KFIS
Soutěže
2023-2024
2022-2023
2021-2022
2020-2021
2019-2020
2018-2019
2017-2018
2016-2017
2015-2016
2014-2015
2013-2014
2012-2013
2011-2012
2010-2011
2009-2010
2008-2009
2007-2008
2006-2007
2005-2006
2004-2005
2003-2004
2002-2003
2001-2002
2000-2001
1999-2000
1998-1999
1997-1998
1996-1997
1995-1996
1994-1995
1993-1994
1992-1993
1991-1992
1990-1991
Dospělí
Starší dorost U19
Mladší dorost U17
Starší žáci U15
Starší žáci U14
Mladší žáci U13
Mladší žáci U12
Starší přípravka
Mladší přípravka
Ženy
ŘK Čechy
Česká fotbalová liga A
Česká fotbalová liga B
Česká fotbalová liga baráž o FNL
Divize A
Divize B
Divize C
SKFS
Oblastní přebor
1. A třída A
1. A třída B
1. B třída A
1. B třída B
1. B třída C
1. B třída D
1. B třída E
OFS Kolín
Okresní přebor
3. třída A
3. třída B
4. třída A
4. třída B
Soutěže
Kluby
Novinky
Články (1)
FAQ
O KFISu
O nové verzi
Facebook
Hledat
Přihlásit
Úvod
Ondřej Heres
Statistiky
Ondřej Heres
Profil
Statistiky - Zápasy za klub Jestřabí Lhota
Poř.
Datum
Tým
Soupeř
Kategorie
Soutěž
Výsledek
Počet
1.
24.08.2013
Jestřabí Lhota
Doma
Týnec nad Labem
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
2:3 (0:2)
1
2.
01.09.2013
Jestřabí Lhota
Venku
Pečky
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
2:0 (1:0)
1
3.
07.09.2013
Jestřabí Lhota
Doma
Libodřice
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
0:1 (0:1)
1
4.
22.09.2013
Jestřabí Lhota
Venku
Sparta Kolín B
Dospělí
Okresní přebor
Prohra na penalty
1:0p (0:0) (pen. 4:3)
1
5.
28.09.2013
Jestřabí Lhota
Doma
Kouřim
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
2:3 (1:0)
1
6.
05.10.2013
Jestřabí Lhota
Venku
Bečváry
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
4:0 (3:0)
1
7.
12.10.2013
Jestřabí Lhota
Doma
Třebovle
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
4:1 (1:1)
1
8.
24.08.2014
Jestřabí Lhota
Venku
Třebovle
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
1:2 (0:0)
1
9.
30.08.2014
Jestřabí Lhota
Doma
Dobré Pole
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
2:0 (1:0)
1
10.
06.09.2014
Jestřabí Lhota
Venku
Bečváry
Dospělí
Okresní přebor
Prohra na penalty
1:0p (0:0) (pen. 7:6)
1
11.
13.09.2014
Jestřabí Lhota
Doma
Radim B
Dospělí
Okresní přebor
Prohra na penalty
2:3p (2:1) (pen. 2:4)
1
12.
20.09.2014
Jestřabí Lhota
Venku
Polepy
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
1:0 (1:0)
1
13.
27.09.2014
Jestřabí Lhota
Venku
Libodřice
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
3:0 (1:0)
1
14.
04.10.2014
Jestřabí Lhota
Doma
Ratboř
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
2:0 (1:0)
1
15.
11.10.2014
Jestřabí Lhota
Venku
Pečky
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
2:1 (1:0)
1
16.
18.10.2014
Jestřabí Lhota
Doma
Zásmuky
Dospělí
Okresní přebor
Výhra na penalty
4:3p (3:1) (pen. 4:2)
1
17.
25.10.2014
Jestřabí Lhota
Venku
Jevany
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
2:3 (0:2)
1
18.
01.11.2014
Jestřabí Lhota
Doma
Konárovice
Dospělí
Okresní přebor
Výhra na penalty
2:1p (1:1) (pen. 7:6)
1
19.
08.11.2014
Jestřabí Lhota
Venku
Krakovany
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
1:2 (0:1)
1
20.
15.11.2014
Jestřabí Lhota
Doma
Nučice
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
4:1 (3:0)
1
21.
21.03.2015
Jestřabí Lhota
Doma
Třebovle
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
2:0 (1:0)
1
22.
28.03.2015
Jestřabí Lhota
Venku
Dobré Pole
Dospělí
Okresní přebor
Výhra na penalty
1:2p (0:1) (pen. 3:4)
1
23.
04.04.2015
Jestřabí Lhota
Doma
Bečváry
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
2:0 (0:0)
1
24.
12.04.2015
Jestřabí Lhota
Venku
Radim B
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
0:3 (0:0)
1
25.
18.04.2015
Jestřabí Lhota
Doma
Polepy
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
1:3 (1:0)
1
26.
16.05.2015
Jestřabí Lhota
Venku
Zásmuky
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
0:2 (0:0)
1
27.
23.08.2015
Jestřabí Lhota B
Doma
Vrbová Lhota
Dospělí
3. třída A
Výhra na penalty
2:1p (0:1) (pen. 4:2)
1
28.
29.08.2015
Jestřabí Lhota B
Venku
Štítary
Dospělí
3. třída A
Výhra na penalty
0:1p (0:0) (pen. 1:4)
1
29.
06.09.2015
Jestřabí Lhota B
Doma
Veletov
Dospělí
3. třída A
Výhra
3:2 (1:1)
1
30.
13.09.2015
Jestřabí Lhota B
Venku
Nebovidy/Pašinka
Dospělí
3. třída A
Prohra
3:1 (2:0)
1
31.
20.09.2015
Jestřabí Lhota B
Doma
Starý Kolín
Dospělí
3. třída A
Prohra na penalty
0:1p (0:0) (pen. 3:4)
1
32.
27.09.2015
Jestřabí Lhota B
Venku
Tři Dvory
Dospělí
3. třída A
Prohra
3:0 kont.
1
33.
04.10.2015
Jestřabí Lhota B
Doma
Červené Pečky B
Dospělí
3. třída A
Výhra
2:1 (1:0)
1
34.
11.10.2015
Jestřabí Lhota B
Doma
Žiželice nad Cidlinou
Dospělí
3. třída A
Prohra
0:3 (0:2)
1
35.
17.10.2015
Jestřabí Lhota B
Venku
Hradištko I
Dospělí
3. třída A
Prohra
1:0 (0:0)
1
36.
18.10.2015
Jestřabí Lhota
Venku
Kouřim
Dospělí
Okresní přebor
Výhra na penalty
5:6p (3:3) (pen. 2:3)
1
37.
24.10.2015
Jestřabí Lhota
Doma
Ratboř
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
1:0 (1:0)
1
38.
25.10.2015
Jestřabí Lhota B
Doma
Týnec nad Labem
Dospělí
3. třída A
Výhra na penalty
4:3p (1:2) (pen. 3:1)
1
39.
07.11.2015
Jestřabí Lhota
Doma
Libodřice
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
2:1 (1:1)
1
40.
08.11.2015
Jestřabí Lhota B
Doma
Nová Ves
Dospělí
3. třída A
Výhra
4:2 (2:2)
1
41.
14.11.2015
Jestřabí Lhota B
Venku
Volárna
Dospělí
3. třída A
Výhra na penalty
1:2p (1:0) (pen. 1:3)
1
42.
15.11.2015
Jestřabí Lhota
Venku
Plaňany
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
3:1 (2:0)
1
43.
26.03.2016
Jestřabí Lhota B
Venku
Vrbová Lhota
Dospělí
3. třída A
Prohra
2:1 (1:1)
1
44.
26.03.2016
Jestřabí Lhota
Venku
Krakovany
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
1:4 (1:2)
1
45.
02.04.2016
Jestřabí Lhota
Doma
Konárovice
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
3:2 (2:1)
1
46.
03.04.2016
Jestřabí Lhota B
Doma
Štítary
Dospělí
3. třída A
Výhra
4:2 (2:2)
1
47.
10.04.2016
Jestřabí Lhota B
Venku
Veletov
Dospělí
3. třída A
Výhra na penalty
2:3p (0:1) (pen. 1:3)
1
48.
17.04.2016
Jestřabí Lhota B
Doma
Nebovidy/Pašinka
Dospělí
3. třída A
Prohra na penalty
1:2p (1:1) (pen. 1:4)
1
49.
23.04.2016
Jestřabí Lhota B
Venku
Starý Kolín
Dospělí
3. třída A
Výhra na penalty
1:2p (1:0) (pen. 2:4)
1
50.
30.04.2016
Jestřabí Lhota
Doma
Zásmuky
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
0:1 (0:0)
1
51.
01.05.2016
Jestřabí Lhota B
Doma
Tři Dvory
Dospělí
3. třída A
Výhra
2:1 (1:0)
1
52.
08.05.2016
Jestřabí Lhota
Venku
Nučice
Dospělí
Okresní přebor
Prohra na penalty
2:1p (1:0) (pen. 5:4)
1
53.
15.05.2016
Jestřabí Lhota
Venku
Třebovle
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
0:2 (0:0)
1
54.
22.05.2016
Jestřabí Lhota B
Doma
Hradištko I
Dospělí
3. třída A
Prohra
0:4 (0:0)
1
55.
28.05.2016
Jestřabí Lhota B
Venku
Týnec nad Labem
Dospělí
3. třída A
Prohra
2:0 (0:0)
1
56.
29.05.2016
Jestřabí Lhota
Venku
Ratboř
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
1:5 (0:2)
1
57.
04.06.2016
Jestřabí Lhota
Doma
Český Brod B
Dospělí
Okresní přebor
Prohra na penalty
2:3p (1:1) (pen. 3:4)
1
58.
11.06.2016
Jestřabí Lhota
Venku
Libodřice
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
0:4 (0:2)
1
59.
18.06.2016
Jestřabí Lhota B
Doma
Volárna
Dospělí
3. třída A
Výhra
2:0 (1:0)
1
60.
03.09.2016
Jestřabí Lhota
Doma
Břežany II
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
7:1 (4:0)
1
61.
04.09.2016
Jestřabí Lhota B
Doma
Hradištko I
Dospělí
3. třída A
Prohra
1:2 (0:2)
1
62.
10.09.2016
Jestřabí Lhota B
Venku
Velim B
Dospělí
3. třída A
Prohra
7:0 (2:0)
1
63.
17.09.2016
Jestřabí Lhota
Doma
Nučice
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
1:2 (1:2)
1
64.
18.09.2016
Jestřabí Lhota B
Doma
Volárna
Dospělí
3. třída A
Výhra
8:0 (6:0)
1
65.
24.09.2016
Jestřabí Lhota B
Venku
Nebovidy/Pašinka
Dospělí
3. třída A
Prohra
1:0 (1:0)
1
66.
25.09.2016
Jestřabí Lhota
Venku
Kouřim
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
1:0 (1:0)
1
67.
27.09.2016
Jestřabí Lhota
Venku
Zásmuky
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
1:2 (0:1)
1
68.
01.10.2016
Jestřabí Lhota
Doma
Žiželice nad Cidlinou
Dospělí
Okresní přebor
Prohra na penalty
2:3p (1:2) (pen. 1:4)
1
69.
02.10.2016
Jestřabí Lhota B
Doma
Veletov/Starý Kolín
Dospělí
3. třída A
Výhra
2:1 (0:0)
1
70.
08.10.2016
Jestřabí Lhota
Venku
Plaňany
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
0:5 (0:2)
1
71.
15.10.2016
Jestřabí Lhota
Venku
Bečváry
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
2:0 (2:0)
1
72.
22.10.2016
Jestřabí Lhota
Doma
Velký Osek
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
3:1 (1:0)
1
73.
29.10.2016
Jestřabí Lhota B
Venku
Cerhenice
Dospělí
3. třída A
Prohra
6:0 (1:0)
1
74.
06.11.2016
Jestřabí Lhota B
Doma
Sendražice
Dospělí
3. třída A
Prohra
2:4 (2:3)
1
75.
12.11.2016
Jestřabí Lhota
Venku
Pečky
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
1:3 (0:2)
1
76.
17.11.2016
Jestřabí Lhota
Doma
Konárovice
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
2:0 (1:0)
1
77.
25.03.2017
Jestřabí Lhota
Doma
Zásmuky
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
4:0 (1:0)
1
78.
01.04.2017
Jestřabí Lhota B
Venku
Hradištko I
Dospělí
3. třída A
Prohra na penalty
1:0p (0:0) (pen. 5:4)
1
79.
16.04.2017
Jestřabí Lhota B
Venku
Volárna
Dospělí
3. třída A
Prohra
2:0 (1:0)
1
80.
23.04.2017
Jestřabí Lhota B
Doma
Nebovidy/Pašinka
Dospělí
3. třída A
Prohra
0:2 (0:1)
1
81.
29.04.2017
Jestřabí Lhota
Venku
Žiželice nad Cidlinou
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
3:1 (1:0)
1
82.
06.05.2017
Jestřabí Lhota
Doma
Plaňany
Dospělí
Okresní přebor
Výhra na penalty
2:1p (0:0) (pen. 3:2)
1
83.
13.05.2017
Jestřabí Lhota
Doma
Bečváry
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
1:0 (1:0)
1
84.
20.05.2017
Jestřabí Lhota
Venku
Velký Osek
Dospělí
Okresní přebor
Výhra na penalty
3:4p (0:1) (pen. 2:4)
1
85.
20.05.2017
Jestřabí Lhota B
Venku
Ratboř
Dospělí
3. třída A
Prohra
3:0 (2:0)
1
86.
27.05.2017
Jestřabí Lhota
Doma
Libodřice
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
2:1 (0:0)
1
87.
03.06.2017
Jestřabí Lhota
Venku
Jevany
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
2:1 (0:0)
1
88.
10.06.2017
Jestřabí Lhota
Doma
Pečky
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
2:0 (2:0)
1
89.
17.06.2017
Jestřabí Lhota
Venku
Konárovice
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
6:2 (4:1)
1
90.
27.08.2017
Jestřabí Lhota B
Venku
Vrbová Lhota
Dospělí
3. třída A
Výhra
0:2 (0:0)
1
91.
02.09.2017
Jestřabí Lhota
Doma
Bečváry
Dospělí
1. B třída C
Výhra
3:2 (1:1)
1
92.
23.09.2017
Jestřabí Lhota B
Doma
Sendražice
Dospělí
3. třída A
Výhra
2:0 (0:0)
1
93.
01.10.2017
Jestřabí Lhota B
Venku
Veltruby
Dospělí
3. třída A
Prohra
3:0 (2:0)
1
94.
08.10.2017
Jestřabí Lhota
Doma
Bílé Podolí
Dospělí
1. B třída C
Prohra na penalty
1:2p (0:1) (pen. 2:4)
1
95.
14.10.2017
Jestřabí Lhota B
Venku
Nová Ves
Dospělí
3. třída A
Prohra
2:0 (0:0)
1
96.
28.10.2017
Jestřabí Lhota
Venku
Pátek
Dospělí
1. B třída C
Prohra na penalty
1:0p (0:0) (pen. 3:2)
1
97.
05.11.2017
Jestřabí Lhota
Doma
Loučeň
Dospělí
1. B třída C
Prohra
0:2 (0:2)
1
98.
11.11.2017
Jestřabí Lhota B
Venku
Cerhenice
Dospělí
3. třída A
Prohra na penalty
1:0p (0:0) (pen. 3:2)
1
99.
17.11.2017
Jestřabí Lhota B
Doma
Konárovice
Dospělí
3. třída A
Prohra na penalty
0:1p (0:0) (pen. 2:3)
1
100.
19.11.2017
Jestřabí Lhota
Doma
Sadská
Dospělí
1. B třída C
Prohra
0:1 (0:0)
1
101.
25.03.2018
Jestřabí Lhota
Doma
Hlízov
Dospělí
1. B třída C
Prohra
0:4 (0:0)
1
102.
27.08.2023
Jestřabí Lhota B
Venku
Velký Osek B
Dospělí
3. třída A
Výhra
1:2 (0:1)
1
103.
03.09.2023
Jestřabí Lhota B
Doma
Krakovany B
Dospělí
3. třída A
Výhra
7:3 (3:2)
1
104.
10.09.2023
Jestřabí Lhota B
Doma
Štítary B
Dospělí
3. třída A
Výhra
7:0 (3:0)
1
105.
24.09.2023
Jestřabí Lhota B
Doma
Nebovidy
Dospělí
3. třída A
Výhra
4:3 (1:2)
1
106.
08.10.2023
Jestřabí Lhota B
Doma
Žiželice nad Cidlinou
Dospělí
3. třída A
Prohra na penalty
1:2p (0:1) (pen. 4:5)
1
107.
15.10.2023
Jestřabí Lhota B
Venku
Veletov
Dospělí
3. třída A
Prohra
3:0 (1:0)
1
108.
22.10.2023
Jestřabí Lhota B
Doma
Veltruby
Dospělí
3. třída A
Výhra
2:0 (1:0)
1
109.
29.10.2023
Jestřabí Lhota B
Venku
Bečváry
Dospělí
3. třída A
Výhra
1:2 (0:0)
1
110.
05.11.2023
Jestřabí Lhota B
Doma
Konárovice
Dospělí
3. třída A
Výhra
3:1 (2:1)
1
111.
24.03.2024
Jestřabí Lhota
Doma
Plaňany
Dospělí
1. B třída C
Prohra
0:1 (0:1)
1
112.
06.04.2024
Jestřabí Lhota
Venku
Paběnice
Dospělí
1. B třída C
Prohra
1:0 (1:0)
1
113.
14.04.2024
Jestřabí Lhota
Doma
Ostrá
Dospělí
1. B třída C
Prohra
0:3 (0:1)
1
114.
21.04.2024
Jestřabí Lhota
Venku
Jíkev
Dospělí
1. B třída C
Prohra
2:0 (2:0)
1
115.
28.04.2024
Jestřabí Lhota
Doma
Velim B
Dospělí
1. B třída C
Prohra
2:3 (0:2)
1
116.
01.05.2024
Jestřabí Lhota B
Doma
Bečváry
Dospělí
3. třída A
Výhra
5:0 (1:0)
1
117.
18.05.2024
Jestřabí Lhota
Venku
Sadská
Dospělí
1. B třída C
Výhra
1:2 (1:0)
1
118.
19.05.2024
Jestřabí Lhota B
Venku
Veltruby
Dospělí
3. třída A
Prohra
2:1 (1:1)
1
119.
26.05.2024
Jestřabí Lhota
Doma
Městec Králové
Dospělí
1. B třída C
Prohra
1:2 (1:0)
1
120.
01.06.2024
Jestřabí Lhota B
Venku
Starý Kolín
Dospělí
3. třída A
Prohra
3:1 (1:0)
1
121.
01.06.2024
Jestřabí Lhota
Venku
Pátek
Dospělí
1. B třída C
Prohra
6:0 (4:0)
1