Petr Falta

Odehrané zápasy

Datum Klub Soupeř Zápas Počet
08.08.2009 Ústí nad Orlicí Živanice (Doma) Prohra 0:1 1
15.08.2009 Ústí nad Orlicí FK Pardubice (Doma) Prohra 1:2 1
22.08.2009 Ústí nad Orlicí Český Dub (Venku) Výhra 1:0 1
05.09.2009 Ústí nad Orlicí MFK Chrudim (Venku) Remíza 2:2 1
12.09.2009 Ústí nad Orlicí Nová Paka (Doma) Prohra 1:3 1
19.09.2009 Ústí nad Orlicí Dobrovice (Venku) Remíza 0:0 1
04.10.2009 Ústí nad Orlicí Hradec Králové B (Venku) Remíza 1:1 1
10.10.2009 Ústí nad Orlicí Náchod (Doma) Výhra 2:0 1
18.10.2009 Ústí nad Orlicí Dvůr Králové (Venku) Remíza 2:2 1
24.10.2009 Ústí nad Orlicí Nový Bydžov (Doma) Výhra 3:2 1
07.11.2009 Ústí nad Orlicí Horní Měcholupy (Doma) Výhra 2:1 1
15.11.2009 Ústí nad Orlicí Velim (Venku) Prohra 0:2 1
13.03.2010 Ústí nad Orlicí Živanice (Venku) Výhra 2:1 1
21.03.2010 Ústí nad Orlicí FK Pardubice (Venku) Prohra 0:1 1
27.03.2010 Ústí nad Orlicí Český Dub (Doma) Výhra 5:0 1
10.04.2010 Ústí nad Orlicí MFK Chrudim (Doma) Výhra 1:0 1
08.05.2010 Ústí nad Orlicí Hradec Králové B (Doma) Remíza 1:1 1
22.05.2010 Ústí nad Orlicí Dvůr Králové (Doma) Výhra 2:0 1
30.05.2010 Ústí nad Orlicí Nový Bydžov (Venku) Prohra 0:1 1
13.06.2010 Ústí nad Orlicí Horní Měcholupy (Venku) Výhra 3:0 1
19.06.2010 Ústí nad Orlicí Velim (Doma) Výhra 2:0 1
18.09.2010 Ústí nad Orlicí Náchod (Venku) Prohra 1:2 1
25.09.2010 Ústí nad Orlicí Trutnov (Venku) Prohra 0:3 1
02.10.2010 Ústí nad Orlicí Nový Bydžov (Doma) Prohra 0:1 1
10.10.2010 Ústí nad Orlicí Horní Měcholupy (Venku) Prohra 0:2 1
30.10.2010 Ústí nad Orlicí Jičín (Doma) Výhra 4:0 1
06.11.2010 Ústí nad Orlicí Semily (Venku) Prohra 0:1 1
12.03.2011 Ústí nad Orlicí MFK Chrudim (Doma) Prohra 2:4 1
20.03.2011 Ústí nad Orlicí Dvůr Králové (Venku) Výhra 1:0 1
26.03.2011 Ústí nad Orlicí Sparta Kolín (Doma) Výhra 1:0 1
03.04.2011 Ústí nad Orlicí Pěnčín-Turnov (Venku) Prohra 1:4 1
09.04.2011 Ústí nad Orlicí Hradec Králové B (Doma) Prohra 0:1 1
23.04.2011 Ústí nad Orlicí Náchod (Doma) Výhra 4:1 1
30.04.2011 Ústí nad Orlicí Trutnov (Doma) Výhra 3:2 1
08.05.2011 Ústí nad Orlicí Nový Bydžov (Venku) Prohra 0:1 1
28.05.2011 Ústí nad Orlicí Nová Paka (Doma) Výhra 4:0 1
18.06.2011 Ústí nad Orlicí Letohrad (Venku) Prohra 2:3 1
13.08.2011 Ústí nad Orlicí Trutnov (Doma) Výhra 2:1 1
21.08.2011 Ústí nad Orlicí Admira Praha (Venku) Výhra 2:1 1
27.08.2011 Ústí nad Orlicí Jablonec B (Doma) Výhra 4:2 1
04.09.2011 Ústí nad Orlicí FK Pardubice B (Venku) Remíza 2:2 1
10.09.2011 Ústí nad Orlicí Nový Bydžov (Doma) Výhra 1:0 1
17.09.2011 Ústí nad Orlicí Polepy (Venku) Výhra 1:0 1
24.09.2011 Ústí nad Orlicí Velim (Doma) Výhra 5:0 1
01.10.2011 Ústí nad Orlicí Nová Paka (Venku) Remíza 0:0 1
08.10.2011 Ústí nad Orlicí Pěnčín-Turnov (Doma) Remíza 1:1 1
15.10.2011 Ústí nad Orlicí Mšeno-Jablonec (Venku) Prohra 0:3 1
22.10.2011 Ústí nad Orlicí Převýšov (Doma) Prohra 0:3 1
30.10.2011 Ústí nad Orlicí Dvůr Králové (Venku) Prohra 1:5 1
05.11.2011 Ústí nad Orlicí Náchod (Doma) Výhra 2:0 1
13.11.2011 Ústí nad Orlicí Sparta Kolín (Venku) Prohra 1:2 1
19.11.2011 Ústí nad Orlicí Hradec Králové B (Doma) Prohra 1:2 1
10.03.2012 Ústí nad Orlicí Trutnov (Venku) Remíza 1:1 1
17.03.2012 Ústí nad Orlicí Admira Praha (Doma) Výhra 2:0 1
24.03.2012 Ústí nad Orlicí Jablonec B (Venku) Výhra 5:1 1
31.03.2012 Ústí nad Orlicí FK Pardubice B (Doma) Prohra 1:2 1
08.04.2012 Ústí nad Orlicí Nový Bydžov (Venku) Výhra 4:1 1
14.04.2012 Ústí nad Orlicí Polepy (Doma) Výhra 7:1 1
22.04.2012 Ústí nad Orlicí Velim (Venku) Remíza 1:1 1
28.04.2012 Ústí nad Orlicí Nová Paka (Doma) Prohra 0:1 1
06.05.2012 Ústí nad Orlicí Pěnčín-Turnov (Venku) Výhra 3:2 1
12.05.2012 Ústí nad Orlicí Mšeno-Jablonec (Doma) Remíza 2:2 1
20.05.2012 Ústí nad Orlicí Převýšov (Venku) Prohra 0:3 1
26.05.2012 Ústí nad Orlicí Dvůr Králové (Doma) Výhra 6:2 1
02.06.2012 Ústí nad Orlicí Náchod (Venku) Výhra 6:1 1
05.06.2012 Ústí nad Orlicí Hradec Králové B (Venku) Prohra 1:2 1
09.06.2012 Ústí nad Orlicí Sparta Kolín (Doma) Remíza 1:1 1
11.08.2012 Ústí nad Orlicí Nová Paka (Venku) Prohra 2:4 1
18.08.2012 Ústí nad Orlicí FK Pardubice B (Doma) Výhra 5:1 1
26.08.2012 Ústí nad Orlicí Pěnčín-Turnov (Venku) Prohra 1:3 1
01.09.2012 Ústí nad Orlicí Dobrovice (Doma) Výhra 2:0 1
08.09.2012 Ústí nad Orlicí Mšeno-Jablonec (Venku) Prohra 0:3 1
15.09.2012 Ústí nad Orlicí Semily (Doma) Výhra 3:0 1
23.09.2012 Ústí nad Orlicí Nový Bydžov (Venku) Prohra 1:2 1
29.09.2012 Ústí nad Orlicí Lhota pod Libčany (Doma) Prohra 0:3 1
07.10.2012 Ústí nad Orlicí Kutná Hora (Venku) Prohra 1:2 1
13.10.2012 Ústí nad Orlicí Holice (Doma) Výhra 5:0 1
20.10.2012 Ústí nad Orlicí Náchod (Venku) Výhra 3:0 1
27.10.2012 Ústí nad Orlicí Letohrad (Doma) Výhra 3:2 1
04.11.2012 Ústí nad Orlicí Dvůr Králové (Venku) Výhra 2:1 1
10.11.2012 Ústí nad Orlicí Jirny (Doma) Prohra 0:2 1
18.11.2012 Ústí nad Orlicí Svitavy (Venku) Prohra 0:2 1
09.03.2013 Ústí nad Orlicí Nová Paka (Doma) Výhra 4:1 1
17.03.2013 Ústí nad Orlicí FK Pardubice B (Venku) Prohra 0:3 1
23.03.2013 Ústí nad Orlicí Pěnčín-Turnov (Doma) Výhra 5:0 1
30.03.2013 Ústí nad Orlicí Dobrovice (Venku) Výhra 1:0 1
06.04.2013 Ústí nad Orlicí Mšeno-Jablonec (Doma) Výhra 2:1 1
13.04.2013 Ústí nad Orlicí Semily (Venku) Prohra 0:1 1
20.04.2013 Ústí nad Orlicí Nový Bydžov (Doma) Výhra 2:1 1
27.04.2013 Ústí nad Orlicí Lhota pod Libčany (Venku) Remíza 2:2 1
04.05.2013 Ústí nad Orlicí Kutná Hora (Doma) Prohra 0:3 1
18.05.2013 Ústí nad Orlicí Náchod (Doma) Prohra 0:2 1
25.05.2013 Ústí nad Orlicí Letohrad (Venku) Prohra 0:3 1
01.06.2013 Ústí nad Orlicí Dvůr Králové (Doma) Prohra 2:4 1
09.06.2013 Ústí nad Orlicí Jirny (Venku) Prohra 1:10 1
15.06.2013 Ústí nad Orlicí Svitavy (Doma) Prohra 0:3 1
10.08.2013 Ústí nad Orlicí Živanice (Doma) Výhra 2:0 1
17.08.2013 Ústí nad Orlicí Železný Brod (Venku) Výhra 1:0 1
24.08.2013 Ústí nad Orlicí Jablonec nad Jizerou (Doma) Výhra 4:2 1
01.09.2013 Ústí nad Orlicí Pěnčín-Turnov (Venku) Prohra 1:4 1
07.09.2013 Ústí nad Orlicí Vysoké Mýto (Doma) Výhra 6:0 1
14.09.2013 Ústí nad Orlicí Letohrad (Doma) Výhra 3:0 1
22.09.2013 Ústí nad Orlicí Svitavy (Venku) Výhra 3:0 1
28.09.2013 Ústí nad Orlicí Náchod (Doma) Remíza 1:1 1
06.10.2013 Ústí nad Orlicí Kutná Hora (Venku) Prohra 0:3 1
12.10.2013 Ústí nad Orlicí Dobrovice (Doma) Prohra 1:2 1
19.10.2013 Ústí nad Orlicí FK Pardubice B (Venku) Prohra 1:2 1
08.03.2014 Ústí nad Orlicí Živanice (Venku) Prohra 0:1 1
15.03.2014 Ústí nad Orlicí Železný Brod (Doma) Výhra 2:1 1
22.03.2014 Ústí nad Orlicí Jablonec nad Jizerou (Venku) Prohra 3:5 1
29.03.2014 Ústí nad Orlicí Pěnčín-Turnov (Doma) Remíza 2:2 1
05.04.2014 Ústí nad Orlicí Vysoké Mýto (Venku) Prohra 0:1 1
12.04.2014 Ústí nad Orlicí Letohrad (Venku) Výhra 1:0 1
19.04.2014 Ústí nad Orlicí Svitavy (Doma) Výhra 3:0 1
26.04.2014 Ústí nad Orlicí Náchod (Venku) Výhra 2:0 1
03.05.2014 Ústí nad Orlicí Kutná Hora (Doma) Remíza 1:1 1
10.05.2014 Ústí nad Orlicí Dobrovice (Venku) Remíza 0:0 1
17.05.2014 Ústí nad Orlicí FK Pardubice B (Doma) Výhra 4:0 1
25.05.2014 Ústí nad Orlicí Trutnov (Venku) Prohra 0:1 1
31.05.2014 Ústí nad Orlicí Rapid Liberec (Doma) Výhra 8:0 1
08.06.2014 Ústí nad Orlicí Nová Paka (Venku) Prohra 0:1 1
11.06.2014 Ústí nad Orlicí Dvůr Králové (Doma) Remíza 0:0 1
09.08.2014 Ústí nad Orlicí FK Pardubice B (Doma) Výhra 4:0 1
16.08.2014 Ústí nad Orlicí Český Brod (Venku) Výhra 2:1 1
23.08.2014 Ústí nad Orlicí Vysoké Mýto (Doma) Výhra 1:0p 1
31.08.2014 Ústí nad Orlicí Týniště nad Orlicí (Venku) Výhra 3:2 1
06.09.2014 Ústí nad Orlicí Česká Třebová (Doma) Výhra 2:1p 1
13.09.2014 Ústí nad Orlicí Živanice (Venku) Výhra 1:0 1
20.09.2014 Ústí nad Orlicí Benátky nad Jizerou (Doma) Prohra 0:2 1
27.09.2014 Ústí nad Orlicí Jablonec nad Jizerou (Venku) Prohra 0:2 1
04.10.2014 Ústí nad Orlicí Pěnčín-Turnov (Doma) Prohra 2:3p 1
11.10.2014 Ústí nad Orlicí Dobrovice (Venku) Prohra 0:3 1
18.10.2014 Ústí nad Orlicí Trutnov (Doma) Prohra 1:2 1
26.10.2014 Ústí nad Orlicí Kutná Hora (Venku) Prohra 1:2 1
01.11.2014 Ústí nad Orlicí Náchod (Doma) Výhra 4:2 1
08.11.2014 Ústí nad Orlicí Letohrad (Venku) Výhra 2:1 1
15.11.2014 Ústí nad Orlicí Dvůr Králové (Doma) Výhra 3:1 1
07.03.2015 Ústí nad Orlicí FK Pardubice B (Venku) Prohra 0:1 1
14.03.2015 Ústí nad Orlicí Český Brod (Doma) Prohra 0:1 1
21.03.2015 Ústí nad Orlicí Vysoké Mýto (Venku) Prohra 1:4 1
28.03.2015 Ústí nad Orlicí Týniště nad Orlicí (Doma) Výhra 1:0 1
04.04.2015 Ústí nad Orlicí Česká Třebová (Venku) Výhra 1:0 1
11.04.2015 Ústí nad Orlicí Živanice (Doma) Prohra 0:1 1
19.04.2015 Ústí nad Orlicí Benátky nad Jizerou (Venku) Prohra 0:1 1
25.04.2015 Ústí nad Orlicí Jablonec nad Jizerou (Doma) Výhra 2:1 1
03.05.2015 Ústí nad Orlicí Pěnčín-Turnov (Venku) Prohra 0:1 1
08.05.2015 Ústí nad Orlicí Dobrovice (Doma) Prohra 1:2 1
17.05.2015 Ústí nad Orlicí Trutnov (Venku) Výhra 2:0 1
23.05.2015 Ústí nad Orlicí Kutná Hora (Doma) Prohra 1:2 1
30.05.2015 Ústí nad Orlicí Náchod (Venku) Prohra 0:1 1
06.06.2015 Ústí nad Orlicí Letohrad (Doma) Prohra 0:1 1
10.06.2015 Ústí nad Orlicí Dvůr Králové (Venku) Prohra 3:4 1
08.08.2015 Ústí nad Orlicí Admira Praha (Doma) Výhra 4:0 1
16.08.2015 Ústí nad Orlicí Dvůr Králové (Venku) Výhra 2:1 1
22.08.2015 Ústí nad Orlicí Jaroměř (Doma) Výhra 2:0 1
29.08.2015 Ústí nad Orlicí Vysoké Mýto (Venku) Prohra 1:4 1
05.09.2015 Ústí nad Orlicí Olympia Hradec Králové (Doma) Výhra 4:3p 1
12.09.2015 Ústí nad Orlicí Živanice (Venku) Prohra 0:6 1
10.10.2015 Ústí nad Orlicí Nový Bor (Venku) Prohra 0:1 1
17.10.2015 Ústí nad Orlicí Pěnčín-Turnov (Doma) Prohra 2:3p 1
24.10.2015 Ústí nad Orlicí Semily (Venku) Výhra 3:1 1
31.10.2015 Ústí nad Orlicí Kutná Hora (Doma) Výhra 3:2p 1
07.11.2015 Ústí nad Orlicí Letohrad (Venku) Výhra 2:0 1
14.11.2015 Ústí nad Orlicí Suchdol (Doma) Výhra 1:0 1
19.03.2016 Ústí nad Orlicí Dvůr Králové (Doma) Výhra 3:2p 1
27.03.2016 Ústí nad Orlicí Jaroměř (Venku) Prohra 1:3 1
02.04.2016 Ústí nad Orlicí Vysoké Mýto (Doma) Prohra 0:1 1
09.04.2016 Ústí nad Orlicí Olympia Hradec Králové (Venku) Prohra 0:1 1
16.04.2016 Ústí nad Orlicí Živanice (Doma) Prohra 0:3 1
30.04.2016 Ústí nad Orlicí Jablonec nad Jizerou (Doma) Prohra 1:2 1
08.05.2016 Ústí nad Orlicí Trutnov (Venku) Prohra 0:2 1
14.05.2016 Ústí nad Orlicí Nový Bor (Doma) Výhra 1:0 1
22.05.2016 Ústí nad Orlicí Pěnčín-Turnov (Venku) Prohra 0:1 1
05.06.2016 Ústí nad Orlicí Kutná Hora (Venku) Prohra 0:2 1
11.06.2016 Ústí nad Orlicí Letohrad (Doma) Výhra 3:0 1
18.06.2016 Ústí nad Orlicí Suchdol (Venku) Výhra 2:0 1
13.08.2016 Ústí nad Orlicí Kratonohy (Doma) Výhra 2:0 1
20.08.2016 Ústí nad Orlicí Živanice (Venku) Výhra 2:1 1
27.08.2016 Ústí nad Orlicí Trutnov (Doma) Výhra 3:0 1
03.09.2016 Ústí nad Orlicí Přední Kopanina (Venku) Výhra 1:0 1
10.09.2016 Ústí nad Orlicí Vysoké Mýto (Doma) Výhra 2:1 1
17.09.2016 Ústí nad Orlicí Letohrad (Venku) Prohra 2:3 1
24.09.2016 Ústí nad Orlicí Ostrá (Doma) Výhra 1:0 1
02.10.2016 Ústí nad Orlicí Dvůr Králové (Venku) Výhra 3:1 1
08.10.2016 Ústí nad Orlicí Chrastava (Doma) Výhra 2:0 1
16.10.2016 Ústí nad Orlicí Turnov (Venku) Prohra 1:2 1
22.10.2016 Ústí nad Orlicí Náchod (Doma) Výhra 6:1 1
29.10.2016 Ústí nad Orlicí Kutná Hora (Venku) Výhra 2:0 1
05.11.2016 Ústí nad Orlicí Sparta Kolín (Doma) Výhra 2:1 1
12.11.2016 Ústí nad Orlicí Čáslav (Doma) Výhra 2:0 1
17.11.2016 Ústí nad Orlicí FK Pardubice B (Venku) Prohra 0:1 1
11.03.2017 Ústí nad Orlicí Kratonohy (Venku) Výhra 2:0 1
18.03.2017 Ústí nad Orlicí Živanice (Doma) Výhra 2:1 1
26.03.2017 Ústí nad Orlicí Trutnov (Venku) Prohra 0:2 1
01.04.2017 Ústí nad Orlicí Přední Kopanina (Doma) Výhra 5:1 1
08.04.2017 Ústí nad Orlicí Vysoké Mýto (Venku) Prohra 1:2 1
15.04.2017 Ústí nad Orlicí Letohrad (Doma) Výhra 3:1 1
19.04.2017 Ústí nad Orlicí Ostrá (Venku) Výhra 1:0 1
29.04.2017 Ústí nad Orlicí Dvůr Králové (Doma) Výhra 1:0 1
06.05.2017 Ústí nad Orlicí Chrastava (Venku) Výhra 2:1 1
13.05.2017 Ústí nad Orlicí Turnov (Doma) Výhra 2:0 1
20.05.2017 Ústí nad Orlicí Náchod (Venku) Výhra 3:0 1
27.05.2017 Ústí nad Orlicí Kutná Hora (Doma) Výhra 2:0 1
04.06.2017 Ústí nad Orlicí Sparta Kolín (Venku) Prohra 0:1 1
11.06.2017 Ústí nad Orlicí Čáslav (Venku) Prohra 0:1 1
17.06.2017 Ústí nad Orlicí FK Pardubice B (Doma) Výhra 3:1 1
12.08.2017 Ústí nad Orlicí MFK Chrudim (Venku) Prohra 0:2 1
19.08.2017 Ústí nad Orlicí Jirny (Doma) Prohra 0:3 1
27.08.2017 Ústí nad Orlicí Zápy (Venku) Výhra 2:1 1
23.09.2017 Ústí nad Orlicí Domažlice (Venku) Prohra 0:1 1
27.09.2017 Ústí nad Orlicí Dobrovice (Venku) Prohra 0:3 1
30.09.2017 Ústí nad Orlicí Čížová (Doma) Výhra 2:1 1
07.10.2017 Ústí nad Orlicí Loko Vltavín (Venku) Prohra 1:2 1
14.10.2017 Ústí nad Orlicí Písek (Doma) Výhra 2:1 1
21.10.2017 Ústí nad Orlicí Benešov (Venku) Výhra 4:1 1
28.10.2017 Ústí nad Orlicí Polaban Nymburk (Doma) Výhra 2:1 1
04.11.2017 Ústí nad Orlicí Vyšehrad (Venku) Prohra 0:2 1
11.11.2017 Ústí nad Orlicí Převýšov (Doma) Prohra 1:3 1
10.03.2018 Ústí nad Orlicí MFK Chrudim (Doma) Prohra 0:3 1
24.03.2018 Ústí nad Orlicí Zápy (Doma) Výhra 2:1 1
01.04.2018 Ústí nad Orlicí Brozany (Venku) Prohra 1:2 1
07.04.2018 Ústí nad Orlicí Králův Dvůr (Doma) Výhra 2:1p 1
11.04.2018 Ústí nad Orlicí Jirny (Venku) Prohra 0:3 1
15.04.2018 Ústí nad Orlicí Štěchovice (Venku) Prohra 3:4 1
21.04.2018 Ústí nad Orlicí Domažlice (Doma) Výhra 2:1 1
28.04.2018 Ústí nad Orlicí Čížová (Venku) Výhra 2:0 1
05.05.2018 Ústí nad Orlicí Loko Vltavín (Doma) Prohra 0:2 1
09.05.2018 Ústí nad Orlicí Litoměřicko (Venku) Prohra 0:1 1
12.05.2018 Ústí nad Orlicí Písek (Venku) Výhra 2:1 1
19.05.2018 Ústí nad Orlicí Benešov (Doma) Výhra 1:0p 1
27.05.2018 Ústí nad Orlicí Polaban Nymburk (Venku) Výhra 2:1 1
30.05.2018 Ústí nad Orlicí Dobrovice (Doma) Výhra 3:2 1
02.06.2018 Ústí nad Orlicí Vyšehrad (Doma) Výhra 2:1 1
10.06.2018 Ústí nad Orlicí Převýšov (Venku) Prohra 0:1 1
16.06.2018 Ústí nad Orlicí Benátky nad Jizerou (Doma) Výhra 3:2p 1
11.08.2018 Ústí nad Orlicí Olympia Radotín (Venku) Výhra 1:0 1
18.08.2018 Ústí nad Orlicí Převýšov (Doma) Výhra 1:0 1
22.08.2018 Ústí nad Orlicí Litoměřicko (Doma) Výhra 2:0 1
26.08.2018 Ústí nad Orlicí Zápy (Venku) Prohra 1:2 1
01.09.2018 Ústí nad Orlicí Jirny (Doma) Výhra 2:1 1
08.09.2018 Ústí nad Orlicí Loko Vltavín (Venku) Prohra 0:3 1
15.09.2018 Ústí nad Orlicí Brozany (Doma) Výhra 2:1 1
19.09.2018 Ústí nad Orlicí Dobrovice (Venku) Prohra 2:5 1
22.09.2018 Ústí nad Orlicí Domažlice (Venku) Výhra 2:1 1
29.09.2018 Ústí nad Orlicí Štěchovice (Doma) Výhra 3:0 1
06.10.2018 Ústí nad Orlicí Králův Dvůr (Venku) Prohra 0:3 1
13.10.2018 Ústí nad Orlicí Písek (Doma) Výhra 1:0 1
21.10.2018 Ústí nad Orlicí Benešov (Venku) Výhra 2:1 1
03.11.2018 Ústí nad Orlicí Velvary (Venku) Prohra 0:2 1
18.11.2018 Ústí nad Orlicí Karlovy Vary (Venku) Výhra 2:1 1
16.03.2019 Ústí nad Orlicí Převýšov (Venku) Výhra 2:1 1
23.03.2019 Ústí nad Orlicí Zápy (Doma) Prohra 0:1 1
06.04.2019 Ústí nad Orlicí Loko Vltavín (Doma) Výhra 2:1p 1
14.04.2019 Ústí nad Orlicí Brozany (Venku) Prohra 0:2 1
20.04.2019 Ústí nad Orlicí Domažlice (Doma) Výhra 3:0 1
23.04.2019 Ústí nad Orlicí Olympia Radotín (Doma) Prohra 1:3 1
28.04.2019 Ústí nad Orlicí Štěchovice (Venku) Prohra 0:3 1
01.05.2019 Ústí nad Orlicí Písek (Venku) Výhra 2:1 1
04.05.2019 Ústí nad Orlicí Králův Dvůr (Doma) Prohra 0:2 1
08.05.2019 Ústí nad Orlicí Litoměřicko (Venku) Prohra 1:3 1
18.05.2019 Ústí nad Orlicí Benešov (Doma) Prohra 0:1p 1
25.05.2019 Ústí nad Orlicí Vyšehrad (Venku) Prohra 0:2 1
29.05.2019 Ústí nad Orlicí Dobrovice (Doma) Výhra 3:2p 1
01.06.2019 Ústí nad Orlicí Velvary (Doma) Výhra 2:1p 1
08.06.2019 Ústí nad Orlicí Živanice (Venku) Prohra 1:2 1
12.06.2019 Ústí nad Orlicí Karlovy Vary (Doma) Výhra 1:0 1
10.08.2019 Ústí nad Orlicí Teplice B (Doma) Výhra 3:2 1
17.08.2019 Ústí nad Orlicí Jablonec B (Venku) Prohra 1:4 1
24.08.2019 Ústí nad Orlicí Mladá Boleslav B (Doma) Výhra 2:1 1
01.09.2019 Ústí nad Orlicí Bohemians 1905 B (Venku) Prohra 1:2 1
07.09.2019 Ústí nad Orlicí Přepeře (Doma) Výhra 2:1 1
15.09.2019 Ústí nad Orlicí Dukla Praha B (Venku) Prohra 1:2 1
21.09.2019 Ústí nad Orlicí Živanice (Doma) Prohra 1:3 1
29.09.2019 Ústí nad Orlicí Zápy (Venku) Prohra 2:4 1
05.10.2019 Ústí nad Orlicí FK Pardubice B (Doma) Výhra 1:0 1
13.10.2019 Ústí nad Orlicí Brozany (Venku) Výhra 1:0 1
19.10.2019 Ústí nad Orlicí Hradec Králové B (Doma) Výhra 1:0 1
27.10.2019 Ústí nad Orlicí Chlumec nad Cidlinou (Venku) Prohra 0:3 1
02.11.2019 Ústí nad Orlicí Zbuzany (Doma) Výhra 3:1 1
09.11.2019 Ústí nad Orlicí Velvary (Doma) Prohra 2:3 1
17.11.2019 Ústí nad Orlicí Slovan Liberec B (Venku) Výhra 4:3 1
07.03.2020 Ústí nad Orlicí Teplice B (Venku) Výhra 2:1 1
22.08.2020 Ústí nad Orlicí Bohemians 1905 B (Doma) Výhra 1:0 1
05.09.2020 Ústí nad Orlicí Mladá Boleslav B (Doma) Výhra 4:1 1
19.09.2020 Ústí nad Orlicí Přepeře (Doma) Výhra 1:0 1
25.09.2020 Ústí nad Orlicí Dukla Praha B (Venku) Prohra 1:3 1
03.10.2020 Ústí nad Orlicí Živanice (Doma) Prohra 0:1 1
31.07.2021 Ústí nad Orlicí Bohemians 1905 B (Doma) Výhra 1:0 1
07.08.2021 Ústí nad Orlicí Jablonec B (Venku) Prohra 0:2 1
14.08.2021 Ústí nad Orlicí Mladá Boleslav B (Doma) Remíza 3:3 1
21.08.2021 Ústí nad Orlicí Teplice B (Venku) Prohra 0:1 1
28.08.2021 Ústí nad Orlicí Brozany (Doma) Výhra 3:2 1
05.09.2021 Ústí nad Orlicí Dukla Praha B (Venku) Prohra 0:6 1
11.09.2021 Ústí nad Orlicí Živanice (Doma) Prohra 1:2 1

Přihlášení

 

Zapomněl jsem heslo Nová registrace

Zápasy

Dnes se hraje 0 zápasů.
Zítra se hraje 0 zápasů.
Včera se hrálo 0 zápasů.

Anketa

Jak se Vám líbí nové zobrazení sestav v zápase?

Hrozné, vraťte původní

Nic moc

Je to stejné

Lepší než původní

Skvělé

Nemám názor

Chyba, vylepšení, nápad...

Reakce na Vaše návrhy zde