KFIS
Soutěže
2023-2024
2022-2023
2021-2022
2020-2021
2019-2020
2018-2019
2017-2018
2016-2017
2015-2016
2014-2015
2013-2014
2012-2013
2011-2012
2010-2011
2009-2010
2008-2009
2007-2008
2006-2007
2005-2006
2004-2005
2003-2004
2002-2003
2001-2002
2000-2001
1999-2000
1998-1999
1997-1998
1996-1997
1995-1996
1994-1995
1993-1994
1992-1993
1991-1992
1990-1991
Dospělí
Starší dorost U19
Mladší dorost U17
Mladší dorost U16
Starší žáci U15
Starší žáci U14
Mladší žáci U13
Mladší žáci U12
Starší přípravka
Mladší přípravka
Ženy
ŘK Čechy
Česká fotbalová liga
Divize A
Divize B
Divize C
SKFS
Oblastní přebor
1. A třída A
1. A třída B
1. B třída A
1. B třída B
1. B třída C
1. B třída D
1. B třída E
OFS Kolín
Okresní přebor
3. třída A
3. třída B
4. třída A
4. třída B
4. třída C
Soutěže
Kluby
Novinky
Články (1)
FAQ
O KFISu
O nové verzi
Facebook
Hledat
Přihlásit
Úvod
Sezóny
2015-2016
Dospělí
1. B třída
1. B třída D
Zápasy
2015-2016
1. B třída D
Dospělí
Aktuálně
Týmy
Zápasy
Zápasy
Křížová tabulka
Tabulky
Celková
Doma
Venku
Podzim
Jaro
1. poločasy
2. poločasy
Statistiky
Bilance
Týmy
Zápasy
Série
Střelci
Hráči
Všechny skupiny
Historie
Zápasy
všechna kola
všechna kola
1. kolo
2. kolo
3. kolo
4. kolo
5. kolo
6. kolo
7. kolo
8. kolo
9. kolo
10. kolo
11. kolo
12. kolo
13. kolo
14. kolo
15. kolo
16. kolo
17. kolo
18. kolo
19. kolo
20. kolo
21. kolo
22. kolo
23. kolo
24. kolo
25. kolo
26. kolo
všechny zápasy
všechny zápasy
s výsledky
chybějící výsledky
odložené
všechny týmy
všechny týmy
Divišov
Jankov
Kondrac
Miřetice
Průhonice
Říčany
Struhařov
Teplýšovice
Týnec nad Sázavou
Uhlířské Janovice
Vestec
Zdislavice
Zruč nad Sázavou
Zvole
všechna kola
všechna kola
1. kolo
2. kolo
3. kolo
4. kolo
5. kolo
6. kolo
7. kolo
8. kolo
9. kolo
10. kolo
11. kolo
12. kolo
13. kolo
14. kolo
15. kolo
16. kolo
17. kolo
18. kolo
19. kolo
20. kolo
21. kolo
22. kolo
23. kolo
24. kolo
25. kolo
26. kolo
všechny zápasy
všechny zápasy
s výsledky
chybějící výsledky
odložené
všechny týmy
všechny týmy
Divišov
Jankov
Kondrac
Miřetice
Průhonice
Říčany
Struhařov
Teplýšovice
Týnec nad Sázavou
Uhlířské Janovice
Vestec
Zdislavice
Zruč nad Sázavou
Zvole
1. kolo
22.08.2015 17:00
Zruč nad Sázavou
2:5
(2:2)
Divišov
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
22.08.2015 17:00
Týnec nad Sázavou
4:1
(2:1)
Struhařov
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
22.08.2015 17:00
Teplýšovice
2:3p
(0:1)
pen -1:0
Říčany
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
22.08.2015 17:00
Uhlířské Janovice
5:0
(5:0)
Miřetice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
22.08.2015 17:00
Zvole
1:0
(1:0)
Kondrac
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
22.08.2015 17:00
Průhonice
5:2
(4:2)
Vestec
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
23.08.2015 17:00
Zdislavice
2:1
(1:0)
Jankov
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
2. kolo
29.08.2015 17:00
Říčany
16:0
(7:0)
Zdislavice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
29.08.2015 17:00
Zruč nad Sázavou
2:1
(1:0)
Týnec nad Sázavou
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
30.08.2015 15:00
Struhařov
1:2p
(1:0)
pen 3:4
Teplýšovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
30.08.2015 17:00
Divišov
8:2
(4:0)
Vestec
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
30.08.2015 17:00
Kondrac
0:8
(0:5)
Průhonice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
30.08.2015 17:00
Miřetice
5:2
(1:0)
Zvole
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
30.08.2015 17:00
Jankov
2:1p
(0:1)
pen 4:2
Uhlířské Janovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
3. kolo
05.09.2015 17:00
Týnec nad Sázavou
6:1
(2:1)
Divišov
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
05.09.2015 17:00
Teplýšovice
2:1p
(1:1)
pen 4:2
Zruč nad Sázavou
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
05.09.2015 17:00
Uhlířské Janovice
1:3
(1:1)
Říčany
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
05.09.2015 17:00
Zvole
7:1
(2:1)
Jankov
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
05.09.2015 17:00
Průhonice
2:0
(1:0)
Miřetice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
06.09.2015 17:00
Zdislavice
2:3p
(0:0)
pen 1:3
Struhařov
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
06.09.2015 17:00
Vestec
4:1
(3:0)
Kondrac
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
4. kolo
12.09.2015 17:00
Říčany
1:0
(0:0)
Zvole
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
12.09.2015 17:00
Zruč nad Sázavou
6:0
(4:0)
Zdislavice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
12.09.2015 17:00
Týnec nad Sázavou
2:1
(1:1)
Teplýšovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
13.09.2015 15:00
Struhařov
2:1p
(1:1)
pen 4:2
Uhlířské Janovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
13.09.2015 17:00
Divišov
3:0
(1:0)
Kondrac
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
13.09.2015 17:00
Miřetice
2:0
(1:0)
Vestec
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
13.09.2015 17:00
Jankov
2:0
(1:0)
Průhonice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
5. kolo
19.09.2015 16:30
Teplýšovice
0:5
(0:4)
Divišov
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
19.09.2015 16:30
Uhlířské Janovice
0:3
(0:2)
Zruč nad Sázavou
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
19.09.2015 16:30
Zvole
6:1
(0:0)
Struhařov
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
19.09.2015 16:30
Průhonice
1:2
(0:0)
Říčany
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
20.09.2015 16:30
Zdislavice
1:3
(0:2)
Týnec nad Sázavou
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
20.09.2015 16:30
Vestec
5:0
(2:0)
Jankov
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
20.09.2015 16:30
Kondrac
2:1
(2:0)
Miřetice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
6. kolo
26.09.2015 16:30
Říčany
0:3
(0:1)
Vestec
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
26.09.2015 16:30
Zruč nad Sázavou
10:0
(3:0)
Zvole
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
26.09.2015 16:30
Týnec nad Sázavou
3:2p
(2:1)
pen 5:4
Uhlířské Janovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
26.09.2015 16:30
Teplýšovice
7:0
(3:0)
Zdislavice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
27.09.2015 15:00
Struhařov
0:1
(0:1)
Průhonice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
27.09.2015 16:30
Divišov
3:0
(1:0)
Miřetice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
27.09.2015 16:30
Jankov
2:1
(0:1)
Kondrac
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
7. kolo
03.10.2015 16:00
Uhlířské Janovice
3:1
(2:0)
Teplýšovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
03.10.2015 16:00
Zvole
4:2
(3:1)
Týnec nad Sázavou
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
03.10.2015 16:00
Průhonice
3:2p
(1:1)
pen 4:2
Zruč nad Sázavou
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
04.10.2015 16:00
Zdislavice
1:3
(1:2)
Divišov
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
04.10.2015 16:00
Vestec
2:1
(0:1)
Struhařov
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
04.10.2015 16:00
Kondrac
1:7
(1:3)
Říčany
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
04.10.2015 16:00
Miřetice
5:1
(4:0)
Jankov
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
8. kolo
10.10.2015 16:00
Říčany
6:0
(3:0)
Miřetice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
10.10.2015 16:00
Zruč nad Sázavou
2:3
(1:3)
Vestec
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
10.10.2015 16:00
Týnec nad Sázavou
2:1
(1:0)
Průhonice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
10.10.2015 16:00
Teplýšovice
4:1
(2:0)
Zvole
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
11.10.2015 15:00
Struhařov
2:1
(1:1)
Kondrac
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
11.10.2015 16:00
Divišov
2:0
(2:0)
Jankov
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
11.10.2015 16:00
Zdislavice
2:1p
(0:1)
pen 4:1
Uhlířské Janovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
9. kolo
17.10.2015 15:30
Uhlířské Janovice
0:3
(0:2)
Divišov
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
17.10.2015 15:30
Zvole
3:0
(0:0)
Zdislavice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
17.10.2015 15:30
Průhonice
1:2p
(0:0)
pen 3:4
Teplýšovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
18.10.2015 15:30
Vestec
1:4
(1:0)
Týnec nad Sázavou
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
18.10.2015 15:30
Kondrac
2:3p
(1:1)
pen 2:4
Zruč nad Sázavou
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
18.10.2015 15:30
Miřetice
4:1
(0:1)
Struhařov
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
18.10.2015 15:30
Jankov
1:6
(0:2)
Říčany
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
10. kolo
24.10.2015 15:00
Zruč nad Sázavou
8:0
(3:0)
Miřetice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
24.10.2015 15:00
Týnec nad Sázavou
2:1
(1:0)
Kondrac
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
24.10.2015 15:00
Teplýšovice
1:4
(1:2)
Vestec
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
24.10.2015 15:00
Uhlířské Janovice
4:0
(2:0)
Zvole
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
25.10.2015 15:00
Divišov
1:0p
(0:0)
pen 4:2
Říčany
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
25.10.2015 15:00
Struhařov
0:3
(0:2)
Jankov
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
25.10.2015 15:00
Zdislavice
2:3
(0:1)
Průhonice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
11. kolo
31.10.2015 14:00
Zvole
1:0
(0:0)
Divišov
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
31.10.2015 14:00
Průhonice
1:3
(0:1)
Uhlířské Janovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
31.10.2015 14:00
Říčany
4:1
(2:0)
Struhařov
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
01.11.2015 14:00
Vestec
5:2
(2:2)
Zdislavice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
01.11.2015 14:00
Kondrac
1:3
(0:1)
Teplýšovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
01.11.2015 14:00
Miřetice
1:3
(0:0)
Týnec nad Sázavou
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
01.11.2015 14:00
Jankov
2:1
(1:1)
Zruč nad Sázavou
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
12. kolo
07.11.2015 14:00
Zruč nad Sázavou
0:3
(0:0)
Říčany
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
07.11.2015 14:00
Týnec nad Sázavou
2:3p
(0:0)
pen 4:5
Jankov
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
07.11.2015 14:00
Teplýšovice
6:1
(2:1)
Miřetice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
07.11.2015 14:00
Uhlířské Janovice
1:2
(1:1)
Vestec
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
07.11.2015 14:00
Zvole
1:0p
(0:0)
pen 3:0
Průhonice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
08.11.2015 14:00
Divišov
6:2
(3:1)
Struhařov
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
08.11.2015 14:00
Zdislavice
0:4
(0:3)
Kondrac
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
13. kolo
14.11.2015 13:30
Průhonice
2:1p
(1:1)
pen 4:3
Divišov
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
14.11.2015 13:30
Říčany
3:0
(1:0)
Týnec nad Sázavou
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
15.11.2015 13:30
Vestec
7:2
(2:0)
Zvole
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
15.11.2015 13:30
Kondrac
2:3
(2:1)
Uhlířské Janovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
15.11.2015 13:30
Miřetice
2:0
(1:0)
Zdislavice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
15.11.2015 13:30
Jankov
0:4
(0:1)
Teplýšovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
15.11.2015 13:30
Struhařov
5:1
(2:1)
Zruč nad Sázavou
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
14. kolo
26.03.2016 15:00
Říčany
0:2
(0:0)
Teplýšovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
27.03.2016 15:00
Divišov
2:0
(2:0)
Zruč nad Sázavou
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
27.03.2016 15:00
Struhařov
1:0
(1:0)
Týnec nad Sázavou
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
27.03.2016 15:00
Jankov
3:1
(2:1)
Zdislavice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
27.03.2016 15:00
Miřetice
3:0
(1:0)
Uhlířské Janovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
27.03.2016 15:00
Kondrac
3:2
(0:1)
Zvole
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
27.03.2016 15:00
Vestec
2:1p
(0:0)
pen 4:2
Průhonice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
15. kolo
02.04.2016 16:30
Průhonice
6:2
(2:1)
Kondrac
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
02.04.2016 16:30
Zvole
3:1
(1:1)
Miřetice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
02.04.2016 16:30
Uhlířské Janovice
3:0
(3:0)
Jankov
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
02.04.2016 16:30
Teplýšovice
1:2p
(1:1)
pen 3:4
Struhařov
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
02.04.2016 16:30
Týnec nad Sázavou
1:2
(0:0)
Zruč nad Sázavou
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
03.04.2016 16:30
Vestec
3:4
(1:1)
Divišov
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
03.04.2016 16:30
Zdislavice
1:3
(1:1)
Říčany
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
16. kolo
09.04.2016 16:30
Zruč nad Sázavou
3:2p
(2:2)
pen 4:3
Teplýšovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
09.04.2016 16:30
Říčany
4:1
(3:0)
Uhlířské Janovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
10.04.2016 16:30
Divišov
8:2
(5:0)
Týnec nad Sázavou
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
10.04.2016 16:30
Struhařov
4:2
(0:1)
Zdislavice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
10.04.2016 16:30
Jankov
0:4
(0:2)
Zvole
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
10.04.2016 16:30
Miřetice
2:0
(1:0)
Průhonice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
10.04.2016 16:30
Kondrac
2:7
(2:3)
Vestec
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
17. kolo
16.04.2016 17:00
Průhonice
2:3
(1:3)
Jankov
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
16.04.2016 17:00
Zvole
3:0
(1:0)
Říčany
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
16.04.2016 17:00
Uhlířské Janovice
4:1
(1:1)
Struhařov
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
16.04.2016 17:00
Teplýšovice
4:2
(3:0)
Týnec nad Sázavou
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
17.04.2016 17:00
Kondrac
0:1
(0:0)
Divišov
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
17.04.2016 17:00
Vestec
3:0
(0:0)
Miřetice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
17.04.2016 17:00
Zdislavice
3:7
(1:4)
Zruč nad Sázavou
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
18. kolo
23.04.2016 17:00
Týnec nad Sázavou
6:3
(5:1)
Zdislavice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
23.04.2016 17:00
Zruč nad Sázavou
3:0
(1:0)
Uhlířské Janovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
23.04.2016 17:00
Říčany
2:1
(2:0)
Průhonice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
24.04.2016 17:00
Divišov
1:2p
(1:0)
pen 2:4
Teplýšovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
24.04.2016 17:00
Struhařov
0:1
(0:1)
Zvole
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
24.04.2016 17:00
Jankov
2:7
(1:2)
Vestec
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
24.04.2016 17:00
Miřetice
1:0
(1:0)
Kondrac
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
19. kolo
30.04.2016 17:00
Průhonice
5:3
(5:1)
Struhařov
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
30.04.2016 17:00
Zvole
3:1
(1:1)
Zruč nad Sázavou
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
30.04.2016 17:00
Uhlířské Janovice
3:4
(1:0)
Týnec nad Sázavou
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
01.05.2016 17:00
Miřetice
2:6
(0:5)
Divišov
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
01.05.2016 17:00
Kondrac
0:1p
(0:0)
pen 3:4
Jankov
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
01.05.2016 17:00
Vestec
6:1
(1:0)
Říčany
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
01.05.2016 17:00
Zdislavice
1:6
(0:5)
Teplýšovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
20. kolo
07.05.2016 17:00
Teplýšovice
7:1
(1:1)
Uhlířské Janovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
07.05.2016 17:00
Týnec nad Sázavou
2:1
(1:1)
Zvole
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
07.05.2016 17:00
Zruč nad Sázavou
8:0
(2:0)
Průhonice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
07.05.2016 17:00
Říčany
5:1
(1:0)
Kondrac
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
08.05.2016 17:00
Divišov
3:1
(2:1)
Zdislavice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
08.05.2016 17:00
Struhařov
1:3
(1:1)
Vestec
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
08.05.2016 17:00
Jankov
2:1
(2:0)
Miřetice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
21. kolo
14.05.2016 17:00
Průhonice
2:1
(1:1)
Týnec nad Sázavou
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
14.05.2016 17:00
Zvole
0:1
(0:0)
Teplýšovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
14.05.2016 17:00
Uhlířské Janovice
10:0
(6:0)
Zdislavice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
15.05.2016 17:00
Jankov
0:1
(0:0)
Divišov
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
15.05.2016 17:00
Miřetice
5:4p
(2:3)
pen 4:2
Říčany
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
15.05.2016 17:00
Kondrac
5:2
(3:1)
Struhařov
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
15.05.2016 17:00
Vestec
4:0
(1:0)
Zruč nad Sázavou
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
22. kolo
21.05.2016 17:00
Teplýšovice
2:0
(1:0)
Průhonice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
21.05.2016 17:00
Týnec nad Sázavou
0:2
(0:2)
Vestec
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
21.05.2016 17:00
Zruč nad Sázavou
1:2
(1:1)
Kondrac
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
21.05.2016 17:00
Říčany
3:1
(0:0)
Jankov
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
22.05.2016 17:00
Divišov
3:1
(2:0)
Uhlířské Janovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
22.05.2016 17:00
Zdislavice
1:3
(1:2)
Zvole
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
22.05.2016 17:00
Struhařov
2:0
(0:0)
Miřetice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
23. kolo
28.05.2016 17:00
Říčany
3:0
(1:0)
Divišov
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
28.05.2016 17:00
Průhonice
3:0k
Zdislavice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
28.05.2016 17:00
Zvole
1:2
(1:1)
Uhlířské Janovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
29.05.2016 17:00
Jankov
2:1
(0:1)
Struhařov
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
29.05.2016 17:00
Miřetice
3:2
(1:1)
Zruč nad Sázavou
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
29.05.2016 17:00
Kondrac
1:0
(0:0)
Týnec nad Sázavou
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
29.05.2016 17:00
Vestec
2:0
(0:0)
Teplýšovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
24. kolo
04.06.2016 17:00
Uhlířské Janovice
1:5
(0:1)
Průhonice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
04.06.2016 17:00
Teplýšovice
3:2p
(1:0)
pen 5:4
Kondrac
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
04.06.2016 17:00
Týnec nad Sázavou
3:0
(2:0)
Miřetice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
04.06.2016 17:00
Zruč nad Sázavou
4:2
(2:1)
Jankov
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
05.06.2016 17:00
Divišov
3:1
(2:0)
Zvole
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
05.06.2016 17:00
Zdislavice
3:9
(1:5)
Vestec
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
05.06.2016 17:00
Struhařov
3:2
(2:1)
Říčany
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
25. kolo
11.06.2016 17:00
Říčany
4:3
(2:0)
Zruč nad Sázavou
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
11.06.2016 17:00
Průhonice
3:6
(3:3)
Zvole
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
12.06.2016 17:00
Struhařov
0:5
(0:5)
Divišov
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
12.06.2016 17:00
Jankov
2:4
(1:1)
Týnec nad Sázavou
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
12.06.2016 17:00
Miřetice
0:1
(0:0)
Teplýšovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
12.06.2016 17:00
Kondrac
2:0
(1:0)
Zdislavice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
12.06.2016 17:00
Vestec
3:2
(1:0)
Uhlířské Janovice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
26. kolo
18.06.2016 17:00
Teplýšovice
1:2
(0:1)
Jankov
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
18.06.2016 17:00
Týnec nad Sázavou
1:2
(0:0)
Říčany
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
19.06.2016 17:00
Divišov
2:0
(0:0)
Průhonice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
19.06.2016 17:00
Zvole
2:5
(0:2)
Vestec
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
19.06.2016 17:00
Uhlířské Janovice
1:3
(0:0)
Kondrac
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
19.06.2016 17:00
Zdislavice
2:1
(2:0)
Miřetice
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)
19.06.2016 17:00
Zruč nad Sázavou
4:0
(2:0)
Struhařov
Více (0)
Detail
Editace
Články (0)
Sestavy (0)