KFIS
Soutěže
2023-2024
2022-2023
2021-2022
2020-2021
2019-2020
2018-2019
2017-2018
2016-2017
2015-2016
2014-2015
2013-2014
2012-2013
2011-2012
2010-2011
2009-2010
2008-2009
2007-2008
2006-2007
2005-2006
2004-2005
2003-2004
2002-2003
2001-2002
2000-2001
1999-2000
1998-1999
1997-1998
1996-1997
1995-1996
1994-1995
1993-1994
1992-1993
1991-1992
1990-1991
Dospělí
Starší dorost U19
Mladší dorost U17
Starší žáci U15
Starší žáci U14
Mladší žáci U13
Mladší žáci U12
Starší přípravka
Mladší přípravka
Ženy
ŘK Čechy
Divize C
SKFS
Oblastní přebor
1. A třída A
1. A třída B
1. A třída C
1. A třída D
OFS Kolín
Okresní přebor
Soutěže
Kluby
Novinky
Články (1)
FAQ
O KFISu
O nové verzi
Facebook
Hledat
Přihlásit
Úvod
Sezóny
2023-2024
Starší dorost U19
Oblastní přebor
Oblastní přebor
Zápasy
2023-2024
Oblastní přebor
Starší dorost U19
Aktuálně
Týmy
Zápasy
Zápasy
Křížová tabulka
Tabulky
Celková
Doma
Venku
Podzim
Jaro
1. poločasy
2. poločasy
Statistiky
Bilance
Týmy
Zápasy
Série
Střelci
Hráči
Všechny skupiny
Historie
Zápasy
editovat výsledky
všechna kola
všechna kola
1. kolo
2. kolo
3. kolo
4. kolo
5. kolo
6. kolo
7. kolo
8. kolo
9. kolo
10. kolo
11. kolo
12. kolo
13. kolo
14. kolo
15. kolo
16. kolo
17. kolo
18. kolo
19. kolo
20. kolo
21. kolo
22. kolo
23. kolo
24. kolo
25. kolo
26. kolo
27. kolo
28. kolo
29. kolo
30. kolo
všechny zápasy
všechny zápasy
s výsledky
chybějící výsledky
odložené
všechny týmy
všechny týmy
Benátky nad Jizerou
Benešov
Brandýs-Boleslav
Dobříš
Dolní Břežany
Hostouň
Kosmonosy
Lhota
Poděbrady
Pšovka Mělník
Říčany
SK Kladno B
SK Rakovník
Slaný
Spartak Příbram
Vyžlovka
editovat výsledky
všechna kola
všechna kola
1. kolo
2. kolo
3. kolo
4. kolo
5. kolo
6. kolo
7. kolo
8. kolo
9. kolo
10. kolo
11. kolo
12. kolo
13. kolo
14. kolo
15. kolo
16. kolo
17. kolo
18. kolo
19. kolo
20. kolo
21. kolo
22. kolo
23. kolo
24. kolo
25. kolo
26. kolo
27. kolo
28. kolo
29. kolo
30. kolo
všechny zápasy
všechny zápasy
s výsledky
chybějící výsledky
odložené
všechny týmy
všechny týmy
Benátky nad Jizerou
Benešov
Brandýs-Boleslav
Dobříš
Dolní Břežany
Hostouň
Kosmonosy
Lhota
Poděbrady
Pšovka Mělník
Říčany
SK Kladno B
SK Rakovník
Slaný
Spartak Příbram
Vyžlovka
1. kolo
06.09.2023 15:15
Spartak Příbram
0:3
(0:2)
Brandýs-Boleslav
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
06.09.2023 15:15
Lhota
0:4
(0:1)
Dobříš
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
06.09.2023 15:15
Pšovka Mělník
1:2
(1:0)
SK Kladno B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
06.09.2023 15:15
Hostouň
4:2
(2:2)
SK Rakovník
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
06.09.2023 15:15
Kosmonosy
3:2
(2:1)
Poděbrady
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
06.09.2023 15:30
Vyžlovka
1:1
(0:1)
Benešov
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
06.09.2023 16:45
Dolní Břežany
3:1
(1:0)
Říčany
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
20.09.2023 15:00
Slaný
1:1
(1:0)
Benátky nad Jizerou
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
2. kolo
28.09.2023 09:30
Brandýs-Boleslav
1:3
(0:1)
Říčany
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
28.09.2023 09:30
Poděbrady
0:4
(0:1)
Dolní Břežany
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
28.09.2023 09:30
SK Rakovník
1:5
(1:2)
Kosmonosy
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
28.09.2023 09:30
Benátky nad Jizerou
3:1
(0:0)
Hostouň
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
28.09.2023 09:30
Benešov
8:2
(2:1)
Slaný
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
28.09.2023 09:30
SK Kladno B
2:3
(2:0)
Vyžlovka
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
28.09.2023 09:30
Dobříš
5:3
(4:1)
Pšovka Mělník
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
28.09.2023 09:30
Spartak Příbram
1:4
(0:2)
Lhota
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
3. kolo
19.08.2023 09:30
Lhota
1:1
(0:1)
Brandýs-Boleslav
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
19.08.2023 09:30
Kosmonosy
3:1
(2:1)
Benátky nad Jizerou
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
20.08.2023 09:30
Pšovka Mělník
1:2
(0:1)
Spartak Příbram
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
20.08.2023 09:30
Vyžlovka
3:1
(3:0)
Dobříš
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
20.08.2023 09:30
Slaný
1:4
(0:1)
SK Kladno B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
20.08.2023 09:30
Hostouň
1:9
(1:5)
Benešov
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
20.08.2023 09:30
Dolní Břežany
3:2
(2:2)
SK Rakovník
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
20.08.2023 09:30
Říčany
2:3
(1:2)
Poděbrady
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
4. kolo
26.08.2023 09:30
SK Rakovník
5:1
(3:1)
Říčany
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
26.08.2023 09:30
Benátky nad Jizerou
5:1
(1:0)
Dolní Břežany
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
26.08.2023 09:30
SK Kladno B
6:2
(2:1)
Hostouň
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
26.08.2023 09:30
Dobříš
3:0
(2:0)
Slaný
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
26.08.2023 09:30
Spartak Příbram
0:7
(0:1)
Vyžlovka
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
26.08.2023 09:30
Lhota
4:2
(3:1)
Pšovka Mělník
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
27.08.2023 09:30
Brandýs-Boleslav
2:1
(0:1)
Poděbrady
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
27.08.2023 09:30
Benešov
10:5
(4:2)
Kosmonosy
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
5. kolo
02.09.2023 09:30
Kosmonosy
2:1
(1:1)
SK Kladno B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
02.09.2023 09:30
Poděbrady
2:3
(1:2)
SK Rakovník
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
03.09.2023 09:30
Pšovka Mělník
1:1
(0:1)
Brandýs-Boleslav
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
03.09.2023 09:30
Vyžlovka
9:2
(4:1)
Lhota
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
03.09.2023 09:30
Slaný
3:1
(2:0)
Spartak Příbram
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
03.09.2023 09:30
Hostouň
0:1
(0:1)
Dobříš
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
03.09.2023 09:30
Dolní Břežany
0:4
(0:1)
Benešov
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
03.09.2023 09:30
Říčany
1:1
(0:0)
Benátky nad Jizerou
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
6. kolo
09.09.2023 09:30
Benátky nad Jizerou
6:2
(4:1)
Poděbrady
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
09.09.2023 09:30
SK Kladno B
7:1
(2:0)
Dolní Břežany
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
09.09.2023 09:30
Dobříš
0:3
(0:1)
Kosmonosy
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
09.09.2023 09:30
Spartak Příbram
3:6
(1:4)
Hostouň
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
09.09.2023 09:30
Lhota
1:1
(1:1)
Slaný
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
10.09.2023 09:30
Brandýs-Boleslav
3:3
(2:1)
SK Rakovník
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
10.09.2023 09:30
Benešov
5:2
(3:1)
Říčany
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
10.09.2023 09:30
Pšovka Mělník
1:4
(0:1)
Vyžlovka
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
7. kolo
16.09.2023 09:30
Kosmonosy
8:3
(3:2)
Spartak Příbram
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
16.09.2023 09:30
Poděbrady
0:1
(0:0)
Benešov
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
17.09.2023 09:30
Vyžlovka
2:1
(2:0)
Brandýs-Boleslav
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
17.09.2023 09:30
Slaný
1:1
(0:0)
Pšovka Mělník
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
17.09.2023 09:30
Hostouň
5:1
(2:1)
Lhota
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
17.09.2023 09:30
Dolní Břežany
3:1
(2:1)
Dobříš
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
17.09.2023 09:30
SK Rakovník
2:2
(1:1)
Benátky nad Jizerou
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
10.10.2023 16:00
SK Kladno B
6:1
(2:0)
Říčany
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
8. kolo
23.09.2023 09:30
SK Kladno B
1:2
(1:1)
Poděbrady
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
23.09.2023 09:30
Dobříš
3:0
(1:0)
Říčany
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
23.09.2023 09:30
Spartak Příbram
1:4
(1:2)
Dolní Břežany
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
23.09.2023 09:30
Lhota
1:6
(0:4)
Kosmonosy
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
24.09.2023 09:30
Brandýs-Boleslav
2:3
(2:1)
Benátky nad Jizerou
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
24.09.2023 09:30
Benešov
3:1
(2:0)
SK Rakovník
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
24.09.2023 09:30
Pšovka Mělník
1:2
(1:1)
Hostouň
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
24.09.2023 09:30
Vyžlovka
7:0
(3:0)
Slaný
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
9. kolo
30.09.2023 09:30
Kosmonosy
5:0
(1:0)
Pšovka Mělník
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
30.09.2023 09:30
Poděbrady
3:1
(0:1)
Dobříš
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
30.09.2023 09:30
SK Rakovník
2:1
(2:1)
SK Kladno B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
30.09.2023 09:30
Benátky nad Jizerou
1:13
(1:7)
Benešov
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
01.10.2023 09:30
Slaný
0:1
(0:0)
Brandýs-Boleslav
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
01.10.2023 09:30
Hostouň
1:3
(0:2)
Vyžlovka
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
01.10.2023 09:30
Dolní Břežany
5:2
(1:2)
Lhota
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
01.10.2023 09:30
Říčany
1:3
(1:1)
Spartak Příbram
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
10. kolo
07.10.2023 09:30
SK Kladno B
1:2
(1:0)
Benátky nad Jizerou
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
07.10.2023 09:30
Dobříš
2:2
(0:2)
SK Rakovník
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
07.10.2023 09:30
Spartak Příbram
1:1
(1:0)
Poděbrady
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
07.10.2023 09:30
Lhota
1:3
(0:2)
Říčany
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
08.10.2023 09:30
Brandýs-Boleslav
0:2
(0:1)
Benešov
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
08.10.2023 09:30
Pšovka Mělník
1:6
(0:5)
Dolní Břežany
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
08.10.2023 09:30
Vyžlovka
1:0
(0:0)
Kosmonosy
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
08.10.2023 09:30
Slaný
5:2
(4:1)
Hostouň
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
11. kolo
14.10.2023 09:30
Kosmonosy
5:0
(3:0)
Slaný
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
14.10.2023 09:30
Poděbrady
1:3
(1:2)
Lhota
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
14.10.2023 09:30
SK Rakovník
4:0
(1:0)
Spartak Příbram
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
14.10.2023 09:30
Benátky nad Jizerou
0:0
(0:0)
Dobříš
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
15.10.2023 09:30
Hostouň
2:1
(1:1)
Brandýs-Boleslav
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
15.10.2023 09:30
Dolní Břežany
2:1
(1:0)
Vyžlovka
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
15.10.2023 09:30
Říčany
4:1
(2:0)
Pšovka Mělník
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
15.10.2023 09:30
Benešov
1:0
(0:0)
SK Kladno B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
12. kolo
21.10.2023 09:30
Dobříš
0:4
(0:3)
Benešov
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
21.10.2023 09:30
Spartak Příbram
2:5
(0:2)
Benátky nad Jizerou
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
21.10.2023 09:30
Lhota
0:6
(0:1)
SK Rakovník
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
22.10.2023 09:30
Brandýs-Boleslav
2:3
(1:0)
SK Kladno B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
22.10.2023 09:30
Pšovka Mělník
1:3
(1:2)
Poděbrady
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
22.10.2023 09:30
Vyžlovka
4:1
(2:1)
Říčany
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
22.10.2023 09:30
Slaný
0:3
(0:2)
Dolní Břežany
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
22.10.2023 09:30
Hostouň
3:1
(1:0)
Kosmonosy
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
13. kolo
27.10.2023 16:00
Poděbrady
1:3
(1:1)
Vyžlovka
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
28.10.2023 09:30
Kosmonosy
3:0
(1:0)
Brandýs-Boleslav
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
28.10.2023 09:30
SK Rakovník
6:3
(2:1)
Pšovka Mělník
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
28.10.2023 09:30
Benátky nad Jizerou
1:0
(0:0)
Lhota
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
28.10.2023 09:30
SK Kladno B
8:1
(2:1)
Dobříš
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
29.10.2023 09:30
Dolní Břežany
5:2
(2:1)
Hostouň
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
29.10.2023 09:30
Říčany
1:0
(0:0)
Slaný
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
29.10.2023 09:30
Benešov
14:1
(6:1)
Spartak Příbram
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
14. kolo
04.11.2023 09:30
Spartak Příbram
0:6
(0:3)
SK Kladno B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
04.11.2023 09:30
Lhota
2:4
(1:2)
Benešov
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
04.11.2023 09:30
Kosmonosy
1:5
(0:1)
Dolní Břežany
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
05.11.2023 09:30
Brandýs-Boleslav
3:1
(2:1)
Dobříš
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
05.11.2023 09:30
Pšovka Mělník
2:7
(1:4)
Benátky nad Jizerou
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
05.11.2023 09:30
Vyžlovka
10:1
(5:0)
SK Rakovník
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
05.11.2023 09:30
Slaný
2:5
(1:3)
Poděbrady
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
05.11.2023 09:30
Hostouň
1:2
(0:1)
Říčany
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
15. kolo
11.11.2023 09:30
Poděbrady
5:1
(1:1)
Hostouň
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
11.11.2023 09:30
SK Rakovník
6:0
(5:0)
Slaný
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
11.11.2023 09:30
Benátky nad Jizerou
2:3
(1:0)
Vyžlovka
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
11.11.2023 09:30
SK Kladno B
3:1
(2:1)
Lhota
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
11.11.2023 09:30
Dobříš
2:1
(2:1)
Spartak Příbram
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
12.11.2023 09:30
Dolní Břežany
2:2
(1:1)
Brandýs-Boleslav
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
12.11.2023 09:30
Říčany
1:4
(0:3)
Kosmonosy
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
12.11.2023 09:30
Benešov
12:0
(6:0)
Pšovka Mělník
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
16. kolo
15.06.2024 09:30
Dobříš
Lhota
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
15.06.2024 09:30
SK Kladno B
Pšovka Mělník
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
15.06.2024 09:30
Benátky nad Jizerou
Slaný
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
15.06.2024 09:30
SK Rakovník
Hostouň
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
15.06.2024 09:30
Poděbrady
Kosmonosy
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
16.06.2024 09:30
Brandýs-Boleslav
Spartak Příbram
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
16.06.2024 09:30
Benešov
Vyžlovka
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
16.06.2024 09:30
Říčany
Dolní Břežany
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
17. kolo
10.03.2024 09:30
Hostouň
0:4
(0:0)
Benátky nad Jizerou
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
17.03.2024 09:30
Lhota
0:2
(0:0)
Spartak Příbram
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
24.04.2024 15:30
Říčany
0:2
(0:0)
Brandýs-Boleslav
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
24.04.2024 15:30
Dolní Břežany
1:3
(0:2)
Poděbrady
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
24.04.2024 15:30
Kosmonosy
2:0
(2:0)
SK Rakovník
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
24.04.2024 15:30
Slaný
3:3
(3:3)
Benešov
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
24.04.2024 15:30
Vyžlovka
5:1
(1:0)
SK Kladno B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
24.04.2024 15:30
Pšovka Mělník
1:0
(0:0)
Dobříš
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
18. kolo
16.03.2024 09:30
SK Kladno B
1:0
(0:0)
Slaný
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
16.03.2024 09:30
Benátky nad Jizerou
1:3
(0:2)
Kosmonosy
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
16.03.2024 09:30
Poděbrady
3:1
(1:1)
Říčany
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
17.03.2024 09:30
Benešov
4:3
(3:2)
Hostouň
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
08.05.2024 09:30
Brandýs-Boleslav
4:0
(3:0)
Lhota
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
08.05.2024 09:30
Spartak Příbram
6:1
(5:1)
Pšovka Mělník
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
08.05.2024 09:30
Dobříš
2:0
(0:0)
Vyžlovka
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
08.05.2024 09:30
SK Rakovník
4:1
(3:1)
Dolní Břežany
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
19. kolo
23.03.2024 09:30
Poděbrady
2:2
(0:2)
Brandýs-Boleslav
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
23.03.2024 09:30
Kosmonosy
1:4
(1:2)
Benešov
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
24.03.2024 09:30
Říčany
1:5
(0:4)
SK Rakovník
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
24.03.2024 09:30
Dolní Břežany
1:1
(1:0)
Benátky nad Jizerou
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
24.03.2024 09:30
Hostouň
1:0
(0:0)
SK Kladno B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
24.03.2024 09:30
Slaný
0:3
(0:1)
Dobříš
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
24.03.2024 09:30
Vyžlovka
4:1
(1:1)
Spartak Příbram
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
24.03.2024 09:30
Pšovka Mělník
2:1
(0:1)
Lhota
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
20. kolo
28.03.2024 14:45
Benešov
7:0
(3:0)
Dolní Břežany
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
29.03.2024 09:30
Benátky nad Jizerou
2:2
(1:0)
Říčany
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
29.03.2024 10:00
SK Rakovník
2:6
(1:1)
Poděbrady
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
30.03.2024 09:30
Lhota
1:1
(0:1)
Vyžlovka
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
30.03.2024 09:30
Dobříš
4:0
(3:0)
Hostouň
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
30.03.2024 09:30
SK Kladno B
0:1
(0:0)
Kosmonosy
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
31.03.2024 09:30
Brandýs-Boleslav
3:1
(0:0)
Pšovka Mělník
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
31.03.2024 09:30
Spartak Příbram
2:4
(1:4)
Slaný
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
21. kolo
06.04.2024 09:30
SK Rakovník
2:2
(0:1)
Brandýs-Boleslav
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
06.04.2024 09:30
Poděbrady
4:1
(2:0)
Benátky nad Jizerou
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
06.04.2024 09:30
Kosmonosy
0:1
(0:1)
Dobříš
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
07.04.2024 09:30
Říčany
1:12
(0:4)
Benešov
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
07.04.2024 09:30
Dolní Břežany
3:0
(2:0)
SK Kladno B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
07.04.2024 09:30
Hostouň
4:3
(2:2)
Spartak Příbram
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
07.04.2024 09:30
Slaný
5:1
(3:0)
Lhota
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
07.04.2024 09:30
Vyžlovka
9:1
(5:1)
Pšovka Mělník
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
22. kolo
13.04.2024 09:30
Lhota
0:1
(0:1)
Hostouň
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
13.04.2024 09:30
Dobříš
2:2
(0:2)
Dolní Břežany
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
13.04.2024 09:30
Benešov
3:1
(2:0)
Poděbrady
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
13.04.2024 09:30
Benátky nad Jizerou
1:2
(1:0)
SK Rakovník
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
14.04.2024 09:30
Brandýs-Boleslav
4:2
(4:1)
Vyžlovka
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
14.04.2024 09:30
Pšovka Mělník
3:4
(1:3)
Slaný
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
14.04.2024 09:30
Spartak Příbram
2:3
(1:1)
Kosmonosy
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
14.04.2024 09:30
Říčany
1:1
(1:1)
SK Kladno B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
23. kolo
20.04.2024 09:30
Benátky nad Jizerou
1:2
(0:0)
Brandýs-Boleslav
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
20.04.2024 09:30
SK Rakovník
1:4
(1:4)
Benešov
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
20.04.2024 09:30
Poděbrady
2:0
(0:0)
SK Kladno B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
20.04.2024 09:30
Kosmonosy
3:0
(1:0)
Lhota
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
21.04.2024 09:30
Říčany
0:3
(0:0)
Dobříš
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
21.04.2024 09:30
Dolní Břežany
3:1
(1:0)
Spartak Příbram
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
21.04.2024 09:30
Hostouň
0:1
(0:1)
Pšovka Mělník
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
21.04.2024 09:30
Slaný
2:0
(1:0)
Vyžlovka
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
24. kolo
27.04.2024 09:30
Lhota
0:2
(0:0)
Dolní Břežany
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
27.04.2024 09:30
Dobříš
2:4
(1:2)
Poděbrady
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
27.04.2024 09:30
SK Kladno B
1:1
(0:0)
SK Rakovník
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
27.04.2024 09:30
Benešov
7:0
(4:0)
Benátky nad Jizerou
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
28.04.2024 09:30
Brandýs-Boleslav
2:1
(2:1)
Slaný
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
28.04.2024 09:30
Vyžlovka
8:3
(3:3)
Hostouň
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
28.04.2024 09:30
Pšovka Mělník
3:2
(1:1)
Kosmonosy
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
28.04.2024 09:30
Spartak Příbram
6:1
(2:0)
Říčany
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
25. kolo
04.05.2024 09:30
Benátky nad Jizerou
1:1
(0:0)
SK Kladno B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
04.05.2024 09:30
SK Rakovník
4:2
(2:0)
Dobříš
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
04.05.2024 09:30
Poděbrady
2:1
(2:0)
Spartak Příbram
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
04.05.2024 09:30
Kosmonosy
4:2
(0:2)
Vyžlovka
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
05.05.2024 09:30
Benešov
3:0
(1:0)
Brandýs-Boleslav
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
05.05.2024 09:30
Říčany
3:1
(1:1)
Lhota
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
05.05.2024 09:30
Dolní Břežany
2:1
(0:1)
Pšovka Mělník
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
05.05.2024 09:30
Hostouň
1:1
(0:0)
Slaný
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
26. kolo
11.05.2024 09:30
Lhota
1:5
(1:1)
Poděbrady
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
11.05.2024 09:30
Dobříš
1:1
(1:0)
Benátky nad Jizerou
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
11.05.2024 09:30
SK Kladno B
1:3
(0:2)
Benešov
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
12.05.2024 09:30
Brandýs-Boleslav
4:0
(3:0)
Hostouň
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
12.05.2024 09:30
Slaný
1:3
(1:1)
Kosmonosy
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
12.05.2024 09:30
Vyžlovka
4:2
(2:2)
Dolní Břežany
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
12.05.2024 09:30
Pšovka Mělník
2:0
(0:0)
Říčany
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
12.05.2024 09:30
Spartak Příbram
4:4
(3:2)
SK Rakovník
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
27. kolo
18.05.2024 09:30
SK Kladno B
Brandýs-Boleslav
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
18.05.2024 09:30
Benátky nad Jizerou
Spartak Příbram
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
18.05.2024 09:30
SK Rakovník
Lhota
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
18.05.2024 09:30
Kosmonosy
Hostouň
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
19.05.2024 09:30
Benešov
Dobříš
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
19.05.2024 09:30
Říčany
Vyžlovka
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
19.05.2024 09:30
Dolní Břežany
Slaný
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
22.05.2024 16:00
Poděbrady
Pšovka Mělník
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
28. kolo
25.05.2024 09:30
Lhota
Benátky nad Jizerou
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
25.05.2024 09:30
Dobříš
SK Kladno B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
26.05.2024 09:30
Brandýs-Boleslav
Kosmonosy
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
26.05.2024 09:30
Hostouň
Dolní Břežany
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
26.05.2024 09:30
Slaný
Říčany
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
26.05.2024 09:30
Vyžlovka
Poděbrady
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
26.05.2024 09:30
Pšovka Mělník
SK Rakovník
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
26.05.2024 09:30
Spartak Příbram
Benešov
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
29. kolo
01.06.2024 09:30
Dobříš
Brandýs-Boleslav
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
01.06.2024 09:30
SK Kladno B
Spartak Příbram
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
01.06.2024 09:30
Benátky nad Jizerou
Pšovka Mělník
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
01.06.2024 09:30
SK Rakovník
Vyžlovka
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
01.06.2024 09:30
Poděbrady
Slaný
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
02.06.2024 09:30
Benešov
Lhota
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
02.06.2024 09:30
Říčany
Hostouň
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
02.06.2024 09:30
Dolní Břežany
Kosmonosy
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
30. kolo
08.06.2024 09:30
Kosmonosy
Říčany
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
08.06.2024 09:30
Lhota
SK Kladno B
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
09.06.2024 09:30
Brandýs-Boleslav
Dolní Břežany
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
09.06.2024 09:30
Hostouň
Poděbrady
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
09.06.2024 09:30
Slaný
SK Rakovník
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
09.06.2024 09:30
Vyžlovka
Benátky nad Jizerou
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
09.06.2024 09:30
Pšovka Mělník
Benešov
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
09.06.2024 09:30
Spartak Příbram
Dobříš
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)