Petr Falta

Střídaný

Datum Klub Soupeř Zápas Počet
08.08.2009 Ústí nad Orlicí Živanice (Doma) Prohra 0:1 1
15.08.2009 Ústí nad Orlicí FK Pardubice (Doma) Prohra 1:2 1
04.10.2009 Ústí nad Orlicí Hradec Králové B (Venku) Remíza 1:1 1
10.10.2009 Ústí nad Orlicí Náchod (Doma) Výhra 2:0 1
18.10.2009 Ústí nad Orlicí Dvůr Králové (Venku) Remíza 2:2 1
21.03.2010 Ústí nad Orlicí FK Pardubice (Venku) Prohra 0:1 1
13.06.2010 Ústí nad Orlicí Horní Měcholupy (Venku) Výhra 3:0 1
18.06.2011 Ústí nad Orlicí Letohrad (Venku) Prohra 2:3 1
13.08.2011 Ústí nad Orlicí Trutnov (Doma) Výhra 2:1 1
21.08.2011 Ústí nad Orlicí Admira Praha (Venku) Výhra 2:1 1
27.08.2011 Ústí nad Orlicí Jablonec B (Doma) Výhra 4:2 1
04.09.2011 Ústí nad Orlicí FK Pardubice B (Venku) Remíza 2:2 1
08.10.2011 Ústí nad Orlicí Pěnčín-Turnov (Doma) Remíza 1:1 1
30.10.2011 Ústí nad Orlicí Dvůr Králové (Venku) Prohra 1:5 1
24.03.2012 Ústí nad Orlicí Jablonec B (Venku) Výhra 5:1 1
14.04.2012 Ústí nad Orlicí Polepy (Doma) Výhra 7:1 1
22.04.2012 Ústí nad Orlicí Velim (Venku) Remíza 1:1 1
12.05.2012 Ústí nad Orlicí Mšeno-Jablonec (Doma) Remíza 2:2 1
20.05.2012 Ústí nad Orlicí Převýšov (Venku) Prohra 0:3 1
02.06.2012 Ústí nad Orlicí Náchod (Venku) Výhra 6:1 1
09.06.2012 Ústí nad Orlicí Sparta Kolín (Doma) Remíza 1:1 1
11.08.2012 Ústí nad Orlicí Nová Paka (Venku) Prohra 2:4 1
27.04.2013 Ústí nad Orlicí Lhota pod Libčany (Venku) Remíza 2:2 1
01.06.2013 Ústí nad Orlicí Dvůr Králové (Doma) Prohra 2:4 1
19.10.2013 Ústí nad Orlicí FK Pardubice B (Venku) Prohra 1:2 1
08.03.2014 Ústí nad Orlicí Živanice (Venku) Prohra 0:1 1
23.08.2014 Ústí nad Orlicí Vysoké Mýto (Doma) Výhra 1:0p 1
30.05.2015 Ústí nad Orlicí Náchod (Venku) Prohra 0:1 1
08.08.2015 Ústí nad Orlicí Admira Praha (Doma) Výhra 4:0 1
16.08.2015 Ústí nad Orlicí Dvůr Králové (Venku) Výhra 2:1 1
12.09.2015 Ústí nad Orlicí Živanice (Venku) Prohra 0:6 1
09.04.2016 Ústí nad Orlicí Olympia Hradec Králové (Venku) Prohra 0:1 1
16.04.2016 Ústí nad Orlicí Živanice (Doma) Prohra 0:3 1
19.04.2017 Ústí nad Orlicí Ostrá (Venku) Výhra 1:0 1
29.04.2017 Ústí nad Orlicí Dvůr Králové (Doma) Výhra 1:0 1
04.06.2017 Ústí nad Orlicí Sparta Kolín (Venku) Prohra 0:1 1
27.08.2017 Ústí nad Orlicí Zápy (Venku) Výhra 2:1 1
11.11.2017 Ústí nad Orlicí Převýšov (Doma) Prohra 1:3 1
11.04.2018 Ústí nad Orlicí Jirny (Venku) Prohra 0:3 1
19.09.2018 Ústí nad Orlicí Dobrovice (Venku) Prohra 2:5 1
17.08.2019 Ústí nad Orlicí Jablonec B (Venku) Prohra 1:4 1
24.08.2019 Ústí nad Orlicí Mladá Boleslav B (Doma) Výhra 2:1 1
22.08.2020 Ústí nad Orlicí Bohemians 1905 B (Doma) Výhra 1:0 1
05.09.2020 Ústí nad Orlicí Mladá Boleslav B (Doma) Výhra 4:1 1
25.09.2020 Ústí nad Orlicí Dukla Praha B (Venku) Prohra 1:3 1
03.10.2020 Ústí nad Orlicí Živanice (Doma) Prohra 0:1 1
14.08.2021 Ústí nad Orlicí Mladá Boleslav B (Doma) Remíza 3:3 1
28.08.2021 Ústí nad Orlicí Brozany (Doma) Výhra 3:2 1
11.09.2021 Ústí nad Orlicí Živanice (Doma) Prohra 1:2 1

Přihlášení

 

Zapomněl jsem heslo Nová registrace

Zápasy

Dnes se hraje 1 zápasů.
Zítra se hraje 160 zápasů.
Včera se hrálo 1 zápasů.

Anketa

Jak se Vám líbí nové zobrazení sestav v zápase?

Hrozné, vraťte původní

Nic moc

Je to stejné

Lepší než původní

Skvělé

Nemám názor

Chyba, vylepšení, nápad...

Reakce na Vaše návrhy zde