Jan Vendl

Odehrané zápasy

Datum Klub Soupeř Zápas Počet
06.05.2007 Kořenice Sendražice (Doma) Prohra 0:4 1
19.05.2007 Kořenice Nebovidy B (Venku) Prohra 0:7 1
24.08.2008 Kořenice Bečváry B (Doma) Remíza 2:2 1
07.09.2008 Kořenice Štítary (Doma) Prohra 2:3 1
14.09.2008 Kořenice Ratenice (Doma) Výhra 3:0 1
21.09.2008 Kořenice Nová Ves (Venku) Prohra 1:3 1
04.10.2008 Kořenice Nebovidy B (Venku) Prohra 0:1 1
12.10.2008 Kořenice Pašinka B (Doma) Výhra 7:4 1
18.10.2008 Kořenice Cerhenice (Venku) Prohra 2:3 1
26.10.2008 Kořenice Svojšice B (Doma) Remíza 1:1 1
02.11.2008 Kořenice Vrbová Lhota B (Venku) Výhra 5:0 1
09.11.2008 Kořenice Lošany (Doma) Výhra 4:1 1
10.05.2009 Kořenice Nebovidy B (Doma) Výhra 7:2 1
20.06.2009 Kořenice Křečhoř (Doma) Výhra 4:0 1
06.09.2009 Kořenice Štítary (Doma) Výhra 3:0 1
13.09.2009 Kořenice Vrbová Lhota B (Doma) Výhra 4:0 1
27.09.2009 Kořenice Plaňany B (Doma) Remíza 2:2 1
03.10.2009 Kořenice Svojšice B (Venku) Remíza 2:2 1
11.10.2009 Kořenice Ratboř B (Doma) Prohra 1:3 1
17.10.2009 Kořenice Křečhoř (Venku) Výhra 4:2 1
25.10.2009 Kořenice Bečváry B (Doma) Prohra 4:5 1
01.11.2009 Kořenice Ratenice (Venku) Výhra 6:1 1
27.03.2010 Kořenice Lošany (Venku) Výhra 2:1 1
25.04.2010 Kořenice Dolní Chvatliny (Doma) Výhra 2:1 1
09.05.2010 Kořenice Svojšice B (Doma) Výhra 4:2 1
23.05.2010 Kořenice Křečhoř (Doma) Výhra 4:2 1
06.06.2010 Kořenice Ratenice (Doma) Výhra 4:2 1
20.06.2010 Kořenice Cerhenice B (Doma) Výhra 2:0 1
22.08.2010 Kořenice Dolní Chvatliny (Doma) Prohra 1:3 1
05.09.2010 Kořenice Cerhenice B (Doma) Výhra 8:0 1
12.09.2010 Kořenice Pašinka (Venku) Výhra 7:1 1
03.10.2010 Kořenice Nebovidy B (Doma) Výhra 8:1 1
09.10.2010 Kořenice Lošany (Venku) Výhra 5:4 1
17.10.2010 Kořenice Křečhoř (Doma) Výhra 7:1 1
24.10.2010 Kořenice Bečváry B (Venku) Prohra 1:3 1
28.10.2010 Kořenice Vrbová Lhota B (Venku) Výhra 6:1 1
31.10.2010 Kořenice Svojšice B (Doma) Výhra 5:2 1
07.11.2010 Kořenice Ratenice (Venku) Výhra 5:0 1
13.11.2010 Kořenice Ratboř B (Doma) Prohra 2:3 1
26.03.2011 Kořenice Dolní Chvatliny (Venku) Výhra 7:0 1
10.04.2011 Kořenice Cerhenice B (Venku) Výhra 5:2 1
17.04.2011 Kořenice Pašinka (Doma) Výhra 5:3 1
24.04.2011 Kořenice Štítary (Venku) Prohra 0:1 1
01.05.2011 Kořenice Vrbová Lhota B (Doma) Výhra 15:0 1
07.05.2011 Kořenice Nebovidy B (Venku) Výhra 5:1 1
15.05.2011 Kořenice Lošany (Doma) Výhra 5:0 1
21.05.2011 Kořenice Křečhoř (Venku) Výhra 5:1 1
29.05.2011 Kořenice Bečváry B (Doma) Prohra 2:3 1
04.06.2011 Kořenice Svojšice B (Venku) Výhra 6:2 1
19.06.2011 Kořenice Ratboř B (Venku) Výhra 4:3 1
21.08.2011 Kořenice Svojšice (Doma) Výhra 7:4 1
27.08.2011 Kořenice Cerhenice B (Venku) Prohra 1:6 1
04.09.2011 Kořenice Bečváry B (Doma) Výhra 3:2 1
10.09.2011 Kořenice Lošany (Venku) Prohra 1:5 1
18.09.2011 Kořenice Ratboř B (Doma) Výhra 5:2 1
24.09.2011 Kořenice Křečhoř (Venku) Výhra 2:1 1
02.10.2011 Kořenice Štítary (Doma) Prohra 0:4 1
08.10.2011 Kořenice Vrbová Lhota B (Venku) Výhra 7:0 1
16.10.2011 Kořenice Nebovidy B (Venku) Výhra 8:1 1
23.10.2011 Kořenice Nová Ves (Doma) Výhra 1:0 1
08.04.2012 Kořenice Lošany (Doma) Výhra 4:0 1
15.04.2012 Kořenice Ratboř B (Venku) Prohra 1:8 1
22.04.2012 Kořenice Křečhoř (Doma) Výhra 3:1 1
29.04.2012 Kořenice Štítary (Venku) Výhra 3:1 1
13.05.2012 Kořenice Nebovidy B (Doma) Výhra 9:1 1
19.05.2012 Kořenice Nová Ves (Venku) Remíza 1:1 1
27.05.2012 Kořenice Pašinka (Doma) Výhra 4:2 1
02.06.2012 Kořenice Svojšice (Venku) Výhra 6:2 1
10.06.2012 Kořenice Cerhenice B (Doma) Výhra 4:1 1
16.06.2012 Kořenice Bečváry B (Venku) Výhra 3:0 1
26.08.2012 Kořenice Starý Kolín (Doma) Prohra 1:4 1
09.09.2012 Kořenice Velim B (Doma) Výhra 5:0 1
16.09.2012 Kořenice Nebovidy (Venku) Prohra 0:9 1
14.10.2012 Kořenice Sendražice (Doma) Prohra 1:7 1
20.10.2012 Kořenice Vrbová Lhota (Venku) Výhra 1:0 1
28.10.2012 Kořenice Veletov (Doma) Prohra 1:7 1
03.11.2012 Kořenice Hradištko I (Venku) Remíza 2:2 1
11.11.2012 Kořenice Týnec nad Labem B (Doma) Výhra 4:0 1
18.11.2012 Kořenice Veltruby (Venku) Prohra 0:6 1
31.03.2013 Kořenice Volárna (Doma) Prohra 1:7 1
06.04.2013 Kořenice Velim B (Venku) Prohra 2:6 1
21.04.2013 Kořenice Jestřabí Lhota B (Venku) Prohra 1:8 1
28.04.2013 Kořenice Krakovany (Doma) Prohra 1:7 1
12.05.2013 Kořenice Sendražice (Venku) Prohra 0:7 1
19.05.2013 Kořenice Vrbová Lhota (Doma) Prohra 2:4 1
26.05.2013 Kořenice Veletov (Venku) Prohra 1:3 1
07.06.2013 Kořenice Hradištko I (Doma) Remíza 2:2 1
09.06.2013 Kořenice Týnec nad Labem B (Venku) Prohra 1:6 1
16.06.2013 Kořenice Veltruby (Doma) Výhra 2:1 1
25.08.2013 Kořenice Ovčáry B (Venku) Výhra 3:0 1
01.09.2013 Kořenice Býchory B (Doma) Výhra 3:2p 1
08.09.2013 Kořenice Konárovice B (Doma) Výhra 2:1 1
15.09.2013 Kořenice Radovesnice II (Venku) Prohra 0:1 1
22.09.2013 Kořenice Velký Osek B (Doma) Výhra 3:2p 1
28.09.2013 Kořenice Tři Dvory B (Venku) Výhra 3:1 1
06.10.2013 Kořenice Ohaře (Doma) Výhra 2:1p 1
12.10.2013 Kořenice Žiželice nad Cidlinou (Venku) Výhra 3:1 1
20.10.2013 Kořenice Krakovany B (Doma) Výhra 3:0 1
26.10.2013 Kořenice Němčice (Venku) Výhra 4:1 1
03.11.2013 Kořenice Bělušice (Doma) Výhra 4:2 1
06.04.2014 Kořenice Konárovice B (Venku) Výhra 5:0 1
13.04.2014 Kořenice Radovesnice II (Doma) Výhra 3:2 1
20.04.2014 Kořenice Velký Osek B (Venku) Výhra 3:1 1
27.04.2014 Kořenice Tři Dvory B (Doma) Výhra 6:1 1
04.05.2014 Kořenice Ohaře (Venku) Výhra 2:0 1
11.05.2014 Kořenice Žiželice nad Cidlinou (Doma) Výhra 2:1p 1
18.05.2014 Kořenice Krakovany B (Venku) Výhra 4:0 1
25.05.2014 Kořenice Němčice (Doma) Výhra 6:0 1
08.06.2014 Kořenice Ovčáry B (Doma) Výhra 2:1 1
24.08.2014 Kořenice Tuchoraz B (Doma) Výhra 3:1 1
30.08.2014 Kořenice Cerhenice (Venku) Prohra 0:8 1
07.09.2014 Kořenice Rostoklaty (Doma) Prohra 0:1 1
14.09.2014 Kořenice Tuklaty (Venku) Prohra 0:5 1
21.09.2014 Kořenice Velim B (Doma) Prohra 1:3 1
28.09.2014 Kořenice Liblice B (Venku) Prohra 1:3 1
05.10.2014 Kořenice Červené Pečky B (Doma) Prohra 0:9 1
12.10.2014 Kořenice Pečky B (Doma) Prohra 3:9 1
18.10.2014 Kořenice Sendražice (Venku) Prohra 1:6 1
02.11.2014 Kořenice Český Brod B (Venku) Prohra 1:11 1
09.11.2014 Kořenice Kozojedy (Doma) Prohra 0:2 1
15.11.2014 Kořenice Vrbová Lhota (Venku) Prohra 2:8 1
29.03.2015 Kořenice Cerhenice (Doma) Prohra 1:2 1
04.04.2015 Kořenice Rostoklaty (Venku) Prohra 1:2 1
12.04.2015 Kořenice Tuklaty (Doma) Prohra 0:3 1
18.04.2015 Kořenice Velim B (Venku) Prohra 2:5 1
26.04.2015 Kořenice Liblice B (Doma) Prohra 1:2 1
03.05.2015 Kořenice Červené Pečky B (Venku) Prohra 1:7 1
10.05.2015 Kořenice Pečky B (Venku) Prohra 0:6 1
17.05.2015 Kořenice Sendražice (Doma) Prohra 0:7 1
14.06.2015 Kořenice Vrbová Lhota (Doma) Prohra 1:9 1
22.08.2015 Kořenice Dolní Chvatliny (Venku) Výhra 2:1 1
30.08.2015 Kořenice Hradištko I B (Doma) Prohra 2:3 1
06.09.2015 Kořenice Libodřice B (Venku) Výhra 4:3 1
13.09.2015 Kořenice FK Kolín B (Venku) Výhra 2:1 1
20.09.2015 Kořenice Cerhenice B (Doma) Výhra 3:0 1
04.10.2015 Kořenice Ratenice (Doma) Výhra 3:0 1
11.10.2015 Kořenice Velký Osek B (Venku) Prohra 1:4 1
24.10.2015 Kořenice Zásmuky B (Venku) Prohra 1:3 1
01.11.2015 Kořenice Svojšice (Doma) Prohra 0:1p 1
10.04.2016 Kořenice Libodřice B (Doma) Výhra 3:0 1
17.04.2016 Kořenice FK Kolín B (Doma) Výhra 6:0 1
24.04.2016 Kořenice Cerhenice B (Venku) Prohra 1:4 1
01.05.2016 Kořenice Plaňany B (Doma) Výhra 8:0 1
15.05.2016 Kořenice Velký Osek B (Doma) Prohra 2:5 1
18.06.2016 Kořenice Hradištko I B (Venku) Prohra 1:4 1
27.08.2017 Kořenice Horní Kruty (Doma) Výhra 4:3p 1
02.09.2017 Kořenice Velké Chvalovice (Venku) Prohra 1:2 1

Aktualizace

22.10.2019 09:39:10 >>

Přihlášení

 

Zapomněl jsem heslo Nová registrace

Zápasy

Dnes se hraje 0 zápasů.
Zítra se hraje 0 zápasů.
Včera se hrálo 0 zápasů.

Anketa

Jak se Vám líbí nové zobrazení sestav v zápase?

Hrozné, vraťte původní

Nic moc

Je to stejné

Lepší než původní

Skvělé

Nemám názor

Chyba, vylepšení, nápad...

Reakce na Vaše návrhy zde