KFIS
Soutěže
2023-2024
2022-2023
2021-2022
2020-2021
2019-2020
2018-2019
2017-2018
2016-2017
2015-2016
2014-2015
2013-2014
2012-2013
2011-2012
2010-2011
2009-2010
2008-2009
2007-2008
2006-2007
2005-2006
2004-2005
2003-2004
2002-2003
2001-2002
2000-2001
1999-2000
1998-1999
1997-1998
1996-1997
1995-1996
1994-1995
1993-1994
1992-1993
1991-1992
1990-1991
Dospělí
Starší dorost U19
Mladší dorost U17
Starší žáci U15
Starší žáci U14
Mladší žáci U13
Mladší žáci U12
Starší přípravka
Mladší přípravka
Ženy
ŘK Čechy
Česká fotbalová liga A
Česká fotbalová liga B
Česká fotbalová liga baráž o FNL
Divize A
Divize B
Divize C
SKFS
Oblastní přebor
1. A třída A
1. A třída B
1. B třída A
1. B třída B
1. B třída C
1. B třída D
1. B třída E
OFS Kolín
Okresní přebor
3. třída A
3. třída B
4. třída A
4. třída B
Soutěže
Kluby
Novinky
Články (3)
FAQ
O KFISu
O nové verzi
Facebook
Hledat
Přihlásit
Úvod
Michal Váša
Statistiky
Michal Váša
Profil
Statistiky - Zápasy
Poř.
Datum
Tým
Soupeř
Kategorie
Soutěž
Výsledek
Počet
1.
08.09.2002
Týnec nad Labem
Venku
Veletov
Dospělí
3. třída A
Výhra
1:2 (1:1)
1
2.
04.11.2007
Týnec nad Labem B
Doma
Bělušice
Dospělí
4. třída A
Výhra
5:1
1
3.
08.06.2008
Týnec nad Labem B
Doma
Ohaře
Dospělí
4. třída A
Výhra
5:0
1
4.
11.09.2008
Týnec nad Labem B
Venku
Sendražice
Dospělí
4. třída A
Výhra
0:2
1
5.
19.10.2008
Týnec nad Labem B
Doma
Býchory B
Dospělí
4. třída A
Výhra
7:0
1
6.
26.10.2008
Týnec nad Labem B
Doma
Konárovice B
Dospělí
4. třída A
Výhra
4:1
1
7.
09.11.2008
Týnec nad Labem B
Doma
Bělušice
Dospělí
4. třída A
Prohra
2:3
1
8.
05.04.2009
Týnec nad Labem B
Doma
Krakovany B
Dospělí
4. třída A
Výhra
4:1
1
9.
03.05.2009
Týnec nad Labem B
Doma
Volárna
Dospělí
4. třída A
Výhra
4:0 (0:0)
1
10.
10.05.2009
Týnec nad Labem B
Venku
Ovčáry B
Dospělí
4. třída A
Výhra
0:6 (0:2)
1
11.
17.05.2009
Týnec nad Labem B
Doma
Ohaře
Dospělí
4. třída A
Výhra
3:0 (2:0)
1
12.
23.08.2009
Týnec nad Labem B
Doma
Hradištko I
Dospělí
3. třída A
Remíza
2:2 (1:2)
1
13.
30.08.2009
Týnec nad Labem B
Venku
Nebovidy
Dospělí
3. třída A
Prohra
3:0 (2:0)
1
14.
06.09.2009
Týnec nad Labem B
Doma
Červené Pečky B
Dospělí
3. třída A
Výhra
1:0 (1:0)
1
15.
13.09.2009
Týnec nad Labem B
Doma
Vrbová Lhota
Dospělí
3. třída A
Výhra
2:0 (1:0)
1
16.
19.09.2009
Týnec nad Labem B
Venku
Pašinka
Dospělí
3. třída A
Výhra
0:3 (0:1)
1
17.
26.09.2009
Týnec nad Labem
Doma
Ratboř
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
0:1 (0:0)
1
18.
27.09.2009
Týnec nad Labem B
Doma
Ovčáry
Dospělí
3. třída A
Výhra
5:1 (1:0)
1
19.
04.10.2009
Týnec nad Labem B
Venku
Veletov
Dospělí
3. třída A
Prohra
1:0 (1:0)
1
20.
11.10.2009
Týnec nad Labem B
Doma
Starý Kolín
Dospělí
3. třída A
Prohra
0:1 (0:0)
1
21.
08.11.2009
Týnec nad Labem B
Doma
Krakovany
Dospělí
3. třída A
Prohra
0:1 (0:1)
1
22.
14.11.2009
Týnec nad Labem
Doma
Třebovle
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
4:0 (1:0)
1
23.
04.04.2010
Týnec nad Labem B
Doma
Nebovidy
Dospělí
3. třída A
Výhra
2:0 (1:0)
1
24.
17.04.2010
Týnec nad Labem B
Venku
Vrbová Lhota
Dospělí
3. třída A
Remíza
2:2 (1:1)
1
25.
24.04.2010
Týnec nad Labem
Doma
Jestřabí Lhota
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
0:2 (0:0)
1
26.
25.04.2010
Týnec nad Labem B
Doma
Pašinka
Dospělí
3. třída A
Výhra
5:1 (2:0)
1
27.
09.05.2010
Týnec nad Labem B
Doma
Veletov
Dospělí
3. třída A
Výhra
1:0 (0:0)
1
28.
29.05.2010
Týnec nad Labem
Venku
Břežany II
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
4:0 (1:0)
1
29.
30.05.2010
Týnec nad Labem B
Venku
Polepy B
Dospělí
3. třída A
Výhra
0:2 (0:2)
1
30.
12.06.2010
Týnec nad Labem B
Venku
Krakovany
Dospělí
3. třída A
Výhra
1:2 (1:2)
1
31.
19.06.2010
Týnec nad Labem B
Doma
Velký Osek B
Dospělí
3. třída A
Prohra
2:3 (1:0)
1
32.
21.08.2010
Týnec nad Labem B
Venku
Ovčáry
Dospělí
3. třída A
Prohra
4:3 (2:3)
1
33.
03.09.2010
Týnec nad Labem
Venku
Břežany II
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
3:2 (1:1)
1
34.
11.09.2010
Týnec nad Labem
Doma
Velký Osek
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
1:2 (0:0)
1
35.
18.09.2010
Týnec nad Labem
Venku
Jestřabí Lhota
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
2:1 (0:1)
1
36.
02.10.2010
Týnec nad Labem
Doma
Třebovle
Dospělí
Okresní přebor
Remíza
0:0 (0:0)
1
37.
03.10.2010
Týnec nad Labem B
Doma
Volárna
Dospělí
3. třída A
Výhra
7:1
1
38.
09.10.2010
Týnec nad Labem
Venku
Pečky
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
2:1 (1:0)
1
39.
16.10.2010
Týnec nad Labem
Doma
Tři Dvory
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
2:1 (0:1)
1
40.
24.10.2010
Týnec nad Labem
Venku
Nebovidy
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
1:2 (0:0)
1
41.
30.10.2010
Týnec nad Labem
Doma
Konárovice
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
2:0 (2:0)
1
42.
31.10.2010
Týnec nad Labem B
Doma
Libodřice B
Dospělí
3. třída A
Remíza
2:2 (1:1)
1
43.
06.11.2010
Týnec nad Labem
Venku
Liblice
Dospělí
Okresní přebor
Remíza
2:2 (2:2)
1
44.
13.11.2010
Týnec nad Labem
Doma
Rostoklaty
Dospělí
Okresní přebor
Remíza
2:2 (1:0)
1
45.
14.11.2010
Týnec nad Labem B
Doma
Radovesnice II
Dospělí
3. třída A
Výhra
6:0 (3:0)
1
46.
03.04.2011
Týnec nad Labem
Venku
Sparta Kolín B
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
2:0 (0:0)
1
47.
09.04.2011
Týnec nad Labem
Doma
Břežany II
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
3:0 (2:0)
1
48.
10.04.2011
Týnec nad Labem B
Doma
Veltruby
Dospělí
3. třída A
Výhra
3:0 (1:0)
1
49.
16.04.2011
Týnec nad Labem
Venku
Velký Osek
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
2:1 (2:1)
1
50.
30.04.2011
Týnec nad Labem
Doma
Býchory
Dospělí
Okresní přebor
Remíza
2:2 (1:1)
1
51.
07.05.2011
Týnec nad Labem
Venku
Třebovle
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
2:1 (0:0)
1
52.
08.05.2011
Týnec nad Labem B
Venku
Volárna
Dospělí
3. třída A
Výhra
0:2 (0:1)
1
53.
11.06.2011
Týnec nad Labem
Doma
Liblice
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
2:0 (2:0)
1
54.
12.06.2011
Týnec nad Labem B
Doma
Krakovany
Dospělí
3. třída A
Prohra
0:3 (0:1)
1
55.
18.06.2011
Týnec nad Labem
Venku
Rostoklaty
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
1:2 (0:0)
1
56.
20.08.2011
Týnec nad Labem
Doma
Bečváry
Dospělí
Okresní přebor
Remíza
2:2 (1:0)
1
57.
21.08.2011
Týnec nad Labem B
Doma
Nebovidy
Dospělí
3. třída A
Výhra
13:0 (7:0)
1
58.
27.08.2011
Týnec nad Labem B
Venku
Veltruby
Dospělí
3. třída A
Remíza
1:1 (1:0)
1
59.
28.08.2011
Týnec nad Labem
Venku
Zásmuky B
Dospělí
Okresní přebor
Remíza
2:2 (1:1)
1
60.
03.09.2011
Týnec nad Labem
Doma
Sparta Kolín B
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
6:2 (2:0)
1
61.
04.09.2011
Týnec nad Labem B
Doma
Krakovany
Dospělí
3. třída A
Prohra
1:2 (1:1)
1
62.
10.09.2011
Týnec nad Labem
Venku
Liblice
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
4:2 (2:2)
1
63.
17.09.2011
Týnec nad Labem
Doma
Konárovice
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
0:1 (0:1)
1
64.
24.09.2011
Týnec nad Labem
Venku
Ratboř
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
5:3 (1:1)
1
65.
01.10.2011
Týnec nad Labem
Doma
Býchory
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
0:1 (0:1)
1
66.
02.10.2011
Týnec nad Labem B
Doma
Volárna
Dospělí
3. třída A
Výhra
3:2 (2:1)
1
67.
08.10.2011
Týnec nad Labem
Venku
Břežany II
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
1:3 (1:1)
1
68.
09.10.2011
Týnec nad Labem B
Venku
Veletov
Dospělí
3. třída A
Prohra
2:0 (2:0)
1
69.
16.10.2011
Týnec nad Labem B
Doma
Starý Kolín
Dospělí
3. třída A
Výhra
2:0 (2:0)
1
70.
23.10.2011
Týnec nad Labem
Venku
Kouřim
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
3:2 (2:0)
1
71.
29.10.2011
Týnec nad Labem
Doma
Velký Osek
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
3:1 (0:1)
1
72.
30.10.2011
Týnec nad Labem B
Doma
Vrbová Lhota
Dospělí
3. třída A
Výhra
5:0 (3:0)
1
73.
05.11.2011
Týnec nad Labem B
Venku
Ovčáry
Dospělí
3. třída A
Remíza
1:1 (0:0)
1
74.
12.11.2011
Týnec nad Labem B
Venku
Sendražice
Dospělí
3. třída A
Výhra
1:3 (0:1)
1
75.
13.11.2011
Týnec nad Labem
Venku
Libodřice
Dospělí
Okresní přebor
Remíza
1:1 (0:1)
1
76.
25.03.2012
Týnec nad Labem B
Doma
Veltruby
Dospělí
3. třída A
Výhra
3:1 (0:0)
1
77.
31.03.2012
Týnec nad Labem B
Venku
Krakovany
Dospělí
3. třída A
Remíza
0:0
1
78.
07.04.2012
Týnec nad Labem
Doma
Liblice
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
2:1 (2:1)
1
79.
08.04.2012
Týnec nad Labem B
Doma
Hradištko I
Dospělí
3. třída A
Výhra
3:2 (1:2)
1
80.
14.04.2012
Týnec nad Labem
Venku
Konárovice
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
2:1 (0:0)
1
81.
21.04.2012
Týnec nad Labem
Doma
Ratboř
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
0:3 (0:1)
1
82.
22.04.2012
Týnec nad Labem B
Doma
Dolní Chvatliny
Dospělí
3. třída A
Výhra
2:1 (0:1)
1
83.
28.04.2012
Týnec nad Labem
Venku
Býchory
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
9:1
1
84.
05.05.2012
Týnec nad Labem
Doma
Břežany II
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
3:0 (2:0)
1
85.
06.05.2012
Týnec nad Labem B
Doma
Veletov
Dospělí
3. třída A
Remíza
1:1 (0:1)
1
86.
12.05.2012
Týnec nad Labem
Venku
Jestřabí Lhota
Dospělí
Okresní přebor
Remíza
0:0 (0:0)
1
87.
12.05.2012
Týnec nad Labem B
Venku
Starý Kolín
Dospělí
3. třída A
Remíza
3:3 (2:2)
1
88.
27.04.2014
Týnec nad Labem B
Venku
Veletov
Dospělí
3. třída A
Výhra
0:2 (0:1)
1
89.
27.08.2016
Týnec nad Labem
Doma
Cerhenice
Dospělí
3. třída A
Výhra
4:2 (1:0)
1
90.
27.10.2018
Týnec nad Labem
Doma
Nová Ves
Dospělí
3. třída A
Výhra
5:1 (3:1)
1
91.
27.04.2019
Týnec nad Labem
Venku
Konárovice
Dospělí
3. třída A
Prohra
5:3 (4:2)
1
92.
13.10.2019
Týnec nad Labem
Venku
Ovčáry
Dospělí
3. třída A
Prohra
2:1 (0:1)
1
93.
20.10.2019
Týnec nad Labem B
Doma
Hradčany
Dospělí
4. třída A
Výhra
2:1 (0:1)
1
94.
03.11.2019
Týnec nad Labem
Venku
Polepy
Dospělí
3. třída A
Prohra na penalty
4:3p (1:1) (pen. 5:3)
1
95.
20.08.2023
Týnec nad Labem
Doma
Konárovice
Dospělí
3. třída A
Výhra
4:1 (2:1)
1
96.
26.08.2023
Týnec nad Labem
Venku
Tři Dvory
Dospělí
3. třída A
Prohra na penalty
3:2p (0:0) (pen. 4:3)
1
97.
03.09.2023
Týnec nad Labem
Doma
Starý Kolín
Dospělí
3. třída A
Výhra
2:0 (2:0)
1
98.
10.09.2023
Týnec nad Labem
Venku
Velký Osek B
Dospělí
3. třída A
Výhra
3:5 (1:3)
1
99.
17.09.2023
Týnec nad Labem
Doma
Jestřabí Lhota B
Dospělí
3. třída A
Výhra
4:2 (3:1)
1
100.
24.09.2023
Týnec nad Labem
Venku
Štítary B
Dospělí
3. třída A
Výhra
0:2 (0:1)
1
101.
01.10.2023
Týnec nad Labem
Doma
Krakovany B
Dospělí
3. třída A
Výhra
3:1 (0:0)
1
102.
08.10.2023
Týnec nad Labem
Doma
Nebovidy
Dospělí
3. třída A
Výhra
3:0 (0:0)
1
103.
15.10.2023
Týnec nad Labem
Venku
Sendražice
Dospělí
3. třída A
Výhra
1:3 (0:2)
1
104.
22.10.2023
Týnec nad Labem
Doma
Žiželice nad Cidlinou
Dospělí
3. třída A
Výhra
7:0 (3:0)
1
105.
29.10.2023
Týnec nad Labem
Venku
Veletov
Dospělí
3. třída A
Výhra
0:1 (0:1)
1
106.
05.11.2023
Týnec nad Labem
Doma
Veltruby
Dospělí
3. třída A
Výhra
5:1 (3:0)
1
107.
12.11.2023
Týnec nad Labem
Venku
Bečváry
Dospělí
3. třída A
Prohra na penalty
2:1p (1:0) (pen. 8:7)
1
108.
24.03.2024
Týnec nad Labem
Doma
Tři Dvory
Dospělí
3. třída A
Výhra
3:1 (2:0)
1
109.
31.03.2024
Týnec nad Labem
Venku
Starý Kolín
Dospělí
3. třída A
Výhra
2:4 (1:2)
1
110.
07.04.2024
Týnec nad Labem
Doma
Velký Osek B
Dospělí
3. třída A
Výhra
3:1 (1:1)
1
111.
14.04.2024
Týnec nad Labem
Venku
Jestřabí Lhota B
Dospělí
3. třída A
Výhra
1:2 (1:1)
1
112.
28.04.2024
Týnec nad Labem
Venku
Krakovany B
Dospělí
3. třída A
Prohra na penalty
3:2p (0:2) (pen. 4:3)
1
113.
18.05.2024
Týnec nad Labem
Venku
Žiželice nad Cidlinou
Dospělí
3. třída A
Prohra
3:1 (0:1)
1
114.
26.05.2024
Týnec nad Labem
Doma
Veletov
Dospělí
3. třída A
Výhra
2:0 (2:0)
1
115.
01.06.2024
Týnec nad Labem
Venku
Konárovice
Dospělí
3. třída A
Výhra
1:4 (0:1)
1
116.
08.06.2024
Týnec nad Labem
Doma
Bečváry
Dospělí
3. třída A
Výhra
6:2 (4:1)
1
117.
15.06.2024
Týnec nad Labem
Venku
Veltruby
Dospělí
3. třída A
Prohra na penalty
3:2p (0:1) (pen. 4:2)
1