1. |
13.08.2005 |
Plaňany |
Venku |
Kostelec nad Černými lesy |
Dospělí |
Okresní přebor |
Výhra |
0:2 |
1 |
2. |
01.10.2005 |
Plaňany |
Doma |
Český Brod B |
Dospělí |
Okresní přebor |
Výhra |
2:1 |
1 |
3. |
08.10.2005 |
Plaňany |
Venku |
Nučice |
Dospělí |
Okresní přebor |
Výhra |
1:2 |
1 |
4. |
15.10.2005 |
Plaňany |
Doma |
Polepy |
Dospělí |
Okresní přebor |
Remíza |
2:2 |
1 |
5. |
22.10.2005 |
Plaňany |
Venku |
Radim |
Dospělí |
Okresní přebor |
Remíza |
3:3 |
1 |
6. |
29.10.2005 |
Plaňany |
Doma |
Veletov |
Dospělí |
Okresní přebor |
Výhra |
3:1 |
1 |
7. |
05.11.2005 |
Plaňany |
Doma |
Velký Osek |
Dospělí |
Okresní přebor |
Výhra |
3:2 |
1 |
8. |
12.11.2005 |
Plaňany |
Venku |
Nebovidy |
Dospělí |
Okresní přebor |
Výhra |
1:6 |
1 |
9. |
01.04.2006 |
Plaňany |
Doma |
Zásmuky |
Dospělí |
Okresní přebor |
Prohra |
0:4 |
1 |
10. |
15.04.2006 |
Plaňany |
Doma |
Tři Dvory |
Dospělí |
Okresní přebor |
Výhra |
1:0 |
1 |
11. |
08.05.2006 |
Plaňany |
Venku |
Vyžlovka |
Dospělí |
Okresní přebor |
Výhra |
1:4 |
1 |
12. |
20.05.2006 |
Plaňany |
Venku |
Polepy |
Dospělí |
Okresní přebor |
Prohra |
1:0 |
1 |
13. |
27.05.2006 |
Plaňany |
Doma |
Radim |
Dospělí |
Okresní přebor |
Výhra |
2:0 |
1 |
14. |
04.06.2006 |
Plaňany |
Venku |
Veletov |
Dospělí |
Okresní přebor |
Prohra |
2:1 |
1 |
15. |
10.06.2006 |
Plaňany |
Venku |
Velký Osek |
Dospělí |
Okresní přebor |
Remíza |
3:3 |
1 |
16. |
17.06.2006 |
Plaňany |
Doma |
Kostelec nad Černými lesy |
Dospělí |
Okresní přebor |
Prohra |
2:3 |
1 |
17. |
01.04.2007 |
Plaňany |
Doma |
Velký Osek |
Dospělí |
Okresní přebor |
Remíza |
0:0 (0:0) |
1 |
18. |
05.05.2007 |
Plaňany B |
Doma |
Radim B |
Dospělí |
4. třída C |
Prohra |
1:5 |
1 |
19. |
02.06.2007 |
Plaňany |
Venku |
Jestřabí Lhota |
Dospělí |
Okresní přebor |
Remíza |
0:0 (0:0) |
1 |
20. |
16.06.2007 |
Plaňany |
Doma |
Kostelec nad Černými lesy |
Dospělí |
Okresní přebor |
Výhra |
4:0 (2:0) |
1 |
21. |
06.10.2007 |
Plaňany |
Venku |
Konárovice |
Dospělí |
Okresní přebor |
Výhra |
1:3 (0:2) |
1 |
22. |
29.03.2008 |
Plaňany |
Venku |
Bečváry |
Dospělí |
Okresní přebor |
Remíza |
2:2 (2:2) |
1 |
23. |
03.05.2008 |
Plaňany B |
Venku |
Břežany II |
Dospělí |
4. třída C |
Prohra |
10:0 (7:0) |
1 |
24. |
18.05.2008 |
Plaňany |
Doma |
Konárovice |
Dospělí |
Okresní přebor |
Prohra |
2:3 (1:0) |
1 |
25. |
23.08.2008 |
Plaňany |
Venku |
Starý Kolín |
Dospělí |
Okresní přebor |
Remíza |
1:1 (1:0) |
1 |
26. |
30.08.2008 |
Plaňany |
Venku |
Býchory |
Dospělí |
Okresní přebor |
Prohra |
3:0 (2:0) |
1 |
27. |
07.09.2008 |
Plaňany |
Doma |
Velký Osek |
Dospělí |
Okresní přebor |
Výhra |
4:0 (3:0) |
1 |
28. |
13.09.2008 |
Plaňany |
Venku |
Jestřabí Lhota |
Dospělí |
Okresní přebor |
Prohra |
7:1 (3:1) |
1 |
29. |
21.09.2008 |
Plaňany |
Doma |
Sparta Kolín B |
Dospělí |
Okresní přebor |
Prohra |
1:2 (1:1) |
1 |
30. |
28.09.2008 |
Plaňany |
Venku |
Tři Dvory |
Dospělí |
Okresní přebor |
Prohra |
4:1 (1:1) |
1 |
31. |
05.10.2008 |
Plaňany |
Doma |
Bečváry |
Dospělí |
Okresní přebor |
Výhra |
2:0 (1:0) |
1 |
32. |
19.10.2008 |
Plaňany |
Doma |
Radim |
Dospělí |
Okresní přebor |
Prohra |
0:2 (0:0) |
1 |
33. |
26.10.2008 |
Plaňany |
Venku |
Nučice |
Dospělí |
Okresní přebor |
Remíza |
2:2 (0:1) |
1 |
34. |
02.11.2008 |
Plaňany |
Doma |
Český Brod B |
Dospělí |
Okresní přebor |
Výhra |
1:0 (0:0) |
1 |
35. |
08.11.2008 |
Plaňany |
Venku |
Třebovle |
Dospělí |
Okresní přebor |
Výhra |
1:4 (1:2) |
1 |
36. |
28.03.2009 |
Plaňany |
Doma |
Starý Kolín |
Dospělí |
Okresní přebor |
Prohra |
0:1 (0:1) |
1 |
37. |
04.04.2009 |
Plaňany |
Doma |
Býchory |
Dospělí |
Okresní přebor |
Prohra |
0:2 (0:0) |
1 |
38. |
11.04.2009 |
Plaňany |
Venku |
Velký Osek |
Dospělí |
Okresní přebor |
Prohra |
7:2 (3:2) |
1 |
39. |
18.04.2009 |
Plaňany |
Doma |
Jestřabí Lhota |
Dospělí |
Okresní přebor |
Prohra |
0:3 (0:1) |
1 |
40. |
25.04.2009 |
Plaňany |
Venku |
Sparta Kolín B |
Dospělí |
Okresní přebor |
Výhra |
0:2 (0:2) |
1 |
41. |
02.05.2009 |
Plaňany |
Doma |
Tři Dvory |
Dospělí |
Okresní přebor |
Remíza |
1:1 (0:0) |
1 |
42. |
16.05.2009 |
Plaňany |
Doma |
Ratboř |
Dospělí |
Okresní přebor |
Výhra |
2:0 (1:0) |
1 |
43. |
23.05.2009 |
Plaňany |
Venku |
Radim |
Dospělí |
Okresní přebor |
Prohra |
5:1 (1:0) |
1 |
44. |
30.05.2009 |
Plaňany |
Doma |
Nučice |
Dospělí |
Okresní přebor |
Výhra |
2:1 (0:0) |
1 |
45. |
07.06.2009 |
Plaňany |
Venku |
Český Brod B |
Dospělí |
Okresní přebor |
Prohra |
4:2 (1:1) |
1 |
46. |
13.06.2009 |
Plaňany |
Doma |
Třebovle |
Dospělí |
Okresní přebor |
Výhra |
3:1 (2:1) |
1 |
47. |
22.08.2009 |
Plaňany |
Doma |
Sparta Kolín B |
Dospělí |
Okresní přebor |
Výhra |
6:3 (5:0) |
1 |
48. |
29.08.2009 |
Plaňany |
Venku |
Břežany II |
Dospělí |
Okresní přebor |
Prohra |
3:1 (2:1) |
1 |
49. |
27.03.2010 |
Plaňany |
Venku |
Sparta Kolín B |
Dospělí |
Okresní přebor |
Prohra |
3:0 (2:0) |
1 |
50. |
03.04.2010 |
Plaňany |
Doma |
Břežany II |
Dospělí |
Okresní přebor |
Prohra |
3:4 (1:2) |
1 |
51. |
10.04.2010 |
Plaňany |
Venku |
Velký Osek |
Dospělí |
Okresní přebor |
Prohra |
1:0 (0:0) |
1 |
52. |
17.04.2010 |
Plaňany |
Doma |
Týnec nad Labem |
Dospělí |
Okresní přebor |
Výhra |
4:2 (2:0) |
1 |
53. |
01.05.2010 |
Plaňany |
Doma |
Český Brod B |
Dospělí |
Okresní přebor |
Výhra |
4:3 (2:2) |
1 |
54. |
09.05.2010 |
Plaňany |
Venku |
Nučice |
Dospělí |
Okresní přebor |
Prohra |
2:1 (1:1) |
1 |
55. |
22.05.2010 |
Plaňany |
Venku |
Konárovice |
Dospělí |
Okresní přebor |
Prohra |
6:2 (4:2) |
1 |
56. |
29.05.2010 |
Plaňany |
Venku |
Jestřabí Lhota |
Dospělí |
Okresní přebor |
Prohra |
3:1 (2:0) |
1 |
57. |
05.06.2010 |
Plaňany |
Doma |
Ratboř |
Dospělí |
Okresní přebor |
Prohra |
1:4 (1:1) |
1 |
58. |
13.06.2010 |
Plaňany |
Venku |
Tři Dvory |
Dospělí |
Okresní přebor |
Prohra |
6:0 (3:0) |
1 |
59. |
26.05.2013 |
Plaňany |
Doma |
Kozojedy |
Dospělí |
3. třída B |
Výhra |
3:1 (0:1) |
1 |
60. |
25.08.2013 |
Plaňany |
Venku |
Dobřichov |
Dospělí |
3. třída B |
Výhra |
0:1 (0:0) |
1 |
61. |
01.09.2013 |
Plaňany |
Doma |
Dobré Pole |
Dospělí |
3. třída B |
Výhra |
4:0 (1:0) |
1 |
62. |
07.09.2013 |
Plaňany |
Venku |
Cerhenice |
Dospělí |
3. třída B |
Prohra na penalty |
3:2p (1:0) (pen. 5:4) |
1 |
63. |
15.09.2013 |
Plaňany |
Doma |
Rostoklaty |
Dospělí |
3. třída B |
Výhra na penalty |
2:1p (pen. 9:8) |
1 |
64. |
24.08.2014 |
Plaňany |
Doma |
Štítary |
Dospělí |
3. třída A |
Výhra |
4:2 (2:1) |
1 |
65. |
07.09.2014 |
Plaňany |
Doma |
Tři Dvory |
Dospělí |
3. třída A |
Výhra |
5:0 (4:0) |
1 |
66. |
29.03.2015 |
Plaňany |
Doma |
Nebovidy |
Dospělí |
3. třída A |
Výhra |
7:1 (5:1) |
1 |
67. |
19.04.2015 |
Plaňany |
Doma |
Volárna |
Dospělí |
3. třída A |
Výhra |
6:0 |
1 |
68. |
13.06.2015 |
Plaňany |
Doma |
Ovčáry |
Dospělí |
3. třída A |
Výhra |
11:1 (6:0) |
1 |
69. |
04.10.2015 |
Plaňany |
Doma |
Krakovany |
Dospělí |
Okresní přebor |
Výhra |
2:1 (0:0) |
1 |
70. |
20.04.2024 |
Plaňany |
Venku |
Velim B |
Dospělí |
1. B třída C |
Remíza |
4:4 (1:2) |
1 |
71. |
12.05.2024 |
Plaňany |
Doma |
Sadská |
Dospělí |
1. B třída C |
Výhra |
3:1 (1:1) |
1 |
72. |
26.05.2024 |
Plaňany |
Doma |
Vykáň |
Dospělí |
1. B třída C |
Remíza |
4:4 (2:2) |
1 |
73. |
09.06.2024 |
Plaňany |
Doma |
Pátek |
Dospělí |
1. B třída C |
Prohra |
1:5 (1:3) |
1 |