Lukáš Kulich
Statistiky - Celý zápas za klub Týnec nad Labem
Poř. | Datum | Tým | Soupeř | Kategorie | Soutěž | Výsledek | Počet | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | 27.08.2011 | Týnec nad Labem | Venku | Veltruby | Starší dorost U19 | Okresní přebor | Výhra | 2:8 (1:1) | 1 |
2. | 04.09.2011 | Týnec nad Labem | Doma | Krakovany | Starší dorost U19 | Okresní přebor | Výhra | 9:4 (2:0) | 1 |
3. | 10.09.2011 | Týnec nad Labem B | Venku | Hradištko I | Dospělí | 3. třída A | Výhra | 0:2 (0:1) | 1 |
4. | 11.09.2011 | Týnec nad Labem | Venku | Tuchoraz | Starší dorost U19 | Okresní přebor | Prohra | 5:3 (2:0) | 1 |
5. | 18.09.2011 | Týnec nad Labem | Doma | Nučice | Starší dorost U19 | Okresní přebor | Výhra | 5:3 (3:1) | 1 |
6. | 25.09.2011 | Týnec nad Labem | Venku | Velim B | Starší dorost U19 | Okresní přebor | Remíza | 5:5 (1:1) | 1 |
7. | 02.10.2011 | Týnec nad Labem | Doma | Bečváry | Starší dorost U19 | Okresní přebor | Výhra | 9:2 (4:2) | 1 |
8. | 12.11.2011 | Týnec nad Labem | Venku | Sendražice | Starší dorost U19 | Okresní přebor | Výhra | 1:2 (1:1) | 1 |
9. | 20.11.2011 | Týnec nad Labem | Doma | Cerhenice | Starší dorost U19 | Okresní přebor | Výhra | 3:2 (2:1) | 1 |
10. | 25.03.2012 | Týnec nad Labem | Doma | Veltruby | Starší dorost U19 | Okresní přebor | Prohra | 3:4 (1:2) | 1 |
11. | 01.04.2012 | Týnec nad Labem | Venku | Krakovany | Starší dorost U19 | Okresní přebor | Výhra | 4:7 (2:4) | 1 |
12. | 15.04.2012 | Týnec nad Labem | Venku | Nučice | Starší dorost U19 | Okresní přebor | Výhra | 2:7 (1:4) | 1 |
13. | 28.04.2012 | Týnec nad Labem | Venku | Bečváry | Starší dorost U19 | Okresní přebor | Výhra | 3:6 | 1 |
14. | 06.05.2012 | Týnec nad Labem | Doma | Dobřichov | Starší dorost U19 | Okresní přebor | Výhra | 6:0 (4:0) | 1 |
15. | 26.05.2012 | Týnec nad Labem | Venku | Velký Osek | Starší dorost U19 | Okresní přebor | Výhra | 1:5 (1:4) | 1 |
16. | 03.06.2012 | Týnec nad Labem | Doma | Ovčáry | Starší dorost U19 | Okresní přebor | Prohra | 0:3 | 1 |
17. | 10.06.2012 | Týnec nad Labem | Doma | Sendražice | Starší dorost U19 | Okresní přebor | Výhra | 1:0 (1:0) | 1 |
18. | 16.06.2012 | Týnec nad Labem | Venku | Cerhenice | Starší dorost U19 | Okresní přebor | Prohra | 6:1 (5:0) | 1 |
19. | 02.09.2012 | Týnec nad Labem | Doma | Sendražice | Starší dorost U19 | Okresní přebor | Výhra | 3:1 (2:0) | 1 |
20. | 16.09.2012 | Týnec nad Labem | Doma | Nučice | Starší dorost U19 | Okresní přebor | Prohra | 2:3 (1:1) | 1 |
21. | 29.09.2012 | Týnec nad Labem | Venku | Bečváry | Starší dorost U19 | Okresní přebor | Výhra | 1:2 (0:1) | 1 |
22. | 29.09.2012 | Týnec nad Labem B | Venku | Starý Kolín | Dospělí | 3. třída A | Prohra | 3:0 (1:0) | 1 |
23. | 07.10.2012 | Týnec nad Labem | Doma | Velký Osek | Starší dorost U19 | Okresní přebor | Remíza | 2:2 (0:1) | 1 |
24. | 14.10.2012 | Týnec nad Labem | Venku | Tři Dvory | Starší dorost U19 | Okresní přebor | Výhra | 3:12 (3:6) | 1 |
25. | 21.10.2012 | Týnec nad Labem B | Doma | Nebovidy | Dospělí | 3. třída A | Prohra | 0:3 kont. | 1 |
26. | 21.10.2012 | Týnec nad Labem | Doma | Ovčáry | Starší dorost U19 | Okresní přebor | Výhra | 8:0 (2:0) | 1 |
27. | 28.10.2012 | Týnec nad Labem | Venku | Krakovany | Starší dorost U19 | Okresní přebor | Prohra | 4:3 (2:2) | 1 |
28. | 04.11.2012 | Týnec nad Labem | Doma | Liblice | Starší dorost U19 | Okresní přebor | Prohra | 1:2 (1:1) | 1 |
29. | 11.11.2012 | Týnec nad Labem | Venku | Tuchoraz | Starší dorost U19 | Okresní přebor | Prohra | 6:3 (3:1) | 1 |
30. | 13.04.2013 | Týnec nad Labem | Venku | Nučice | Starší dorost U19 | Okresní přebor | Prohra | 2:0 (2:0) | 1 |
31. | 21.04.2013 | Týnec nad Labem | Doma | Zásmuky | Starší dorost U19 | Okresní přebor | Prohra | 1:3 | 1 |
32. | 28.04.2013 | Týnec nad Labem | Doma | Bečváry | Starší dorost U19 | Okresní přebor | Výhra | 7:4 (4:1) | 1 |
33. | 18.05.2013 | Týnec nad Labem | Venku | Ovčáry | Starší dorost U19 | Okresní přebor | Výhra | 2:6 (1:3) | 1 |
34. | 26.05.2013 | Týnec nad Labem | Doma | Krakovany | Starší dorost U19 | Okresní přebor | Výhra | 11:3 (5:2) | 1 |
35. | 09.06.2013 | Týnec nad Labem | Doma | Tuchoraz | Starší dorost U19 | Okresní přebor | Remíza | 2:2 (0:0) | 1 |
36. | 08.09.2013 | Týnec nad Labem | Venku | Sparta Kolín B | Dospělí | Okresní přebor | Prohra | 3:0 (2:0) | 1 |
37. | 15.09.2013 | Týnec nad Labem | Doma | Nučice | Starší dorost U19 | Okresní přebor | Výhra | 4:1 (2:1) | 1 |
38. | 05.10.2013 | Týnec nad Labem | Venku | Tuchoraz | Starší dorost U19 | Okresní přebor | Výhra na penalty | 2:3p (0:0) (pen. 4:5) | 1 |
39. | 13.10.2013 | Týnec nad Labem | Doma | Konárovice | Starší dorost U19 | Okresní přebor | Výhra | 16:0 (8:0) | 1 |
40. | 20.10.2013 | Týnec nad Labem | Venku | Zásmuky | Starší dorost U19 | Okresní přebor | Výhra | 3:4 (2:2) | 1 |
41. | 17.11.2013 | Týnec nad Labem B | Doma | Nebovidy | Dospělí | 3. třída A | Výhra na penalty | 3:2p (pen. 4:3) | 1 |
42. | 27.04.2014 | Týnec nad Labem B | Venku | Veletov | Dospělí | 3. třída A | Výhra | 0:2 (0:1) | 1 |
43. | 24.08.2014 | Týnec nad Labem | Venku | Volárna | Dospělí | 3. třída A | Výhra | 1:6 (0:5) | 1 |
44. | 30.08.2014 | Týnec nad Labem | Doma | Starý Kolín | Dospělí | 3. třída A | Výhra | 3:2 (3:1) | 1 |
45. | 31.08.2014 | Týnec nad Labem | Doma | Tuchoraz | Starší dorost U19 | Okresní přebor | Výhra | 5:0 (2:0) | 1 |
46. | 06.09.2014 | Týnec nad Labem | Venku | Štítary | Starší dorost U19 | Okresní přebor | Výhra | 1:3 (0:1) | 1 |
47. | 13.09.2014 | Týnec nad Labem | Doma | Pašinka | Dospělí | 3. třída A | Výhra | 3:0 (0:0) | 1 |
48. | 14.09.2014 | Týnec nad Labem | Doma | Sendražice | Starší dorost U19 | Okresní přebor | Prohra | 3:5 (2:2) | 1 |
49. | 20.09.2014 | Týnec nad Labem | Venku | Radim | Starší dorost U19 | Okresní přebor | Výhra | 2:11 (1:6) | 1 |
50. | 20.09.2014 | Týnec nad Labem | Venku | Nová Ves | Dospělí | 3. třída A | Výhra | 0:1 (0:1) | 1 |
51. | 27.09.2014 | Týnec nad Labem | Doma | Hradištko I | Dospělí | 3. třída A | Výhra | 6:0 (2:0) | 1 |
52. | 28.09.2014 | Týnec nad Labem | Doma | Velký Osek | Starší dorost U19 | Okresní přebor | Prohra | 2:6 (1:3) | 1 |
53. | 05.10.2014 | Týnec nad Labem | Venku | Jestřabí Lhota B | Dospělí | 3. třída A | Výhra | 0:1 | 1 |
54. | 05.10.2014 | Týnec nad Labem | Venku | Záboří nad Labem | Starší dorost U19 | Okresní přebor | Prohra | 9:3 | 1 |
55. | 12.10.2014 | Týnec nad Labem | Venku | Tři Dvory | Dospělí | 3. třída A | Prohra na penalty | 3:2p (pen. 3:1) | 1 |
56. | 18.10.2014 | Týnec nad Labem | Doma | Ovčáry | Dospělí | 3. třída A | Výhra | 1:0 (0:0) | 1 |
57. | 19.10.2014 | Týnec nad Labem | Doma | Ovčáry | Starší dorost U19 | Okresní přebor | Výhra | 11:1 (4:0) | 1 |
58. | 25.10.2014 | Týnec nad Labem | Venku | Štítary | Dospělí | 3. třída A | Výhra | 0:2 (0:2) | 1 |
59. | 01.11.2014 | Týnec nad Labem | Doma | Nebovidy | Dospělí | 3. třída A | Výhra | 6:1 (1:0) | 1 |
60. | 09.11.2014 | Týnec nad Labem | Venku | Krakovany | Starší dorost U19 | Okresní přebor | Výhra | 1:6 | 1 |
61. | 21.03.2015 | Týnec nad Labem | Doma | Volárna | Dospělí | 3. třída A | Prohra | 0:3 kont. | 1 |
62. | 04.04.2015 | Týnec nad Labem | Doma | Veltruby | Dospělí | 3. třída A | Výhra | 2:1 (1:0) | 1 |
63. | 09.05.2015 | Týnec nad Labem | Doma | Tři Dvory | Dospělí | 3. třída A | Výhra | 3:1 (2:0) | 1 |
64. | 10.05.2015 | Týnec nad Labem | Doma | Tři Dvory | Starší dorost U19 | Okresní přebor | Výhra | 8:1 (3:0) | 1 |
65. | 27.09.2015 | Týnec nad Labem | Venku | Veletov | Dospělí | 3. třída A | Výhra | 0:2 (0:0) | 1 |
66. | 27.03.2016 | Týnec nad Labem | Venku | Veltruby | Dospělí | 3. třída A | Výhra | 0:2 (0:1) | 1 |
67. | 02.04.2016 | Týnec nad Labem | Doma | Nová Ves | Dospělí | 3. třída A | Výhra | 7:1 (3:1) | 1 |
68. | 16.04.2016 | Týnec nad Labem | Doma | Vrbová Lhota | Dospělí | 3. třída A | Výhra | 4:0 (2:0) | 1 |
69. | 08.05.2016 | Týnec nad Labem | Venku | Nebovidy/Pašinka | Dospělí | 3. třída A | Výhra | 1:5 (1:3) | 1 |
70. | 14.05.2016 | Týnec nad Labem | Doma | Starý Kolín | Dospělí | 3. třída A | Výhra | 7:2 (4:0) | 1 |
71. | 27.08.2016 | Týnec nad Labem | Doma | Cerhenice | Dospělí | 3. třída A | Výhra | 4:2 (1:0) | 1 |
72. | 10.09.2016 | Týnec nad Labem | Doma | Štítary | Dospělí | 3. třída A | Výhra | 4:2 (2:0) | 1 |
73. | 01.10.2016 | Týnec nad Labem | Doma | Hradištko I | Dospělí | 3. třída A | Výhra na penalty | 3:2p (1:1) (pen. 3:2) | 1 |
74. | 15.10.2016 | Týnec nad Labem | Doma | Volárna | Dospělí | 3. třída A | Výhra | 6:0 (1:0) | 1 |
75. | 22.10.2016 | Týnec nad Labem | Venku | Nebovidy/Pašinka | Dospělí | 3. třída A | Prohra | 3:2 (1:2) | 1 |
76. | 12.11.2016 | Týnec nad Labem | Doma | Jestřabí Lhota B | Dospělí | 3. třída A | Výhra | 5:0 (5:0) | 1 |
77. | 01.04.2017 | Týnec nad Labem | Doma | Sendražice | Dospělí | 3. třída A | Výhra | 3:2 (1:2) | 1 |
78. | 22.04.2017 | Týnec nad Labem | Doma | Veltruby | Dospělí | 3. třída A | Výhra | 3:0 (3:0) | 1 |
79. | 14.05.2017 | Týnec nad Labem | Venku | Volárna | Dospělí | 3. třída A | Výhra | 1:6 (0:1) | 1 |
80. | 28.05.2017 | Týnec nad Labem | Venku | Veletov/Starý Kolín | Dospělí | 3. třída A | Výhra | 1:4 (0:2) | 1 |
81. | 26.08.2017 | Týnec nad Labem | Doma | Tři Dvory | Dospělí | 3. třída A | Prohra | 1:3 (0:2) | 1 |
82. | 09.09.2017 | Týnec nad Labem | Doma | Štítary | Dospělí | 3. třída A | Výhra | 7:2 (4:0) | 1 |
83. | 23.09.2017 | Týnec nad Labem | Doma | Hradištko I | Dospělí | 3. třída A | Výhra | 7:0 (5:0) | 1 |
84. | 14.10.2017 | Týnec nad Labem | Doma | Vrbová Lhota | Dospělí | 3. třída A | Výhra | 10:3 (2:0) | 1 |
85. | 08.04.2018 | Týnec nad Labem | Venku | Štítary | Dospělí | 3. třída A | Výhra | 1:6 (0:4) | 1 |
86. | 14.04.2018 | Týnec nad Labem | Doma | Velký Osek | Dospělí | 3. třída A | Výhra | 2:0 (1:0) | 1 |
87. | 21.04.2018 | Týnec nad Labem | Venku | Hradištko I | Dospělí | 3. třída A | Prohra | 2:1 (1:1) | 1 |
88. | 02.06.2018 | Týnec nad Labem | Doma | Jestřabí Lhota B | Dospělí | 3. třída A | Výhra | 8:0 (2:0) | 1 |
89. | 16.06.2018 | Týnec nad Labem | Doma | Veltruby | Dospělí | 3. třída A | Výhra | 6:1 (1:0) | 1 |
90. | 01.09.2018 | Týnec nad Labem | Venku | Cerhenice | Dospělí | 3. třída A | Výhra | 1:5 (0:2) | 1 |
91. | 08.09.2018 | Týnec nad Labem | Doma | Sendražice | Dospělí | 3. třída A | Výhra | 4:1 (3:0) | 1 |
92. | 29.09.2018 | Týnec nad Labem | Doma | Konárovice | Dospělí | 3. třída A | Výhra | 5:0 (2:0) | 1 |
93. | 06.10.2018 | Týnec nad Labem | Venku | Červené Pečky/Pašinka | Dospělí | 3. třída A | Prohra | 4:2 (0:1) | 1 |
94. | 20.10.2018 | Týnec nad Labem | Venku | Jestřabí Lhota B | Dospělí | 3. třída A | Prohra | 3:0 (1:0) | 1 |
95. | 27.10.2018 | Týnec nad Labem | Doma | Nová Ves | Dospělí | 3. třída A | Výhra | 5:1 (3:1) | 1 |
96. | 10.11.2018 | Týnec nad Labem | Doma | Štítary | Dospělí | 3. třída A | Výhra | 4:1 (1:1) | 1 |
97. | 18.11.2018 | Týnec nad Labem | Venku | Veltruby | Dospělí | 3. třída A | Výhra | 1:2 (0:0) | 1 |
98. | 23.03.2019 | Týnec nad Labem | Venku | Ratboř | Dospělí | 3. třída A | Prohra | 2:0 (0:0) | 1 |
99. | 30.03.2019 | Týnec nad Labem | Doma | Cerhenice | Dospělí | 3. třída A | Výhra | 5:0 (5:0) | 1 |
100. | 13.04.2019 | Týnec nad Labem | Doma | Velký Osek | Dospělí | 3. třída A | Prohra | 2:3 (2:1) | 1 |
101. | 27.04.2019 | Týnec nad Labem | Venku | Konárovice | Dospělí | 3. třída A | Prohra | 5:3 (4:2) | 1 |
102. | 11.05.2019 | Týnec nad Labem | Venku | Ovčáry | Dospělí | 3. třída A | Výhra na penalty | 2:3p (2:0) (pen. 2:3) | 1 |
103. | 18.05.2019 | Týnec nad Labem | Doma | Jestřabí Lhota B | Dospělí | 3. třída A | Výhra | 7:1 (2:1) | 1 |
104. | 26.05.2019 | Týnec nad Labem | Venku | Nová Ves | Dospělí | 3. třída A | Výhra | 1:4 (0:2) | 1 |
105. | 01.06.2019 | Týnec nad Labem | Doma | Hradištko I | Dospělí | 3. třída A | Výhra | 8:2 (3:0) | 1 |
106. | 09.06.2019 | Týnec nad Labem | Venku | Štítary | Dospělí | 3. třída A | Výhra | 3:4 (1:1) | 1 |