Ivan Pavlov
Statistiky - Zápasy
Poř. | Datum | Tým | Soupeř | Kategorie | Soutěž | Výsledek | Počet | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | 10.09.2011 | Sendražice | Venku | Žiželice nad Cidlinou | Starší žáci U15 | Okresní přebor B | Výhra | 0:1 (0:0) | 1 |
2. | 17.09.2011 | Sendražice | Doma | Štítary | Starší žáci U15 | Okresní přebor B | Výhra | 4:0 (1:0) | 1 |
3. | 24.09.2011 | Sendražice | Venku | Krakovany | Starší žáci U15 | Okresní přebor B | Výhra | 0:5 (0:1) | 1 |
4. | 01.10.2011 | Sendražice | Doma | Polepy | Starší žáci U15 | Okresní přebor B | Výhra | 12:0 (5:0) | 1 |
5. | 08.10.2011 | Sendražice | Venku | Červené Pečky | Starší žáci U15 | Okresní přebor B | Výhra | 0:1 (0:1) | 1 |
6. | 22.10.2011 | Sendražice | Venku | Konárovice | Starší žáci U15 | Okresní přebor B | Výhra | 0:16 | 1 |
7. | 06.11.2011 | Sendražice | Venku | Radovesnice II | Starší žáci U15 | Okresní přebor B | Výhra | 0:8 (0:2) | 1 |
8. | 12.11.2011 | Sendražice | Doma | Týnec nad Labem | Starší žáci U15 | Okresní přebor B | Výhra | 2:0 (2:0) | 1 |
9. | 13.11.2011 | Sendražice | Doma | Ovčáry | Starší žáci U15 | Okresní přebor B | Remíza | 1:1 (0:0) | 1 |
10. | 31.03.2012 | Sendražice | Doma | Volárna | Starší žáci U15 | Okresní přebor B | Výhra | 4:1 (1:0) | 1 |
11. | 13.05.2012 | Sendražice | Venku | Velký Osek | Starší žáci U15 | Okresní přebor B | Výhra | 0:2 (0:0) | 1 |
12. | 02.06.2012 | Sendražice | Doma | Radovesnice II | Starší žáci U15 | Okresní přebor B | Výhra | 11:0 (7:0) | 1 |
13. | 19.10.2013 | Jestřabí Lhota | Doma | Český Brod | Starší žáci U15 | 1. A třída C | Výhra | 2:1 (1:0) | 1 |
14. | 12.04.2014 | Jestřabí Lhota | Doma | Teplýšovice | Starší žáci U15 | 1. A třída C | Prohra | 0:1 (0:1) | 1 |
15. | 20.09.2015 | Jestřabí Lhota | Doma | Liblice | Starší dorost U19 | 1. A třída C | Výhra | 4:0 (3:0) | 1 |
16. | 11.10.2015 | Jestřabí Lhota | Doma | Sázava | Starší dorost U19 | 1. A třída C | Prohra | 2:3 (0:2) | 1 |
17. | 25.10.2015 | Jestřabí Lhota | Doma | Jirny | Starší dorost U19 | 1. A třída C | Prohra | 1:8 (0:7) | 1 |
18. | 10.04.2016 | Jestřabí Lhota | Venku | Kouřim | Starší dorost U19 | 1. A třída C | Výhra | 1:3 (1:0) | 1 |
19. | 23.04.2016 | Jestřabí Lhota | Venku | Liblice | Starší dorost U19 | 1. A třída C | Prohra | 2:1 (1:1) | 1 |
20. | 14.05.2016 | Jestřabí Lhota | Venku | Sázava | Starší dorost U19 | 1. A třída C | Prohra | 9:3 (5:1) | 1 |
21. | 11.06.2016 | Jestřabí Lhota | Venku | Městec Králové | Starší dorost U19 | 1. A třída C | Výhra | 0:2 (0:2) | 1 |
22. | 28.08.2016 | Jestřabí Lhota B | Venku | Veltruby | Dospělí | 3. třída A | Prohra | 2:0 (1:0) | 1 |
23. | 17.09.2016 | Jestřabí Lhota | Doma | Nučice | Dospělí | Okresní přebor | Prohra | 1:2 (1:2) | 1 |
24. | 18.09.2016 | Jestřabí Lhota B | Doma | Volárna | Dospělí | 3. třída A | Výhra | 8:0 (6:0) | 1 |
25. | 06.11.2016 | Jestřabí Lhota B | Doma | Sendražice | Dospělí | 3. třída A | Prohra | 2:4 (2:3) | 1 |
26. | 12.11.2016 | Jestřabí Lhota B | Venku | Týnec nad Labem | Dospělí | 3. třída A | Prohra | 5:0 (5:0) | 1 |
27. | 01.04.2017 | Jestřabí Lhota B | Venku | Hradištko I | Dospělí | 3. třída A | Prohra na penalty | 1:0p (0:0) (pen. 5:4) | 1 |
28. | 23.04.2017 | Jestřabí Lhota B | Doma | Nebovidy/Pašinka | Dospělí | 3. třída A | Prohra | 0:2 (0:1) | 1 |
29. | 30.04.2017 | Jestřabí Lhota B | Venku | Veletov/Starý Kolín | Dospělí | 3. třída A | Prohra | 1:0 (0:0) | 1 |
30. | 14.05.2017 | Jestřabí Lhota B | Doma | Štítary | Dospělí | 3. třída A | Výhra na penalty | 2:1p (1:1) (pen. 9:8) | 1 |
31. | 03.06.2017 | Jestřabí Lhota | Venku | Jevany | Dospělí | Okresní přebor | Prohra | 2:1 (0:0) | 1 |
32. | 17.06.2017 | Jestřabí Lhota B | Venku | Nová Ves | Dospělí | 3. třída A | Výhra | 1:4 (0:2) | 1 |
33. | 16.09.2017 | Jestřabí Lhota B | Venku | Hradištko I | Dospělí | 3. třída A | Prohra | 5:2 (4:1) | 1 |
34. | 11.11.2017 | Jestřabí Lhota B | Venku | Cerhenice | Dospělí | 3. třída A | Prohra na penalty | 1:0p (0:0) (pen. 3:2) | 1 |
35. | 08.04.2018 | Jestřabí Lhota | Doma | Tupadly | Dospělí | 1. B třída C | Výhra na penalty | 2:1p (1:1) (pen. 4:3) | 1 |
36. | 14.04.2018 | Jestřabí Lhota B | Doma | Hradištko I | Dospělí | 3. třída A | Prohra | 0:1 (0:1) | 1 |
37. | 28.04.2018 | Jestřabí Lhota B | Doma | Veltruby | Dospělí | 3. třída A | Prohra | 1:2 (1:1) | 1 |
38. | 02.06.2018 | Jestřabí Lhota B | Venku | Týnec nad Labem | Dospělí | 3. třída A | Prohra | 8:0 (2:0) | 1 |
39. | 06.10.2018 | Jestřabí Lhota B | Doma | Sendražice | Dospělí | 3. třída A | Výhra | 4:2 (1:1) | 1 |
40. | 13.10.2018 | Jestřabí Lhota B | Venku | Velký Osek | Dospělí | 3. třída A | Prohra | 7:4 (3:1) | 1 |
41. | 20.10.2018 | Jestřabí Lhota B | Doma | Týnec nad Labem | Dospělí | 3. třída A | Výhra | 3:0 (1:0) | 1 |
42. | 24.08.2019 | Jestřabí Lhota B | Venku | Velký Osek | Dospělí | 3. třída A | Výhra na penalty | 2:3p (1:1) (pen. 2:3) | 1 |
43. | 24.08.2019 | Jestřabí Lhota | Venku | Dobré Pole | Dospělí | Okresní přebor | Výhra | 3:6 (1:2) | 1 |
44. | 22.09.2019 | Jestřabí Lhota | Venku | Kouřim | Dospělí | Okresní přebor | Prohra | 1:0 (1:0) | 1 |
45. | 05.10.2019 | Jestřabí Lhota B | Venku | Hradištko I | Dospělí | 3. třída A | Výhra | 0:3 (0:1) | 1 |
46. | 02.11.2019 | Jestřabí Lhota B | Doma | Cerhenice | Dospělí | 3. třída A | Výhra na penalty | 3:2p (2:0) (pen. 5:3) | 1 |
47. | 16.11.2019 | Jestřabí Lhota B | Doma | Sendražice | Dospělí | 3. třída A | Výhra | 3:1 (2:1) | 1 |
48. | 19.09.2020 | Sendražice | Venku | Ovčáry | Dospělí | 3. třída A | Prohra na penalty | 3:2p (0:0) (pen. 4:3) | 1 |
49. | 26.09.2020 | Sendražice | Doma | Týnec nad Labem | Dospělí | 3. třída A | Prohra na penalty | 2:3p (0:1) (pen. 4:5) | 1 |
50. | 04.10.2020 | Sendražice | Venku | Velký Osek | Dospělí | 3. třída A | Prohra | 3:2 (1:2) | 1 |
51. | 20.08.2022 | Jestřabí Lhota | Doma | Zásmuky | Dospělí | Okresní přebor | Prohra | 1:3 (1:0) | 1 |
52. | 27.08.2022 | Jestřabí Lhota | Doma | Nučice | Dospělí | Okresní přebor | Prohra | 1:2 (0:2) | 1 |
53. | 03.09.2022 | Jestřabí Lhota | Venku | Libodřice | Dospělí | Okresní přebor | Výhra | 1:2 (1:1) | 1 |
54. | 10.09.2022 | Jestřabí Lhota | Doma | Cerhenice | Dospělí | Okresní přebor | Výhra | 5:2 (3:0) | 1 |
55. | 17.09.2022 | Jestřabí Lhota | Venku | Krakovany | Dospělí | Okresní přebor | Výhra | 1:2 (0:1) | 1 |
56. | 24.09.2022 | Jestřabí Lhota | Doma | Liblice | Dospělí | Okresní přebor | Výhra | 7:0 (2:0) | 1 |
57. | 08.10.2022 | Jestřabí Lhota | Doma | Kouřim | Dospělí | Okresní přebor | Výhra | 2:1 (1:1) | 1 |
58. | 16.10.2022 | Jestřabí Lhota | Venku | Tuchoraz | Dospělí | Okresní přebor | Prohra | 3:0 (1:0) | 1 |
59. | 22.10.2022 | Jestřabí Lhota | Doma | Červené Pečky | Dospělí | Okresní přebor | Výhra | 5:1 (4:0) | 1 |
60. | 30.10.2022 | Jestřabí Lhota | Venku | Štítary | Dospělí | Okresní přebor | Výhra | 0:2 (0:0) | 1 |
61. | 05.11.2022 | Jestřabí Lhota | Doma | Velký Osek | Dospělí | Okresní přebor | Prohra na penalty | 1:2p (1:0) (pen. 4:5) | 1 |
62. | 20.08.2023 | Hradištko I | Venku | Lošany | Dospělí | 4. třída A | Výhra na penalty | 2:3p (1:1) (pen. 2:3) | 1 |
63. | 26.08.2023 | Hradištko I | Venku | Krakovany C | Dospělí | 4. třída A | Prohra | 3:1 (1:0) | 1 |
64. | 02.09.2023 | Hradištko I | Doma | Ratboř B | Dospělí | 4. třída A | Prohra | 2:3 (2:1) | 1 |
65. | 10.09.2023 | Hradištko I | Venku | Kořenice | Dospělí | 4. třída A | Výhra | 1:2 (0:1) | 1 |
66. | 07.10.2023 | Hradištko I | Venku | Ovčáry | Dospělí | 4. třída A | Výhra | 0:3 (0:0) | 1 |
67. | 14.10.2023 | Hradištko I | Doma | Volárna | Dospělí | 4. třída A | Výhra | 3:1 (2:1) | 1 |
68. | 22.10.2023 | Hradištko I | Venku | Bělušice | Dospělí | 4. třída A | Výhra | 1:5 (0:1) | 1 |
69. | 31.03.2024 | Kořenice | Doma | Lošany | Dospělí | 4. třída A | Prohra na penalty | 2:3p (1:0) (pen. 5:6) | 1 |
70. | 14.04.2024 | Kořenice | Doma | Ratboř B | Dospělí | 4. třída A | Prohra | 1:3 (1:1) | 1 |
71. | 21.04.2024 | Kořenice | Doma | Krakovany C | Dospělí | 4. třída A | Výhra na penalty | 3:2p (2:1) (pen. 4:3) | 1 |
72. | 05.05.2024 | Kořenice | Doma | Tři Dvory B | Dospělí | 4. třída A | Výhra | 2:1 (1:1) | 1 |
73. | 12.05.2024 | Kořenice | Venku | Červené Pečky B | Dospělí | 4. třída A | Výhra na penalty | 3:4p (1:3) (pen. 2:4) | 1 |
74. | 19.05.2024 | Kořenice | Doma | Ovčáry | Dospělí | 4. třída A | Prohra na penalty | 1:2p (1:0) (pen. 6:7) | 1 |
75. | 26.05.2024 | Kořenice | Venku | Volárna | Dospělí | 4. třída A | Prohra | 5:1 (1:0) | 1 |
76. | 02.06.2024 | Kořenice | Doma | Býchory B | Dospělí | 4. třída A | Výhra na penalty | 2:1p (1:1) (pen. 3:1) | 1 |