KFIS
Soutěže
2023-2024
2022-2023
2021-2022
2020-2021
2019-2020
2018-2019
2017-2018
2016-2017
2015-2016
2014-2015
2013-2014
2012-2013
2011-2012
2010-2011
2009-2010
2008-2009
2007-2008
2006-2007
2005-2006
2004-2005
2003-2004
2002-2003
2001-2002
2000-2001
1999-2000
1998-1999
1997-1998
1996-1997
1995-1996
1994-1995
1993-1994
1992-1993
1991-1992
1990-1991
Dospělí
Starší dorost U19
Mladší dorost U17
Starší žáci U15
Starší žáci U14
Mladší žáci U13
Mladší žáci U12
Starší přípravka
Mladší přípravka
Ženy
ŘK Čechy
Česká fotbalová liga A
Česká fotbalová liga B
Divize A
Divize B
Divize C
SKFS
Oblastní přebor
1. A třída A
1. A třída B
1. B třída A
1. B třída B
1. B třída C
1. B třída D
1. B třída E
OFS Kolín
Okresní přebor
3. třída A
3. třída B
4. třída A
4. třída B
Soutěže
Kluby
Novinky
Články
FAQ
O KFISu
O nové verzi
Facebook
Hledat
Přihlásit
Úvod
Adam Hojda
Statistiky
Adam Hojda
Profil
Statistiky - Zápasy
Poř.
Datum
Tým
Soupeř
Kategorie
Soutěž
Výsledek
Počet
1.
21.09.2013
Radovesnice II
Venku
Konárovice
Starší žáci U15
Okresní přebor B
Výhra
0:5 (0:2)
1
2.
04.10.2013
Radovesnice II
Doma
Nebovidy
Starší žáci U15
Okresní přebor B
Výhra
10:1 (5:0)
1
3.
09.11.2013
Radovesnice II
Venku
Červené Pečky
Starší žáci U15
Okresní přebor B
Prohra
2:1 (2:1)
1
4.
08.06.2014
Radovesnice II
Doma
Červené Pečky
Starší žáci U15
Okresní přebor B
Výhra
12:1
1
5.
26.04.2015
Radovesnice II
Doma
Červené Pečky
Starší žáci U15
Okresní přebor B
Výhra
2:1 (2:1)
1
6.
09.09.2017
Jestřabí Lhota B
Venku
Nebovidy/Pašinka
Dospělí
3. třída A
Prohra
5:2 (2:1)
1
7.
05.11.2017
Jestřabí Lhota
Doma
Loučeň
Dospělí
1. B třída C
Prohra
0:2 (0:2)
1
8.
14.04.2018
Jestřabí Lhota B
Doma
Hradištko I
Dospělí
3. třída A
Prohra
0:1 (0:1)
1
9.
13.05.2018
Jestřabí Lhota
Doma
Sokoleč
Dospělí
1. B třída C
Prohra
0:2 (0:2)
1
10.
20.05.2018
Jestřabí Lhota B
Venku
Štítary
Dospělí
3. třída A
Prohra
4:2 (1:1)
1
11.
27.05.2018
Jestřabí Lhota
Doma
Pátek
Dospělí
1. B třída C
Prohra
0:2 (0:1)
1
12.
02.06.2018
Jestřabí Lhota
Venku
Loučeň
Dospělí
1. B třída C
Prohra na penalty
3:2p (2:0) (pen. 3:1)
1
13.
29.09.2018
Jestřabí Lhota
Venku
Žiželice nad Cidlinou
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
3:1 (0:0)
1
14.
20.08.2022
Krakovany
Doma
Červené Pečky
Dospělí
Okresní přebor
Prohra na penalty
1:2p (0:0) (pen. 3:5)
1
15.
28.08.2022
Krakovany
Venku
Štítary
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
1:3 (0:2)
1
16.
03.09.2022
Krakovany
Doma
Velký Osek
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
3:0 (2:0)
1
17.
10.09.2022
Krakovany
Venku
Ratboř
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
0:2 (0:1)
1
18.
17.09.2022
Krakovany
Doma
Jestřabí Lhota
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
1:2 (0:1)
1
19.
25.09.2022
Krakovany
Venku
Nučice
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
2:0 (1:0)
1
20.
01.10.2022
Krakovany
Doma
Libodřice
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
4:1 (0:1)
1
21.
08.10.2022
Krakovany
Venku
Cerhenice
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
2:3 (0:3)
1
22.
15.10.2022
Krakovany
Doma
Zásmuky
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
1:2 (0:2)
1
23.
22.10.2022
Krakovany
Doma
Liblice
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
3:1 (1:0)
1
24.
30.10.2022
Krakovany
Venku
Český Brod B
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
3:6 (1:4)
1
25.
05.11.2022
Krakovany
Doma
Kouřim
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
4:1 (1:1)
1
26.
12.11.2022
Krakovany
Venku
Tuchoraz
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
5:0 (3:0)
1
27.
25.03.2023
Krakovany
Doma
Štítary
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
1:5 (1:0)
1
28.
01.04.2023
Krakovany
Venku
Velký Osek
Dospělí
Okresní přebor
Prohra na penalty
3:2p (0:1) (pen. 6:5)
1
29.
08.04.2023
Krakovany
Doma
Ratboř
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
3:0 (3:0)
1
30.
15.04.2023
Krakovany
Venku
Jestřabí Lhota
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
5:0 (1:0)
1
31.
22.04.2023
Krakovany
Doma
Nučice
Dospělí
Okresní přebor
Výhra na penalty
1:0p (0:0) (pen. 4:3)
1
32.
29.04.2023
Krakovany
Venku
Libodřice
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
4:1 (2:1)
1
33.
06.05.2023
Krakovany
Doma
Cerhenice
Dospělí
Okresní přebor
Výhra na penalty
4:3p (2:2) (pen. 4:3)
1
34.
13.05.2023
Krakovany
Venku
Zásmuky
Dospělí
Okresní přebor
Výhra na penalty
3:4p (1:2) (pen. 5:6)
1
35.
03.06.2023
Krakovany
Doma
Tuchoraz
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
3:1 (2:0)
1
36.
11.06.2023
Krakovany
Venku
Červené Pečky
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
2:3 (2:0)
1
37.
17.06.2023
Krakovany
Venku
Kouřim
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
3:1 (2:0)
1
38.
20.08.2023
Jestřabí Lhota B
Doma
Starý Kolín
Dospělí
3. třída A
Prohra
1:2 (0:1)
1
39.
27.08.2023
Jestřabí Lhota B
Venku
Velký Osek B
Dospělí
3. třída A
Výhra
1:2 (0:1)
1
40.
03.09.2023
Jestřabí Lhota B
Doma
Krakovany B
Dospělí
3. třída A
Výhra
7:3 (3:2)
1
41.
10.09.2023
Jestřabí Lhota B
Doma
Štítary B
Dospělí
3. třída A
Výhra
7:0 (3:0)
1
42.
10.09.2023
Jestřabí Lhota
Doma
Paběnice
Dospělí
1. B třída C
Prohra
2:3 (0:0)
1
43.
16.09.2023
Jestřabí Lhota
Venku
Ostrá
Dospělí
1. B třída C
Remíza
1:1 (0:0)
1
44.
17.09.2023
Jestřabí Lhota B
Venku
Týnec nad Labem
Dospělí
3. třída A
Prohra
4:2 (3:1)
1
45.
15.10.2023
Jestřabí Lhota B
Venku
Veletov
Dospělí
3. třída A
Prohra
3:0 (1:0)
1
46.
22.10.2023
Jestřabí Lhota B
Doma
Veltruby
Dospělí
3. třída A
Výhra
2:0 (1:0)
1
47.
29.10.2023
Jestřabí Lhota B
Venku
Bečváry
Dospělí
3. třída A
Výhra
1:2 (0:0)
1
48.
05.11.2023
Jestřabí Lhota B
Doma
Konárovice
Dospělí
3. třída A
Výhra
3:1 (2:1)
1
49.
11.11.2023
Jestřabí Lhota B
Venku
Tři Dvory
Dospělí
3. třída A
Prohra
1:0 (1:0)
1
50.
24.03.2024
Jestřabí Lhota B
Doma
Velký Osek B
Dospělí
3. třída A
Výhra
2:0 (2:0)
1
51.
06.04.2024
Jestřabí Lhota
Venku
Paběnice
Dospělí
1. B třída C
Prohra
1:0 (1:0)
1
52.
07.04.2024
Jestřabí Lhota B
Venku
Štítary B
Dospělí
3. třída A
Výhra
0:5 (0:1)
1
53.
14.04.2024
Jestřabí Lhota B
Doma
Týnec nad Labem
Dospělí
3. třída A
Prohra
1:2 (1:1)
1
54.
14.04.2024
Jestřabí Lhota
Doma
Ostrá
Dospělí
1. B třída C
Prohra
0:3 (0:1)
1
55.
21.04.2024
Jestřabí Lhota
Venku
Jíkev
Dospělí
1. B třída C
Prohra
2:0 (2:0)
1
56.
28.04.2024
Jestřabí Lhota B
Doma
Sendražice
Dospělí
3. třída A
Prohra
0:2 (0:2)
1
57.
28.04.2024
Jestřabí Lhota B
Doma
Sendražice
Dospělí
3. třída A
Prohra
0:2 (0:2)
1
58.
28.04.2024
Jestřabí Lhota
Doma
Velim B
Dospělí
1. B třída C
Prohra
2:3 (0:2)
1
59.
01.05.2024
Jestřabí Lhota B
Doma
Bečváry
Dospělí
3. třída A
Výhra
5:0 (1:0)
1
60.
05.05.2024
Jestřabí Lhota
Venku
Pečky
Dospělí
1. B třída C
Prohra
6:1 (2:0)
1
61.
12.05.2024
Jestřabí Lhota
Doma
Semice
Dospělí
1. B třída C
Prohra
2:6 (1:3)
1
62.
18.05.2024
Jestřabí Lhota
Venku
Sadská
Dospělí
1. B třída C
Výhra
1:2 (1:0)
1
63.
19.05.2024
Jestřabí Lhota B
Venku
Veltruby
Dospělí
3. třída A
Prohra
2:1 (1:1)
1