KFIS
Soutěže
2023-2024
2022-2023
2021-2022
2020-2021
2019-2020
2018-2019
2017-2018
2016-2017
2015-2016
2014-2015
2013-2014
2012-2013
2011-2012
2010-2011
2009-2010
2008-2009
2007-2008
2006-2007
2005-2006
2004-2005
2003-2004
2002-2003
2001-2002
2000-2001
1999-2000
1998-1999
1997-1998
1996-1997
1995-1996
1994-1995
1993-1994
1992-1993
1991-1992
1990-1991
Dospělí
Starší dorost U19
Mladší dorost U17
Starší žáci U15
Mladší žáci U13
Starší přípravka
Mladší přípravka
Ženy
ŘK Čechy
Česká fotbalová liga
Divize A
Divize B
Divize C
SKFS
Oblastní přebor
1. A třída A
1. A třída B
1. B třída A
1. B třída B
1. B třída C
1. B třída D
1. B třída E
OFS Kolín
Okresní přebor
3. třída A
3. třída B
4. třída A
4. třída B
Soutěže
Kluby
Novinky
Články (1)
FAQ
O KFISu
O nové verzi
Facebook
Hledat
Přihlásit
Úvod
Jiří Homba
Statistiky
Jiří Homba
Profil
Statistiky - Zápasy za klub Týnec nad Labem
Poř.
Datum
Tým
Soupeř
Kategorie
Soutěž
Výsledek
Počet
1.
27.08.2016
Týnec nad Labem
Doma
Cerhenice
Dospělí
3. třída A
Výhra
4:2 (1:0)
1
2.
10.09.2017
Týnec nad Labem B
Doma
Veletov
Dospělí
4. třída A
Výhra
6:0 (4:0)
1
3.
11.11.2017
Týnec nad Labem
Doma
Sendražice
Dospělí
3. třída A
Výhra
3:0 (2:0)
1
4.
19.05.2018
Týnec nad Labem
Doma
Ratboř
Dospělí
3. třída A
Výhra na penalty
4:3p (1:1) (pen. 4:3)
1
5.
09.06.2018
Týnec nad Labem
Venku
Sendražice
Dospělí
3. třída A
Výhra
2:4 (0:1)
1
6.
16.06.2018
Týnec nad Labem
Doma
Veltruby
Dospělí
3. třída A
Výhra
6:1 (1:0)
1
7.
25.08.2018
Týnec nad Labem
Doma
Ratboř
Dospělí
3. třída A
Výhra
3:0 kont.
1
8.
26.08.2018
Týnec nad Labem B
Doma
Volárna
Dospělí
4. třída A
Výhra
5:3 (3:2)
1
9.
02.09.2018
Týnec nad Labem B
Venku
Radovesnice II
Dospělí
4. třída A
Výhra
0:3 (0:2)
1
10.
16.09.2018
Týnec nad Labem B
Venku
Velký Osek B
Dospělí
4. třída A
Výhra
2:4 (2:2)
1
11.
22.09.2018
Týnec nad Labem
Doma
Tři Dvory B
Dospělí
3. třída A
Výhra
4:1 (4:0)
1
12.
23.09.2018
Týnec nad Labem B
Doma
Němčice
Dospělí
4. třída A
Výhra
5:0 (1:0)
1
13.
29.09.2018
Týnec nad Labem
Doma
Konárovice
Dospělí
3. třída A
Výhra
5:0 (2:0)
1
14.
30.09.2018
Týnec nad Labem B
Doma
Konárovice B
Dospělí
4. třída A
Výhra
2:0 (0:0)
1
15.
20.10.2018
Týnec nad Labem
Venku
Jestřabí Lhota B
Dospělí
3. třída A
Prohra
3:0 (1:0)
1
16.
03.11.2018
Týnec nad Labem
Venku
Hradištko I
Dospělí
3. třída A
Výhra
1:7 (0:3)
1
17.
18.11.2018
Týnec nad Labem
Venku
Veltruby
Dospělí
3. třída A
Výhra
1:2 (0:0)
1
18.
30.03.2019
Týnec nad Labem
Doma
Cerhenice
Dospělí
3. třída A
Výhra
5:0 (5:0)
1
19.
13.04.2019
Týnec nad Labem
Doma
Velký Osek
Dospělí
3. třída A
Prohra
2:3 (2:1)
1
20.
21.04.2019
Týnec nad Labem
Venku
Tři Dvory B
Dospělí
3. třída A
Prohra
5:2 (4:2)
1
21.
11.05.2019
Týnec nad Labem
Venku
Ovčáry
Dospělí
3. třída A
Výhra na penalty
2:3p (2:0) (pen. 2:3)
1
22.
18.05.2019
Týnec nad Labem
Doma
Jestřabí Lhota B
Dospělí
3. třída A
Výhra
7:1 (2:1)
1
23.
01.06.2019
Týnec nad Labem
Doma
Hradištko I
Dospělí
3. třída A
Výhra
8:2 (3:0)
1
24.
09.06.2019
Týnec nad Labem
Venku
Štítary
Dospělí
3. třída A
Výhra
3:4 (1:1)
1
25.
01.09.2019
Týnec nad Labem
Venku
Štítary
Dospělí
3. třída A
Výhra na penalty
2:3p (0:0) (pen. 2:3)
1
26.
08.09.2019
Týnec nad Labem B
Doma
Starý Kolín
Dospělí
4. třída A
Výhra
3:1 (1:0)
1
27.
15.09.2019
Týnec nad Labem B
Venku
Radovesnice II
Dospělí
4. třída A
Výhra
0:4 (0:0)
1
28.
21.09.2019
Týnec nad Labem
Doma
Nebovidy
Dospělí
3. třída A
Výhra
8:1 (4:0)
1
29.
22.09.2019
Týnec nad Labem B
Doma
Červené Pečky/Pašinka B
Dospělí
4. třída A
Výhra
4:0 (2:0)
1
30.
28.09.2019
Týnec nad Labem
Venku
Sendražice
Dospělí
3. třída A
Výhra
0:2 (0:2)
1
31.
29.09.2019
Týnec nad Labem B
Venku
Tři Dvory B
Dospělí
4. třída A
Prohra
4:2 (2:0)
1
32.
05.10.2019
Týnec nad Labem
Doma
Velký Osek
Dospělí
3. třída A
Výhra
7:1 (5:0)
1
33.
06.10.2019
Týnec nad Labem B
Doma
Velký Osek B
Dospělí
4. třída A
Výhra
4:3 (2:1)
1
34.
19.10.2019
Týnec nad Labem
Doma
Křečhoř
Dospělí
3. třída A
Výhra
3:1 (1:0)
1
35.
20.10.2019
Týnec nad Labem B
Doma
Hradčany
Dospělí
4. třída A
Výhra
2:1 (0:1)
1
36.
26.10.2019
Týnec nad Labem
Doma
Konárovice
Dospělí
3. třída A
Výhra
3:0 (2:0)
1
37.
27.10.2019
Týnec nad Labem B
Doma
Volárna
Dospělí
4. třída A
Výhra
7:0 (2:0)
1
38.
03.11.2019
Týnec nad Labem
Venku
Polepy
Dospělí
3. třída A
Prohra na penalty
4:3p (1:1) (pen. 5:3)
1
39.
09.11.2019
Týnec nad Labem
Doma
Veltruby
Dospělí
3. třída A
Výhra
5:1 (1:1)
1
40.
10.11.2019
Týnec nad Labem B
Doma
Krakovany B
Dospělí
4. třída A
Výhra
5:3 (2:2)
1
41.
16.11.2019
Týnec nad Labem
Venku
Hradištko I
Dospělí
3. třída A
Výhra
0:11 (0:3)
1
42.
17.11.2019
Týnec nad Labem B
Venku
Hradištko I B
Dospělí
4. třída A
Výhra
0:7 (0:4)
1