KFIS
Soutěže
2023-2024
2022-2023
2021-2022
2020-2021
2019-2020
2018-2019
2017-2018
2016-2017
2015-2016
2014-2015
2013-2014
2012-2013
2011-2012
2010-2011
2009-2010
2008-2009
2007-2008
2006-2007
2005-2006
2004-2005
2003-2004
2002-2003
2001-2002
2000-2001
1999-2000
1998-1999
1997-1998
1996-1997
1995-1996
1994-1995
1993-1994
1992-1993
1991-1992
1990-1991
Dospělí
Starší dorost U19
Mladší dorost U17
Starší žáci U15
Starší žáci U14
Mladší žáci U13
Mladší žáci U12
Starší přípravka
Mladší přípravka
Ženy
ŘK Čechy
Česká fotbalová liga A
Česká fotbalová liga B
Divize A
Divize B
Divize C
SKFS
Oblastní přebor
1. A třída A
1. A třída B
1. B třída A
1. B třída B
1. B třída C
1. B třída D
1. B třída E
OFS Kolín
Okresní přebor
3. třída A
3. třída B
4. třída A
4. třída B
Soutěže
Kluby
Novinky
Články
FAQ
O KFISu
O nové verzi
Facebook
Hledat
Přihlásit
Úvod
Jaroslav Maršík
Statistiky
Jaroslav Maršík
Profil
Statistiky - Celý zápas
Poř.
Datum
Tým
Soupeř
Kategorie
Soutěž
Výsledek
Počet
1.
24.09.2016
Červené Pečky
Venku
Zásmuky
Starší žáci U15
Okresní přebor A
Výhra na penalty
2:3p (1:0) (pen. 4:5)
1
2.
13.10.2019
Červené Pečky/Pašinka B
Doma
Krakovany B
Dospělí
4. třída A
Výhra
5:1 (1:0)
1
3.
20.10.2019
Červené Pečky/Pašinka B
Venku
Hradištko I B
Dospělí
4. třída A
Výhra
0:4 (0:2)
1
4.
27.10.2019
Červené Pečky/Pašinka B
Doma
Bělušice
Dospělí
4. třída A
Výhra
4:1 (3:0)
1
5.
12.09.2021
Červené Pečky/Pašinka
Doma
Zásmuky
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
2:0 (2:0)
1
6.
19.09.2021
Červené Pečky/Pašinka
Venku
Kouřim
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
2:3 (2:0)
1
7.
25.09.2021
Červené Pečky/Pašinka
Doma
Bečváry
Dospělí
Okresní přebor
Prohra na penalty
1:2p (0:1) (pen. 9:10)
1
8.
10.10.2021
Červené Pečky/Pašinka
Venku
Štítary
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
3:1 (2:0)
1
9.
16.10.2021
Červené Pečky/Pašinka
Doma
Tuklaty
Dospělí
Okresní přebor
Výhra na penalty
3:2p (1:1) (pen. 4:2)
1
10.
23.10.2021
Červené Pečky/Pašinka
Venku
Krakovany
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
5:1 (1:1)
1
11.
28.10.2021
Červené Pečky/Pašinka
Doma
Plaňany
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
0:3 (0:1)
1
12.
10.04.2022
Červené Pečky/Pašinka
Venku
Plaňany
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
3:1 (1:1)
1
13.
07.05.2022
Červené Pečky/Pašinka
Venku
Bečváry
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
2:5 (0:3)
1
14.
28.05.2022
Červené Pečky/Pašinka
Venku
Tuklaty
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
4:2 (1:0)
1
15.
04.06.2022
Červené Pečky/Pašinka
Doma
Krakovany
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
2:4 (2:1)
1
16.
05.11.2022
Červené Pečky
Venku
Libodřice
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
0:2 (0:2)
1
17.
25.03.2023
Červené Pečky
Venku
Liblice
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
0:1 (0:1)
1
18.
01.04.2023
Červené Pečky
Doma
Český Brod B
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
3:2 (1:0)
1
19.
30.04.2023
Červené Pečky
Venku
Štítary
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
2:4 (1:2)
1
20.
06.05.2023
Červené Pečky
Doma
Velký Osek
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
4:1 (2:0)
1
21.
13.05.2023
Červené Pečky
Venku
Ratboř
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
3:0 (0:0)
1
22.
19.05.2023
Červené Pečky
Doma
Jestřabí Lhota
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
4:1 (2:0)
1
23.
03.06.2023
Červené Pečky
Venku
Cerhenice
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
5:4 (3:2)
1
24.
19.08.2023
Červené Pečky
Venku
Cerhenice
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
5:2 (2:1)
1
25.
26.08.2023
Červené Pečky
Doma
Nučice
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
1:2 (0:1)
1
26.
09.09.2023
Červené Pečky
Doma
Štítary
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
2:1 (1:1)
1
27.
17.09.2023
Červené Pečky
Venku
Kouřim
Dospělí
Okresní přebor
Výhra na penalty
1:2p (1:1) (pen. 2:3)
1
28.
19.09.2023
Červené Pečky
Venku
Český Brod B
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
4:0 (2:0)
1
29.
23.09.2023
Červené Pečky
Doma
Nová Ves
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
0:1 (0:0)
1
30.
01.10.2023
Červené Pečky
Venku
Tuchoraz
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
2:1 (1:1)
1
31.
07.10.2023
Červené Pečky
Doma
Ratboř
Dospělí
Okresní přebor
Prohra na penalty
3:4p (2:1) (pen. 2:4)
1
32.
15.10.2023
Červené Pečky
Venku
Polepy
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
2:4 (2:3)
1
33.
21.10.2023
Červené Pečky
Doma
Libodřice
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
4:5 (0:4)
1
34.
28.10.2023
Červené Pečky
Venku
Zásmuky
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
9:0 (1:0)
1
35.
04.11.2023
Červené Pečky
Doma
Krakovany
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
0:2 (0:2)
1
36.
11.11.2023
Červené Pečky
Doma
Velký Osek
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
2:1 (1:1)
1
37.
24.03.2024
Červené Pečky
Venku
Nučice
Dospělí
Okresní přebor
Prohra na penalty
2:1p (0:0) (pen. 3:1)
1
38.
30.03.2024
Červené Pečky
Doma
Český Brod B
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
1:5 (0:1)
1
39.
13.04.2024
Červené Pečky
Doma
Kouřim
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
3:0 (1:0)
1
40.
20.04.2024
Červené Pečky
Venku
Nová Ves
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
0:4 (0:2)
1
41.
27.04.2024
Červené Pečky
Doma
Tuchoraz
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
2:0 (1:0)
1
42.
04.05.2024
Červené Pečky
Venku
Ratboř
Dospělí
Okresní přebor
Výhra na penalty
1:2p (1:0) (pen. 3:4)
1
43.
11.05.2024
Červené Pečky
Doma
Polepy
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
3:0 (1:0)
1
44.
18.05.2024
Červené Pečky
Venku
Libodřice
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
5:1 (2:0)
1