KFIS
Soutěže
2023-2024
2022-2023
2021-2022
2020-2021
2019-2020
2018-2019
2017-2018
2016-2017
2015-2016
2014-2015
2013-2014
2012-2013
2011-2012
2010-2011
2009-2010
2008-2009
2007-2008
2006-2007
2005-2006
2004-2005
2003-2004
2002-2003
2001-2002
2000-2001
1999-2000
1998-1999
1997-1998
1996-1997
1995-1996
1994-1995
1993-1994
1992-1993
1991-1992
1990-1991
Dospělí
Starší dorost U19
Mladší dorost U17
Starší žáci U15
Mladší žáci U13
ŘK Čechy
Česká fotbalová liga
Divize C
SKFS
Oblastní přebor
1. A třída B
1. B třída B
1. B třída C
1. B třída D
OFS Kolín
Okresní přebor
3. třída A
3. třída B
4. třída A
4. třída B
4. třída C
Soutěže
Kluby
Novinky
Články
FAQ
O KFISu
O nové verzi
Facebook
Hledat
Přihlásit
Úvod
Štěpán Váňa
Statistiky
Štěpán Váňa
Profil
Statistiky - Zápasy
Poř.
Datum
Tým
Soupeř
Kategorie
Soutěž
Výsledek
Počet
1.
06.09.2015
Záboří nad Labem
Doma
Velký Osek
Starší dorost U19
Okresní přebor
Výhra
5:4 (2:2)
1
2.
02.09.2017
Týnec nad Labem
Venku
Nová Ves
Dospělí
3. třída A
Výhra
0:2 (0:0)
1
3.
09.09.2017
Týnec nad Labem
Doma
Štítary
Dospělí
3. třída A
Výhra
7:2 (4:0)
1
4.
16.09.2017
Týnec nad Labem
Venku
Velký Osek
Dospělí
3. třída A
Výhra
2:4 (1:2)
1
5.
23.09.2017
Týnec nad Labem
Doma
Hradištko I
Dospělí
3. třída A
Výhra
7:0 (5:0)
1
6.
30.09.2017
Týnec nad Labem
Doma
Cerhenice
Dospělí
3. třída A
Výhra
5:0 (4:0)
1
7.
07.10.2017
Týnec nad Labem
Venku
Konárovice
Dospělí
3. třída A
Výhra
2:3 (1:2)
1
8.
14.10.2017
Týnec nad Labem
Doma
Vrbová Lhota
Dospělí
3. třída A
Výhra
10:3 (2:0)
1
9.
22.10.2017
Týnec nad Labem
Venku
Ratboř
Dospělí
3. třída A
Výhra
2:5 (1:4)
1
10.
04.11.2017
Týnec nad Labem
Venku
Jestřabí Lhota B
Dospělí
3. třída A
Výhra
0:3 (0:1)
1
11.
11.11.2017
Týnec nad Labem
Doma
Sendražice
Dospělí
3. třída A
Výhra
3:0 (2:0)
1
12.
19.11.2017
Týnec nad Labem
Venku
Veltruby
Dospělí
3. třída A
Výhra
1:5 (1:1)
1
13.
31.03.2018
Týnec nad Labem
Doma
Nová Ves
Dospělí
3. třída A
Výhra
5:1 (1:1)
1
14.
14.04.2018
Týnec nad Labem
Doma
Velký Osek
Dospělí
3. třída A
Výhra
2:0 (1:0)
1
15.
13.05.2018
Týnec nad Labem
Venku
Vrbová Lhota
Dospělí
3. třída A
Výhra
0:5 (0:0)
1
16.
26.05.2018
Týnec nad Labem
Venku
Nebovidy/Pašinka
Dospělí
3. třída A
Prohra
2:1 (2:1)
1
17.
02.06.2018
Týnec nad Labem
Doma
Jestřabí Lhota B
Dospělí
3. třída A
Výhra
8:0 (2:0)
1
18.
09.06.2018
Týnec nad Labem
Venku
Sendražice
Dospělí
3. třída A
Výhra
2:4 (0:1)
1
19.
16.06.2018
Týnec nad Labem
Doma
Veltruby
Dospělí
3. třída A
Výhra
6:1 (1:0)
1
20.
01.09.2018
Býchory
Venku
Tři Dvory
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
6:1 (4:0)
1
21.
09.09.2018
Býchory
Doma
Libodřice
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
3:1 (1:0)
1
22.
07.10.2018
Býchory
Doma
Žiželice nad Cidlinou
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
2:0 (0:0)
1
23.
21.10.2018
Býchory
Doma
Bečváry
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
5:1 (2:0)
1
24.
27.10.2018
Býchory
Venku
Tuchoraz
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
0:8 (0:3)
1
25.
11.11.2018
Býchory
Venku
Velim B
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
0:5 (0:2)
1
26.
17.11.2018
Býchory
Doma
Český Brod C
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
2:0 (2:0)
1
27.
20.08.2023
Týnec nad Labem
Doma
Konárovice
Dospělí
3. třída A
Výhra
4:1 (2:1)
1
28.
26.08.2023
Týnec nad Labem
Venku
Tři Dvory
Dospělí
3. třída A
Prohra na penalty
3:2p (0:0) (pen. 4:3)
1
29.
03.09.2023
Týnec nad Labem
Doma
Starý Kolín
Dospělí
3. třída A
Výhra
2:0 (2:0)
1
30.
17.09.2023
Týnec nad Labem
Doma
Jestřabí Lhota B
Dospělí
3. třída A
Výhra
4:2 (3:1)
1
31.
24.09.2023
Týnec nad Labem
Venku
Štítary B
Dospělí
3. třída A
Výhra
0:2 (0:1)
1
32.
01.10.2023
Týnec nad Labem
Doma
Krakovany B
Dospělí
3. třída A
Výhra
3:1 (0:0)
1
33.
08.10.2023
Týnec nad Labem
Doma
Nebovidy
Dospělí
3. třída A
Výhra
3:0 (0:0)
1
34.
15.10.2023
Týnec nad Labem
Venku
Sendražice
Dospělí
3. třída A
Výhra
1:3 (0:2)
1
35.
22.10.2023
Týnec nad Labem
Doma
Žiželice nad Cidlinou
Dospělí
3. třída A
Výhra
7:0 (3:0)
1
36.
29.10.2023
Týnec nad Labem
Venku
Veletov
Dospělí
3. třída A
Výhra
0:1 (0:1)
1
37.
05.11.2023
Týnec nad Labem
Doma
Veltruby
Dospělí
3. třída A
Výhra
5:1 (3:0)
1
38.
12.11.2023
Týnec nad Labem
Venku
Bečváry
Dospělí
3. třída A
Prohra na penalty
2:1p (1:0) (pen. 8:7)
1
39.
24.03.2024
Týnec nad Labem
Doma
Tři Dvory
Dospělí
3. třída A
Výhra
3:1 (2:0)
1
40.
31.03.2024
Týnec nad Labem
Venku
Starý Kolín
Dospělí
3. třída A
Výhra
2:4 (1:2)
1
41.
14.04.2024
Týnec nad Labem
Venku
Jestřabí Lhota B
Dospělí
3. třída A
Výhra
1:2 (1:1)
1
42.
21.04.2024
Týnec nad Labem
Doma
Štítary B
Dospělí
3. třída A
Výhra
5:0 (3:0)
1
43.
28.04.2024
Týnec nad Labem
Venku
Krakovany B
Dospělí
3. třída A
Prohra na penalty
3:2p (0:2) (pen. 4:3)
1