KFIS
Soutěže
2023-2024
2022-2023
2021-2022
2020-2021
2019-2020
2018-2019
2017-2018
2016-2017
2015-2016
2014-2015
2013-2014
2012-2013
2011-2012
2010-2011
2009-2010
2008-2009
2007-2008
2006-2007
2005-2006
2004-2005
2003-2004
2002-2003
2001-2002
2000-2001
1999-2000
1998-1999
1997-1998
1996-1997
1995-1996
1994-1995
1993-1994
1992-1993
1991-1992
1990-1991
Dospělí
Starší dorost U19
Mladší dorost U17
Starší žáci U15
Starší žáci U14
Mladší žáci U13
Mladší žáci U12
Starší přípravka
Mladší přípravka
Ženy
ŘK Čechy
Česká fotbalová liga A
Česká fotbalová liga B
Divize A
Divize B
Divize C
SKFS
Oblastní přebor
1. A třída A
1. A třída B
1. B třída A
1. B třída B
1. B třída C
1. B třída D
1. B třída E
OFS Kolín
Okresní přebor
3. třída A
3. třída B
4. třída A
4. třída B
Soutěže
Kluby
Novinky
Články (1)
FAQ
O KFISu
O nové verzi
Facebook
Hledat
Přihlásit
Úvod
Michal Kratochvíl
Statistiky
Michal Kratochvíl
Profil
Statistiky - Základní sestava za klub Český Brod
Poř.
Datum
Tým
Soupeř
Kategorie
Soutěž
Výsledek
Počet
1.
27.08.2005
Český Brod B
Venku
Býchory
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
4:1
1
2.
12.11.2005
Český Brod B
Venku
Červené Pečky
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
4:1
1
3.
08.04.2006
Český Brod B
Venku
Veletov
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
4:2
1
4.
15.04.2006
Český Brod B
Venku
Nučice
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
3:0
1
5.
22.04.2006
Český Brod B
Doma
Polepy
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
0:2
1
6.
29.04.2006
Český Brod B
Venku
Radim
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
3:1
1
7.
06.05.2006
Český Brod B
Doma
Plaňany
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
2:1
1
8.
08.05.2006
Český Brod B
Doma
Býchory
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
6:2
1
9.
13.05.2006
Český Brod B
Venku
Velký Osek
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
5:0
1
10.
20.05.2006
Český Brod B
Doma
Kostelec nad Černými lesy
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
3:4
1
11.
27.05.2006
Český Brod B
Venku
Nebovidy
Dospělí
Okresní přebor
Remíza
1:1
1
12.
03.06.2006
Český Brod B
Doma
Zásmuky
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
0:3
1
13.
10.06.2006
Český Brod B
Venku
Vyžlovka
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
7:2
1
14.
17.06.2006
Český Brod B
Doma
Tři Dvory
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
6:1
1
15.
01.04.2007
Český Brod B
Doma
Červené Pečky
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
3:0 (1:0)
1
16.
09.06.2007
Český Brod B
Venku
Velký Osek
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
1:2 (1:0)
1
17.
16.06.2007
Český Brod
Doma
Hlinsko
Dospělí
Divize C
Výhra
4:1 (2:0)
1
18.
26.08.2007
Český Brod B
Doma
Konárovice
Dospělí
Okresní přebor
Remíza
3:3 (0:1)
1
19.
21.10.2007
Český Brod B
Doma
Jestřabí Lhota
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
4:0 (1:0)
1
20.
24.08.2008
Český Brod B
Doma
Sparta Kolín B
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
0:1 (0:1)
1
21.
31.08.2008
Český Brod B
Venku
Tři Dvory
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
5:2 (2:2)
1
22.
07.09.2008
Český Brod B
Doma
Bečváry
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
2:0 (0:0)
1
23.
10.09.2008
Český Brod B
Venku
Jestřabí Lhota
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
1:4 (0:1)
1
24.
13.09.2008
Český Brod B
Venku
Ratboř
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
3:1 (1:0)
1
25.
21.09.2008
Český Brod B
Doma
Radim
Dospělí
Okresní přebor
Remíza
2:2 (0:1)
1
26.
28.09.2008
Český Brod B
Venku
Nučice
Dospělí
Okresní přebor
Remíza
0:0 (0:0)
1
27.
05.10.2008
Český Brod B
Doma
Býchory
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
1:2 (1:1)
1
28.
12.10.2008
Český Brod B
Doma
Třebovle
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
5:0 (3:0)
1
29.
18.10.2008
Český Brod B
Venku
Konárovice
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
6:1 (3:1)
1
30.
26.10.2008
Český Brod B
Doma
Starý Kolín
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
3:0 (2:0)
1
31.
02.11.2008
Český Brod B
Venku
Plaňany
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
1:0 (0:0)
1
32.
16.11.2008
Český Brod B
Doma
Velký Osek
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
2:3 (2:1)
1
33.
29.03.2009
Český Brod B
Venku
Sparta Kolín B
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
3:0 (1:0)
1
34.
05.04.2009
Český Brod B
Doma
Tři Dvory
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
1:2 (1:1)
1
35.
11.04.2009
Český Brod B
Venku
Bečváry
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
0:1 (0:0)
1
36.
19.04.2009
Český Brod B
Doma
Ratboř
Dospělí
Okresní přebor
Remíza
1:1 (0:1)
1
37.
25.04.2009
Český Brod B
Venku
Radim
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
4:1 (2:0)
1
38.
03.05.2009
Český Brod B
Doma
Nučice
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
5:1 (3:0)
1
39.
09.05.2009
Český Brod B
Venku
Býchory
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
5:1 (2:1)
1
40.
16.05.2009
Český Brod B
Venku
Třebovle
Dospělí
Okresní přebor
Remíza
3:3 (0:1)
1
41.
24.05.2009
Český Brod B
Doma
Konárovice
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
2:1 (1:1)
1
42.
30.05.2009
Český Brod B
Venku
Starý Kolín
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
2:5 (0:3)
1
43.
07.06.2009
Český Brod B
Doma
Plaňany
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
4:2 (1:1)
1
44.
13.06.2009
Český Brod B
Venku
Velký Osek
Dospělí
Okresní přebor
Remíza
4:4 (0:2)
1
45.
21.06.2009
Český Brod B
Doma
Jestřabí Lhota
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
3:1 (1:0)
1
46.
15.08.2009
Český Brod
Venku
Chomutov
Dospělí
Divize B
Výhra
1:2 (0:1)
1
47.
23.08.2009
Český Brod B
Doma
Týnec nad Labem
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
8:1 (4:1)
1
48.
06.09.2009
Český Brod B
Doma
Konárovice
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
4:0 (2:0)
1
49.
13.09.2009
Český Brod B
Doma
Nučice
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
6:0 (1:0)
1
50.
19.09.2009
Český Brod B
Venku
Býchory
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
2:0 (1:0)
1
51.
27.09.2009
Český Brod B
Doma
Plaňany
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
4:2 (2:1)
1
52.
03.10.2009
Český Brod B
Venku
Jestřabí Lhota
Dospělí
Okresní přebor
Remíza
2:2 (2:2)
1
53.
11.10.2009
Český Brod B
Doma
Ratboř
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
5:3 (3:2)
1
54.
18.10.2009
Český Brod B
Venku
Tři Dvory
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
2:1 (0:1)
1
55.
25.10.2009
Český Brod B
Doma
Bečváry
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
5:3 (4:2)
1
56.
31.10.2009
Český Brod
Venku
SK Kladno B
Dospělí
Divize B
Prohra
3:0 (2:0)
1
57.
01.11.2009
Český Brod B
Venku
Sparta Kolín B
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
0:3 kont.
1
58.
08.11.2009
Český Brod B
Doma
Břežany II
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
2:1 (1:1)
1
59.
14.11.2009
Český Brod B
Venku
Velký Osek
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
5:2 (3:1)
1
60.
15.11.2009
Český Brod
Venku
Sokolov B
Dospělí
Divize B
Prohra
5:1 (0:1)
1
61.
27.03.2010
Český Brod B
Venku
Týnec nad Labem
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
1:3 (1:2)
1
62.
04.04.2010
Český Brod B
Doma
Třebovle
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
1:0 (1:0)
1
63.
23.05.2010
Český Brod B
Doma
Tři Dvory
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
5:1 (3:0)
1
64.
29.05.2010
Český Brod B
Venku
Bečváry
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
1:2 (1:0)
1
65.
06.06.2010
Český Brod B
Doma
Sparta Kolín B
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
4:0 (2:0)
1
66.
12.06.2010
Český Brod B
Venku
Břežany II
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
4:2 (3:0)
1
67.
20.06.2010
Český Brod B
Doma
Velký Osek
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
3:1 (1:0)
1
68.
03.09.2016
Český Brod C
Doma
Zásmuky B
Dospělí
3. třída B
Výhra
5:0 (3:0)
1
69.
24.09.2016
Český Brod C
Venku
Kozojedy
Dospělí
3. třída B
Prohra
2:1 (1:1)
1
70.
15.10.2016
Český Brod C
Doma
Tuchoraz B
Dospělí
3. třída B
Výhra
3:2 (2:1)
1
71.
05.11.2016
Český Brod C
Doma
Lošany
Dospělí
3. třída B
Výhra na penalty
3:2p (2:1) (pen. 3:1)
1
72.
12.11.2016
Český Brod C
Venku
Rostoklaty
Dospělí
3. třída B
Výhra
1:4 (0:2)
1
73.
19.11.2016
Český Brod C
Venku
Tismice
Dospělí
3. třída B
Výhra
3:5 (2:4)
1
74.
25.03.2017
Český Brod C
Doma
Kšely
Dospělí
3. třída B
Výhra
5:0 (0:0)
1
75.
22.04.2017
Český Brod C
Doma
Kozojedy
Dospělí
3. třída B
Výhra na penalty
5:4p (3:1) (pen. 4:3)
1
76.
29.04.2017
Český Brod C
Venku
Třebovle
Dospělí
3. třída B
Prohra na penalty
3:2p (1:2) (pen. 4:1)
1
77.
23.09.2017
Český Brod C
Doma
Zásmuky
Dospělí
3. třída B
Výhra
4:0 (2:0)
1
78.
25.03.2018
Český Brod C
Venku
Liblice B
Dospělí
3. třída B
Výhra
2:3 (2:1)
1
79.
31.03.2018
Český Brod C
Doma
Tismice
Dospělí
3. třída B
Výhra
1:0 (0:0)
1
80.
07.04.2018
Český Brod C
Venku
Svojšice
Dospělí
3. třída B
Výhra
3:5 (3:1)
1
81.
25.08.2018
Český Brod C
Doma
Libodřice
Dospělí
Okresní přebor
Prohra na penalty
1:2p (1:0) (pen. 2:3)
1
82.
08.09.2018
Český Brod C
Doma
Tuklaty
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
1:2 (1:0)
1
83.
16.09.2018
Český Brod C
Venku
Kouřim
Dospělí
Okresní přebor
Prohra na penalty
3:2p (0:1) (pen. 6:5)
1
84.
22.09.2018
Český Brod C
Doma
Žiželice nad Cidlinou
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
4:1 (3:0)
1
85.
04.05.2019
Český Brod C
Venku
Bečváry
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
3:2 (1:1)
1
86.
18.05.2019
Český Brod C
Venku
Dobré Pole
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
2:0 (0:0)
1
87.
15.06.2019
Český Brod C
Doma
Býchory
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
6:4 (3:2)
1
88.
24.08.2019
Český Brod C
Doma
Pečky B
Dospělí
3. třída B
Výhra
8:1 (5:1)
1
89.
01.09.2019
Český Brod C
Venku
Dobřichov
Dospělí
3. třída B
Prohra
2:1 (1:0)
1
90.
07.09.2019
Český Brod C
Doma
Svojšice
Dospělí
3. třída B
Výhra
4:1 (3:1)
1
91.
28.09.2019
Český Brod C
Venku
Zásmuky
Dospělí
3. třída B
Výhra
1:3 (0:2)
1
92.
22.08.2020
Český Brod C
Doma
Tismice
Dospělí
3. třída B
Výhra
3:0 (1:0)
1
93.
30.08.2020
Český Brod C
Venku
Dobřichov
Dospělí
3. třída B
Výhra
2:4 (1:2)
1
94.
12.09.2020
Český Brod C
Venku
Dobré Pole
Dospělí
3. třída B
Výhra
1:4 (1:1)
1
95.
21.08.2022
Český Brod B
Doma
Kouřim
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
2:3 (1:3)
1
96.
28.08.2022
Český Brod B
Venku
Tuchoraz
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
1:2 (0:1)
1
97.
11.09.2022
Český Brod B
Venku
Štítary
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
1:3 (0:1)
1
98.
24.09.2022
Český Brod B
Venku
Ratboř
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
3:2 (0:2)
1
99.
22.10.2022
Český Brod B
Venku
Cerhenice
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
9:0 (3:0)
1
100.
30.10.2022
Český Brod B
Doma
Krakovany
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
3:6 (1:4)
1
101.
05.11.2022
Český Brod B
Venku
Liblice
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
2:1 (0:1)
1
102.
12.11.2022
Český Brod B
Venku
Zásmuky
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
10:1 (3:1)
1
103.
01.04.2023
Český Brod B
Venku
Červené Pečky
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
3:2 (1:0)
1
104.
09.04.2023
Český Brod B
Doma
Štítary
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
5:2 (0:2)
1
105.
15.04.2023
Český Brod B
Venku
Velký Osek
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
3:4 (2:2)
1
106.
23.04.2023
Český Brod B
Doma
Ratboř
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
2:1 (0:0)
1
107.
29.04.2023
Český Brod B
Venku
Jestřabí Lhota
Dospělí
Okresní přebor
Prohra na penalty
3:2p (1:1) (pen. 5:4)
1
108.
07.05.2023
Český Brod B
Doma
Nučice
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
2:0 (1:0)
1
109.
20.05.2023
Český Brod B
Doma
Cerhenice
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
6:4 (2:3)
1