Robert Nývlt
Statistiky - Celý zápas za klub Tuchoraz
Poř. | Datum | Tým | Soupeř | Kategorie | Soutěž | Výsledek | Počet | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | 10.09.2016 | Tuchoraz | Venku | Štítary | Starší dorost U19 | Okresní přebor | Výhra na penalty | 1:2p (1:1) (pen. 3:5) | 1 |
2. | 18.09.2016 | Tuchoraz | Doma | Krakovany | Starší dorost U19 | Okresní přebor | Výhra | 2:1 (1:0) | 1 |
3. | 25.09.2016 | Tuchoraz | Venku | Křečhoř | Starší dorost U19 | Okresní přebor | Prohra | 3:2 (1:0) | 1 |
4. | 16.10.2016 | Tuchoraz | Doma | Cerhenice | Starší dorost U19 | Okresní přebor | Výhra | 5:1 (4:0) | 1 |
5. | 08.04.2017 | Tuchoraz B | Doma | Kozojedy | Dospělí | 3. třída B | Výhra | 2:0 (1:0) | 1 |
6. | 27.05.2017 | Tuchoraz B | Doma | Rostoklaty | Dospělí | 3. třída B | Výhra | 3:1 (2:1) | 1 |
7. | 30.08.2017 | Tuchoraz | Doma | Vrdy B | Starší dorost U19 | Okresní přebor | Výhra | 3:0 (2:0) | 1 |
8. | 10.09.2017 | Tuchoraz | Doma | Stříbrná Skalice | Starší dorost U19 | Okresní přebor | Výhra | 12:1 (5:0) | 1 |
9. | 12.11.2017 | Tuchoraz | Doma | Sendražice | Starší dorost U19 | Okresní přebor | Výhra | 4:0 (1:0) | 1 |
10. | 11.03.2018 | Tuchoraz | Venku | Louňovice | Starší dorost U19 | Okresní přebor | Výhra | 1:5 (1:1) | 1 |
11. | 15.04.2018 | Tuchoraz | Doma | Krakovany | Starší dorost U19 | Okresní přebor | Výhra | 4:2 (3:2) | 1 |
12. | 08.05.2018 | Tuchoraz | Venku | Stříbrná Skalice | Starší dorost U19 | Okresní přebor | Výhra | 0:2 (0:2) | 1 |
13. | 12.05.2018 | Tuchoraz B | Doma | Tismice | Dospělí | 3. třída B | Výhra | 6:3 (1:1) | 1 |
14. | 17.06.2018 | Tuchoraz | Doma | Chotusice | Starší dorost U19 | Okresní přebor | Prohra | 2:3 (1:1) | 1 |
15. | 25.08.2018 | Tuchoraz | Venku | Kouřim | Starší dorost U19 | Okresní přebor | Výhra | 2:5 (1:3) | 1 |
16. | 08.09.2018 | Tuchoraz | Doma | Krakovany | Dospělí | Okresní přebor | Výhra na penalty | 3:2p (1:2) (pen. 4:3) | 1 |
17. | 09.09.2018 | Tuchoraz | Venku | Kutná Hora B | Starší dorost U19 | Okresní přebor | Výhra | 3:6 (1:3) | 1 |
18. | 27.10.2018 | Tuchoraz | Venku | Louňovice | Starší dorost U19 | Okresní přebor | Výhra | 2:4 (1:3) | 1 |
19. | 04.11.2018 | Tuchoraz | Doma | Konárovice | Starší dorost U19 | Okresní přebor | Výhra | 12:1 (3:1) | 1 |
20. | 17.11.2018 | Tuchoraz | Venku | Tuklaty | Dospělí | Okresní přebor | Prohra na penalty | 2:1p (1:1) (pen. 4:3) | 1 |
21. | 05.05.2019 | Tuchoraz | Venku | Ratboř | Starší dorost U19 | Okresní přebor | Výhra | 0:4 (0:3) | 1 |
22. | 12.05.2019 | Tuchoraz | Doma | Krakovany | Starší dorost U19 | Okresní přebor | Výhra | 4:2 (3:0) | 1 |
23. | 18.05.2019 | Tuchoraz | Venku | Sendražice | Starší dorost U19 | Okresní přebor | Výhra na penalty | 3:4p (2:0) (pen. 4:5) | 1 |
24. | 15.06.2019 | Tuchoraz | Doma | Tuklaty | Dospělí | Okresní přebor | Výhra | 7:0 (4:0) | 1 |
25. | 24.08.2019 | Tuchoraz | Venku | Libodřice | Dospělí | Okresní přebor | Prohra | 4:3 (3:1) | 1 |
26. | 08.09.2019 | Tuchoraz | Venku | Kouřim | Dospělí | Okresní přebor | Prohra | 7:1 (4:0) | 1 |
27. | 06.10.2019 | Tuchoraz | Doma | Tuklaty | Dospělí | Okresní přebor | Prohra | 2:3 (1:2) | 1 |
28. | 03.11.2019 | Tuchoraz | Doma | Červené Pečky/Pašinka | Dospělí | Okresní přebor | Výhra | 3:1 (1:1) | 1 |
29. | 09.11.2019 | Tuchoraz | Venku | Dobré Pole | Dospělí | Okresní přebor | Prohra | 4:1 (2:1) | 1 |
30. | 28.08.2022 | Tuchoraz | Doma | Český Brod B | Dospělí | Okresní přebor | Prohra | 1:2 (0:1) | 1 |
31. | 04.09.2022 | Tuchoraz | Venku | Kouřim | Dospělí | Okresní přebor | Prohra | 3:1 (2:0) | 1 |
32. | 10.09.2022 | Tuchoraz | Venku | Zásmuky | Dospělí | Okresní přebor | Výhra na penalty | 1:2p (0:0) (pen. 4:5) | 1 |
33. | 25.09.2022 | Tuchoraz | Venku | Štítary | Dospělí | Okresní přebor | Výhra na penalty | 2:3p (0:1) (pen. 3:4) | 1 |
34. | 02.10.2022 | Tuchoraz | Doma | Velký Osek | Dospělí | Okresní přebor | Výhra | 4:1 (3:0) | 1 |
35. | 16.10.2022 | Tuchoraz | Doma | Jestřabí Lhota | Dospělí | Okresní přebor | Výhra | 3:0 (1:0) | 1 |
36. | 23.10.2022 | Tuchoraz | Venku | Nučice | Dospělí | Okresní přebor | Výhra | 1:3 (1:2) | 1 |
37. | 30.10.2022 | Tuchoraz | Doma | Libodřice | Dospělí | Okresní přebor | Prohra | 1:2 (0:0) | 1 |
38. | 05.11.2022 | Tuchoraz | Venku | Cerhenice | Dospělí | Okresní přebor | Výhra na penalty | 4:5p (0:1) (pen. 2:4) | 1 |
39. | 12.11.2022 | Tuchoraz | Doma | Krakovany | Dospělí | Okresní přebor | Výhra | 5:0 (3:0) | 1 |
40. | 26.03.2023 | Tuchoraz | Venku | Český Brod B | Dospělí | Okresní přebor | Prohra | 5:1 (3:0) | 1 |
41. | 02.04.2023 | Tuchoraz | Doma | Kouřim | Dospělí | Okresní přebor | Prohra | 1:2 (1:1) | 1 |
42. | 09.04.2023 | Tuchoraz | Doma | Zásmuky | Dospělí | Okresní přebor | Prohra | 1:2 (1:2) | 1 |
43. | 29.04.2023 | Tuchoraz | Venku | Velký Osek | Dospělí | Okresní přebor | Výhra | 3:4 (2:2) | 1 |
44. | 07.05.2023 | Tuchoraz | Doma | Ratboř | Dospělí | Okresní přebor | Výhra | 2:1 (1:0) | 1 |
45. | 21.05.2023 | Tuchoraz | Doma | Nučice | Dospělí | Okresní přebor | Výhra na penalty | 4:3p (3:2) (pen. 4:3) | 1 |
46. | 03.06.2023 | Tuchoraz | Venku | Krakovany | Dospělí | Okresní přebor | Prohra | 3:1 (2:0) | 1 |
47. | 11.06.2023 | Tuchoraz | Doma | Liblice | Dospělí | Okresní přebor | Výhra | 4:0 (1:0) | 1 |
48. | 17.06.2023 | Tuchoraz | Doma | Cerhenice | Dospělí | Okresní přebor | Výhra | 8:5 (5:3) | 1 |
49. | 26.08.2023 | Tuchoraz | Venku | Krakovany | Dospělí | Okresní přebor | Výhra | 0:1 (0:0) | 1 |
50. | 03.09.2023 | Tuchoraz | Doma | Ratboř | Dospělí | Okresní přebor | Výhra na penalty | 3:2p (0:2) (pen. 4:2) | 1 |
51. | 10.09.2023 | Tuchoraz | Venku | Polepy | Dospělí | Okresní přebor | Výhra | 1:4 (0:1) | 1 |
52. | 07.10.2023 | Tuchoraz | Venku | Velký Osek | Dospělí | Okresní přebor | Prohra | 4:3 (3:0) | 1 |
53. | 15.10.2023 | Tuchoraz | Doma | Cerhenice | Dospělí | Okresní přebor | Výhra | 11:0 (5:0) | 1 |
54. | 29.10.2023 | Tuchoraz | Doma | Český Brod B | Dospělí | Okresní přebor | Výhra na penalty | 2:1p (1:1) (pen. 4:1) | 1 |