KFIS
Soutěže
2023-2024
2022-2023
2021-2022
2020-2021
2019-2020
2018-2019
2017-2018
2016-2017
2015-2016
2014-2015
2013-2014
2012-2013
2011-2012
2010-2011
2009-2010
2008-2009
2007-2008
2006-2007
2005-2006
2004-2005
2003-2004
2002-2003
2001-2002
2000-2001
1999-2000
1998-1999
1997-1998
1996-1997
1995-1996
1994-1995
1993-1994
1992-1993
1991-1992
1990-1991
Dospělí
Starší dorost U19
Mladší dorost U17
Starší žáci U15
Starší žáci U14
Mladší žáci U13
Mladší žáci U12
Starší přípravka
Mladší přípravka
Ženy
ŘK Čechy
Česká fotbalová liga A
Česká fotbalová liga B
Divize A
Divize B
Divize C
SKFS
Oblastní přebor
1. A třída A
1. A třída B
1. B třída A
1. B třída B
1. B třída C
1. B třída D
1. B třída E
OFS Kolín
Okresní přebor
3. třída A
3. třída B
4. třída A
4. třída B
Soutěže
Kluby
Novinky
Články (1)
FAQ
O KFISu
O nové verzi
Facebook
Hledat
Přihlásit
Úvod
Marek Šlingr
Statistiky
Marek Šlingr
Profil
Statistiky - Zápasy
Poř.
Datum
Tým
Soupeř
Kategorie
Soutěž
Výsledek
Počet
1.
04.04.2009
Lysá nad Labem
Venku
Polaban Nymburk B
Dospělí
1. B třída C
Prohra
5:1 (2:1)
1
2.
29.08.2010
Lysá nad Labem
Venku
Tupadly
Dospělí
1. B třída C
Prohra
3:1 (1:1)
1
3.
05.09.2010
Lysá nad Labem
Doma
Bílé Podolí
Dospělí
1. B třída C
Výhra
2:1 (1:1)
1
4.
11.09.2010
Lysá nad Labem
Venku
Sadská
Dospělí
1. B třída C
Prohra
2:1 (1:0)
1
5.
19.09.2010
Lysá nad Labem
Doma
Jirny B
Dospělí
1. B třída C
Výhra
1:0 (0:0)
1
6.
26.09.2010
Lysá nad Labem
Venku
Libodřice
Dospělí
1. B třída C
Výhra
0:2 (0:0)
1
7.
03.10.2010
Lysá nad Labem
Doma
Sokoleč
Dospělí
1. B třída C
Výhra
2:0 (0:0)
1
8.
17.10.2010
Lysá nad Labem
Doma
Rožďalovice
Dospělí
1. B třída C
Výhra
2:0 (0:0)
1
9.
07.11.2010
Lysá nad Labem
Doma
Polaban Nymburk B
Dospělí
1. B třída C
Výhra
6:3 (3:2)
1
10.
14.11.2010
Lysá nad Labem
Venku
Nové Dvory
Dospělí
1. B třída C
Výhra
0:2 (0:2)
1
11.
27.03.2011
Lysá nad Labem
Venku
Poříčany
Dospělí
1. B třída C
Výhra
0:4 (0:0)
1
12.
10.04.2011
Lysá nad Labem
Venku
Bílé Podolí
Dospělí
1. B třída C
Výhra
3:4 (2:0)
1
13.
17.04.2011
Lysá nad Labem
Doma
Sadská
Dospělí
1. B třída C
Výhra
3:2 (3:2)
1
14.
23.04.2011
Lysá nad Labem
Venku
Jirny B
Dospělí
1. B třída C
Prohra
5:1 (2:0)
1
15.
01.05.2011
Lysá nad Labem
Doma
Libodřice
Dospělí
1. B třída C
Prohra
1:2 (0:0)
1
16.
08.05.2011
Lysá nad Labem
Venku
Sokoleč
Dospělí
1. B třída C
Remíza
2:2 (0:1)
1
17.
15.05.2011
Lysá nad Labem
Doma
Milovice
Dospělí
1. B třída C
Výhra
1:0 (1:0)
1
18.
29.05.2011
Lysá nad Labem
Venku
Velim B
Dospělí
1. B třída C
Prohra
4:3 (2:1)
1
19.
28.08.2011
Lysá nad Labem
Doma
Brandýs-Boleslav B
Dospělí
1. B třída C
Výhra
7:0 (3:0)
1
20.
04.09.2011
Lysá nad Labem
Venku
Jirny B
Dospělí
1. B třída C
Výhra
2:3 (1:1)
1
21.
11.09.2011
Lysá nad Labem
Doma
Třebovle
Dospělí
1. B třída C
Výhra
3:0 (0:0)
1
22.
18.09.2011
Lysá nad Labem
Doma
Sokoleč
Dospělí
1. B třída C
Výhra
3:1 (3:1)
1
23.
24.09.2011
Lysá nad Labem
Venku
Milovice
Dospělí
1. B třída C
Prohra
7:2 (2:1)
1
24.
02.10.2011
Lysá nad Labem
Doma
Sadská
Dospělí
1. B třída C
Prohra
0:3 (0:2)
1
25.
08.10.2011
Lysá nad Labem
Venku
Ostrá
Dospělí
1. B třída C
Remíza
0:0 (0:0)
1
26.
16.10.2011
Lysá nad Labem
Doma
Rožďalovice
Dospělí
1. B třída C
Výhra
1:0 (0:0)
1
27.
23.10.2011
Lysá nad Labem
Venku
Poříčany
Dospělí
1. B třída C
Prohra
3:1 (2:1)
1
28.
30.10.2011
Lysá nad Labem
Doma
Říčany
Dospělí
1. B třída C
Výhra
2:1 (0:0)
1
29.
06.11.2011
Lysá nad Labem
Venku
Městec Králové
Dospělí
1. B třída C
Výhra
0:2 (0:0)
1
30.
13.11.2011
Lysá nad Labem
Doma
Tuchoraz
Dospělí
1. B třída C
Výhra
5:2 (2:2)
1
31.
19.11.2011
Lysá nad Labem
Venku
Radonice
Dospělí
1. B třída C
Výhra
2:5 (2:2)
1
32.
07.10.2012
Lysá nad Labem
Doma
Třebovle
Dospělí
1. B třída C
Výhra
7:0 (2:0)
1
33.
13.10.2012
Lysá nad Labem
Venku
Sadská
Dospělí
1. B třída C
Prohra
3:1 (2:0)
1
34.
21.10.2012
Lysá nad Labem
Doma
Býchory
Dospělí
1. B třída C
Výhra
1:0 (0:0)
1
35.
03.11.2012
Lysá nad Labem
Venku
Ostrá
Dospělí
1. B třída C
Prohra
2:1 (1:0)
1
36.
11.11.2012
Lysá nad Labem
Doma
Brandýs-Boleslav
Dospělí
1. B třída C
Výhra
2:1 (1:0)
1
37.
18.11.2012
Lysá nad Labem
Venku
Poříčany
Dospělí
1. B třída C
Výhra
1:3 (1:3)
1
38.
24.11.2012
Lysá nad Labem
Doma
Jirny B
Dospělí
1. B třída C
Remíza
3:3 (0:1)
1
39.
31.03.2013
Lysá nad Labem
Doma
Tuchoraz
Dospělí
1. B třída C
Remíza
0:0 (0:0)
1
40.
28.04.2013
Lysá nad Labem
Doma
Sokoleč
Dospělí
1. B třída C
Výhra
2:0 (2:0)
1
41.
01.05.2013
Lysá nad Labem
Venku
Libice nad Cidlinou
Dospělí
1. B třída C
Prohra
3:1 (1:0)
1
42.
05.05.2013
Lysá nad Labem
Venku
Třebovle
Dospělí
1. B třída C
Remíza
2:2 (1:0)
1
43.
12.05.2013
Lysá nad Labem
Doma
Sadská
Dospělí
1. B třída C
Výhra
5:3 (2:2)
1
44.
19.05.2013
Lysá nad Labem
Venku
Býchory
Dospělí
1. B třída C
Remíza
1:1 (0:1)
1
45.
25.05.2013
Lysá nad Labem
Venku
Jirny B
Dospělí
1. B třída C
Prohra
7:1 (5:0)
1
46.
02.06.2013
Lysá nad Labem
Doma
Ostrá
Dospělí
1. B třída C
Prohra
1:2 (0:1)
1
47.
08.06.2013
Lysá nad Labem
Venku
Brandýs-Boleslav
Dospělí
1. B třída C
Prohra
4:2 (2:0)
1
48.
15.06.2013
Lysá nad Labem
Doma
Poříčany
Dospělí
1. B třída C
Prohra
1:5 (0:3)
1
49.
25.08.2013
Lysá nad Labem
Doma
Břežany II
Dospělí
1. B třída C
Výhra
6:1 (3:0)
1
50.
31.08.2013
Lysá nad Labem
Venku
Bílé Podolí
Dospělí
1. B třída C
Výhra
1:3 (1:0)
1
51.
08.09.2013
Lysá nad Labem
Doma
Vykáň
Dospělí
1. B třída C
Prohra
0:3 (0:3)
1
52.
15.09.2013
Lysá nad Labem
Venku
Sokoleč
Dospělí
1. B třída C
Prohra
5:0 (1:0)
1
53.
22.09.2013
Lysá nad Labem
Doma
Sadská
Dospělí
1. B třída C
Výhra
2:1 (1:0)
1
54.
28.09.2013
Lysá nad Labem
Venku
Stará Boleslav
Dospělí
1. B třída C
Prohra
5:1 (2:0)
1
55.
06.10.2013
Lysá nad Labem
Doma
Býchory
Dospělí
1. B třída C
Výhra
3:1 (1:1)
1
56.
13.10.2013
Lysá nad Labem
Doma
Milovice
Dospělí
1. B třída C
Výhra
3:0 (1:0)
1
57.
19.10.2013
Lysá nad Labem
Venku
Kutná Hora B
Dospělí
1. B třída C
Výhra
0:2 (0:1)
1
58.
27.10.2013
Lysá nad Labem
Doma
Jirny B
Dospělí
1. B třída C
Remíza
1:1 (0:0)
1
59.
02.11.2013
Lysá nad Labem
Venku
Ratboř
Dospělí
1. B třída C
Výhra
2:4 (2:3)
1
60.
10.11.2013
Lysá nad Labem
Doma
Poříčany
Dospělí
1. B třída C
Prohra
0:1 (0:1)
1
61.
16.11.2013
Lysá nad Labem
Venku
Libice nad Cidlinou
Dospělí
1. B třída C
Výhra
2:3 (1:1)
1
62.
23.03.2014
Lysá nad Labem
Venku
Břežany II
Dospělí
1. B třída C
Prohra
4:3 (3:3)
1
63.
30.03.2014
Lysá nad Labem
Doma
Bílé Podolí
Dospělí
1. B třída C
Výhra
2:1 (1:0)
1
64.
19.04.2014
Lysá nad Labem
Venku
Sadská
Dospělí
1. B třída C
Prohra
2:1 (2:0)
1
65.
27.04.2014
Lysá nad Labem
Doma
Stará Boleslav
Dospělí
1. B třída C
Výhra
2:0 (1:0)
1
66.
04.05.2014
Lysá nad Labem
Venku
Býchory
Dospělí
1. B třída C
Prohra
4:0 (1:0)
1
67.
10.05.2014
Lysá nad Labem
Venku
Milovice
Dospělí
1. B třída C
Prohra
2:1 (0:0)
1
68.
18.05.2014
Lysá nad Labem
Doma
Kutná Hora B
Dospělí
1. B třída C
Výhra
2:1 (2:1)
1
69.
24.05.2014
Lysá nad Labem
Venku
Jirny B
Dospělí
1. B třída C
Prohra
4:1 (3:0)
1
70.
01.06.2014
Lysá nad Labem
Doma
Ratboř
Dospělí
1. B třída C
Výhra
2:0 (0:0)
1
71.
08.06.2014
Lysá nad Labem
Venku
Poříčany
Dospělí
1. B třída C
Prohra
3:2 (0:1)
1
72.
14.06.2014
Lysá nad Labem
Doma
Libice nad Cidlinou
Dospělí
1. B třída C
Výhra
3:1 (1:1)
1
73.
24.08.2014
Lysá nad Labem
Doma
Tuchoraz
Dospělí
1. B třída C
Výhra
3:1 (2:0)
1
74.
31.08.2014
Lysá nad Labem
Venku
Bílé Podolí
Dospělí
1. B třída C
Remíza
1:1 (0:0)
1
75.
07.09.2014
Lysá nad Labem
Doma
Sadská
Dospělí
1. B třída C
Výhra
4:1 (0:0)
1
76.
13.09.2014
Lysá nad Labem
Venku
Poděbrady
Dospělí
1. B třída C
Výhra
2:3 (1:1)
1
77.
21.09.2014
Lysá nad Labem
Doma
Milovice
Dospělí
1. B třída C
Prohra
0:1 (0:0)
1
78.
28.09.2014
Lysá nad Labem
Venku
Kouřim
Dospělí
1. B třída C
Výhra
3:6 (3:1)
1
79.
05.10.2014
Lysá nad Labem
Doma
Stará Boleslav
Dospělí
1. B třída C
Remíza
2:2 (0:1)
1
80.
12.10.2014
Lysá nad Labem
Doma
Libice nad Cidlinou
Dospělí
1. B třída C
Remíza
2:2 (2:1)
1
81.
18.10.2014
Lysá nad Labem
Venku
Břežany II
Dospělí
1. B třída C
Prohra
3:1
1
82.
26.10.2014
Lysá nad Labem
Doma
Býchory
Dospělí
1. B třída C
Výhra
4:0
1
83.
02.11.2014
Lysá nad Labem
Venku
Slovan Poděbrady
Dospělí
1. B třída C
Prohra
1:0 (0:0)
1
84.
09.11.2014
Lysá nad Labem
Doma
Sokoleč
Dospělí
1. B třída C
Prohra
0:4 (0:3)
1
85.
15.11.2014
Lysá nad Labem
Venku
Liblice
Dospělí
1. B třída C
Prohra
3:1 (1:0)
1
86.
07.06.2015
Lysá nad Labem
Venku
Sokoleč
Dospělí
1. B třída C
Prohra
3:0 (2:0)
1
87.
14.06.2015
Lysá nad Labem
Doma
Liblice
Dospělí
1. B třída C
Výhra
2:1 (1:0)
1
88.
23.08.2015
Lysá nad Labem
Venku
Býchory
Dospělí
1. B třída C
Výhra
2:3 (1:1)
1
89.
30.08.2015
Lysá nad Labem
Doma
Pátek
Dospělí
1. B třída C
Prohra
1:3 (1:1)
1
90.
06.09.2015
Lysá nad Labem
Venku
Sokoleč
Dospělí
1. B třída C
Výhra na penalty
1:2p (0:1) (pen. 2:4)
1
91.
13.09.2015
Lysá nad Labem
Doma
Břežany II
Dospělí
1. B třída C
Výhra
10:1 (3:0)
1
92.
19.09.2015
Lysá nad Labem
Venku
Poděbrady
Dospělí
1. B třída C
Prohra
3:0 (2:0)
1
93.
11.10.2015
Lysá nad Labem
Doma
Polepy
Dospělí
1. B třída C
Prohra
0:3 (0:1)
1
94.
18.10.2015
Lysá nad Labem
Venku
Zeleneč
Dospělí
1. B třída C
Výhra na penalty
2:3p (0:0) (pen. 1:3)
1
95.
25.10.2015
Lysá nad Labem
Doma
Tuchoraz
Dospělí
1. B třída C
Prohra
2:3 (1:2)
1
96.
31.10.2015
Lysá nad Labem
Venku
Bílé Podolí
Dospělí
1. B třída C
Prohra
1:0 (0:0)
1
97.
07.11.2015
Lysá nad Labem
Venku
Sadská
Dospělí
1. B třída C
Výhra
0:2 (0:0)
1
98.
15.11.2015
Lysá nad Labem
Doma
Liblice
Dospělí
1. B třída C
Výhra
2:0 (0:0)
1
99.
27.03.2016
Lysá nad Labem
Doma
Býchory
Dospělí
1. B třída C
Výhra na penalty
1:0p (0:0) (pen. 6:5)
1
100.
02.04.2016
Lysá nad Labem
Venku
Pátek
Dospělí
1. B třída C
Prohra
1:0 (1:0)
1
101.
10.04.2016
Lysá nad Labem
Doma
Sokoleč
Dospělí
1. B třída C
Prohra
1:4 (0:2)
1
102.
17.04.2016
Lysá nad Labem
Venku
Břežany II
Dospělí
1. B třída C
Výhra
0:8 (0:5)
1
103.
24.04.2016
Lysá nad Labem
Doma
Poděbrady
Dospělí
1. B třída C
Výhra na penalty
2:1p (0:0) (pen. 3:1)
1
104.
01.05.2016
Lysá nad Labem
Venku
Čáslav B
Dospělí
1. B třída C
Výhra
2:3 (0:1)
1
105.
08.05.2016
Lysá nad Labem
Doma
Slovan Poděbrady
Dospělí
1. B třída C
Výhra na penalty
2:1p (0:0) (pen. 5:4)
1
106.
14.05.2016
Lysá nad Labem
Venku
Polepy
Dospělí
1. B třída C
Prohra
6:1 (5:0)
1
107.
22.05.2016
Lysá nad Labem
Doma
Zeleneč
Dospělí
1. B třída C
Výhra
6:0 (4:0)
1
108.
29.05.2016
Lysá nad Labem
Venku
Tuchoraz
Dospělí
1. B třída C
Prohra
3:1 (1:0)
1
109.
05.06.2016
Lysá nad Labem
Doma
Bílé Podolí
Dospělí
1. B třída C
Výhra
7:2 (3:0)
1
110.
12.06.2016
Lysá nad Labem
Doma
Sadská
Dospělí
1. B třída C
Výhra
5:0 (1:0)
1
111.
18.06.2016
Lysá nad Labem
Venku
Liblice
Dospělí
1. B třída C
Prohra
3:1 (2:0)
1
112.
13.08.2022
Lysá nad Labem
Venku
Luštěnice
Dospělí
1. A třída B
Výhra
1:2 (1:1)
1
113.
11.09.2022
Lysá nad Labem
Doma
Votice
Dospělí
1. A třída B
Prohra
3:4 (1:3)
1
114.
17.03.2023
Lysá nad Labem
Venku
Poděbrady
Dospělí
1. A třída B
Prohra
7:0 (4:0)
1
115.
26.03.2023
Lysá nad Labem
Doma
Čelákovice
Dospělí
1. A třída B
Výhra
1:0 (1:0)
1
116.
29.03.2023
Lysá nad Labem
Doma
Luštěnice
Dospělí
1. A třída B
Výhra
2:0 (2:0)
1
117.
07.04.2023
Lysá nad Labem
Venku
Votice
Dospělí
1. A třída B
Prohra
4:3 (2:3)
1
118.
13.08.2023
Lysá nad Labem
Doma
Úvaly
Dospělí
1. A třída B
Prohra
0:1 (0:0)
1
119.
19.08.2023
Lysá nad Labem
Venku
Dolní Bousov
Dospělí
1. A třída B
Prohra
10:0 (2:0)
1
120.
02.09.2023
Lysá nad Labem
Venku
Stará Boleslav
Dospělí
1. A třída B
Prohra
4:2 (2:1)
1
121.
10.09.2023
Lysá nad Labem
Doma
Vrdy
Dospělí
1. A třída B
Prohra
0:1 (0:0)
1
122.
24.09.2023
Lysá nad Labem
Doma
Pšovka Mělník
Dospělí
1. A třída B
Výhra
3:2 (0:2)
1
123.
01.10.2023
Lysá nad Labem
Doma
Psáry
Dospělí
1. A třída B
Prohra
1:9 (1:4)
1
124.
08.10.2023
Lysá nad Labem
Venku
Čáslav B
Dospělí
1. A třída B
Prohra
3:0 (1:0)
1
125.
15.10.2023
Lysá nad Labem
Doma
Luštěnice
Dospělí
1. A třída B
Prohra
1:4 (0:2)
1
126.
29.10.2023
Lysá nad Labem
Doma
Polaban Nymburk
Dospělí
1. A třída B
Prohra
0:4 (0:1)
1
127.
04.11.2023
Lysá nad Labem
Venku
Poděbrady
Dospělí
1. A třída B
Prohra
4:1 (2:0)
1