Daniel Procházka
Statistiky - Zápasy
Poř. | Datum | Tým | Soupeř | Kategorie | Soutěž | Výsledek | Počet | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | 06.06.2015 | Kouřim | Doma | Břežany II | Starší žáci U15 | Okresní přebor A | Výhra | 18:0 (9:0) | 1 |
2. | 06.09.2015 | Kouřim | Venku | Liblice | Starší žáci U15 | Okresní přebor A | Výhra | 1:5 (0:1) | 1 |
3. | 26.09.2015 | Kouřim | Doma | Dolní Chvatliny | Starší žáci U15 | Okresní přebor A | Výhra | 10:1 (6:1) | 1 |
4. | 04.10.2015 | Kouřim | Venku | Radim | Starší žáci U15 | Okresní přebor A | Výhra | 1:13 (1:7) | 1 |
5. | 10.10.2015 | Kouřim | Doma | Plaňany | Starší žáci U15 | Okresní přebor A | Výhra | 13:0 (5:0) | 1 |
6. | 23.04.2016 | Kouřim | Doma | Tuchoraz | Starší žáci U15 | Okresní přebor A | Výhra | 6:0 (4:0) | 1 |
7. | 08.05.2016 | Kouřim | Doma | Radim | Starší žáci U15 | Okresní přebor A | Prohra na penalty | 3:4p (1:2) (pen. 3:4) | 1 |
8. | 25.08.2018 | Kouřim | Venku | Tuchoraz | Dospělí | Okresní přebor | Výhra | 0:8 (0:3) | 1 |
9. | 02.09.2018 | Kouřim | Doma | Dobré Pole | Dospělí | Okresní přebor | Prohra | 1:2 (0:1) | 1 |
10. | 09.09.2018 | Kouřim | Venku | Velim B | Dospělí | Okresní přebor | Prohra | 4:0 (1:0) | 1 |
11. | 16.09.2018 | Kouřim | Doma | Český Brod C | Dospělí | Okresní přebor | Výhra na penalty | 3:2p (0:1) (pen. 6:5) | 1 |
12. | 22.09.2018 | Kouřim | Venku | Jestřabí Lhota | Dospělí | Okresní přebor | Výhra na penalty | 1:2p (1:0) (pen. 4:5) | 1 |
13. | 30.09.2018 | Kouřim | Doma | Býchory | Dospělí | Okresní přebor | Prohra | 1:6 (0:2) | 1 |
14. | 14.10.2018 | Kouřim | Doma | Nučice | Dospělí | Okresní přebor | Prohra | 2:4 (2:2) | 1 |
15. | 27.10.2018 | Kouřim | Venku | Tři Dvory | Dospělí | Okresní přebor | Prohra | 6:3 (3:1) | 1 |
16. | 10.11.2018 | Kouřim | Venku | Krakovany | Dospělí | Okresní přebor | Výhra | 0:2 (0:2) | 1 |
17. | 13.04.2019 | Kouřim | Venku | Český Brod C | Dospělí | Okresní přebor | Výhra | 0:1 (0:0) | 1 |
18. | 28.04.2019 | Kouřim | Venku | Býchory | Dospělí | Okresní přebor | Prohra | 7:1 (3:1) | 1 |
19. | 05.05.2019 | Kouřim | Doma | Libodřice | Dospělí | Okresní přebor | Výhra | 4:1 (3:0) | 1 |
20. | 15.06.2019 | Kouřim B | Doma | Kozojedy | Dospělí | 3. třída B | Výhra | 3:0 (0:0) | 1 |
21. | 28.09.2019 | Kouřim | Venku | Ratboř | Dospělí | Okresní přebor | Výhra na penalty | 2:3p (0:2) (pen. 6:7) | 1 |
22. | 17.11.2019 | Kouřim | Doma | Bečváry | Dospělí | Okresní přebor | Výhra | 4:2 (2:1) | 1 |
23. | 29.08.2020 | Kouřim | Venku | Krakovany | Dospělí | Okresní přebor | Prohra | 3:2 (2:0) | 1 |
24. | 13.09.2020 | Kouřim | Venku | Tuchoraz | Dospělí | Okresní přebor | Výhra | 2:10 (0:6) | 1 |
25. | 04.10.2020 | Kouřim | Venku | Štítary | Dospělí | Okresní přebor | Výhra | 1:6 (1:2) | 1 |
26. | 05.11.2022 | Kouřim | Venku | Krakovany | Dospělí | Okresní přebor | Prohra | 4:1 (1:1) | 1 |
27. | 26.03.2023 | Kouřim | Doma | Zásmuky | Dospělí | Okresní přebor | Prohra na penalty | 2:3p (1:2) (pen. 6:7) | 1 |
28. | 02.04.2023 | Kouřim | Venku | Tuchoraz | Dospělí | Okresní přebor | Výhra | 1:2 (1:1) | 1 |
29. | 09.04.2023 | Kouřim | Doma | Červené Pečky | Dospělí | Okresní přebor | Výhra | 3:2 (1:2) | 1 |
30. | 16.04.2023 | Kouřim | Venku | Štítary | Dospělí | Okresní přebor | Prohra | 2:1 (1:1) | 1 |
31. | 23.04.2023 | Kouřim | Doma | Velký Osek | Dospělí | Okresní přebor | Výhra | 3:0 (1:0) | 1 |
32. | 29.04.2023 | Kouřim | Venku | Ratboř | Dospělí | Okresní přebor | Prohra na penalty | 4:3p (1:1) (pen. 4:2) | 1 |
33. | 07.05.2023 | Kouřim | Doma | Jestřabí Lhota | Dospělí | Okresní přebor | Výhra | 3:0 (3:0) | 1 |
34. | 27.05.2023 | Kouřim | Venku | Cerhenice | Dospělí | Okresní přebor | Výhra | 3:8 (1:4) | 1 |
35. | 03.06.2023 | Kouřim | Venku | Liblice | Dospělí | Okresní přebor | Výhra | 3:4 (3:1) | 1 |
36. | 11.06.2023 | Kouřim | Doma | Český Brod B | Dospělí | Okresní přebor | Výhra | 2:0 (1:0) | 1 |
37. | 17.06.2023 | Kouřim | Doma | Krakovany | Dospělí | Okresní přebor | Výhra | 3:1 (2:0) | 1 |
38. | 20.08.2023 | Kouřim | Doma | Ratboř | Dospělí | Okresní přebor | Prohra na penalty | 2:3p (1:0) (pen. 3:5) | 1 |
39. | 03.09.2023 | Kouřim | Doma | Libodřice | Dospělí | Okresní přebor | Prohra | 1:2 (0:2) | 1 |
40. | 17.09.2023 | Kouřim | Doma | Červené Pečky | Dospělí | Okresní přebor | Prohra na penalty | 1:2p (1:1) (pen. 2:3) | 1 |
41. | 23.09.2023 | Kouřim | Venku | Velký Osek | Dospělí | Okresní přebor | Prohra | 5:0 (2:0) | 1 |
42. | 01.10.2023 | Kouřim | Doma | Cerhenice | Dospělí | Okresní přebor | Výhra | 10:2 (5:1) | 1 |
43. | 08.10.2023 | Kouřim | Venku | Nučice | Dospělí | Okresní přebor | Prohra | 4:2 (1:1) | 1 |
44. | 21.10.2023 | Kouřim | Venku | Štítary | Dospělí | Okresní přebor | Prohra | 6:1 (2:0) | 1 |
45. | 11.11.2023 | Kouřim | Venku | Tuchoraz | Dospělí | Okresní přebor | Prohra | 3:1 (0:1) | 1 |