
45. | 22.10.2023 | Bělušice | Doma | Hradištko I | Dospělí | 4. třída A | Prohra | 1:5 (0:1) | 1 |
46. | 29.10.2023 | Bělušice | Venku | Ratboř B | Dospělí | 4. třída A | Výhra na penalty | 2:3p (0:2) (pen. 9:10) | 1 |
47. | 05.11.2023 | Bělušice | Doma | Kořenice | Dospělí | 4. třída A | Výhra | 5:0 (1:0) | 1 |
48. | 13.04.2024 | Bělušice | Venku | Krakovany C | Dospělí | 4. třída A | Výhra | 0:3 (0:2) | 1 |
49. | 28.04.2024 | Bělušice | Doma | Býchory B | Dospělí | 4. třída A | Výhra | 5:1 (2:1) | 1 |
50. | 05.05.2024 | Bělušice | Venku | Sendražice B | Dospělí | 4. třída A | Výhra | 0:1 (0:0) | 1 |
51. | 12.05.2024 | Bělušice | Doma | Lošany | Dospělí | 4. třída A | Výhra | 3:1 (2:0) | 1 |
52. | 18.05.2024 | Bělušice | Venku | Hradištko I | Dospělí | 4. třída A | Prohra | 9:1 (5:0) | 1 |
53. | 26.05.2024 | Bělušice | Doma | Ratboř B | Dospělí | 4. třída A | Výhra | 6:1 (2:0) | 1 |
54. | 02.06.2024 | Bělušice | Venku | Tři Dvory B | Dospělí | 4. třída A | Výhra | 2:4 (0:0) | 1 |
55. | 09.06.2024 | Bělušice | Venku | Kořenice | Dospělí | 4. třída A | Prohra | 2:1 (0:0) | 1 |