Jan Buňata

Odehrané zápasy

Datum Klub Soupeř Zápas Počet
27.08.2005 Veletov Kostelec nad Černými lesy (Doma) Prohra 2:4 1
03.09.2005 Veletov Český Brod B (Venku) Prohra 1:4 1
10.09.2005 Veletov Nebovidy (Doma) Prohra 1:2 1
17.09.2005 Veletov Nučice (Venku) Prohra 1:2 1
24.09.2005 Veletov Zásmuky (Doma) Prohra 0:3 1
01.10.2005 Veletov Polepy (Venku) Prohra 1:8 1
08.10.2005 Veletov Vyžlovka (Doma) Remíza 3:3 1
15.10.2005 Veletov Radim (Venku) Výhra 8:1 1
22.10.2005 Veletov Tři Dvory (Doma) Prohra 0:4 1
29.10.2005 Veletov Plaňany (Venku) Prohra 1:3 1
05.11.2005 Veletov Červené Pečky (Doma) Prohra 1:2 1
01.04.2006 Veletov Kostelec nad Černými lesy (Venku) Výhra 1:0 1
08.04.2006 Veletov Český Brod B (Doma) Výhra 4:2 1
15.04.2006 Veletov Nebovidy (Venku) Výhra 3:1 1
22.04.2006 Veletov Nučice (Doma) Výhra 2:1 1
29.04.2006 Veletov Zásmuky (Venku) Prohra 1:2 1
06.05.2006 Veletov Polepy (Doma) Prohra 0:5 1
13.05.2006 Veletov Vyžlovka (Venku) Remíza 3:3 1
20.05.2006 Veletov Radim (Doma) Prohra 1:2 1
27.05.2006 Veletov Tři Dvory (Venku) Prohra 2:3 1
04.06.2006 Veletov Plaňany (Doma) Výhra 2:1 1
10.06.2006 Veletov Červené Pečky (Venku) Prohra 0:4 1
17.06.2006 Veletov Velký Osek (Doma) Výhra 3:2 1
31.03.2007 Ratboř Konárovice (Venku) Prohra 2:3 1
14.04.2007 Ratboř Liblice (Venku) Výhra 5:1 1
05.05.2007 Ratboř Veletov (Doma) Prohra 1:2 1
13.05.2007 Ratboř Kostelec nad Černými lesy (Venku) Výhra 4:1 1
19.05.2007 Ratboř Býchory (Doma) Výhra 5:2 1
20.05.2007 Ratboř B Sendražice (Doma) Prohra 3:4 1
03.06.2007 Ratboř B Nebovidy B (Doma) Prohra 1:3 1
22.09.2007 Ratboř Liblice (Venku) Výhra 5:1 1
29.09.2007 Ratboř Býchory (Doma) Prohra 1:5 1
03.05.2008 Ratboř Liblice (Doma) Výhra 4:2 1
24.05.2008 Ratboř Radim (Doma) Remíza 2:2 1
23.08.2008 Ratboř Býchory (Doma) Prohra 0:1 1
30.08.2008 Ratboř Radim (Doma) Prohra 1:4 1
07.09.2008 Ratboř Nučice (Venku) Prohra 0:1 1
10.09.2008 Ratboř Bečváry (Venku) Výhra 3:1 1
13.09.2008 Ratboř Český Brod B (Doma) Výhra 3:1 1
21.09.2008 Ratboř Třebovle (Venku) Výhra 2:1 1
05.04.2009 Veletov Velký Osek B (Doma) Výhra 4:1 1
19.04.2009 Veletov Krakovany (Doma) Výhra 4:1 1
25.04.2009 Veletov Tři Dvory B (Venku) Výhra 7:1 1
31.05.2009 Veletov Radovesnice II (Doma) Výhra 9:2 1
13.09.2009 Veletov Velký Osek B (Venku) Výhra 4:3 1
18.04.2010 Veletov Velký Osek B (Doma) Výhra 7:0 1
02.05.2010 Veletov Nebovidy (Doma) Výhra 3:1 1
16.05.2010 Veletov Vrbová Lhota (Doma) Výhra 5:0 1
22.05.2010 Veletov Pašinka (Venku) Výhra 6:1 1
19.06.2010 Veletov Radovesnice II (Doma) Prohra 1:2 1
21.08.2010 Veletov Krakovany (Venku) Výhra 1:0 1
28.08.2010 Veletov Radovesnice II (Doma) Výhra 5:2 1
04.09.2010 Veletov Ovčáry (Venku) Výhra 3:1 1
11.09.2010 Veletov Nová Ves (Doma) Výhra 4:2 1
18.09.2010 Veletov Veltruby (Venku) Výhra 4:2 1
25.09.2010 Veletov Starý Kolín (Doma) Výhra 1:0 1
03.10.2010 Veletov Polepy B (Venku) Prohra 1:3 1
16.10.2010 Veletov Volárna (Venku) Prohra 1:2 1
23.10.2010 Veletov Červené Pečky B (Venku) Prohra 0:3 1
30.10.2010 Veletov Vrbová Lhota (Doma) Výhra 6:0 1
06.11.2010 Veletov Hradištko I (Venku) Prohra 0:3 1
13.11.2010 Veletov Libodřice B (Doma) Výhra 3:2 1
03.04.2011 Veletov Radovesnice II (Venku) Výhra 1:0 1
10.04.2011 Veletov Ovčáry (Doma) Remíza 1:1 1
17.04.2011 Veletov Nová Ves (Venku) Remíza 1:1 1
24.04.2011 Veletov Veltruby (Doma) Výhra 2:1 1
30.04.2011 Veletov Starý Kolín (Venku) Výhra 2:1 1
08.05.2011 Veletov Polepy B (Doma) Prohra 0:1 1
15.05.2011 Veletov Týnec nad Labem B (Venku) Prohra 0:3 1
22.05.2011 Veletov Volárna (Doma) Prohra 2:3 1
29.05.2011 Veletov Červené Pečky B (Doma) Prohra 0:1 1
12.06.2011 Veletov Hradištko I (Doma) Remíza 1:1 1
21.08.2011 Veletov Dolní Chvatliny (Doma) Výhra 6:0 1
27.08.2011 Veletov Volárna (Venku) Prohra 3:4 1
11.09.2011 Veletov Starý Kolín (Doma) Výhra 3:0 1
18.09.2011 Veletov Tři Dvory (Venku) Remíza 1:1 1
25.09.2011 Veletov Vrbová Lhota (Doma) Výhra 8:2 1
01.10.2011 Veletov Ovčáry (Venku) Výhra 5:2 1
09.10.2011 Veletov Týnec nad Labem B (Doma) Výhra 2:0 1
15.10.2011 Veletov Nebovidy (Venku) Výhra 3:1 1
23.10.2011 Veletov Veltruby (Doma) Výhra 3:0 1
29.10.2011 Veletov Krakovany (Venku) Prohra 0:1 1
06.11.2011 Veletov Hradištko I (Doma) Výhra 3:2 1
13.11.2011 Veletov Červené Pečky B (Venku) Prohra 2:5 1
25.03.2012 Veletov Volárna (Doma) Remíza 0:0 1
01.04.2012 Veletov Sendražice (Doma) Prohra 2:6 1
07.04.2012 Veletov Starý Kolín (Venku) Prohra 1:3 1
15.04.2012 Veletov Tři Dvory (Doma) Výhra 3:2 1
22.04.2012 Veletov Vrbová Lhota (Venku) Prohra 0:1 1
06.05.2012 Veletov Týnec nad Labem B (Venku) Remíza 1:1 1
13.05.2012 Veletov Nebovidy (Doma) Výhra 5:4 1
19.05.2012 Veletov Veltruby (Venku) Prohra 1:3 1
27.05.2012 Veletov Krakovany (Doma) Prohra 1:2 1
02.06.2012 Veletov Hradištko I (Venku) Výhra 7:1 1
16.06.2012 Veletov Dolní Chvatliny (Venku) Výhra 7:1 1
26.08.2012 Veletov Hradištko I (Doma) Prohra 3:5 1
15.09.2012 Veletov Starý Kolín (Venku) Výhra 2:1 1
23.09.2012 Veletov Volárna (Doma) Prohra 1:3 1
29.09.2012 Veletov Velim B (Venku) Prohra 3:4 1
31.03.2013 Veletov Týnec nad Labem B (Doma) Výhra 4:0 1
07.04.2013 Veletov Veltruby (Venku) Prohra 0:7 1
20.04.2013 Veletov Volárna (Venku) Prohra 0:2 1
05.05.2013 Veletov Nebovidy (Venku) Prohra 1:3 1
12.05.2013 Veletov Jestřabí Lhota B (Doma) Výhra 2:1 1
18.05.2013 Veletov Krakovany (Venku) Výhra 4:0 1
13.06.2013 Veletov Sendražice (Venku) Prohra 1:2 1
16.06.2013 Veletov Ovčáry (Venku) Prohra 3:6 1
08.09.2013 Veletov Veltruby (Doma) Prohra 1:5 1
22.09.2013 Veletov Tři Dvory (Doma) Prohra 1:4 1
06.10.2013 Veletov Nebovidy (Doma) Výhra 4:0 1
13.10.2013 Veletov Štítary (Venku) Prohra 2:3 1
20.10.2013 Veletov Krakovany (Doma) Prohra 1:2 1
03.11.2013 Veletov Sendražice (Doma) Výhra 4:0 1
09.11.2013 Veletov Ovčáry (Venku) Výhra 3:2 1
16.11.2013 Veletov Hradištko I (Doma) Výhra 3:1 1
30.03.2014 Veletov Jestřabí Lhota B (Doma) Prohra 1:2p 1
06.04.2014 Veletov Veltruby (Venku) Prohra 3:6 1
13.04.2014 Veletov Vrbová Lhota (Doma) 0:3 kont. 1
20.04.2014 Veletov Tři Dvory (Venku) Prohra 2:4 1
27.04.2014 Veletov Týnec nad Labem B (Doma) Prohra 0:2 1
04.05.2014 Veletov Nebovidy (Venku) Prohra 0:4 1
11.05.2014 Veletov Štítary (Doma) Prohra 1:3 1
17.05.2014 Veletov Krakovany (Venku) Prohra 1:9 1
25.05.2014 Veletov Červené Pečky B (Doma) Výhra 2:1 1
08.06.2014 Veletov Ovčáry (Doma) Výhra 5:1 1
14.06.2014 Veletov Hradištko I (Venku) Prohra 0:3 1
07.09.2014 Veletov Nebovidy (Doma) Výhra 3:0 1
14.09.2014 Veletov Plaňany (Venku) Prohra 0:6 1
21.09.2014 Veletov Tři Dvory (Doma) Prohra 3:4 1
28.09.2014 Veletov Volárna (Doma) Výhra 4:2 1
12.10.2014 Veletov Veltruby (Doma) Výhra 3:2p 1
18.10.2014 Veletov Pašinka (Venku) Prohra 1:3 1
26.10.2014 Veletov Nová Ves (Doma) Prohra 2:4 1
01.11.2014 Veletov Hradištko I (Venku) Prohra 3:8 1
09.11.2014 Veletov Jestřabí Lhota B (Doma) Výhra 3:2 1
15.11.2014 Veletov Týnec nad Labem (Venku) Prohra 1:2 1
04.04.2015 Veletov Nebovidy (Venku) Prohra 0:5 1
12.04.2015 Veletov Plaňany (Doma) Prohra 0:1 1
19.04.2015 Veletov Tři Dvory (Venku) Prohra 1:7 1
26.04.2015 Veletov Volárna (Venku) Výhra 3:0 1
03.05.2015 Veletov Starý Kolín (Doma) Výhra 3:2p 1
10.05.2015 Veletov Veltruby (Venku) Prohra 3:4 1
17.05.2015 Veletov Pašinka (Doma) Výhra 2:1p 1
23.05.2015 Veletov Nová Ves (Venku) Výhra 2:1 1
31.05.2015 Veletov Hradištko I (Doma) Prohra 2:3 1
13.06.2015 Veletov Týnec nad Labem (Doma) Prohra 1:4 1
23.08.2015 Veletov Starý Kolín (Doma) Výhra 5:0 1
30.08.2015 Veletov Tři Dvory (Doma) Prohra 3:4p 1
06.09.2015 Veletov Jestřabí Lhota B (Venku) Prohra 2:3 1
13.09.2015 Veletov Žiželice nad Cidlinou (Doma) Prohra 1:5 1
19.09.2015 Veletov Hradištko I (Venku) Prohra 1:5 1
27.09.2015 Veletov Týnec nad Labem (Doma) Prohra 0:2 1
04.10.2015 Veletov Veltruby (Venku) Prohra 1:3 1
11.10.2015 Veletov Nová Ves (Doma) Výhra 2:1 1
17.10.2015 Veletov Volárna (Venku) Výhra 2:0 1
25.10.2015 Veletov Vrbová Lhota (Doma) Výhra 4:0 1
01.11.2015 Veletov Štítary (Venku) Výhra 2:1 1
08.11.2015 Veletov Červené Pečky B (Venku) Výhra 2:0 1
14.11.2015 Veletov Nebovidy/Pašinka (Doma) Výhra 2:1 1
26.03.2016 Veletov Starý Kolín (Venku) Výhra 4:1 1
03.04.2016 Veletov Tři Dvory (Venku) Prohra 1:4 1
10.04.2016 Veletov Jestřabí Lhota B (Doma) Prohra 2:3p 1
16.04.2016 Veletov Žiželice nad Cidlinou (Venku) Prohra 0:5 1
24.04.2016 Veletov Hradištko I (Doma) Prohra 2:7 1
30.04.2016 Veletov Týnec nad Labem (Venku) Prohra 0:1 1
08.05.2016 Veletov Veltruby (Doma) Prohra 2:5 1
14.05.2016 Veletov Nová Ves (Venku) Výhra 3:1 1
22.05.2016 Veletov Volárna (Doma) Prohra 2:4 1
28.05.2016 Veletov Vrbová Lhota (Venku) Prohra 2:3 1
05.06.2016 Veletov Štítary (Doma) Prohra 0:2 1
12.06.2016 Veletov Červené Pečky B (Doma) Výhra 7:3 1
18.06.2016 Veletov Nebovidy/Pašinka (Venku) Výhra 2:1 1
03.09.2017 Veletov Velký Osek B (Doma) Výhra 6:1 1
10.09.2017 Veletov Týnec nad Labem B (Venku) Prohra 0:6 1
17.09.2017 Veletov Bělušice (Doma) Prohra 1:3 1
24.09.2017 Veletov Němčice (Venku) Výhra 4:3 1
01.10.2017 Veletov Krakovany B (Doma) Prohra 0:3 1
08.10.2017 Veletov Ohaře (Venku) Výhra 2:0 1
15.10.2017 Veletov Radovesnice II (Doma) Výhra 5:0 1
21.10.2017 Veletov Volárna (Venku) 0:3 kont. 1
29.10.2017 Veletov Ovčáry (Doma) Prohra 0:3 1
05.11.2017 Veletov Býchory B (Venku) Prohra 2:4 1
12.11.2017 Veletov Tři Dvory B (Doma) Prohra 2:3 1
25.03.2018 Veletov Hradištko I B (Venku) Prohra 0:2 1
01.04.2018 Veletov Velký Osek B (Venku) Výhra 4:1 1
08.04.2018 Veletov Týnec nad Labem B (Doma) Výhra 3:2 1

Přihlášení

 

Zapomněl jsem heslo Nová registrace

Zápasy

Dnes se hraje 4 zápasů.
Zítra se hraje 172 zápasů.
Včera se hrálo 0 zápasů.

Anketa

Jak se Vám líbí nové zobrazení sestav v zápase?

Hrozné, vraťte původní

Nic moc

Je to stejné

Lepší než původní

Skvělé

Nemám názor

Chyba, vylepšení, nápad...

Reakce na Vaše návrhy zde