KFIS
Soutěže
2023-2024
2022-2023
2021-2022
2020-2021
2019-2020
2018-2019
2017-2018
2016-2017
2015-2016
2014-2015
2013-2014
2012-2013
2011-2012
2010-2011
2009-2010
2008-2009
2007-2008
2006-2007
2005-2006
2004-2005
2003-2004
2002-2003
2001-2002
2000-2001
1999-2000
1998-1999
1997-1998
1996-1997
1995-1996
1994-1995
1993-1994
1992-1993
1991-1992
1990-1991
Dospělí
Starší dorost U19
Mladší dorost U17
Starší žáci U15
Starší žáci U14
Mladší žáci U13
Mladší žáci U12
Starší přípravka
Mladší přípravka
Ženy
ŘK Čechy
Česká fotbalová liga A
Česká fotbalová liga B
Česká fotbalová liga baráž o FNL
Divize A
Divize B
Divize C
SKFS
Oblastní přebor
1. A třída A
1. A třída B
1. B třída A
1. B třída B
1. B třída C
1. B třída D
1. B třída E
OFS Kolín
Okresní přebor
3. třída A
3. třída B
4. třída A
4. třída B
Soutěže
Kluby
Novinky
Články (3)
FAQ
O KFISu
O nové verzi
Facebook
Hledat
Přihlásit
Úvod
Matěj Bílý
Statistiky
Matěj Bílý
Profil
Statistiky - Základní sestava za klub Červené Pečky
Poř.
Datum
Tým
Soupeř
Kategorie
Soutěž
Výsledek
Počet
1.
18.08.2007
Červené Pečky B
Venku
Starý Kolín
Dospělí
3. třída A
Prohra
5:1
1
2.
01.09.2007
Červené Pečky B
Venku
Týnec nad Labem
Dospělí
3. třída A
Prohra
3:0 (2:0)
1
3.
29.09.2007
Červené Pečky B
Venku
Pašinka
Dospělí
3. třída A
Prohra
5:2
1
4.
21.10.2007
Červené Pečky B
Doma
Nebovidy
Dospělí
3. třída A
Výhra
4:2 (3:2)
1
5.
31.08.2008
Červené Pečky B
Doma
Ovčáry
Dospělí
3. třída A
Výhra
4:0 (0:0)
1
6.
17.05.2009
Červené Pečky B
Venku
Velký Osek B
Dospělí
3. třída A
Remíza
2:2 (1:1)
1
7.
07.06.2009
Červené Pečky B
Doma
Tři Dvory B
Dospělí
3. třída A
Výhra
5:1 (1:0)
1
8.
14.06.2009
Červené Pečky B
Doma
Pašinka
Dospělí
3. třída A
Výhra
6:1 (4:0)
1
9.
20.06.2009
Červené Pečky B
Venku
Hradištko I
Dospělí
3. třída A
Prohra
3:2 (1:1)
1
10.
29.08.2009
Červené Pečky B
Doma
Radovesnice II
Dospělí
3. třída A
Výhra
1:0 (0:0)
1
11.
03.10.2009
Červené Pečky B
Venku
Pašinka
Dospělí
3. třída A
Remíza
1:1 (0:1)
1
12.
17.10.2009
Červené Pečky B
Venku
Ovčáry
Dospělí
3. třída A
Výhra
0:7 (0:4)
1
13.
24.10.2009
Červené Pečky B
Doma
Velký Osek B
Dospělí
3. třída A
Výhra
10:0 (5:0)
1
14.
01.11.2009
Červené Pečky B
Venku
Veletov
Dospělí
3. třída A
Prohra
5:2 (2:2)
1
15.
16.09.2012
Červené Pečky B
Venku
Kouřim
Dospělí
Okresní přebor
Remíza
0:0 (0:0)
1
16.
23.09.2012
Červené Pečky B
Doma
Libodřice
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
4:2 (0:1)
1
17.
29.09.2012
Červené Pečky B
Venku
Jestřabí Lhota
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
2:1 (0:1)
1
18.
07.10.2012
Červené Pečky B
Doma
Liblice
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
0:2 (0:0)
1
19.
22.09.2013
Červené Pečky B
Doma
Štítary
Dospělí
3. třída A
Prohra
2:4 (2:1)
1
20.
19.10.2013
Červené Pečky B
Venku
Ovčáry
Dospělí
3. třída A
Výhra
1:3 (0:2)
1
21.
17.11.2013
Červené Pečky B
Venku
Veltruby
Dospělí
3. třída A
Výhra
2:7 (2:2)
1
22.
25.04.2015
Červené Pečky B
Venku
Vrbová Lhota
Dospělí
3. třída B
Výhra
1:4 (1:1)
1
23.
30.08.2015
Červené Pečky B
Doma
Veltruby
Dospělí
3. třída A
Prohra
1:5 (1:2)
1
24.
05.09.2015
Červené Pečky B
Venku
Starý Kolín
Dospělí
3. třída A
Výhra na penalty
1:2p (1:0) (pen. 3:4)
1
25.
12.09.2015
Červené Pečky B
Doma
Nová Ves
Dospělí
3. třída A
Prohra
0:5 (0:3)
1
26.
20.09.2015
Červené Pečky B
Venku
Tři Dvory
Dospělí
3. třída A
Výhra na penalty
2:3p (2:0) (pen. 0:3)
1
27.
27.09.2015
Červené Pečky B
Doma
Volárna
Dospělí
3. třída A
Výhra
9:0 (4:0)
1
28.
11.10.2015
Červené Pečky B
Doma
Vrbová Lhota
Dospělí
3. třída A
Výhra
7:0 (6:0)
1
29.
27.03.2016
Červené Pečky B
Doma
Nebovidy/Pašinka
Dospělí
3. třída A
Prohra
0:2 (0:0)
1
30.
16.04.2016
Červené Pečky B
Venku
Nová Ves
Dospělí
3. třída A
Prohra
3:2 (2:1)
1
31.
24.04.2016
Červené Pečky B
Doma
Tři Dvory
Dospělí
3. třída A
Prohra
3:6 (1:2)
1
32.
08.05.2016
Červené Pečky B
Doma
Jestřabí Lhota B
Dospělí
3. třída A
Prohra na penalty
1:2p (1:0) (pen. 3:4)
1
33.
03.09.2016
Červené Pečky
Venku
Liblice
Dospělí
1. B třída C
Prohra
6:2 (3:1)
1
34.
18.09.2016
Červené Pečky
Venku
Tupadly
Dospělí
1. B třída C
Prohra
2:1 (1:1)
1
35.
24.09.2016
Červené Pečky
Doma
Loučeň
Dospělí
1. B třída C
Prohra
1:4 (0:3)
1
36.
16.10.2016
Červené Pečky
Venku
Český Brod B
Dospělí
1. B třída C
Prohra
11:1 (5:0)
1
37.
29.10.2016
Červené Pečky
Doma
Radim
Dospělí
1. B třída C
Výhra
3:0 (1:0)
1
38.
05.11.2016
Červené Pečky
Venku
Býchory
Dospělí
1. B třída C
Prohra
3:1 (2:1)
1
39.
26.03.2017
Červené Pečky
Venku
Tuchoraz
Dospělí
1. B třída C
Prohra
5:1 (4:1)
1
40.
26.08.2017
Červené Pečky
Doma
Býchory
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
0:5 (0:1)
1
41.
03.09.2017
Červené Pečky
Venku
Kouřim
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
6:0 (2:0)
1
42.
07.10.2017
Červené Pečky
Doma
Radim
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
1:2 (0:1)
1
43.
20.08.2022
Červené Pečky
Venku
Krakovany
Dospělí
Okresní přebor
Výhra na penalty
1:2p (0:0) (pen. 3:5)
1
44.
04.09.2022
Červené Pečky
Venku
Český Brod B
Dospělí
Okresní přebor
Prohra na penalty
3:2p (0:1) (pen. 4:2)
1
45.
24.09.2022
Červené Pečky
Venku
Zásmuky
Dospělí
Okresní přebor
Prohra na penalty
1:0p (0:0) (pen. 9:8)
1
46.
22.10.2022
Červené Pečky
Venku
Jestřabí Lhota
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
5:1 (4:0)
1
47.
29.10.2022
Červené Pečky
Doma
Nučice
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
5:2 (3:1)
1
48.
30.04.2023
Červené Pečky
Venku
Štítary
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
2:4 (1:2)
1
49.
06.05.2023
Červené Pečky
Doma
Velký Osek
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
4:1 (2:0)
1
50.
19.05.2023
Červené Pečky
Doma
Jestřabí Lhota
Dospělí
Okresní přebor
Výhra
4:1 (2:0)
1
51.
28.05.2023
Červené Pečky
Venku
Nučice
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
3:1 (3:1)
1
52.
11.06.2023
Červené Pečky
Doma
Krakovany
Dospělí
Okresní přebor
Prohra
2:3 (2:0)
1