Michal Mastný
Statistiky - Základní sestava za klub Cerhenice
Poř. | Datum | Tým | Soupeř | Kategorie | Soutěž | Výsledek | Počet | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | 06.09.2014 | Cerhenice | Venku | Dolní Chvatliny | Starší žáci U15 | Okresní přebor A | Výhra | 2:5 (0:2) | 1 |
2. | 13.09.2014 | Cerhenice | Doma | Tuchoraz | Starší žáci U15 | Okresní přebor A | Prohra | 0:5 (0:3) | 1 |
3. | 20.09.2014 | Cerhenice | Venku | Břežany II | Starší žáci U15 | Okresní přebor A | Výhra | 2:6 (1:1) | 1 |
4. | 27.09.2014 | Cerhenice | Doma | Radim | Starší žáci U15 | Okresní přebor A | Výhra | 5:2 (3:1) | 1 |
5. | 04.10.2014 | Cerhenice | Venku | Liblice | Starší žáci U15 | Okresní přebor A | Výhra | 0:4 (0:3) | 1 |
6. | 11.10.2014 | Cerhenice | Doma | Kouřim | Starší žáci U15 | Okresní přebor A | Prohra | 1:6 (1:2) | 1 |
7. | 25.10.2014 | Cerhenice | Venku | Zásmuky | Starší žáci U15 | Okresní přebor A | Výhra | 0:3 (0:2) | 1 |
8. | 01.11.2014 | Cerhenice | Doma | Plaňany | Starší žáci U15 | Okresní přebor A | Prohra | 1:7 (1:2) | 1 |
9. | 18.04.2015 | Cerhenice | Doma | Břežany II | Starší žáci U15 | Okresní přebor A | Výhra | 14:2 (8:0) | 1 |
10. | 26.04.2015 | Cerhenice | Venku | Radim | Starší žáci U15 | Okresní přebor A | Výhra | 2:5 (2:3) | 1 |
11. | 31.05.2015 | Cerhenice | Venku | Plaňany | Starší žáci U15 | Okresní přebor A | Výhra | 1:3 (0:1) | 1 |
12. | 06.06.2015 | Cerhenice | Doma | Dolní Chvatliny | Starší žáci U15 | Okresní přebor A | Výhra | 5:1 (4:0) | 1 |
13. | 11.09.2016 | Cerhenice | Doma | Radim | Starší dorost U19 | Okresní přebor | Výhra | 5:1 (3:1) | 1 |
14. | 23.10.2016 | Cerhenice | Doma | Štítary | Starší dorost U19 | Okresní přebor | Prohra na penalty | 5:6p (2:3) (pen. 0:3) | 1 |
15. | 19.03.2017 | Cerhenice B | Venku | Břežany II B | Dospělí | 4. třída B | Výhra | 0:6 (0:2) | 1 |
16. | 26.03.2017 | Cerhenice B | Doma | Chotutice | Dospělí | 4. třída B | Výhra | 6:1 (2:1) | 1 |
17. | 10.06.2017 | Cerhenice | Doma | Štítary | Dospělí | 3. třída A | Prohra na penalty | 1:2p (1:1) (pen. 4:5) | 1 |
18. | 26.08.2017 | Cerhenice | Doma | Veltruby | Dospělí | 3. třída A | Prohra na penalty | 2:3p (1:2) (pen. 2:3) | 1 |
19. | 28.09.2017 | Cerhenice | Venku | Sendražice | Starší dorost U19 | Okresní přebor | Výhra | 0:5 (0:2) | 1 |
20. | 30.09.2017 | Cerhenice | Venku | Stříbrná Skalice | Starší dorost U19 | Okresní přebor | Výhra | 3:4 (2:3) | 1 |
21. | 08.10.2017 | Cerhenice | Doma | Ovčáry | Starší dorost U19 | Okresní přebor | Výhra | 6:1 (4:0) | 1 |
22. | 15.10.2017 | Cerhenice | Venku | Tuchoraz | Starší dorost U19 | Okresní přebor | Prohra | 4:1 (2:1) | 1 |
23. | 04.11.2017 | Cerhenice | Venku | Nebovidy/Pašinka | Dospělí | 3. třída A | Výhra | 1:5 (0:1) | 1 |
24. | 18.11.2017 | Cerhenice | Venku | Radim/Plaňany | Starší dorost U19 | Okresní přebor | Prohra | 5:1 (2:0) | 1 |
25. | 11.03.2018 | Cerhenice | Venku | Křečhoř | Starší dorost U19 | Okresní přebor | Prohra | 10:1 (4:1) | 1 |
26. | 01.04.2018 | Cerhenice | Doma | Louňovice | Starší dorost U19 | Okresní přebor | Výhra | 4:2 (2:0) | 1 |
27. | 15.04.2018 | Cerhenice | Doma | Stříbrná Skalice | Starší dorost U19 | Okresní přebor | Výhra | 3:1 (1:0) | 1 |
28. | 21.04.2018 | Cerhenice | Venku | Ovčáry | Starší dorost U19 | Okresní přebor | Výhra na penalty | 1:2p (1:1) (pen. 3:4) | 1 |
29. | 29.04.2018 | Cerhenice | Doma | Tuchoraz | Starší dorost U19 | Okresní přebor | Výhra | 6:0 (2:0) | 1 |
30. | 01.05.2018 | Cerhenice | Doma | Vrdy B | Starší dorost U19 | Okresní přebor | Výhra | 3:2 (1:1) | 1 |
31. | 19.05.2018 | Cerhenice | Doma | Vrbová Lhota | Dospělí | 3. třída A | Výhra | 6:0 (3:0) | 1 |
32. | 09.06.2018 | Cerhenice | Venku | Jestřabí Lhota B | Dospělí | 3. třída A | Prohra | 5:2 (3:1) | 1 |
33. | 14.06.2018 | Cerhenice | Doma | Sendražice | Starší dorost U19 | Okresní přebor | Výhra | 5:4 (3:1) | 1 |
34. | 26.08.2018 | Cerhenice | Venku | Krakovany | Starší dorost U19 | Okresní přebor | Výhra na penalty | 1:2p (1:0) (pen. 3:4) | 1 |
35. | 01.09.2018 | Cerhenice | Doma | Kutná Hora B | Starší dorost U19 | Okresní přebor | Výhra na penalty | 3:2p (0:1) (pen. 4:2) | 1 |
36. | 01.09.2018 | Cerhenice | Doma | Týnec nad Labem | Dospělí | 3. třída A | Prohra | 1:5 (0:2) | 1 |
37. | 08.09.2018 | Cerhenice | Venku | Konárovice | Dospělí | 3. třída A | Prohra | 3:2 (1:2) | 1 |
38. | 15.09.2018 | Cerhenice | Doma | Tuchoraz | Starší dorost U19 | Okresní přebor | Prohra | 1:4 (1:1) | 1 |
39. | 22.09.2018 | Cerhenice | Venku | Louňovice | Starší dorost U19 | Okresní přebor | Prohra | 3:1 (3:0) | 1 |
40. | 23.09.2018 | Cerhenice B | Venku | Rostoklaty B | Dospělí | 4. třída B | Výhra | 1:7 (0:5) | 1 |
41. | 29.09.2018 | Cerhenice | Doma | Radim/Plaňany | Starší dorost U19 | Okresní přebor | Prohra | 3:6 (0:3) | 1 |
42. | 13.10.2018 | Cerhenice | Doma | Hradištko I | Dospělí | 3. třída A | Výhra | 8:2 (6:1) | 1 |
43. | 14.10.2018 | Cerhenice B | Doma | Polepy | Dospělí | 4. třída B | Výhra | 5:4 (4:2) | 1 |
44. | 21.10.2018 | Cerhenice | Venku | Kouřim | Starší dorost U19 | Okresní přebor | Výhra | 0:3 (0:1) | 1 |
45. | 28.10.2018 | Cerhenice | Doma | Ratboř | Starší dorost U19 | Okresní přebor | Prohra na penalty | 1:2p (1:1) (pen. 1:3) | 1 |
46. | 17.11.2018 | Cerhenice | Doma | Sendražice | Dospělí | 3. třída A | Výhra | 5:3 (2:1) | 1 |
47. | 31.03.2019 | Cerhenice | Venku | Kutná Hora B | Starší dorost U19 | Okresní přebor | Výhra | 2:5 (2:2) | 1 |
48. | 06.04.2019 | Cerhenice | Doma | Konárovice | Dospělí | 3. třída A | Prohra | 3:5 (2:1) | 1 |
49. | 07.04.2019 | Cerhenice B | Doma | Rostoklaty B | Dospělí | 4. třída B | Prohra na penalty | 1:2p (1:1) (pen. 5:6) | 1 |
50. | 14.04.2019 | Cerhenice | Venku | Tuchoraz | Starší dorost U19 | Okresní přebor | Prohra | 2:1 (0:0) | 1 |
51. | 20.04.2019 | Cerhenice | Doma | Louňovice | Starší dorost U19 | Okresní přebor | Výhra | 4:0 (2:0) | 1 |
52. | 27.04.2019 | Cerhenice | Venku | Radim/Plaňany | Starší dorost U19 | Okresní přebor | Výhra | 0:4 (0:3) | 1 |
53. | 28.04.2019 | Cerhenice B | Venku | Polepy | Dospělí | 4. třída B | Prohra | 6:2 (3:1) | 1 |
54. | 04.05.2019 | Cerhenice | Doma | Nová Ves | Dospělí | 3. třída A | Výhra | 6:2 (3:2) | 1 |
55. | 04.05.2019 | Cerhenice | Doma | Konárovice | Starší dorost U19 | Okresní přebor | Výhra | 4:2 (3:0) | 1 |
56. | 18.05.2019 | Cerhenice | Doma | Kouřim | Starší dorost U19 | Okresní přebor | Výhra | 3:0 (2:0) | 1 |
57. | 26.05.2019 | Cerhenice | Venku | Ratboř | Starší dorost U19 | Okresní přebor | Výhra | 1:4 (0:2) | 1 |
58. | 26.05.2019 | Cerhenice | Venku | Veltruby | Dospělí | 3. třída A | Výhra | 1:3 (0:3) | 1 |
59. | 01.06.2019 | Cerhenice B | Venku | Kšely | Dospělí | 4. třída B | Prohra | 6:1 (2:1) | 1 |
60. | 01.06.2019 | Cerhenice | Doma | Chotusice | Starší dorost U19 | Okresní přebor | Výhra | 4:1 (2:0) | 1 |
61. | 12.06.2019 | Cerhenice | Doma | Ratboř | Dospělí | 3. třída A | Prohra | 2:3 (1:2) | 1 |
62. | 24.08.2019 | Cerhenice | Venku | Sendražice | Dospělí | 3. třída A | Výhra na penalty | 2:3p (1:0) (pen. 5:6) | 1 |
63. | 31.08.2019 | Cerhenice | Doma | Velký Osek | Dospělí | 3. třída A | Výhra | 4:3 (3:1) | 1 |
64. | 14.09.2019 | Cerhenice | Doma | Týnec nad Labem | Dospělí | 3. třída A | Výhra | 6:2 (3:1) | 1 |
65. | 12.10.2019 | Cerhenice | Doma | Hradištko I | Dospělí | 3. třída A | Výhra | 9:0 (6:0) | 1 |
66. | 26.10.2019 | Cerhenice | Doma | Štítary | Dospělí | 3. třída A | Prohra na penalty | 4:5p (2:2) (pen. 4:5) | 1 |
67. | 02.11.2019 | Cerhenice | Venku | Jestřabí Lhota B | Dospělí | 3. třída A | Prohra na penalty | 3:2p (2:0) (pen. 5:3) | 1 |
68. | 16.11.2019 | Cerhenice | Doma | Nebovidy | Dospělí | 3. třída A | Prohra | 2:4 (1:3) | 1 |
69. | 29.08.2020 | Cerhenice | Doma | Konárovice | Dospělí | 3. třída A | Výhra | 7:1 (6:0) | 1 |
70. | 12.09.2020 | Cerhenice | Doma | Týnec nad Labem | Dospělí | 3. třída A | Výhra | 6:2 (1:2) | 1 |
71. | 26.09.2020 | Cerhenice | Doma | Polepy | Dospělí | 3. třída A | Výhra | 7:4 (4:2) | 1 |
72. | 28.09.2020 | Cerhenice | Venku | Ovčáry | Dospělí | 3. třída A | Prohra | 5:1 (2:1) | 1 |