Dominik Zahradníček
Statistiky - Zápasy
Poř. | Datum | Tým | Soupeř | Kategorie | Soutěž | Výsledek | Počet | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | 17.10.2015 | Dolní Chvatliny | Doma | Liblice | Starší žáci U15 | Okresní přebor A | Výhra | 5:3 (4:0) | 1 |
2. | 23.04.2016 | Dolní Chvatliny | Venku | Břežany II | Starší žáci U15 | Okresní přebor A | Výhra | 0:13 (0:4) | 1 |
3. | 07.05.2016 | Dolní Chvatliny | Venku | Zásmuky | Starší žáci U15 | Okresní přebor A | Výhra | 2:4 (0:0) | 1 |
4. | 14.05.2016 | Dolní Chvatliny | Doma | Tuchoraz | Starší žáci U15 | Okresní přebor A | Výhra | 5:0 (2:0) | 1 |
5. | 24.09.2017 | Kouřim | Doma | Stříbrná Skalice | Starší dorost U19 | Okresní přebor | Výhra | 11:3 (3:2) | 1 |
6. | 15.04.2018 | Kouřim | Doma | Ovčáry | Starší dorost U19 | Okresní přebor | Výhra | 3:0 (1:0) | 1 |
7. | 29.04.2018 | Kouřim | Doma | Konárovice | Starší dorost U19 | Okresní přebor | Výhra | 8:0 (4:0) | 1 |
8. | 17.06.2018 | Kouřim | Doma | Křečhoř | Starší dorost U19 | Okresní přebor | Prohra na penalty | 1:2p (1:1) (pen. 2:4) | 1 |
9. | 01.09.2018 | Kouřim | Venku | Radim/Plaňany | Starší dorost U19 | Okresní přebor | Prohra | 6:4 (4:4) | 1 |
10. | 16.09.2018 | Kouřim | Venku | Ratboř | Starší dorost U19 | Okresní přebor | Výhra | 0:4 (0:3) | 1 |
11. | 07.10.2018 | Kouřim | Doma | Louňovice | Starší dorost U19 | Okresní přebor | Výhra | 6:5 (3:3) | 1 |
12. | 14.10.2018 | Kouřim | Venku | Konárovice | Starší dorost U19 | Okresní přebor | Výhra | 1:7 (0:4) | 1 |
13. | 10.11.2018 | Dolní Chvatliny | Venku | Radim | Dospělí | 3. třída B | Prohra | 11:1 (8:0) | 1 |
14. | 14.04.2019 | Kouřim | Doma | Ratboř | Starší dorost U19 | Okresní přebor | Výhra | 5:1 (2:1) | 1 |
15. | 12.05.2019 | Kouřim | Doma | Konárovice | Starší dorost U19 | Okresní přebor | Výhra | 3:0 (1:0) | 1 |
16. | 31.08.2019 | Dolní Chvatliny | Doma | Lošany | Dospělí | 4. třída B | Prohra na penalty | 0:1p (0:0) (pen. 2:4) | 1 |
17. | 02.11.2019 | Dolní Chvatliny | Venku | Tuklaty B | Dospělí | 4. třída B | Prohra | 6:3 (4:1) | 1 |
18. | 05.09.2020 | Dolní Chvatliny | Doma | Ždánice | Dospělí | 4. třída B | Prohra | 1:7 (0:3) | 1 |
19. | 12.09.2020 | Dolní Chvatliny | Doma | Lošany | Dospělí | 4. třída B | Prohra | 1:2 (1:2) | 1 |
20. | 20.09.2020 | Dolní Chvatliny | Venku | Nučice B | Dospělí | 4. třída B | Výhra | 0:4 (0:2) | 1 |
21. | 10.09.2022 | Dolní Chvatliny | Venku | Radim B | Dospělí | 4. třída B | Prohra | 4:3 (2:2) | 1 |
22. | 17.09.2022 | Kouřim B | Venku | Velké Chvalovice | Dospělí | 3. třída B | Výhra | 1:3 (1:2) | 1 |
23. | 18.09.2022 | Kouřim | Doma | Štítary | Dospělí | Okresní přebor | Výhra | 6:0 (3:0) | 1 |
24. | 24.09.2022 | Kouřim | Venku | Velký Osek | Dospělí | Okresní přebor | Prohra | 3:1 (2:0) | 1 |
25. | 01.10.2022 | Kouřim B | Venku | Kozojedy | Dospělí | 3. třída B | Výhra na penalty | 1:2p (1:1) (pen. 1:3) | 1 |
26. | 02.10.2022 | Kouřim | Doma | Ratboř | Dospělí | Okresní přebor | Výhra na penalty | 2:1p (1:1) (pen. 4:3) | 1 |
27. | 08.10.2022 | Kouřim | Venku | Jestřabí Lhota | Dospělí | Okresní přebor | Prohra | 2:1 (1:1) | 1 |
28. | 08.10.2022 | Kouřim B | Doma | Radim | Dospělí | 3. třída B | Prohra | 1:5 (1:3) | 1 |
29. | 15.10.2022 | Kouřim B | Venku | Třebovle | Dospělí | 3. třída B | Výhra na penalty | 2:3p (1:1) (pen. 3:4) | 1 |
30. | 29.10.2022 | Kouřim | Doma | Cerhenice | Dospělí | Okresní přebor | Prohra | 0:3 (0:2) | 1 |
31. | 30.10.2022 | Kouřim B | Venku | Tismice | Dospělí | 3. třída B | Prohra | 2:1 (2:0) | 1 |
32. | 05.11.2022 | Kouřim | Venku | Krakovany | Dospělí | Okresní přebor | Prohra | 4:1 (1:1) | 1 |
33. | 09.04.2023 | Kouřim | Doma | Červené Pečky | Dospělí | Okresní přebor | Výhra | 3:2 (1:2) | 1 |
34. | 16.04.2023 | Kouřim | Venku | Štítary | Dospělí | Okresní přebor | Prohra | 2:1 (1:1) | 1 |
35. | 23.04.2023 | Kouřim | Doma | Velký Osek | Dospělí | Okresní přebor | Výhra | 3:0 (1:0) | 1 |
36. | 29.04.2023 | Kouřim | Venku | Ratboř | Dospělí | Okresní přebor | Prohra na penalty | 4:3p (1:1) (pen. 4:2) | 1 |
37. | 06.05.2023 | Kouřim B | Venku | Radim | Dospělí | 3. třída B | Výhra | 1:2 (0:0) | 1 |
38. | 07.05.2023 | Kouřim | Doma | Jestřabí Lhota | Dospělí | Okresní přebor | Výhra | 3:0 (3:0) | 1 |
39. | 21.05.2023 | Kouřim B | Venku | Tuklaty | Dospělí | 3. třída B | Prohra | 4:0 (3:0) | 1 |
40. | 27.05.2023 | Kouřim B | Doma | Tismice | Dospělí | 3. třída B | Výhra | 6:0 (4:0) | 1 |
41. | 03.06.2023 | Kouřim | Venku | Liblice | Dospělí | Okresní přebor | Výhra | 3:4 (3:1) | 1 |
42. | 11.06.2023 | Kouřim | Doma | Český Brod B | Dospělí | Okresní přebor | Výhra | 2:0 (1:0) | 1 |
43. | 17.06.2023 | Kouřim | Doma | Krakovany | Dospělí | Okresní přebor | Výhra | 3:1 (2:0) | 1 |
44. | 19.08.2023 | Kouřim B | Venku | Kozojedy | Dospělí | 3. třída B | Výhra | 1:3 (1:2) | 1 |
45. | 20.08.2023 | Kouřim | Doma | Ratboř | Dospělí | Okresní přebor | Prohra na penalty | 2:3p (1:0) (pen. 3:5) | 1 |
46. | 27.08.2023 | Kouřim | Venku | Polepy | Dospělí | Okresní přebor | Výhra na penalty | 1:2p (1:1) (pen. 3:4) | 1 |
47. | 03.09.2023 | Kouřim | Doma | Libodřice | Dospělí | Okresní přebor | Prohra | 1:2 (0:2) | 1 |
48. | 09.09.2023 | Kouřim | Venku | Zásmuky | Dospělí | Okresní přebor | Prohra | 3:2 (1:1) | 1 |
49. | 16.09.2023 | Kouřim B | Venku | Radim | Dospělí | 3. třída B | Prohra | 2:0 (0:0) | 1 |
50. | 17.09.2023 | Kouřim | Doma | Červené Pečky | Dospělí | Okresní přebor | Prohra na penalty | 1:2p (1:1) (pen. 2:3) | 1 |
51. | 23.09.2023 | Kouřim | Venku | Velký Osek | Dospělí | Okresní přebor | Prohra | 5:0 (2:0) | 1 |
52. | 01.10.2023 | Kouřim | Doma | Cerhenice | Dospělí | Okresní přebor | Výhra | 10:2 (5:1) | 1 |
53. | 08.10.2023 | Kouřim | Venku | Nučice | Dospělí | Okresní přebor | Prohra | 4:2 (1:1) | 1 |
54. | 15.10.2023 | Kouřim | Doma | Český Brod B | Dospělí | Okresní přebor | Prohra | 2:8 (1:2) | 1 |
55. | 21.10.2023 | Kouřim | Venku | Štítary | Dospělí | Okresní přebor | Prohra | 6:1 (2:0) | 1 |
56. | 28.10.2023 | Kouřim B | Doma | Pečky B | Dospělí | 3. třída B | Prohra | 0:4 (0:2) | 1 |
57. | 29.10.2023 | Kouřim | Doma | Krakovany | Dospělí | Okresní přebor | Výhra | 5:0 (2:0) | 1 |
58. | 04.11.2023 | Kouřim B | Venku | Břežany II | Dospělí | 3. třída B | Prohra na penalty | 1:0p (0:0) (pen. 3:0) | 1 |
59. | 05.11.2023 | Kouřim | Doma | Nová Ves | Dospělí | Okresní přebor | Výhra | 5:1 (1:0) | 1 |
60. | 11.11.2023 | Kouřim | Venku | Tuchoraz | Dospělí | Okresní přebor | Prohra | 3:1 (0:1) | 1 |
61. | 24.03.2024 | Kouřim | Doma | Polepy | Dospělí | Okresní přebor | Výhra | 4:1 (1:0) | 1 |
62. | 30.03.2024 | Kouřim | Venku | Libodřice | Dospělí | Okresní přebor | Prohra | 3:1 (1:0) | 1 |
63. | 07.04.2024 | Kouřim | Doma | Zásmuky | Dospělí | Okresní přebor | Prohra | 0:6 (0:4) | 1 |
64. | 21.04.2024 | Kouřim | Doma | Velký Osek | Dospělí | Okresní přebor | Prohra | 0:4 (0:2) | 1 |
65. | 27.04.2024 | Kouřim | Venku | Cerhenice | Dospělí | Okresní přebor | Výhra | 1:6 (1:4) | 1 |
66. | 05.05.2024 | Kouřim | Doma | Nučice | Dospělí | Okresní přebor | Prohra na penalty | 0:1p (0:0) (pen. 0:2) | 1 |
67. | 11.05.2024 | Kouřim B | Doma | Třebovle | Dospělí | 3. třída B | Výhra | 2:1 (2:0) | 1 |
68. | 19.05.2024 | Kouřim | Doma | Štítary | Dospělí | Okresní přebor | Prohra | 0:4 (0:2) | 1 |
69. | 21.05.2024 | Kouřim | Venku | Český Brod B | Dospělí | Okresní přebor | Prohra | 16:0 (8:0) | 1 |
70. | 25.05.2024 | Kouřim | Venku | Krakovany | Dospělí | Okresní přebor | Výhra na penalty | 0:1p (0:0) (pen. 11:12) | 1 |
71. | 26.05.2024 | Kouřim B | Venku | Pečky B | Dospělí | 3. třída B | Výhra na penalty | 2:3p (1:2) (pen. 2:4) | 1 |
72. | 01.06.2024 | Kouřim | Venku | Ratboř | Dospělí | Okresní přebor | Prohra | 2:0 (2:0) | 1 |
73. | 09.06.2024 | Kouřim | Doma | Tuchoraz | Dospělí | Okresní přebor | Prohra na penalty | 2:3p (1:2) (pen. 2:4) | 1 |