KFIS
Soutěže
2023-2024
2022-2023
2021-2022
2020-2021
2019-2020
2018-2019
2017-2018
2016-2017
2015-2016
2014-2015
2013-2014
2012-2013
2011-2012
2010-2011
2009-2010
2008-2009
2007-2008
2006-2007
2005-2006
2004-2005
2003-2004
2002-2003
2001-2002
2000-2001
1999-2000
1998-1999
1997-1998
1996-1997
1995-1996
1994-1995
1993-1994
1992-1993
1991-1992
1990-1991
Dospělí
Starší dorost U19
Mladší dorost U17
Starší žáci U15
Starší žáci U14
Mladší žáci U13
Mladší žáci U12
Starší přípravka
Mladší přípravka
Ženy
ŘK Čechy
Česká fotbalová liga A
Česká fotbalová liga B
Divize A
Divize B
Divize C
SKFS
Oblastní přebor
1. A třída A
1. A třída B
1. B třída A
1. B třída B
1. B třída C
1. B třída D
1. B třída E
OFS Kolín
Okresní přebor
3. třída A
3. třída B
4. třída A
4. třída B
Soutěže
Kluby
Novinky
Články
FAQ
O KFISu
O nové verzi
Facebook
Hledat
Přihlásit
Úvod
Patrik Langer
Statistiky
Patrik Langer
Profil
Statistiky - Základní sestava za klub Ústí nad Orlicí
Poř.
Datum
Tým
Soupeř
Kategorie
Soutěž
Výsledek
Počet
1.
22.03.2014
Ústí nad Orlicí
Venku
Jablonec nad Jizerou
Dospělí
Divize C
Prohra
5:3 (3:0)
1
2.
31.05.2014
Ústí nad Orlicí
Doma
Rapid Liberec
Dospělí
Divize C
Výhra
8:0 (3:0)
1
3.
08.06.2014
Ústí nad Orlicí
Venku
Nová Paka
Dospělí
Divize C
Prohra
1:0 (1:0)
1
4.
11.06.2014
Ústí nad Orlicí
Doma
Dvůr Králové
Dospělí
Divize C
Remíza
0:0 (0:0)
1
5.
06.09.2014
Ústí nad Orlicí
Doma
Česká Třebová
Dospělí
Divize C
Výhra na penalty
2:1p (0:0)
1
6.
13.09.2014
Ústí nad Orlicí
Venku
Živanice
Dospělí
Divize C
Výhra
0:1 (0:1)
1
7.
20.09.2014
Ústí nad Orlicí
Doma
Benátky nad Jizerou
Dospělí
Divize C
Prohra
0:2 (0:1)
1
8.
04.10.2014
Ústí nad Orlicí
Doma
Pěnčín-Turnov
Dospělí
Divize C
Prohra na penalty
2:3p (2:2)
1
9.
11.10.2014
Ústí nad Orlicí
Venku
Dobrovice
Dospělí
Divize C
Prohra
3:0 (1:0)
1
10.
26.10.2014
Ústí nad Orlicí
Venku
Kutná Hora
Dospělí
Divize C
Prohra
2:1 (1:0)
1
11.
01.11.2014
Ústí nad Orlicí
Doma
Náchod
Dospělí
Divize C
Výhra
4:2 (2:0)
1
12.
08.11.2014
Ústí nad Orlicí
Venku
Letohrad
Dospělí
Divize C
Výhra
1:2 (1:0)
1
13.
15.11.2014
Ústí nad Orlicí
Doma
Dvůr Králové
Dospělí
Divize C
Výhra
3:1 (2:0)
1
14.
07.03.2015
Ústí nad Orlicí
Venku
FK Pardubice B
Dospělí
Divize C
Prohra na penalty
1:0p (0:0)
1
15.
14.03.2015
Ústí nad Orlicí
Doma
Český Brod
Dospělí
Divize C
Prohra
0:1 (0:0)
1
16.
21.03.2015
Ústí nad Orlicí
Venku
Vysoké Mýto
Dospělí
Divize C
Prohra
4:1 (1:1)
1
17.
28.03.2015
Ústí nad Orlicí
Doma
Týniště nad Orlicí
Dospělí
Divize C
Výhra
1:0 (0:0)
1
18.
04.04.2015
Ústí nad Orlicí
Venku
Česká Třebová
Dospělí
Divize C
Výhra
0:1 (0:0)
1
19.
11.04.2015
Ústí nad Orlicí
Doma
Živanice
Dospělí
Divize C
Prohra
0:1 (0:1)
1
20.
19.04.2015
Ústí nad Orlicí
Venku
Benátky nad Jizerou
Dospělí
Divize C
Prohra
1:0 (0:0)
1
21.
25.04.2015
Ústí nad Orlicí
Doma
Jablonec nad Jizerou
Dospělí
Divize C
Výhra
2:1 (0:1)
1
22.
03.05.2015
Ústí nad Orlicí
Venku
Pěnčín-Turnov
Dospělí
Divize C
Prohra na penalty
1:0p (0:0)
1
23.
08.05.2015
Ústí nad Orlicí
Doma
Dobrovice
Dospělí
Divize C
Prohra
1:2 (0:1)
1
24.
17.05.2015
Ústí nad Orlicí
Venku
Trutnov
Dospělí
Divize C
Výhra
0:2 (0:2)
1
25.
23.05.2015
Ústí nad Orlicí
Doma
Kutná Hora
Dospělí
Divize C
Prohra
1:2 (1:2)
1
26.
30.05.2015
Ústí nad Orlicí
Venku
Náchod
Dospělí
Divize C
Prohra
1:0 (0:0)
1
27.
06.06.2015
Ústí nad Orlicí
Doma
Letohrad
Dospělí
Divize C
Prohra
0:1 (0:0)
1
28.
08.08.2015
Ústí nad Orlicí
Doma
Admira Praha
Dospělí
Divize C
Výhra
4:0 (3:0)
1
29.
16.08.2015
Ústí nad Orlicí
Venku
Dvůr Králové
Dospělí
Divize C
Výhra
1:2 (0:0)
1
30.
22.08.2015
Ústí nad Orlicí
Doma
Jaroměř
Dospělí
Divize C
Výhra
2:0 (0:0)
1
31.
29.08.2015
Ústí nad Orlicí
Venku
Vysoké Mýto
Dospělí
Divize C
Prohra
4:1 (2:1)
1
32.
05.09.2015
Ústí nad Orlicí
Doma
Olympia Hradec Králové
Dospělí
Divize C
Výhra na penalty
4:3p (2:2)
1
33.
12.09.2015
Ústí nad Orlicí
Venku
Živanice
Dospělí
Divize C
Prohra
6:0 (6:0)
1
34.
26.09.2015
Ústí nad Orlicí
Venku
Jablonec nad Jizerou
Dospělí
Divize C
Prohra
2:1 (1:0)
1
35.
03.10.2015
Ústí nad Orlicí
Doma
Trutnov
Dospělí
Divize C
Prohra
1:2 (0:1)
1
36.
10.10.2015
Ústí nad Orlicí
Venku
Nový Bor
Dospělí
Divize C
Prohra
1:0 (0:0)
1
37.
17.10.2015
Ústí nad Orlicí
Doma
Pěnčín-Turnov
Dospělí
Divize C
Prohra na penalty
2:3p (0:1) (pen. 2:4)
1
38.
24.10.2015
Ústí nad Orlicí
Venku
Semily
Dospělí
Divize C
Výhra
1:3 (1:0)
1
39.
31.10.2015
Ústí nad Orlicí
Doma
Kutná Hora
Dospělí
Divize C
Výhra na penalty
3:2p (1:1)
1
40.
07.11.2015
Ústí nad Orlicí
Venku
Letohrad
Dospělí
Divize C
Výhra
0:2 (0:1)
1
41.
14.11.2015
Ústí nad Orlicí
Doma
Suchdol
Dospělí
Divize C
Výhra
1:0 (0:0)
1
42.
12.03.2016
Ústí nad Orlicí
Venku
Admira Praha
Dospělí
Divize C
Prohra
2:0 (2:0)
1
43.
19.03.2016
Ústí nad Orlicí
Doma
Dvůr Králové
Dospělí
Divize C
Výhra na penalty
3:2p (2:2) (pen. 4:3)
1
44.
27.03.2016
Ústí nad Orlicí
Venku
Jaroměř
Dospělí
Divize C
Prohra
3:1 (0:0)
1
45.
02.04.2016
Ústí nad Orlicí
Doma
Vysoké Mýto
Dospělí
Divize C
Prohra
0:1 (0:0)
1
46.
09.04.2016
Ústí nad Orlicí
Venku
Olympia Hradec Králové
Dospělí
Divize C
Prohra na penalty
1:0p (0:0) (pen. 5:3)
1
47.
16.04.2016
Ústí nad Orlicí
Doma
Živanice
Dospělí
Divize C
Prohra
0:3 (0:1)
1
48.
30.04.2016
Ústí nad Orlicí
Doma
Jablonec nad Jizerou
Dospělí
Divize C
Prohra
1:2 (1:1)
1
49.
08.05.2016
Ústí nad Orlicí
Venku
Trutnov
Dospělí
Divize C
Prohra
2:0 (0:0)
1
50.
14.05.2016
Ústí nad Orlicí
Doma
Nový Bor
Dospělí
Divize C
Výhra
1:0 (0:0)
1
51.
22.05.2016
Ústí nad Orlicí
Venku
Pěnčín-Turnov
Dospělí
Divize C
Prohra
1:0 (1:0)
1
52.
05.06.2016
Ústí nad Orlicí
Venku
Kutná Hora
Dospělí
Divize C
Prohra
2:0 (1:0)
1
53.
11.06.2016
Ústí nad Orlicí
Doma
Letohrad
Dospělí
Divize C
Výhra
3:0 (0:0)
1
54.
18.06.2016
Ústí nad Orlicí
Venku
Suchdol
Dospělí
Divize C
Výhra
0:2 (0:1)
1
55.
13.08.2016
Ústí nad Orlicí
Doma
Kratonohy
Dospělí
Divize C
Výhra
2:0 (0:0)
1
56.
20.08.2016
Ústí nad Orlicí
Venku
Živanice
Dospělí
Divize C
Výhra na penalty
1:2p (0:0) (pen. 3:4)
1
57.
27.08.2016
Ústí nad Orlicí
Doma
Trutnov
Dospělí
Divize C
Výhra
3:0 (1:0)
1
58.
03.09.2016
Ústí nad Orlicí
Venku
Přední Kopanina
Dospělí
Divize C
Výhra na penalty
0:1p (0:0)
1
59.
10.09.2016
Ústí nad Orlicí
Doma
Vysoké Mýto
Dospělí
Divize C
Výhra
2:1 (2:0)
1
60.
17.09.2016
Ústí nad Orlicí
Venku
Letohrad
Dospělí
Divize C
Prohra na penalty
3:2p (2:1) (pen. 4:3)
1
61.
24.09.2016
Ústí nad Orlicí
Doma
Ostrá
Dospělí
Divize C
Výhra
1:0 (0:0)
1
62.
02.10.2016
Ústí nad Orlicí
Venku
Dvůr Králové
Dospělí
Divize C
Výhra
1:3 (1:2)
1
63.
08.10.2016
Ústí nad Orlicí
Doma
Chrastava
Dospělí
Divize C
Výhra
2:0 (1:0)
1
64.
16.10.2016
Ústí nad Orlicí
Venku
Turnov
Dospělí
Divize C
Prohra
2:1 (1:1)
1
65.
22.10.2016
Ústí nad Orlicí
Doma
Náchod
Dospělí
Divize C
Výhra
6:1 (2:0)
1
66.
29.10.2016
Ústí nad Orlicí
Venku
Kutná Hora
Dospělí
Divize C
Výhra
0:2 (0:0)
1
67.
05.11.2016
Ústí nad Orlicí
Doma
Sparta Kolín
Dospělí
Divize C
Výhra
2:1 (1:0)
1
68.
12.11.2016
Ústí nad Orlicí
Doma
Čáslav
Dospělí
Divize C
Výhra
2:0 (0:0)
1
69.
17.11.2016
Ústí nad Orlicí
Venku
FK Pardubice B
Dospělí
Divize C
Prohra
1:0 (0:0)
1
70.
11.03.2017
Ústí nad Orlicí
Venku
Kratonohy
Dospělí
Divize C
Výhra
0:2 (0:0)
1
71.
18.03.2017
Ústí nad Orlicí
Doma
Živanice
Dospělí
Divize C
Výhra
2:1 (2:0)
1
72.
26.03.2017
Ústí nad Orlicí
Venku
Trutnov
Dospělí
Divize C
Prohra
2:0 (1:0)
1
73.
01.04.2017
Ústí nad Orlicí
Doma
Přední Kopanina
Dospělí
Divize C
Výhra
5:1 (3:1)
1
74.
08.04.2017
Ústí nad Orlicí
Venku
Vysoké Mýto
Dospělí
Divize C
Prohra na penalty
2:1p (1:1) (pen. 4:3)
1
75.
15.04.2017
Ústí nad Orlicí
Doma
Letohrad
Dospělí
Divize C
Výhra
3:1 (2:1)
1
76.
19.04.2017
Ústí nad Orlicí
Venku
Ostrá
Dospělí
Divize C
Výhra
0:1 (0:0)
1
77.
29.04.2017
Ústí nad Orlicí
Doma
Dvůr Králové
Dospělí
Divize C
Výhra
1:0 (0:0)
1
78.
06.05.2017
Ústí nad Orlicí
Venku
Chrastava
Dospělí
Divize C
Výhra
1:2 (1:1)
1
79.
13.05.2017
Ústí nad Orlicí
Doma
Turnov
Dospělí
Divize C
Výhra
2:0 (0:0)
1
80.
20.05.2017
Ústí nad Orlicí
Venku
Náchod
Dospělí
Divize C
Výhra
0:3 (0:2)
1
81.
27.05.2017
Ústí nad Orlicí
Doma
Kutná Hora
Dospělí
Divize C
Výhra
2:0 (1:0)
1
82.
04.06.2017
Ústí nad Orlicí
Venku
Sparta Kolín
Dospělí
Divize C
Prohra
1:0 (1:0)
1
83.
11.06.2017
Ústí nad Orlicí
Venku
Čáslav
Dospělí
Divize C
Prohra
1:0 (0:0)
1
84.
17.06.2017
Ústí nad Orlicí
Doma
FK Pardubice B
Dospělí
Divize C
Výhra
3:1 (0:0)
1
85.
12.08.2017
Ústí nad Orlicí
Venku
MFK Chrudim
Dospělí
Česká fotbalová liga
Prohra
2:0 (2:0)
1
86.
19.08.2017
Ústí nad Orlicí
Doma
Jirny
Dospělí
Česká fotbalová liga
Prohra
0:3 (0:2)
1
87.
27.08.2017
Ústí nad Orlicí
Venku
Zápy
Dospělí
Česká fotbalová liga
Výhra na penalty
1:2p (0:1) (pen. 3:5)
1
88.
30.08.2017
Ústí nad Orlicí
Doma
Litoměřicko
Dospělí
Česká fotbalová liga
Výhra
3:0 (0:0)
1
89.
02.09.2017
Ústí nad Orlicí
Doma
Brozany
Dospělí
Česká fotbalová liga
Výhra
2:1 (2:0)
1
90.
09.09.2017
Ústí nad Orlicí
Venku
Králův Dvůr
Dospělí
Česká fotbalová liga
Prohra
3:0 (2:0)
1
91.
16.09.2017
Ústí nad Orlicí
Doma
Štěchovice
Dospělí
Česká fotbalová liga
Výhra na penalty
2:1p (1:0) (pen. 5:4)
1
92.
23.09.2017
Ústí nad Orlicí
Venku
Domažlice
Dospělí
Česká fotbalová liga
Prohra na penalty
1:0p (0:0) (pen. 5:3)
1
93.
27.09.2017
Ústí nad Orlicí
Venku
Dobrovice
Dospělí
Česká fotbalová liga
Prohra
3:0 (1:0)
1
94.
30.09.2017
Ústí nad Orlicí
Doma
Čížová
Dospělí
Česká fotbalová liga
Výhra
2:1 (0:1)
1
95.
07.10.2017
Ústí nad Orlicí
Venku
Loko Vltavín
Dospělí
Česká fotbalová liga
Prohra
2:1 (1:0)
1
96.
14.10.2017
Ústí nad Orlicí
Doma
Písek
Dospělí
Česká fotbalová liga
Výhra
2:1 (0:0)
1
97.
21.10.2017
Ústí nad Orlicí
Venku
Benešov
Dospělí
Česká fotbalová liga
Výhra
1:4 (1:1)
1
98.
28.10.2017
Ústí nad Orlicí
Doma
Polaban Nymburk
Dospělí
Česká fotbalová liga
Výhra
2:1 (1:0)
1
99.
04.11.2017
Ústí nad Orlicí
Venku
Vyšehrad
Dospělí
Česká fotbalová liga
Prohra
2:0 (0:0)
1
100.
11.11.2017
Ústí nad Orlicí
Doma
Převýšov
Dospělí
Česká fotbalová liga
Prohra
1:3 (1:0)
1
101.
19.11.2017
Ústí nad Orlicí
Venku
Benátky nad Jizerou
Dospělí
Česká fotbalová liga
Prohra na penalty
1:0p (0:0) (pen. 3:2)
1
102.
10.03.2018
Ústí nad Orlicí
Doma
MFK Chrudim
Dospělí
Česká fotbalová liga
Prohra
0:3 (0:2)
1
103.
24.03.2018
Ústí nad Orlicí
Doma
Zápy
Dospělí
Česká fotbalová liga
Výhra
2:1 (0:1)
1
104.
01.04.2018
Ústí nad Orlicí
Venku
Brozany
Dospělí
Česká fotbalová liga
Prohra na penalty
2:1p (1:1)
1
105.
07.04.2018
Ústí nad Orlicí
Doma
Králův Dvůr
Dospělí
Česká fotbalová liga
Výhra na penalty
2:1p (0:0) (pen. 8:7)
1
106.
11.04.2018
Ústí nad Orlicí
Venku
Jirny
Dospělí
Česká fotbalová liga
Prohra
3:0 (1:0)
1
107.
15.04.2018
Ústí nad Orlicí
Venku
Štěchovice
Dospělí
Česká fotbalová liga
Prohra na penalty
4:3p (1:1) (pen. 6:5)
1
108.
21.04.2018
Ústí nad Orlicí
Doma
Domažlice
Dospělí
Česká fotbalová liga
Výhra
2:1 (2:1)
1
109.
28.04.2018
Ústí nad Orlicí
Venku
Čížová
Dospělí
Česká fotbalová liga
Výhra
0:2 (0:1)
1
110.
05.05.2018
Ústí nad Orlicí
Doma
Loko Vltavín
Dospělí
Česká fotbalová liga
Prohra
0:2 (0:1)
1
111.
09.05.2018
Ústí nad Orlicí
Venku
Litoměřicko
Dospělí
Česká fotbalová liga
Prohra na penalty
1:0p (0:0) (pen. 4:3)
1
112.
12.05.2018
Ústí nad Orlicí
Venku
Písek
Dospělí
Česká fotbalová liga
Výhra
1:2 (1:0)
1
113.
19.05.2018
Ústí nad Orlicí
Doma
Benešov
Dospělí
Česká fotbalová liga
Výhra na penalty
1:0p (0:0) (pen. 4:2)
1
114.
27.05.2018
Ústí nad Orlicí
Venku
Polaban Nymburk
Dospělí
Česká fotbalová liga
Výhra na penalty
1:2p (1:1) (pen. 1:3)
1
115.
30.05.2018
Ústí nad Orlicí
Doma
Dobrovice
Dospělí
Česká fotbalová liga
Výhra
3:2 (2:1)
1
116.
02.06.2018
Ústí nad Orlicí
Doma
Vyšehrad
Dospělí
Česká fotbalová liga
Výhra
2:1 (1:1)
1
117.
10.06.2018
Ústí nad Orlicí
Venku
Převýšov
Dospělí
Česká fotbalová liga
Prohra
1:0 (0:0)
1
118.
16.06.2018
Ústí nad Orlicí
Doma
Benátky nad Jizerou
Dospělí
Česká fotbalová liga
Výhra na penalty
3:2p (2:1) (pen. 5:3)
1
119.
11.08.2018
Ústí nad Orlicí
Venku
Olympia Radotín
Dospělí
Česká fotbalová liga
Výhra
0:1 (0:0)
1
120.
18.08.2018
Ústí nad Orlicí
Doma
Převýšov
Dospělí
Česká fotbalová liga
Výhra
1:0 (0:0)
1
121.
22.08.2018
Ústí nad Orlicí
Doma
Litoměřicko
Dospělí
Česká fotbalová liga
Výhra
2:0 (1:0)
1
122.
26.08.2018
Ústí nad Orlicí
Venku
Zápy
Dospělí
Česká fotbalová liga
Prohra
2:1 (0:0)
1
123.
01.09.2018
Ústí nad Orlicí
Doma
Jirny
Dospělí
Česká fotbalová liga
Výhra
2:1 (1:1)
1
124.
08.09.2018
Ústí nad Orlicí
Venku
Loko Vltavín
Dospělí
Česká fotbalová liga
Prohra
3:0 (1:0)
1
125.
15.09.2018
Ústí nad Orlicí
Doma
Brozany
Dospělí
Česká fotbalová liga
Výhra
2:1 (2:0)
1
126.
19.09.2018
Ústí nad Orlicí
Venku
Dobrovice
Dospělí
Česká fotbalová liga
Prohra
5:2 (2:2)
1
127.
22.09.2018
Ústí nad Orlicí
Venku
Domažlice
Dospělí
Česká fotbalová liga
Výhra na penalty
1:2p (1:0) (pen. 5:6)
1
128.
29.09.2018
Ústí nad Orlicí
Doma
Štěchovice
Dospělí
Česká fotbalová liga
Výhra
3:0 (0:0)
1
129.
06.10.2018
Ústí nad Orlicí
Venku
Králův Dvůr
Dospělí
Česká fotbalová liga
Prohra
3:0 (2:0)
1
130.
13.10.2018
Ústí nad Orlicí
Doma
Písek
Dospělí
Česká fotbalová liga
Výhra
1:0 (1:0)
1
131.
21.10.2018
Ústí nad Orlicí
Venku
Benešov
Dospělí
Česká fotbalová liga
Výhra
1:2 (0:2)
1
132.
27.10.2018
Ústí nad Orlicí
Doma
Vyšehrad
Dospělí
Česká fotbalová liga
Prohra
0:1 (0:0)
1
133.
03.11.2018
Ústí nad Orlicí
Venku
Velvary
Dospělí
Česká fotbalová liga
Prohra
2:0 (1:0)
1
134.
10.11.2018
Ústí nad Orlicí
Doma
Živanice
Dospělí
Česká fotbalová liga
Prohra na penalty
0:1p (0:0) (pen. 6:7)
1
135.
18.11.2018
Ústí nad Orlicí
Venku
Karlovy Vary
Dospělí
Česká fotbalová liga
Výhra na penalty
1:2p (1:0) (pen. 1:4)
1
136.
16.03.2019
Ústí nad Orlicí
Venku
Převýšov
Dospělí
Česká fotbalová liga
Výhra
1:2 (0:2)
1
137.
23.03.2019
Ústí nad Orlicí
Doma
Zápy
Dospělí
Česká fotbalová liga
Prohra
0:1 (0:1)
1
138.
06.04.2019
Ústí nad Orlicí
Doma
Loko Vltavín
Dospělí
Česká fotbalová liga
Výhra na penalty
2:1p (0:0) (pen. 4:1)
1
139.
14.04.2019
Ústí nad Orlicí
Venku
Brozany
Dospělí
Česká fotbalová liga
Prohra
2:0 (1:0)
1
140.
20.04.2019
Ústí nad Orlicí
Doma
Domažlice
Dospělí
Česká fotbalová liga
Výhra
3:0 (3:0)
1
141.
23.04.2019
Ústí nad Orlicí
Doma
Olympia Radotín
Dospělí
Česká fotbalová liga
Prohra
1:3 (0:1)
1
142.
28.04.2019
Ústí nad Orlicí
Venku
Štěchovice
Dospělí
Česká fotbalová liga
Prohra
3:0 (3:0)
1
143.
01.05.2019
Ústí nad Orlicí
Venku
Písek
Dospělí
Česká fotbalová liga
Výhra
1:2 (1:1)
1
144.
04.05.2019
Ústí nad Orlicí
Doma
Králův Dvůr
Dospělí
Česká fotbalová liga
Prohra
0:2 (0:0)
1
145.
08.05.2019
Ústí nad Orlicí
Venku
Litoměřicko
Dospělí
Česká fotbalová liga
Prohra
3:1 (2:0)
1
146.
18.05.2019
Ústí nad Orlicí
Doma
Benešov
Dospělí
Česká fotbalová liga
Prohra na penalty
0:1p (0:0) (pen. 4:5)
1
147.
25.05.2019
Ústí nad Orlicí
Venku
Vyšehrad
Dospělí
Česká fotbalová liga
Prohra
2:0 (1:0)
1
148.
29.05.2019
Ústí nad Orlicí
Doma
Dobrovice
Dospělí
Česká fotbalová liga
Výhra na penalty
3:2p (2:0) (pen. 3:2)
1
149.
01.06.2019
Ústí nad Orlicí
Doma
Velvary
Dospělí
Česká fotbalová liga
Výhra na penalty
2:1p (0:0) (pen. 5:3)
1
150.
08.06.2019
Ústí nad Orlicí
Venku
Živanice
Dospělí
Česká fotbalová liga
Prohra
2:1 (0:0)
1
151.
12.06.2019
Ústí nad Orlicí
Doma
Karlovy Vary
Dospělí
Česká fotbalová liga
Výhra
1:0 (0:0)
1
152.
10.08.2019
Ústí nad Orlicí
Doma
Teplice B
Dospělí
Česká fotbalová liga B
Výhra
3:2 (3:0)
1
153.
17.08.2019
Ústí nad Orlicí
Venku
Jablonec B
Dospělí
Česká fotbalová liga B
Prohra
4:1 (1:0)
1
154.
24.08.2019
Ústí nad Orlicí
Doma
Mladá Boleslav B
Dospělí
Česká fotbalová liga B
Výhra
2:1 (1:0)
1
155.
01.09.2019
Ústí nad Orlicí
Venku
Bohemians 1905 B
Dospělí
Česká fotbalová liga B
Prohra
2:1 (0:1)
1
156.
07.09.2019
Ústí nad Orlicí
Doma
Přepeře
Dospělí
Česká fotbalová liga B
Výhra
2:1 (0:0)
1
157.
15.09.2019
Ústí nad Orlicí
Venku
Dukla Praha B
Dospělí
Česká fotbalová liga B
Prohra
2:1 (0:1)
1
158.
21.09.2019
Ústí nad Orlicí
Doma
Živanice
Dospělí
Česká fotbalová liga B
Prohra
1:3 (1:2)
1
159.
29.09.2019
Ústí nad Orlicí
Venku
Zápy
Dospělí
Česká fotbalová liga B
Prohra
4:2 (2:2)
1
160.
05.10.2019
Ústí nad Orlicí
Doma
FK Pardubice B
Dospělí
Česká fotbalová liga B
Výhra
1:0 (1:0)
1
161.
13.10.2019
Ústí nad Orlicí
Venku
Brozany
Dospělí
Česká fotbalová liga B
Výhra
0:1 (0:1)
1
162.
19.10.2019
Ústí nad Orlicí
Doma
Hradec Králové B
Dospělí
Česká fotbalová liga B
Výhra
1:0 (0:0)
1
163.
27.10.2019
Ústí nad Orlicí
Venku
Chlumec nad Cidlinou
Dospělí
Česká fotbalová liga B
Prohra
3:0 (0:0)
1
164.
02.11.2019
Ústí nad Orlicí
Doma
Zbuzany
Dospělí
Česká fotbalová liga B
Výhra
3:1 (2:0)
1
165.
09.11.2019
Ústí nad Orlicí
Doma
Velvary
Dospělí
Česká fotbalová liga B
Prohra
2:3 (2:0)
1
166.
17.11.2019
Ústí nad Orlicí
Venku
Slovan Liberec B
Dospělí
Česká fotbalová liga B
Výhra na penalty
3:4p (2:1) (pen. 3:5)
1
167.
07.03.2020
Ústí nad Orlicí
Venku
Teplice B
Dospělí
Česká fotbalová liga B
Výhra na penalty
1:2p (1:1) (pen. 4:5)
1
168.
22.08.2020
Ústí nad Orlicí
Doma
Bohemians 1905 B
Dospělí
Česká fotbalová liga B
Výhra
1:0 (0:0)
1
169.
29.08.2020
Ústí nad Orlicí
Venku
Jablonec B
Dospělí
Česká fotbalová liga B
Prohra
5:2 (1:1)
1
170.
05.09.2020
Ústí nad Orlicí
Doma
Mladá Boleslav B
Dospělí
Česká fotbalová liga B
Výhra
4:1 (1:0)
1
171.
11.09.2020
Ústí nad Orlicí
Venku
Teplice B
Dospělí
Česká fotbalová liga B
Prohra na penalty
3:2p (1:0) (pen. 6:5)
1
172.
19.09.2020
Ústí nad Orlicí
Doma
Přepeře
Dospělí
Česká fotbalová liga B
Výhra
1:0 (0:0)
1
173.
25.09.2020
Ústí nad Orlicí
Venku
Dukla Praha B
Dospělí
Česká fotbalová liga B
Prohra
3:1 (0:0)
1
174.
03.10.2020
Ústí nad Orlicí
Doma
Živanice
Dospělí
Česká fotbalová liga B
Prohra
0:1 (0:0)
1
175.
11.10.2020
Ústí nad Orlicí
Venku
Zápy
Dospělí
Česká fotbalová liga B
Prohra
3:1 (3:0)
1
176.
31.07.2021
Ústí nad Orlicí
Doma
Bohemians 1905 B
Dospělí
Česká fotbalová liga B
Výhra
1:0 (0:0)
1
177.
07.08.2021
Ústí nad Orlicí
Venku
Jablonec B
Dospělí
Česká fotbalová liga B
Prohra
2:0 (0:0)
1
178.
14.08.2021
Ústí nad Orlicí
Doma
Mladá Boleslav B
Dospělí
Česká fotbalová liga B
Remíza
3:3 (2:1)
1
179.
21.08.2021
Ústí nad Orlicí
Venku
Teplice B
Dospělí
Česká fotbalová liga B
Prohra
1:0 (0:0)
1
180.
28.08.2021
Ústí nad Orlicí
Doma
Brozany
Dospělí
Česká fotbalová liga B
Výhra
3:2 (1:1)
1
181.
05.09.2021
Ústí nad Orlicí
Venku
Dukla Praha B
Dospělí
Česká fotbalová liga B
Prohra
6:0 (2:0)
1
182.
11.09.2021
Ústí nad Orlicí
Doma
Živanice
Dospělí
Česká fotbalová liga B
Prohra
1:2 (1:1)
1
183.
19.09.2021
Ústí nad Orlicí
Venku
Zápy
Dospělí
Česká fotbalová liga B
Remíza
0:0 (0:0)
1
184.
25.09.2021
Ústí nad Orlicí
Doma
FK Pardubice B
Dospělí
Česká fotbalová liga B
Prohra
1:2 (0:2)
1
185.
28.09.2021
Ústí nad Orlicí
Venku
Slovan Liberec B
Dospělí
Česká fotbalová liga B
Remíza
1:1 (0:0)
1
186.
02.10.2021
Ústí nad Orlicí
Venku
Přepeře
Dospělí
Česká fotbalová liga B
Prohra
4:2 (1:2)
1
187.
09.10.2021
Ústí nad Orlicí
Doma
Hradec Králové B
Dospělí
Česká fotbalová liga B
Remíza
0:0 (0:0)
1
188.
17.10.2021
Ústí nad Orlicí
Venku
Chlumec nad Cidlinou
Dospělí
Česká fotbalová liga B
Remíza
1:1 (1:0)
1
189.
23.10.2021
Ústí nad Orlicí
Doma
Zbuzany
Dospělí
Česká fotbalová liga B
Remíza
1:1 (1:0)
1
190.
30.10.2021
Ústí nad Orlicí
Doma
Velvary
Dospělí
Česká fotbalová liga B
Prohra
0:2 (0:1)
1
191.
13.03.2022
Ústí nad Orlicí
Venku
Bohemians 1905 B
Dospělí
Česká fotbalová liga B
Prohra
2:1 (1:0)
1
192.
19.03.2022
Ústí nad Orlicí
Doma
Jablonec B
Dospělí
Česká fotbalová liga B
Remíza
1:1 (0:0)
1
193.
27.03.2022
Ústí nad Orlicí
Venku
Mladá Boleslav B
Dospělí
Česká fotbalová liga B
Remíza
0:0 (0:0)
1
194.
02.04.2022
Ústí nad Orlicí
Doma
Teplice B
Dospělí
Česká fotbalová liga B
Remíza
0:0 (0:0)
1
195.
10.04.2022
Ústí nad Orlicí
Venku
Brozany
Dospělí
Česká fotbalová liga B
Prohra
2:0 (0:0)
1
196.
23.04.2022
Ústí nad Orlicí
Venku
Živanice
Dospělí
Česká fotbalová liga B
Prohra
2:1 (1:0)
1
197.
08.05.2022
Ústí nad Orlicí
Venku
FK Pardubice B
Dospělí
Česká fotbalová liga B
Prohra
3:2 (1:1)
1
198.
14.05.2022
Ústí nad Orlicí
Doma
Přepeře
Dospělí
Česká fotbalová liga B
Prohra
0:3 (0:1)
1
199.
22.05.2022
Ústí nad Orlicí
Venku
Hradec Králové B
Dospělí
Česká fotbalová liga B
Prohra
3:1 (2:0)
1
200.
28.05.2022
Ústí nad Orlicí
Doma
Chlumec nad Cidlinou
Dospělí
Česká fotbalová liga B
Prohra
1:3 (0:3)
1
201.
01.06.2022
Ústí nad Orlicí
Doma
Slovan Liberec B
Dospělí
Česká fotbalová liga B
Výhra
2:1 (1:0)
1
202.
04.06.2022
Ústí nad Orlicí
Venku
Zbuzany
Dospělí
Česká fotbalová liga B
Prohra
1:0 (0:0)
1
203.
11.06.2022
Ústí nad Orlicí
Venku
Velvary
Dospělí
Česká fotbalová liga B
Remíza
1:1 (0:1)
1
204.
06.08.2022
Ústí nad Orlicí
Doma
Letohrad
Dospělí
Divize C
Prohra
1:2 (0:2)
1
205.
14.08.2022
Ústí nad Orlicí
Venku
Nový Bydžov
Dospělí
Divize C
Prohra
2:0 (0:0)
1
206.
20.08.2022
Ústí nad Orlicí
Doma
Dvůr Králové
Dospělí
Divize C
Výhra
2:1 (0:0)
1
207.
28.08.2022
Ústí nad Orlicí
Venku
Hlinsko
Dospělí
Divize C
Výhra
0:2 (0:2)
1
208.
03.09.2022
Ústí nad Orlicí
Doma
Dobrovice
Dospělí
Divize C
Prohra
1:3 (1:1)
1
209.
11.09.2022
Ústí nad Orlicí
Doma
Benátky nad Jizerou
Dospělí
Divize C
Remíza
2:2 (2:1)
1
210.
18.09.2022
Ústí nad Orlicí
Venku
Turnov
Dospělí
Divize C
Prohra
2:0 (0:0)
1
211.
24.09.2022
Ústí nad Orlicí
Doma
Velké Hamry
Dospělí
Divize C
Remíza
1:1 (1:1)
1
212.
01.10.2022
Ústí nad Orlicí
Venku
Náchod
Dospělí
Divize C
Výhra
0:1 (0:0)
1
213.
08.10.2022
Ústí nad Orlicí
Doma
Slovan Liberec B
Dospělí
Divize C
Remíza
1:1 (0:0)
1
214.
15.10.2022
Ústí nad Orlicí
Venku
MFK Chrudim B
Dospělí
Divize C
Výhra
1:2 (1:0)
1
215.
22.10.2022
Ústí nad Orlicí
Doma
Vysoké Mýto
Dospělí
Divize C
Výhra
3:0 (2:0)
1
216.
29.10.2022
Ústí nad Orlicí
Venku
Brandýs nad Labem
Dospělí
Divize C
Výhra
0:1 (0:0)
1
217.
05.11.2022
Ústí nad Orlicí
Doma
Trutnov
Dospělí
Divize C
Prohra
1:3 (0:3)
1
218.
13.11.2022
Ústí nad Orlicí
Venku
Čáslav
Dospělí
Divize C
Výhra
1:2 (1:2)
1
219.
04.03.2023
Ústí nad Orlicí
Venku
Letohrad
Dospělí
Divize C
Výhra
1:2 (0:1)
1
220.
19.03.2023
Ústí nad Orlicí
Venku
Dvůr Králové
Dospělí
Divize C
Výhra
0:1 (0:0)
1
221.
25.03.2023
Ústí nad Orlicí
Doma
Hlinsko
Dospělí
Divize C
Výhra
3:1 (1:0)
1
222.
01.04.2023
Ústí nad Orlicí
Venku
Dobrovice
Dospělí
Divize C
Výhra
1:3 (0:1)
1
223.
07.04.2023
Ústí nad Orlicí
Venku
Benátky nad Jizerou
Dospělí
Divize C
Výhra
1:2 (1:1)
1
224.
22.04.2023
Ústí nad Orlicí
Venku
Velké Hamry
Dospělí
Divize C
Prohra
6:1 (2:1)
1
225.
29.04.2023
Ústí nad Orlicí
Doma
Náchod
Dospělí
Divize C
Výhra
2:1 (2:0)
1
226.
03.05.2023
Ústí nad Orlicí
Doma
Nový Bydžov
Dospělí
Divize C
Výhra
2:1 (0:0)
1
227.
07.05.2023
Ústí nad Orlicí
Venku
Slovan Liberec B
Dospělí
Divize C
Výhra
1:2 (0:2)
1
228.
13.05.2023
Ústí nad Orlicí
Doma
MFK Chrudim B
Dospělí
Divize C
Výhra
3:2 (1:1)
1
229.
20.05.2023
Ústí nad Orlicí
Venku
Vysoké Mýto
Dospělí
Divize C
Remíza
0:0 (0:0)
1
230.
24.05.2023
Ústí nad Orlicí
Doma
Turnov
Dospělí
Divize C
Výhra
1:0 (0:0)
1
231.
27.05.2023
Ústí nad Orlicí
Doma
Brandýs nad Labem
Dospělí
Divize C
Výhra
2:1 (2:1)
1
232.
03.06.2023
Ústí nad Orlicí
Venku
Trutnov
Dospělí
Divize C
Výhra
1:2 (1:2)
1
233.
11.06.2023
Ústí nad Orlicí
Doma
Čáslav
Dospělí
Divize C
Výhra
3:0 (2:0)
1
234.
12.08.2023
Ústí nad Orlicí
Doma
Benešov
Dospělí
Divize C
Výhra
2:0 (1:0)
1
235.
16.08.2023
Ústí nad Orlicí
Venku
Turnov
Dospělí
Divize C
Výhra
0:2 (0:0)
1
236.
19.08.2023
Ústí nad Orlicí
Venku
Vysoké Mýto
Dospělí
Divize C
Výhra
0:1 (0:0)
1
237.
26.08.2023
Ústí nad Orlicí
Doma
Čáslav
Dospělí
Divize C
Výhra
2:0 (1:0)
1
238.
02.09.2023
Ústí nad Orlicí
Venku
Trutnov
Dospělí
Divize C
Výhra
2:5 (1:3)
1
239.
09.09.2023
Ústí nad Orlicí
Doma
MFK Chrudim B
Dospělí
Divize C
Výhra
5:0 (3:0)
1
240.
17.09.2023
Ústí nad Orlicí
Venku
Nový Bydžov
Dospělí
Divize C
Výhra
0:3 (0:2)
1
241.
23.09.2023
Ústí nad Orlicí
Venku
Spoje Praha
Dospělí
Divize C
Remíza
2:2 (1:1)
1
242.
30.09.2023
Ústí nad Orlicí
Doma
Dobrovice
Dospělí
Divize C
Výhra
3:1 (3:0)
1
243.
07.10.2023
Ústí nad Orlicí
Venku
Letohrad
Dospělí
Divize C
Remíza
1:1 (0:0)
1
244.
14.10.2023
Ústí nad Orlicí
Doma
Kosmonosy
Dospělí
Divize C
Výhra
3:1 (3:0)
1
245.
22.10.2023
Ústí nad Orlicí
Venku
Hlinsko
Dospělí
Divize C
Výhra
1:2 (1:2)
1
246.
28.10.2023
Ústí nad Orlicí
Doma
Slavia Hradec Králové
Dospělí
Divize C
Výhra
6:1 (3:0)
1
247.
05.11.2023
Ústí nad Orlicí
Venku
Velké Hamry
Dospělí
Divize C
Prohra
1:0 (1:0)
1
248.
11.11.2023
Ústí nad Orlicí
Doma
Benátky nad Jizerou
Dospělí
Divize C
Výhra
2:1 (1:0)
1
249.
09.03.2024
Ústí nad Orlicí
Venku
Benešov
Dospělí
Divize C
Výhra
1:2 (1:1)
1
250.
16.03.2024
Ústí nad Orlicí
Doma
Vysoké Mýto
Dospělí
Divize C
Výhra
2:1 (1:1)
1
251.
24.03.2024
Ústí nad Orlicí
Venku
Čáslav
Dospělí
Divize C
Výhra
0:3 (0:1)
1
252.
30.03.2024
Ústí nad Orlicí
Doma
Trutnov
Dospělí
Divize C
Výhra
2:0 (2:0)
1
253.
06.04.2024
Ústí nad Orlicí
Venku
MFK Chrudim B
Dospělí
Divize C
Výhra
0:1 (0:0)
1
254.
13.04.2024
Ústí nad Orlicí
Doma
Nový Bydžov
Dospělí
Divize C
Výhra
2:1 (1:0)
1
255.
20.04.2024
Ústí nad Orlicí
Doma
Spoje Praha
Dospělí
Divize C
Výhra
2:1 (0:1)
1
256.
27.04.2024
Ústí nad Orlicí
Venku
Dobrovice
Dospělí
Divize C
Výhra
0:3 (0:2)
1
257.
04.05.2024
Ústí nad Orlicí
Doma
Letohrad
Dospělí
Divize C
Remíza
0:0 (0:0)
1
258.
11.05.2024
Ústí nad Orlicí
Venku
Kosmonosy
Dospělí
Divize C
Remíza
2:2 (1:0)
1