KFIS
Soutěže
2023-2024
2022-2023
2021-2022
2020-2021
2019-2020
2018-2019
2017-2018
2016-2017
2015-2016
2014-2015
2013-2014
2012-2013
2011-2012
2010-2011
2009-2010
2008-2009
2007-2008
2006-2007
2005-2006
2004-2005
2003-2004
2002-2003
2001-2002
2000-2001
1999-2000
1998-1999
1997-1998
1996-1997
1995-1996
1994-1995
1993-1994
1992-1993
1991-1992
1990-1991
Dospělí
Starší dorost U19
Mladší dorost U17
Starší žáci U15
Starší žáci U14
Mladší žáci U13
Mladší žáci U12
Starší přípravka
Mladší přípravka
Ženy
ŘK Čechy
Česká fotbalová liga A
Česká fotbalová liga B
Divize A
Divize B
Divize C
SKFS
Oblastní přebor
1. A třída A
1. A třída B
1. B třída A
1. B třída B
1. B třída C
1. B třída D
1. B třída E
OFS Kolín
Okresní přebor
3. třída A
3. třída B
4. třída A
4. třída B
Soutěže
Kluby
Novinky
Články (1)
FAQ
O KFISu
O nové verzi
Facebook
Hledat
Přihlásit
Úvod
Sezóny
2019-2020
Dospělí
3. třída
3. třída A
Hráči
2019-2020
3. třída A
Dospělí
Aktuálně
Týmy
Zápasy
Zápasy
Křížová tabulka
Tabulky
Celková
Doma
Venku
Podzim
Jaro
1. poločasy
2. poločasy
Statistiky
Bilance
Týmy
Zápasy
Série
Střelci
Hráči
Všechny skupiny
Historie
Hráči
všechny týmy
všechny týmy
Cerhenice
Hradištko I
Jestřabí Lhota B
Konárovice
Křečhoř
Nebovidy
Nová Ves
Ovčáry
Polepy
Sendražice
Štítary
Týnec nad Labem
Velký Osek
Veltruby
všechny týmy
všechny týmy
Cerhenice
Hradištko I
Jestřabí Lhota B
Konárovice
Křečhoř
Nebovidy
Nová Ves
Ovčáry
Polepy
Sendražice
Štítary
Týnec nad Labem
Velký Osek
Veltruby
Hráč
Týmy
Z
ZS
S+
S-
G
GP
GV
ŽK
ČK
Kamil Horňáček
Štítary
11
11
0
0
17
1
0
2
0
Jiří Homba
Týnec nad Labem
9
9
0
0
15
3
0
0
0
Petr Bláha
Nebovidy
9
9
0
0
6
0
0
6
0
David Kmoch
Veltruby
8
8
0
0
6
0
0
4
0
David Vitáček
Sendražice
8
8
0
0
5
0
0
3
0
Josef Klucska
Cerhenice
8
8
0
0
8
0
0
3
0
Lukáš Kahoun
Konárovice
8
8
0
0
9
1
0
4
0
Michal Rýdl
Ovčáry
8
8
0
0
16
4
1
2
0
Petr Linart
Nová Ves
8
8
0
0
8
0
0
5
0
Radek Pokorný
Konárovice
8
8
0
0
11
3
0
1
0
Samuel Dotter
Polepy
8
8
0
0
14
4
0
0
0
Tomáš Cupák
Nová Ves
8
8
0
0
9
0
0
2
0
Viliam Bayer
Velký Osek
8
8
0
0
11
1
0
2
0
Lukáš Kalivoda
Štítary
7
7
0
0
8
3
0
2
0
Michal Mastný
Cerhenice
7
7
0
0
8
2
0
1
0
Pavel Šíma
Polepy
7
7
0
0
4
0
0
4
0
Taras Basarab
Cerhenice
7
7
0
0
9
0
0
2
0
Adam Darebný
Týnec nad Labem
6
6
0
0
9
0
0
1
0
Jakub Čech
Nová Ves
6
6
0
0
8
0
0
1
0
Jakub Rychlík
Křečhoř
6
6
0
0
5
0
0
1
0
Marcel Nesládek
Týnec nad Labem
6
6
0
0
7
1
0
2
0
Pavel Urbánek
Nová Ves
6
6
0
0
1
0
0
5
0
Petr Cvopa
Nebovidy
6
6
0
0
8
0
0
0
0
Petr Klucska
Cerhenice
6
6
0
0
4
0
0
4
0
Samuel Uman
Štítary
6
6
0
0
6
0
0
0
0
David Kubánek
Jestřabí Lhota B
5
5
0
0
3
2
0
4
0
David Vácha
Nebovidy
5
5
0
0
4
0
0
1
0
František Čáslavský
Jestřabí Lhota B
5
5
0
0
2
0
0
3
0
Jakub Kalfiřt
Týnec nad Labem
5
5
0
0
2
0
0
4
0
Jan Brdičko
Nová Ves
5
5
0
0
1
0
0
4
0
Jan Nesvorný
Křečhoř
5
5
0
0
3
0
0
3
0
Kamil Šmejkal
Nová Ves
5
5
0
0
4
2
0
3
0
Martin Slepička
Týnec nad Labem
5
5
0
0
1
0
0
5
0
Pavel Wolfram
Týnec nad Labem
5
5
0
0
3
0
0
3
0
Petr Fořt
Křečhoř
5
5
0
0
7
0
0
0
0
Petr Pavlík
Nebovidy
5
5
0
0
5
0
0
0
0
Radek Bilik
Jestřabí Lhota B
5
5
0
0
3
0
0
4
0
Tomáš Grubr
Týnec nad Labem
5
5
0
0
6
0
0
1
0
Tomáš Jelínek
Nebovidy
5
5
0
0
5
1
0
2
0
Vlastimil Halma
Hradištko I
5
5
0
0
1
0
0
4
1
Benjamin Uman
Štítary
4
4
0
0
5
1
0
0
0
David Kopecký
Nová Ves
4
4
0
0
1
0
0
3
0
David Sobolík
Nebovidy
4
4
0
0
6
0
0
0
0
David Starý
Nová Ves
4
4
0
0
0
0
0
4
0
Ivan Pavlov
Jestřabí Lhota B
4
4
0
0
4
0
0
2
0
Jiří Košina
Nebovidy
4
4
0
0
2
0
0
3
0
Lukáš Chábera
Hradištko I
4
4
0
0
3
0
1
0
0
Martin Dohanič
Jestřabí Lhota B
4
4
0
0
3
0
0
3
0
Matěj Šafranko
Týnec nad Labem
4
4
0
0
2
0
0
2
1
Miloš Černík
Konárovice
4
4
0
0
1
0
0
3
0
Pavel Mašek
Velký Osek
4
4
0
0
3
0
1
1
0
Petr Horváth
Polepy
4
4
0
0
2
0
0
2
0
Petr Skořepa
Veltruby
4
4
0
0
3
0
0
3
0
Stanislav Teplý
Veltruby
4
4
0
0
4
0
0
2
0
Tomáš Milichovský
Sendražice
4
4
0
0
4
1
0
1
0
Tomáš Opolzer
Štítary
4
4
0
0
8
0
0
0
0
Tomáš Vlasák
Veltruby
4
4
0
0
0
0
0
3
2
Vojtěch Teplý
Velký Osek
4
4
0
0
4
0
0
0
0
Adam Přibyl
Štítary
3
3
0
0
3
0
0
1
0
Aleš Mráček
Křečhoř
3
3
0
0
3
0
0
0
0
Antonín Kubát
Sendražice
3
3
0
0
0
0
0
3
0
Daniel Bukač
Polepy
3
3
0
0
3
0
0
0
0
Jakub Čerych
Cerhenice
3
3
0
0
4
0
0
0
0
Jakub Vondráček
Polepy
3
3
0
0
0
0
0
3
0
Jan Karban
Velký Osek
3
3
0
0
1
0
0
2
0
Jan Mikita
Ovčáry
3
3
0
0
2
0
0
1
0
Jaromír Čerych
Cerhenice
3
3
0
0
3
0
0
0
0
Jiří Puk
Cerhenice
3
3
0
0
4
0
0
0
0
Kryštof Šín
Štítary
3
3
0
0
0
0
0
3
0
Ladislav Týma
Jestřabí Lhota B
3
3
0
0
0
0
0
3
0
Luboš Novotný
Velký Osek
3
3
0
0
2
0
0
2
0
Lukáš Karkoš
Nebovidy
3
3
0
0
0
0
0
3
1
Lukáš Polák
Hradištko I
3
3
0
0
4
3
0
0
0
Marek Benko
Ovčáry
3
3
0
0
2
0
0
1
0
Marek Patočka
Konárovice
3
3
0
0
0
0
0
3
0
Marek Vondráček
Polepy
3
3
0
0
4
0
0
0
0
Martin Koška
Velký Osek
3
3
0
0
1
0
0
2
0
Martin Polák
Nebovidy
3
3
0
0
0
0
0
3
0
Martin Vitáček
Sendražice
3
3
0
0
1
0
0
2
1
Martin Vokoun
Konárovice
3
3
0
0
2
0
0
1
0
Miroslav Tauc
Polepy
3
3
0
0
1
0
0
3
0
Ondřej Salva
Polepy
3
3
0
0
2
0
0
0
0
Pavel Mokrý
Veltruby
3
3
0
0
3
2
0
0
0
Petr Hons
Polepy
3
3
0
0
0
0
1
2
0
Petr Mikita
Ovčáry
3
3
0
0
0
0
0
3
0
Rostislav Černík
Konárovice
3
3
0
0
0
0
0
3
0
Tomáš Miler
Křečhoř
3
3
0
0
1
0
0
2
0
Viktor Souček
Polepy
3
3
0
0
0
0
0
3
0
Adam Hruška
Polepy
2
2
0
0
1
0
0
1
0
Andrej Sivák
Nebovidy
2
2
0
0
2
0
0
0
0
Daniel Rak
Křečhoř
2
2
0
0
1
0
1
1
0
David Bareš
Ovčáry
2
2
0
0
2
0
0
0
0
David Krejčí
Nová Ves
2
2
0
0
3
0
0
0
0
David Nykodym
Cerhenice
2
2
0
0
2
0
0
0
0
David Procházka
Ovčáry
2
2
0
0
0
0
0
2
0
David Sýkora
Týnec nad Labem
2
2
0
0
0
0
0
2
0
Dmytro Marotchak
Sendražice
2
2
0
0
0
0
0
2
0
Dušan Michalko
Hradištko I
2
2
0
0
3
0
0
0
0
Filip Krajíček
Jestřabí Lhota B
2
2
0
0
2
0
0
0
0
Jan Belza
Nebovidy
2
2
0
0
0
0
0
2
0
Jan Munia
Velký Osek
2
2
0
0
3
0
0
1
0
Jan Plášil
Velký Osek
2
2
0
0
0
0
0
2
0
Jan Poláček
Veltruby
2
2
0
0
1
0
0
1
0
Jan Šedina
Veltruby
2
2
0
0
0
0
0
2
0
Jaroslav Řehák
Nebovidy
2
2
0
0
0
0
0
2
1
Jiří Hampl
Veltruby
2
2
0
0
3
0
0
0
0
Jiří Sýkora
Týnec nad Labem
2
2
0
0
2
0
0
0
0
Josef Hůrka
Polepy
2
2
0
0
0
0
0
2
0
Ladislav Plachý
Konárovice
2
2
0
0
2
0
0
0
0
Luboš Karban
Jestřabí Lhota B
2
2
0
0
1
0
0
2
0
Ludvík Svoboda
Sendražice
2
2
0
0
1
0
0
1
1
Lukáš Flígr
Nová Ves
2
2
0
0
3
0
0
1
0
Lukáš Novák
Křečhoř
2
2
0
0
0
0
0
2
0
Lukáš Pejřimovský
Sendražice
2
2
0
0
0
0
0
2
0
Lukáš Polák
Ovčáry
2
2
0
0
0
0
0
2
0
Marek Kaše
Cerhenice
2
2
0
0
1
0
0
2
0
Martin Vosejpka
Hradištko I
2
2
0
0
0
0
0
2
0
Matěj Brunclík
Konárovice
2
2
0
0
0
0
0
2
0
Michal Karban
Veltruby
2
2
0
0
0
0
0
2
0
Michal Šourek
Nebovidy
2
2
0
0
0
0
0
1
2
Michal Váša
Týnec nad Labem
2
2
0
0
0
0
0
2
0
Miroslav Hrubeš
Ovčáry
2
2
0
0
1
0
0
2
0
Ondřej Pavelka
Jestřabí Lhota B
2
2
0
0
2
0
0
1
0
Petr Gacka
Cerhenice
2
2
0
0
3
1
0
0
0
Petr Pohl
Ovčáry
2
2
0
0
3
0
0
0
0
Petr Procházka
Nebovidy
2
2
0
0
1
0
0
1
0
Petr Škopek
Cerhenice
2
2
0
0
0
0
0
1
1
Radek Hájek
Jestřabí Lhota B
2
2
0
0
0
0
0
2
0
Radek Zelenka
Štítary
2
2
0
0
2
1
0
0
0
Tomáš Packa
Týnec nad Labem
2
2
0
0
1
0
0
1
0
Václav Senohrábek
Sendražice
2
2
0
0
0
0
0
2
0
Vojtěch Hájek
Křečhoř
2
2
0
0
0
0
0
2
0
Vojtěch Kočí
Polepy
2
2
0
0
1
0
0
1
0
Vratislav Soukup
Jestřabí Lhota B
2
2
0
0
1
0
0
1
0
Adam Kučera
Křečhoř
1
1
0
0
0
0
0
1
0
David Schneider
Křečhoř
1
1
0
0
0
0
0
1
0
David Vejdělek
Sendražice
1
1
0
0
0
0
0
1
0
Dominik Arnold
Křečhoř
1
1
0
0
0
0
0
1
0
Filip Adamec
Křečhoř
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Filip Hoření
Štítary
1
1
0
0
1
0
0
1
0
František Žídek
Konárovice
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Jakub Kočí
Polepy
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Jakub Nymš
Sendražice
1
1
0
0
0
0
0
1
0
Jakub Roudnický
Nová Ves
1
1
0
0
0
0
0
1
0
Jakub Škarka
Hradištko I
1
1
0
0
0
0
0
1
0
Jakub Švanda
Jestřabí Lhota B
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Jakub Vinduška
Hradištko I
1
1
0
0
0
0
0
1
0
Jan Bareš
Veltruby
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Jan Březina
Nová Ves
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Jan Hartman
Křečhoř
1
1
0
0
0
0
0
1
0
Jan Jeřábek
Křečhoř
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Jan Komeda
Polepy
1
1
0
0
0
0
0
1
0
Jan Pfeifer
Veltruby
1
1
0
0
2
0
0
0
0
Jan Trojan
Nebovidy
1
1
0
0
0
0
0
1
0
Jaroslav Martínek
Konárovice
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Jiří Ryšávka
Ovčáry
1
1
0
0
0
0
0
1
0
Jiří Svoboda
Sendražice
1
1
0
0
0
0
0
1
0
Jiří Velechovský
Velký Osek
1
1
0
0
0
0
0
1
0
Jiří Zábraha
Veltruby
1
1
0
0
0
0
0
1
0
Josef Sixta
Sendražice
1
1
0
0
0
0
0
1
0
Kamil Kukal
Konárovice
1
1
0
0
0
0
0
1
0
Kamil Machurka
Ovčáry
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Kryštof Michálek
Cerhenice
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Libor Stehlík
Hradištko I
1
1
0
0
0
0
0
1
0
Luboš Sojka
Konárovice
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Luboš Soukup
Jestřabí Lhota B
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Lukáš Černý
Velký Osek
1
1
0
0
1
0
0
1
0
Lukáš Rychlík
Křečhoř
1
1
0
0
1
0
0
1
0
Lukáš Sklenařík
Nová Ves
1
1
0
0
0
0
0
1
0
Maksym Tur
Ovčáry
1
1
0
0
0
0
0
1
0
Marek Franc
Sendražice
1
1
0
0
0
0
0
1
0
Martin Adámek
Nová Ves
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Martin Babický
Nová Ves
1
1
0
0
0
0
0
1
0
Martin Koubek
Velký Osek
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Martin Lepší
Štítary
1
1
0
0
0
0
0
1
0
Martin Šedina
Hradištko I
1
1
0
0
0
0
0
1
0
Martin Slavík
Hradištko I
1
1
0
0
0
0
0
1
0
Martin Zach
Jestřabí Lhota B
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Michal Kosař
Týnec nad Labem
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Michal Kudrna
Hradištko I
1
1
0
0
0
0
0
1
0
Michal Toman
Sendražice
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Milan Kovařík
Štítary
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Miroslav Němec
Sendražice
1
1
0
0
0
0
0
1
0
Miroslav Trojan
Týnec nad Labem
1
1
0
0
0
0
0
1
0
Petr Jandák
Konárovice
1
1
0
0
0
0
1
0
0
Petr Kureš
Jestřabí Lhota B
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Petr Majer
Nebovidy
1
1
0
0
0
0
0
1
0
Petr Novotný
Nebovidy
1
1
0
0
2
0
0
0
0
Petr Procházka
Velký Osek
1
1
0
0
0
0
0
1
0
Petr Pýcha
Štítary
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Petr Volný
Ovčáry
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Radek Patočka
Jestřabí Lhota B
1
1
0
0
0
0
0
1
0
Radim Roubíček
Týnec nad Labem
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Robert Dunka
Jestřabí Lhota B
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Roman Link
Cerhenice
1
1
0
0
2
0
0
0
0
Roman Zmátlo
Konárovice
1
1
0
0
0
0
0
1
0
Šimon Šmiřák
Velký Osek
1
1
0
0
0
0
0
1
0
Stanislav Huleš
Štítary
1
1
0
0
1
0
0
0
0
Tomáš Michalko
Hradištko I
1
1
0
0
0
0
0
1
0
Tomáš Procházka
Jestřabí Lhota B
1
1
0
0
0
0
0
1
0
Tomáš Tichý
Ovčáry
1
1
0
0
0
0
0
1
0
Václav Hanuš
Cerhenice
1
1
0
0
0
0
0
1
0
Zdeněk Týma
Jestřabí Lhota B
1
1
0
0
0
0
0
1
0