Jan Nesvorný
Statistiky - Základní sestava
Poř. | Datum | Tým | Soupeř | Kategorie | Soutěž | Výsledek | Počet | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | 06.09.2015 | Velim | Venku | Tupadly | Starší dorost U19 | 1. A třída C | Výhra | 1:4 (1:1) | 1 |
2. | 07.05.2016 | Křečhoř | Doma | Sendražice | Starší dorost U19 | Okresní přebor | Výhra | 5:3 (1:1) | 1 |
3. | 28.05.2016 | Křečhoř | Doma | Záboří nad Labem | Starší dorost U19 | Okresní přebor | Výhra | 5:0 (0:0) | 1 |
4. | 12.06.2016 | Křečhoř | Doma | Zásmuky | Starší dorost U19 | Okresní přebor | Výhra na penalty | 5:4p (1:3) (pen. 4:3) | 1 |
5. | 30.10.2016 | Křečhoř | Venku | Vrdy B | Starší dorost U19 | Okresní přebor | Výhra | 2:3 (1:1) | 1 |
6. | 03.09.2017 | Křečhoř | Doma | Zásmuky | Starší dorost U19 | Okresní přebor | Výhra | zrušeno | 1 |
7. | 08.10.2017 | Křečhoř | Doma | Vrdy B | Starší dorost U19 | Okresní přebor | Výhra | 3:0 (0:0) | 1 |
8. | 15.10.2017 | Křečhoř | Venku | Chotusice | Starší dorost U19 | Okresní přebor | Výhra | 1:4 (0:3) | 1 |
9. | 22.10.2017 | Křečhoř | Doma | Louňovice | Starší dorost U19 | Okresní přebor | Výhra | 11:1 (6:0) | 1 |
10. | 05.11.2017 | Křečhoř | Doma | Stříbrná Skalice | Starší dorost U19 | Okresní přebor | Výhra | 6:0 (2:0) | 1 |
11. | 11.11.2017 | Křečhoř | Venku | Ovčáry | Starší dorost U19 | Okresní přebor | Výhra | 1:13 (1:8) | 1 |
12. | 11.03.2018 | Křečhoř | Doma | Cerhenice | Starší dorost U19 | Okresní přebor | Výhra | 10:1 (4:1) | 1 |
13. | 25.03.2018 | Křečhoř | Doma | Radim/Plaňany | Starší dorost U19 | Okresní přebor | Výhra | 12:0 (5:0) | 1 |
14. | 06.05.2018 | Křečhoř | Venku | Louňovice | Starší dorost U19 | Okresní přebor | Výhra | 1:5 (0:4) | 1 |
15. | 13.05.2018 | Křečhoř | Doma | Krakovany | Starší dorost U19 | Okresní přebor | Výhra | 8:1 (3:0) | 1 |
16. | 03.06.2018 | Křečhoř | Venku | Tuchoraz | Starší dorost U19 | Okresní přebor | Výhra | 1:5 (0:4) | 1 |
17. | 31.03.2019 | Křečhoř | Doma | Velké Chvalovice | Dospělí | 4. třída B | Výhra | 1:0 (0:0) | 1 |
18. | 14.04.2019 | Křečhoř | Doma | Cerhenice B | Dospělí | 4. třída B | Výhra | 7:0 (2:0) | 1 |
19. | 04.05.2019 | Křečhoř | Venku | Vrbová Lhota | Dospělí | 4. třída B | Výhra na penalty | 0:1p (0:0) (pen. 4:5) | 1 |
20. | 12.05.2019 | Křečhoř | Doma | Nučice B | Dospělí | 4. třída B | Výhra | 6:1 (4:1) | 1 |
21. | 01.06.2019 | Křečhoř | Venku | Chotutice | Dospělí | 4. třída B | Výhra | 0:6 (0:0) | 1 |
22. | 09.06.2019 | Křečhoř | Doma | Rostoklaty B | Dospělí | 4. třída B | Výhra | 8:1 (2:1) | 1 |
23. | 24.08.2019 | Křečhoř | Venku | Nebovidy | Dospělí | 3. třída A | Prohra | 5:3 (3:2) | 1 |
24. | 15.09.2019 | Křečhoř | Doma | Hradištko I | Dospělí | 3. třída A | Výhra | 4:1 (0:0) | 1 |
25. | 21.09.2019 | Křečhoř | Venku | Velký Osek | Dospělí | 3. třída A | Prohra | 3:1 (1:0) | 1 |
26. | 02.11.2019 | Křečhoř | Venku | Konárovice | Dospělí | 3. třída A | Prohra | 4:1 (2:0) | 1 |
27. | 17.11.2019 | Křečhoř | Venku | Polepy | Dospělí | 3. třída A | Prohra | 3:1 (1:1) | 1 |
28. | 21.08.2022 | Křečhoř | Doma | Tismice | Dospělí | 3. třída B | Výhra | 6:2 (2:0) | 1 |
29. | 24.09.2022 | Křečhoř | Venku | Kouřim B | Dospělí | 3. třída B | Výhra | 1:3 (1:3) | 1 |
30. | 08.10.2022 | Křečhoř | Venku | Velké Chvalovice | Dospělí | 3. třída B | Výhra | 1:2 (1:2) | 1 |
31. | 16.10.2022 | Křečhoř | Doma | Dobřichov | Dospělí | 3. třída B | Prohra na penalty | 2:3p (1:0) (pen. 5:6) | 1 |
32. | 23.10.2022 | Křečhoř | Doma | Kozojedy | Dospělí | 3. třída B | Výhra | 1:0 (1:0) | 1 |
33. | 12.11.2022 | Křečhoř | Venku | Tuklaty | Dospělí | 3. třída B | Prohra | 4:2 (2:0) | 1 |
34. | 26.03.2023 | Křečhoř | Doma | Pečky B | Dospělí | 3. třída B | Prohra | 0:4 (0:1) | 1 |
35. | 02.04.2023 | Křečhoř | Venku | Bečváry | Dospělí | 3. třída B | Prohra | 5:0 (1:0) | 1 |
36. | 09.04.2023 | Křečhoř | Doma | Chotutice | Dospělí | 3. třída B | Prohra na penalty | 1:2p (1:1) (pen. 5:6) | 1 |
37. | 15.04.2023 | Křečhoř | Venku | Břežany II | Dospělí | 3. třída B | Prohra | 3:0 (3:0) | 1 |
38. | 07.05.2023 | Křečhoř | Doma | Velké Chvalovice | Dospělí | 3. třída B | Prohra | 2:3 (0:3) | 1 |
39. | 14.05.2023 | Křečhoř | Venku | Dobřichov | Dospělí | 3. třída B | Prohra na penalty | 2:1p (1:1) (pen. 4:3) | 1 |
40. | 28.05.2023 | Křečhoř | Doma | Radim | Dospělí | 3. třída B | Prohra | 1:8 (1:4) | 1 |
41. | 04.06.2023 | Křečhoř | Doma | Tuklaty | Dospělí | 3. třída B | Prohra | 1:4 (0:1) | 1 |
42. | 11.06.2023 | Křečhoř | Venku | Tismice | Dospělí | 3. třída B | Výhra | 0:5 (0:0) | 1 |